PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#66953
Del Bosque: Bosszút állunk! - vb-nyilatkozatcsokor


A szövetségi kapitányok és játékosok értékelték a tegnapi nap vb-meccseit.

Honduras-Chile 0-1

Marcelo Bielsa, Chile szövetségi kapitánya
"Nem ültünk rá a vezetésünkre, õk pedig nem tettek igazán próbára minket hátul. Ügyesen támadtunk, és akár több gólt is szerezhettünk volna, ha jobban koncentrálunk. Meglátjuk, Svájc mennyire tudja majd megakadályozni, hogy hasonlóan építkezzünk ellene"



Alexis Mendoza, Honduras segédedzõje
"Nem tudtuk a saját játékunkat játszani, mert a széleken folyton mögénk kerültek, így a támadásépítés helyett kénytelenek voltunk visszaállni védekezni. Nagyon jó csapatuk van, megérdemelték a gyõzelmet."



Jean Beausejour, a chilei gól szerzõje
"Nem ez volt életünk legjobb meccse. Idegesen és feszülten futballoztunk, õk pedig tördelték a játékunkat. Istennek hála, végül sikerült gyõznünk. A gólomat a családomnak és feleségemnek ajánlom."



Svájc-Spanyolország 0-1


Vicente del Bosque, Spanyolország szövetségi kapitánya
"Mindig van esély arra, hogy a jobb csapat vereséget szenved, de Svájc a játéka alapján nem érdemelt ekkora ajándékot. Keményen harcoltunk, de a gól nem született meg. Bosszút akarok állni ezért a vereségért, és remélem mindenki így érez a csapatban. Nincs idõ keseregni, vagy a rossz szerencsét emlegetni."



Ottmar Hitzfeld, Svájc szövetségi kapitánya
"Korábban még sosem gyõztük le Spanyolországot, de tudtam, hogy most eljön az ideje. Idegesen játszottak, mert mindenki favoritként emlegette õket. Hihetetlenül örülünk ennek a három pontnak."



Iker Casillas, a spanyol válogatott csapatkapitánya
"A játékunk alapján gyõzelmet érdemeltünk volna. Most kikaptunk, de képesek vagyunk felállni a padlóról."



Xavi, a spanyol válogatott irányítója
"Nagyon rossz így kezdeni egy tornát, de ez csak egy meccs volt. A sorsunk még a saját kezünkben van. Nem számoltunk ezzel a vereséggel, és most kicsit magunk alatt vagyunk."



Dél-Afrika-Uruguay 0-3



Carlos Alberto Parreira, Dél-Afrika szövetségi kapitánya
"A 3-0 nem tükrözi hûen azt, ami a pályán történt. Uruguay tapasztalata és Forlán-szintû játékosai segítségével nõtt fölénk. Az utolsó fordulóban kockáztatnunk kell, és le kell gyõznünk a franciákat."



Oscar Tabárez, Uruguay szövetségi kapitánya
"Bebizonyítottuk, hogy a végsõ gyõzelemre is esélyesek vagyunk. Nincs szükségünk sok helyre ahhoz, hogy helyzetbe kerüljünk, és ma a házigazdát gyõztük le, akik mögött rengeteg szurkoló állt."


Aaron Mokoena, a dél-afrikai válogatott csapatkapitánya
"Az elsõ 15-20 percben olyan nyomás alá helyeztek minket, hogy elvesztettünk a hitünket. Egyszerûn tovább játszani sem volt kedvünk."
Breki33
#66952
Egyébként a Multiplayer.it már tesztelte is a játékot
Breki33
#66951
Breki33
#66950
Jó képek ez még kimaradt :-)

Krisz018
#66949










Breki33
#66948
Breki33
#66947








Breki33
#66946
Maradona: Pelé mehet vissza a múzeumba!

Diego Maradona, az argentin válogatott szövetségi kapitánya üzent Pelének, és ezúttal Michel Platini sem maradt ki a szórásból, aki „azt hiszi, hogy mindenkinél jobb”.



