PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#67053
Breki33
#67052
Megis van megérdemelték

Breki33
#67051
nemsemmik a Dánok 2-1 <#eljen><#nevetes1><#nevetes2><#wave><#szeret>
Breki33
#67050
ezaz tökéletes támadás <#eljen><#taps>
Breki33
#67049
vagy leszedsz egy elkészített menüt és abban megnézed mi van

pl egy

dt05e

unnamed_91.bin
unnamed_85.bin
unnamed_84.bin
unnamed_83.bin
unnamed_82.bin
unnamed_81.bin
unnamed_80.bin
unnamed_88.bin
unnamed_90.bin
unnamed_89.bin
unnamed_87.bin
unnamed_86.bin
unnamed_101.bin
unnamed_78.bin
unnamed_99.bin

dt06

unnamed_959.bin
unnamed_463.bin
unnamed_3.bin
unnamed_4.bin
unnamed_5.bin
unnamed_7.bin
unnamed_9.bin
unnamed_10.bin
unnamed_11.bin
unnamed_25.bin
unnamed_30.bin
unnamed_46.bin
unnamed_140.bin
unnamed_466.bin
unnamed_747.bin
unnamed_748.bin
unnamed_749.bin
unnamed_750.bin
unnamed_776.bin
unnamed_778.bin
unnamed_779.bin
unnamed_780.bin
Breki33
#67048
úgy hogy megnézed a fifahungary-n a az img-s map térképet az alapján a megfelelõ
bin-t megnézed graphic studioban és ott cseréled

De úgy emléxem szét kellett vagdosni és volt erre vmi program, de ez stadion betöltõdéskor volt
Krisz018
#67047
Azt szeretném kérdezni hogy a játékban a képeket h tudom kicserélni sajátra pl a menü háttérkép meg ilyenek.

Elõre is köszi.

Üdv.

Breki33
#67046
A kezdõk

Breki33
#67045
Most viszot

HAJRÁ DÁNIA

Breki33
#67044
Érdekes dolgok ezek
Krisz018
#67043
Anelkát hivatalosan is kizárták a francia keretbõl!

Noel Le Graet, a Francia Labdarúgó-szövetség alelnöke bejelentette, hogy hazaküldik a Raymond Domenech szövetségi kapitánnyal trágár módon összeveszõ Nicolas Anelkát.

A sportvezetõ elmondta, a támadót kizárták a francia keretbõl, de azt nem árulta el, pontosan miért.

A L'Equipe és a France Football beszámolója szerint Domenech utasításokat adott a támadónak a Mexikó elleni meccsen, és azt mondta Anelkának, ha nem teljesíti azokat, akkor lecseréli. Erre a csatár nagyon dühös lett, és trágár szitokszavakat vágott a kapitány fejéhez.

-----------------------------------------------------------------------

Zidane bele akart szólni a franciák összeállításába?

A Libération címû francia lap információja szerint Zinedine Zidane beszélte rá a francia labdarúgó-válogatott néhány befolyásos játékosát, hogy kérjék Raymond Domenechet: változtasson a taktikán a Mexikó elleni csoportmérkõzés (0–2) elõtt.

A Libération úgy tudja: a világ- és Európa-bajnok Zizou kezdeményezte, hogy Patrice Evra, Franck Ribéry, Thierry Henry és William Gallas forduljon a kapitányhoz, és kérje, hogy a 4-2-3-1-es felállás helyett 4-4-2-ben játszassa a csapatot Mexikó ellen, Yoann Gourcuff és Sidney Govou helyére Henryt, valamint Mathieu Valbuenát tegye be a kezdõ tizenegybe.

A honlap azt is tudni véli, hogy Domenech elõször nyitottnak bizonyult a változtatásra, ám amikor megtudta, hogy a kérés hátterében Zidane áll, visszautasította a kért módosítást.

robi11
#67042
A LABDÁVAL MI VAN?:o

Breki33
#67041
Breki33
#67040
Breki33
#67039
Breki33
#67038
amíg kicsomagolod addig kapcsold ki
robi11
#67037
avira antivir personal
van a gépen!

robi11
#67036
most lett újrarakva -.-

Terminátor14
#67035
Mert crackre meg keygenre a vírusírtók nagy része allergiás...

CSAK a Fradi

Breki33
#67034
lehet avastot van az szeret feleslegesen riasztgatni

vagy már vírusos a géped
robi11
#67033
csá nállam miért lehet minden patch vírusos?:S
mert az az 1 NO DVD-t nem tom kibontani mert a vírusírtó egybõl jelez:@<#boxer>

Breki33
#67032
Szlovénia-USA 2-2
Anglia-Algéria 0-0

C csoport
1. Szlovénia 2 1 1 0 3-2 4
2. USA 2 0 2 0 3-3 2
3. Anglia 2 0 2 0 1-1 2
4. Algéria 2 0 1 1 0-1 1

Ebbõl a csoportból nyeretlenül is tovább lehet jutni !
(pl Szlovénia veri Angliát, USA-Algéria döntetlen 😊 )
#67031
na már megtaláltam a rapidshare linket! lassan le is jön, késõbb szerintem felrakom máshova is ezeket a fájlokat.

köszi a linkeket!

