PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#67103
minek mind a kettõ?
[HUN]FaTaL
#67102
Szerintem a pesedit.com-ról rakd fel a 3.4es patchet meg a world cup patchet 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#67101
próbáld meg a load-al is betölteni illetve vmelyik pes adatbázis szerkesztõbe betölteni és ott megnézni a csapatneveket

viszont a 3.3-as-hoz szerintem nem a legújabb dlc kell mert szerintem az késõbb jött ki.

A VB-s patch miért nem jó?
Breki33
#67100
pedig úgy lehet
kiirja, hogy van frissítés és és letölti illetve azt is hogyha nincs most újabb

nincs tûzfal bekapcsolva?

Elvileg külön letölthetõen is kint szoktak lenni a dlc-k különbözõ fórumokon Nagyi2Pac szokta ezeket tudni P
#67099
Igen,kösszi felrakom ezt hátha jó lesz de már 3.0-patch-tol fent van minden, ja egyébként mikor belépek a pes-be rákérdez hogy betöltse vagy felülirja mittomén mit, ja pes datát de ugy se jó ha igen -re meg ha nem re megyek akkorse...

MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

#67098
Igen a dlc- hogy lehet letöltenni mert irja a readme, hogy system setting> download de ha ide bemegyek akkor engem kiléptett a játék a menübe..

MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#67097
USAMEN POWER ezt te hagyd figyelmen kívül mert akkor belezavarodsz ez csak neki szól ez nem a VB patchekkel kapcsolatos !
Breki33
#67096
Most látom, hogy ezen az oldalon van ilyen

PESEdit.com 2010 Patch 3.4 - Released!

mivel azt írtad 3.3 van neked egy próbát megér ha felrakod

http://pes2008editing.blogspot.com/2010/06/peseditcom-2010-patch-34-coming-very.html
Breki33
#67095
tehát röviden a lényeg, hogy elõszõr döntsd el hogy melyik patchet választod

pesediteshez itt látsz képeket is

http://pes2008editing.blogspot.com/search/label/PES%202010%20Patches?max-results=8
Breki33
#67094
Ilyesmire nemrég válaszoltam itt, deha beírom azt a hozzászólásszámot szerintem csak megkavarlak kezdõként.

Szerintem neked olyan patch kell ami egyszerûen install-al települ.

Szerintem jelenleg kettõ ilyen van az SM Patch és a Pesedites World Cup patch.

Sajnos egyik sem tökéletes pl füvek vagy pl a #67027-ban mutatott túl nagy logó

SM patch kisebb csak VB-s klubcsapat nevek nincsenek javítva külön van hozzá szurkolói patch vuzu nincsen

A másik nagyobb méretû folyamatos update-k vannak hozzá emiatt viszont több mindent is le kell hozzá tölteni.

Én úgy tapasztaltam hogy az SM patchban jól vannak az ágak csoportmeccsek után a hollandokkal játszottam pl míg a másikban teljesen más ágon ment a játék. De ez nem biztos lehet ott is jó csak vmit én nem csináltam meg jól.
Breki33
#67093
Én sorban raktam fel
Breki33
#67092
a patchnek megfelelõ hivatalos patch és DLC van fent?

szerintem csak a managert kell az adatbázisnak amúgy sincs köze sztem ehhez.

Kellett vmi bat-ot futtatni azt hiszem indításkor de csak olvastam róla, lehet az hiányzik.
Breki33
#67091
Nem az olasz ért hozzá, tudom mi alapján mondod, de az a kép félrevezetõ, a Gilardino mögötti játékos csúsztatja meg ez a hátsó kameraállásban lévõ közeli lassításnál látszik. Gila ugrik magasabbra, de felette átszáll és a mögötte lévõ játékos csúsztatott.

Sajnos most csak a mozgóképbõl tudom kiszedni, de talán látszik



De ezen nem is akarok vitázni ez mégha les is szerintem megadható
a bíró nem nagyon láthatta lám így is hogy lassítva vissza lehet nézni nehéz észrevenni.