Köztudottan nem túl rózsás a hangulat Maradona és a háromszoros világbajnok brazil Pelé között. Az argentin szakember ma tartott sajtótájékoztatót csapata holnapi, Dél-Korea elleni meccse elõtt, ahol arra bíztatta Pelét, hogy „menjen vissza a múzeumba”.



Pelé korábban hibának nevezte Maradona kinevezését a válogatott élére, és szerinte csak a pénz miatt vállalta a felkérést. Platini, aki három vb-n vett részt a francia válogatottal, szintén Maradona edzõi tapasztalatát kritizálta, Don Diego ezúttal sem fogta vissza magát.



„Nem vagyok meglepõdve. Pelének vissza kellene mennie a múzeumba” - mondta Maradona. „És Platini? Rajta sem lepõdtem meg, mindig megvolt a távolság köztünk, csak köszönni szoktunk egymásnak. De tudjuk milyenek a franciák, és Platini igazi francia, azt hiszi, hogy mindenkinél jobb.”



És amikor a Jabulaniról kérdezték, csak annyit mondott, hogy majd Pelé és Platini megoldják a problémát.



„A labda elég vitatott, de nem akarok ezzel foglakozni, mert mindenki errõl beszél. De fontos dologról van szó. A labda komoly szerepet kap a játékban, és szeretném megkérni Pelét és Platinit, hogy kicsit nézzék meg a labdát, játszanak vele, és ne rólam fecsegjenek.”



Argentína holnap már továbbjuthat, ha legyõzik Dél-Koreát. A két ország összefutott a 86-os vb-n is, akkor az argentinok 3-1-re nyertek, és Maradona szerint „inkább taekwondóztak, mint fociztak”.



Miután Cristiano Ronaldo több védelmet kért a játékvezetõktõl, Maradona is figyelmeztette a koreaiakat, hogy ne keménykedjenek legnagyobb sztárjával, Lionel Messivel.



„A játékvezetõknek sok dolguk lenne, hogy megakadályozzák a sztárok rugdosását. Ha a koreaiak ilyesmit tennének Messivel vagy Tévezzel, sárgát kell kapniuk, majd a másodiknál pirosat. Azért jöttünk, hogy szép focit lássunk, és akik erre nem kíváncsiak, mehetnek is haza. Azért vagyunk itt, hogy olyanokat láthassunk, mint Messi vagy Kaká. Nem szeretnénk, ha elvennék tõlünk az élményt. A bíróknak szigorúnak kell lenniük, elõ kell venniük a sárgalapot. Nekünk is óvatosnak kell lennünk. Nem akarjuk, hogy keménykedés legyen, nem akarjuk az életünket kockáztatni. Sportszerû meccseket szeretnénk és nem lábtöréseket.”

Breki33
#66945
LOL

Álnégert találtak a ghánai focicsapatban

Botrány árnyékolta be a ghánai focicsapat szereplését a dél-afrikai vb-n: a csapatban ugyanis álnégert találtak.



Nem tûnt fel nekik
Az ügy szombat este pattant ki, ám a ghánaiak nem szerettek volna ügyet csinálni belõle elsõ csoportmérkõzésük elõtt. "Zuhanyoztunk edzés után, amikor arra lettünk figyelmesek, hogy valami nem stimmel Mahatma Otoo arcával" - nyilatkozta a csapat sztárja, Frank Boateng.

A 18 éves csatár arca ugyanis a víz hatására kivilágosodott - amikor pedig társai kérdõre vonták, összeomlott. "Elõszedte a személyijét, amibõl kiderült, a valódi neve Mickey O'Toole, és Dublinban született" - számolt be a történtekrõl a ghánai szövetségi kapitány, akit nagyon megviselt az eset. Elmondása szerint amúgy is sok problémájuk van az ír bevándorlókkal, ez az eset csak felszínre hozta az elhallgatott bajokat.