Breki33
#67030
teis fel tudod

www.multiupload.com

a file fetching-re kattintasz oda bemásolod a rapidshare linket majd fetchingeled
#67029
Breki a PESEdit patchnek a 10. részét fel tudnád rakni multiuploadra?

#67028
ez szerintem is rohadt nagy

Breki33
#67027
Ez a kijelzõ csak szerintem túl nagy?

#67026
megvan!
A part 1et viszont nem látom multiuploadként! mindegy az lassan lejön eredeti linkrõl 😊

Breki33
#67025
raktam be korábban mirrort

írd be a keresõbe, hogy multiupload
Breki33
#67024
nem ajánlottam semelyiket csak elmondtam dolgokat róluk nekem mindhárom fent van, de alaposabban nem tudtam még tesztelni
#67023
Elkezdtem tölteni a PESEdites World Cup patchet de nagyon lassan jön :\

#67022
Szóval a PESEditet ajánlod? 😊

Breki33
#67021
meglepetésszag erõsödik

lehet a Császárnak igaza kesz?
Breki33
#67020
A szokásos exe file indítása az az SM Patchban és a Pesedithez van utóbbihoz várhatóak folyamatos frissítések

SM patchban jobban tetszenek a mentések minden csapathoz meg amiket korábban írtam

pesedíthez most telepítem az update-t
Breki33
#67019
Na kinézetben és fûben minõségben talán ez lenne a legjobb csak ezek a japán csapatnevek



#67018
Hát nem vagyok nagy pro PES modpatchelésben, tehát a legjobb lenne a szokásos .exe fájl elindítása. Persze ha csak másolgatni kell az menni fog.

Breki33
#67017
Breki33
#67016
Kezdõcsapatok

Breki33
#67015
Ez attól függ mik az igényeid mennyire vagy profi a patch felrakásban stb.

Nekem most ez az új kamera ratio ami a #66992-s miatt van gondolom nagyon bejött teljesen más így a játék olyan mintha tv-n nézném igaz így nehezebb is, hogy forog a kamera

#67014
Ti melyik VB patchet ajánljátok PES2010hez? Annyi de annyi van, hogy nem tudok dönteni. Tapasztalatok alapján melyik a legjobb? 😊

robi11
#67013
😄 tök jó hogy a legnehezebb a felrakása xD

Breki33
#67012
már énse pedig nehéz megállni, hogy ezeket a szar gyepeket kijavítsam :-))))

de nagyon nagy meló lenne ezért inkább elviselem még a graphic studio és photoshop sincs most fent

De adatbázist jó lenne egységesre cserélni és ezek szerkesztésében te voltál jó
#67011
Hát mostanában nem nagyon volt idõm és energiám PES-el foglalkozni a suli miatt...elõrehozott angol érettségi + egyebek...
Már egy jó ideje nem foglalkozom a PES szerkesztésével, eléggé le vagyok maradva a dolgokkal és igazából a 2010-et már nem is nagyon akarom szerkesztgetni.:/

#67010
Aha, értem!😊 + egyetértek a Domenech-es dologgal.😉

Breki33
#67009
Nagyon kiváncsi lennék mivel tudták ilyen tökéletesen megcsinálni.

Amúgy lenne számodra két feladatom. :-)

pl a #66992-nagyon jó lett az új kameranézettel, de váltakozva vannak nagy és kis nevek ki tudnád ezt javítani?
Breki33
#67008
egyébként 86-ban a németeknek szurkoltam az argentínok ellen és 90-ben is azt az argentín csapatot nem szerettem pedig Maradona nem semmi volt, de én Rummenigge fan voltam.
Breki33
#67007
Azért írtam mert a magyar mecs után mindenhol az ment, hogy a német milyen jó csapat aztán az ausztrál mecs után meg hogy õk játszottak jól egyedüliként stb.

Szerintem meg nincs így és tetszett ahogy a szerbek megmutatták nekik, igaz nem túl jó játékvezetés mellett.

Hát akik egy Domenech-et eddig a helyén hagyták megérdemlik amit kaptak.
#67006
Loool!<#nevetes1>
Pedig olyan szép potya volt...<#nevetes1>

#67005
Jah, akkor oké!😊

Am, nem utálod a németeket?😄
Ahhoz képest ez egy picit erõs: "Megmutatták, hogy a német nemis olyan nagy csapat."

Am, nem kötekedés képpen írtam!<#papakacsint>

A Franciák tény hogy most szarok, ezt a Francia válogatottat én se csípem, de azért szurkolok nekik mert a Franciák, a Spanyolok és a Brazilok a kedvencek.😛
VB után Domenech távozik és Blanc veszi át a vezetést, kíváncsi vagyok hogy milyen változások lesznek a válogatottban, sztem sokkal jobb csapat lesz.😊

Breki33
#67004