Szerintem a 11-es jogos volt viszont, de ezen se vitáznék itt, be kell ismerni, hogy az olaszok most nem játszottak jól én a biztos továbbjutásban se vagyok olyan nagyon biztos. Esetleg a szokásos éppen hogy mákosban.

Viszont ha továbbjutna a csapat szerintem Hollandia ellen egy meccsen bármi lehet, na nem azért mert olyan jó lenne az olasz csapat, de emlékezzünk csak 2000-re egy meccsen bármi lehet.
#67090
Amúgy meg utána olvastam a dolgoknak itt is, más fórumokon is, de csak azt eredményezte hogy elkavarodtam, ezért is lenne szükségem egy normális, összeszedett segítségre. Remélem nem zavarok. 😊

#67089
Na még pár dolog... Lehet hogy érdekelnének a mod patchek, láttam pár színvonalasat.

Fifa World Cup 2010 -es kiegészítõbõl mintha láttam volna több verziót, és nem tudom melyik a legjobb, és igazán el vagyok kavarodva. Érdekelne abból a patchbõl a legújabb, ami totál reálissá varázsolja a logókat, játékos neveket stb. Egyelõre ennyi.

- Nem ártana egy telepítési sorrend se, mit kell mihez feltelepíteni, stb...

Remélem lesz valaki olyan türelmes hogy segít nekem, és megdob pár linkel + válaszol a kérdéseimre. 😊

#67088
A hívatalos patchek közül elég az utolsó 1.3 -at feltenni, vagy sorba kell az összeset ?

#67087
#66990, #66992...

A multi nem érdekes, ott elkavarodtam... De azt hittem hogy nekem írtad.

#67086
Hello az lenne a kérdésem, nekem a 3.3 patch(pesedit) van meg, szóval az a baj, hogy egy csomó csapat: pl.: Arsenal>North London a neve és van még egy csomó csapatnak rossz logója meg neve pedig a patch azt irja, hogy nem lesznek incorrect nevek,a readme azt írja, hogy: If kits, logos etc. are not showing correctly ingame, try to install kitserver manually (kitserver/manager.exe -> Attach) DE az a baj, hogy a pesedit-selectort nem tudja attacholni ez lehet a baj? Azért lenne jó mert nincs kedvem egy csomó nevet átírni...

MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

[HUN]FaTaL
#67085
Nem volt les szerintem, hozzáért az olasz. Arról nem beszélve, hogy a tizenegyesnél mekkora színészkedés volt...

http://goo.gl/gd6Zi5

#67084
Az még nem biztos.Lippi helyrehozza õket.Nem mutatnak nagyon gyenge játékot.Kicsit gól képesebbek lesznek és megfoghatnak bárkit

★ 汤姆 李

Trunks
#67083
Nevetséges volt ez az olasz meccs. A két meccsen két helyzetbõl a két ellenfél két gólt lõtt. Pláne, hogy les volt a mai. De akkor se lehet ennyire gólképes egy olasz védelem. Az a szomorú, hogy a továbbjutás könnyen meglesz, de a 16 között esélytelenek az olaszok a hollandok ellen.

Amici di nessuno...

Breki33
#67082
Breki33
#67081
bakkerman
#67080
köszi,már kapom lefele,ha van valami fejlemény majd szólok 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Breki33
#67079


Marcello Lippi, az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint együttese balszerencsés volt az Új-Zéland elleni, 1–1-re végzõdött világbajnoki mérkõzésen, de azt elismerte, hogy támadásban keveset nyújtott csapata.