Ghánának amúgy sem ez az elsõ ilyen botránya: 2009 nyarán például nagy felzúdulást keltett a FIFA berkein belül Lee Yong Mambutu, a magát ghánainak kiadó, pakisztáni születésû dél-koreai focista esete is.

Forrás: www.hircsarda.hu



Breki33
#66944
na vuzu halkul 😛
Breki33
#66943
Na az okosok most jöttek rá, hogy Dél-Afrikában ilyenkor tél van <#falbav><#lama><#taps>
Breki33
#66942
Ez pontosan így van 😊

gabe paul logan
#66941
Hát mi?😄 A svájciak találtak egy gólt...persze lehetett volna több is, de a spanyoloknál is természetesen. Klasszis játékot mutatott be a svájci csapat, remek védekezéssel és veszélyes kontrákkal. Esélyük s se volt a spanyoloknak, vagy cselezgettek a tizenhatos elõtt vagy passz Jesus Navasnak, aki elszaladt és beatta reménytelenül. Semmi elképzelés nem volt és látszott, hogy idegesek és tele a gátyesz 😄 Szép volt Svájc! Így kéne nekünk is, ha már a védekezést favorizáljuk.

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

Breki33
#66940


Breki33
#66939
H csoport <#lookaround><#papakacsint><#nyes>

1. Svájc 1 1 0 0 1-0 3
Chile 1 1 0 0 1-0 3
3. Spanyolország 1 0 0 1 0-1 0
Honduras 1 0 0 1 0-1 0
Breki33
#66938

Breki33
#66937
Breki33
#66936




Breki33
#66935




Breki33
#66934


Breki33
#66933


Breki33
#66932
Breki33
#66931
Breki33
#66930
tobias88
#66929
Ez nem focimeccs volt...
Breki33
#66928
Ez igeeeeeeeeeeeeen

Svájci retesz rászorult a spanyolokra <#hehe><#taps><#wave><#eljen>

Breki33
#66927
Breki33
#66926
Breki33
#66925
Foci VB kiállítás a WestEndben!


A WestEnd City Center már harmadik alkalommal rendezi meg az „Így kerek a világ” elnevezésû fotókiállítását a világ legnépszerûbb játékáról, a FUTBALLRÓL. A kiállítás június 7-én indul, és a világbajnokság végére több mint 200 tabló közvetíti majd a mérkõzések fergeteges hangulatát.

A kiállítás keretében a világ legjobb fotósainak képeit tekinthetik meg, a világ legjobb futballcsapatainak szereplésén keresztül,
idén, a június 11-e és július 11-e között megrendezésre kerülõ 2010-es dél-afrikai futball világbajnoksághoz kapcsolódóan.

A Reuters-szel együttmûködve eddig már számos alkalommal igyekeztünk elkápráztatni Önöket a sportesemények felejthetetlen és látványos pillanatképeivel. 2004-ben és 2008-ban az olimpiai játékokon készült fotókból összeállított kiállításainkat tekinthették meg, míg 2006-ban a
németországi futball világbajnokság, 2008-ban pedig Ausztria és Svájc futballpályáin megrendezésre került Európa bajnokság sportfotóit kísérték figyelemmel, napról napra. Idei kiállításunkat június 7-én, „bemelegítésképpen” a dél-afrikai világbajnokságon részt vevõ csapatok és meccshelyszínek
képeivel nyitjuk meg, majd június 11-tõl mindennap az elõzõ napi mérkõzések 10 legjobb felvételével bõvítjük. A világbajnokság végére több mint 200 tabló közvetíti majd a mérkõzések fergeteges hangulatát.







Breki33
#66924
helyes
gabe paul logan
#66923

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

Breki33
#66922
Ez miért baj?

Ezernyi pes hír van ami a VB-s hírek miatt nem elérhetõ?
Elárulom a VB elõtt jó nagy pangás volt itt hetekig mivel nem nagyon volt semmi újdonság.

Egyébként direkt megkérdeztem mikor indítottam, hogy a törzstagok közül zavar-e vkit, akkor senki se jelentkezett.

A cím pedig nem véletlen lett átírva !

rfactorban tudtommal nemcsak forma 1 van
Firerock
#66921
igen,csak az a baj hogy a hszek 95%a focivébé,a többi pes
az rfactor topikot se vonják össze a formula1-el...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#66920
ja

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Breki33
#66919
Vb 2010: a himnusz alatt síró Dzsong Te Sze portugálverést tervez

A Brazília ellen a világbajnokságon 2–1-es vereséget szenvedett észak-koreai labdarúgó-válogatott egyik legjobbja, Dzsong Te Sze már a portugálok elleni mérkõzésre tekint elõre.

A KNDK himnusza alatt magát elsíró zainicsi játékos szerint a selecao ellen is volt esélye az észak-koreaiaknak, és Portugália legyõzése sem megoldhatatlan feladat.

„Nehezen emésztem meg a vereséget, mert voltak lehetõségeink, és akár nyerhettünk is volna. A következõ mérkõzés kulcsfontosságú lesz, meg kell vernünk Portugáliát ahhoz, hogy életben maradjanak a továbbjutási reményeink. Három pont kell" – nyilatkozta.
#66918
Nem gyenge az biztos

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Breki33
#66917
Megpróbálja szûrni a vuvuzelák hangját a Magyar Televízió, hogy ezzel tegye élvezetesebbé a nézõk számára a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság mérkõzéseit. Az MTV közleménye leszögezi: „A lehetõségek végesek, hiszen a vuvuzelák hangja szinte a teljes spektrumban, a 200 Hz-estõl az 5 kHz-es frekvenciatartományig erõteljesen érzékelhetõ. A zümmögést, amely legtöbbször a helyszíni szurkolás hangját is elnyomja, ráadásul nemcsak a lelátók hangját rögzítõ mikrofonok, hanem a kommentátor mikrofonja is továbbítja."

A Magyar Televízió a meccsenként és stadiononként változó, bejövõ hangjelekbõl a lehetõ legoptimálisabb hangot keveri ki úgy, hogy ezzel ne rontsa a teljes közvetítés hangminõségét.
Breki33
#66916
A mai meccsek

Breki33
#66915


<#eljen><#taps><#worship><#worship>

Egyszer látnék egy magyar játékost így hajtani a hazájáért.
Breki33
#66914
pc-re?
Breki33
#66913
Miért lenne off? 😛

Ezzel a csíkkal nem vagyok továbbra sem kibékülve a játékosok alatt, kicsit olyan játéktermi feeling, viszont legalább a fûcsíkok már jó helyen vannak illeszkednek a vonalakra
Breki33
#66912
jöttek vérpistikék, hogy reklám
Breki33
#66911
szerintem simán elfér ide és három VB játékot is beraktam oda, pillanatok alatt kitörölték meg jöttek, hogy vérpistikék, hogy reklám stb.

Meg nincs kedvem ilyen "Zidane ezerszer jobb mint Messi" meg "ez les volt-aztán kiderül azt se tudja mi az" emberekkel vitázni

A topik címe kiegészítõk + Foci VB tippjáték, ha pl hardveres dolgok elfértek itt VB-vel kapcsolatos dolgok is.

Külön VB tippjáték fórum van az jó példa arra milyet nem szeretnék.
Firerock
#66910
fifa 11 lesz?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#66909
Kis OFF:

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#66908
amúgy nemértem miért kellett idevenni a VB-t is
annak van külön topikja,szerintem nem idevaló...
mellesleg nagyon szépen megszerkesztettek Breki hozzászólásai
ha nem szeretnél vegyülni a többiekkel akkor nyithanál egy külön vb tippjáték topikot,elfér...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Breki33
#66907
Breki33
#66906
mekkora lenne ha kiegyenlítenének 😊
Breki33
#66905
ezazzzzzzzz még egyet

szép volt :-)
Breki33
#66904