„Balszerencsések voltunk, hiszen – akárcsak Paraguay ellen – már a mérkõzés elején gólt kaptunk, és ezt követõen kellett reagálnunk az eseményekre. Támadásban többet kell nyújtanunk, nem szeretnék senkit sem osztályozni, de kezdeményezõbbnek kell lennünk" – mondta Marcello Lippi, akit megkérdeztek arról is, mennyit segíthet az utolsó csoportmérkõzésen Szlovákia ellen Andrea Pirlo.
Hirdetés

„Nagyszerû játékos, aki fontos tagja a csapatnak, de most még nem állt készen a játékra, így nem lehetett a segítségünkre" – nyilatkozta a szakember, aki amiatt is mérges volt, hogy ellenfelük újra értékesítette elsõ helyzetét, de azt elismerte: ezt a mérkõzést meg kellett volna nyerniük.
Breki33
#67078
VÁRHIDI: Becsõdöltek az olaszok


A lesgól ellenére is nyernie kellett volna Lippi csapatának

A foci-vb eddigi legnagyobb meglepetését szolgáltatta Új-Zéland válogatottja, miután az F-csoport második fordulójában döntetlent játszott a világbajnok olasz nemzeti csapattal. Az 1-1-re végzõdõ találkozón Schmeltz góljával szerzett vezetést az óceániai együttes, melyre még az elsõ félidõben Iaquinta büntetõbõl válaszolt. Az olasz foci szerelmese és az F-csoport CsakSportos szakértõje, Várhidi Péter még a meccs után sem hitte el nagyon, amit látott, bár gyorsan tegyük hozzá, korábban már elmondta nekünk, hogy szerinte még ezen az összecsapáson is történhet meglepetés.

http://www.csaksport.hu/Hanganyagok/0620varhidiolasz.mp3
Breki33
#67077
erre már válaszoltam

had ne te döntsd el
Firerock
#67076
kezd megint túl sok lenni a focivébé
van külön tippes topik is...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Krisz018
#67075
Újabb francia botrány, Evra nekiment egy edzõnek

Újabb balhé a teljesen szétesni látszó francia labdarúgó-válogatottnál: Patrice Evra, a „kékek" csapatkapitánya összetûzésbe keveredett Robert Duverne erõnléti edzõvel. Duverne-t az edzõi stáb tagjai fogták le, és nyugtatták meg.



A franciák nyílt edzést akartak tartani mintegy 200 drukker elõtt, de ezt lefújták az incidens után, a hangulat a mélyponton van. A tréning elõtt Robert Domenech szövetségi kapitány a csapatbuszon tárgyalt Evrával, aki összeveszett a bójákat kihelyezõ Duverne-nel. A veszekedõket Domenechnek kellett szétválasztania. Duverne a földhöz vágta akkreditációs igazolványát, és elviharzott. A csapat visszaült a buszra, és behúzott függönyök mögött megbeszélést tart.

Jean-Louis Valentin, a Francia Labdarúgó-szövetség csapatigazgatója elképedve és dühösen állt a történtek elõtt.

„A játékosok nem hajlandók edzeni, ez gyalázat. Szégyenletes a szövetségre nézve, szégyenletes a csapatra nézve. Botrányos és elfogadhatatlan, ami történt. A körülmények arra kényszerítenek, hogy lemondjak, és visszatérjek Párizsba. Elegem van, hazamegyek, szégyen az egész..." – mondta a dühöngõ Valentin.

Patrice Evra átadott egy levelet a franciák sajtófõnökének. Ezt végül Domenech személyesen olvasta fel az újságíróknak. A levélben az szerepelt, hogy a játékosok neheztelnek azért, mert a szövetség Anelka kizárásánál nem kérte ki a véleményüket. Végül Anelka melletti szolidaritásuk jeleként bojkottálták az edzést.

Mint ismeretes, szombaton hazaküldték Nicolas Anelkát Dél-Afrikából azt követõen, hogy összetûzésbe keveredett Raymond Domenech szövetségi kapitánnyal, és minõsíthetetlenül trágár hangon beszélt vele.

[HUN]FaTaL
#67074
Szedd a Reloadedet.

http://goo.gl/gd6Zi5

bakkerman
#67073
mármint telepítésnél áll meg

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#67072
sziasztok,már két dvd5-ös verziót is letöltöttem,de mindkettõ olyan 15-20%-nál megáll,és crc olvasási hibával kilép...pedig olyat is próbáltam ami már eleve kivan csomagolva...pls segítsetek!!

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Breki33
#67071
Breki33
#67070
Breki33
#67069
itt vmi fogalomzavart érzek
Breki33
#67068
ezt most nem teljesen értem

milyen patchet szedsz?

És módok nélkül sokkal rosszabb a játék
De ennek mi köze a multihoz?
#67067
Köszi, a patchet szedem ... viszont módok nem kellenek, csak a hívatalos kiegészítõk. (Multizni meg nem akarok.)

Breki33
#67066
Pecnik bokatörése

Nejc Pecnik bokája eltört az Egyesült Államok elleni mérkõzés utolsó percében, kihagyja a vb hátralévõ részét – jelentette be Matjaz Krajnik, a szlovén válogatott szóvivõje.

http://sportgeza.hu/futball/2010/vb/cikkek/bokatores_a_vb_elso_sulyos_serulese/
Breki33
#67065
már ötezerért árulják?

A multit korábban sokan szídták így lag és egyebek miatt, nem tudom, hogy mostanában milyen esetleg érdemes külföldi fórumokon is utánnaolvasni, vagy ha valaki itt játszik még gondolom beírja.
#67064
sziasztok
azon gondolkozom, hogy megér-e 5000ft-ot a game? a multi milyen a játékban? mûködõképes, nem dobál le? akkor lehet beruházok.

Bocs, de nem reklámozom az extra,végletekig túrbozott gépet:)

Breki33
#67063
Nagyon sok mindent lásd #66992- #66990 például.

De legelõször a legújabb kitservert és a hozzá tartozó loadmixert érdemes felrakni ez bármi más patch nélkül is sokat javít a játékon.
[HUN]FaTaL
#67062
Fifa PC-n egy fos szvsz.

http://goo.gl/gd6Zi5

#67061
Na azthiszem megtaláltam, E volt. Akkor átállítom majd bal shiftre, és már jó is vagyok. Köszi ! 😊

Ha már itt vagyok, akkor többesszámban kérdezem ... be lehet állítani egyébb taktikákat, továbbá ezt. Ti mit szoktatok állt. állítani, hagyjak mindent alapon ? Ha túl sok a segítség azt nem szeretem.

Továbbá milyen extrákat lehet letölteni a játékhoz ?

UI.: Ennek az irányítása amúgy sokkal jobban fekszik mint a Fifáé, a játékosok oda mennek ahova szeretném, és mintha okosabbak lennének a beadások. Fifában nagyon ki kellett mérni mindent, nem valami felhasználóbarát az a game, valahogy nekem az nehézkesebb volt.

[HUN]FaTaL
#67060
Legalábbis az alap kiosztáson, amit használok.

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#67059
Ugyanaz a sprint mindig.

http://goo.gl/gd6Zi5

#67058
Az irányítás a szegényes felfogóképességem miatt, elég nehezen került beállításra.

A rövid passz, hosszú passz, átívelés, rárugás megvan. Ezekre a gombokra vannak még kiosztva automatikusan a különbözõ szerelési fajták. Viszont egy valami hiányzik ! A sprint csak akkor mûködik, mikor az ellenfél játékosnál lévõ labdát követem le, ez ugye a billentyûzeten nekem az A folyamatos lenyomásával történik. Viszont mikor már teljesen nálam a labda, indulni kéne kapura, akkor csak kocogva tudok haladni, és nem tudom hogy ilyenkor melyik a sprint, pedig mindent összenyomkodtam.

#67057
Hello az lenne a kérdésem, hogy master legue-be hogy tudok ugy igazolni hogy mindenképp letudjam igazolni a kizsemelt játékost pl.: hogy lehet emelni a érte kínált pénzt?

MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#67056


Breki33
#67055




Breki33
#67054