PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amúgy még az elején járok benne, de az elsõ szezon végefele. Jó ez a mód, fõleg "GTA" nézetben, csak nehogy a lecserélõsdi miatt unjam meg.
http://goo.gl/gd6Zi5
Ha szerbia is nyer akkor õk lesznek a csoportelsõk nem?
http://goo.gl/gd6Zi5
16 között Németország - Anglia lesz. Na, az lesz a derbi a javából !
És valamelyik nagyot bukik....
Ha a németek ma nem jutnak tovább, minden idõk legnagyobb vb bukását
fogják elkövetni. Természetesen Löw repülésével együtt.
Ki jut tovább az egyes csoportokból ?
Anglia USA
Kik lesznek a csoport harmadikok ?
Szlovén
Eredmények:
Anglia-USA 1-1
Algéria-Szlovénia 0-1
Anglia-Algéria 0-0
Szlovénia-USA 2-2
USA-Algéria 1-0
Szlovénia-Anglia 0-1
1. USA 3 1 2 0 4-3 5
2. Anglia 3 1 2 0 2-1 5
3. Szlovénia 3 1 1 1 3-3 4
4. Algéria 3 0 1 2 0-2 1
Továbbjutott USA és Anglia
UltimATE Patch 2010 Summer Battle (ENG) Content:
- 13 leagues ( EPL; Russian Premier league; Ukrainian Premier league, Seria A; La Liga; Bundesliga; UEFA; Sudamericana; First Russian league; Championship; Seria B; 2 Bundesliga; Liga Adelante)
- 373 clubs and National teams
- Many Faces
- All clubs are in League of Champions
- Updated clubs in leagues on a season 2010/2011
- Transfers
- All National teams, participants of World Cup South Africa 2010
- Opportunity choice of club from leagues (First Russian league; Championship; Seria B; 2 Bundesliga) for passing of the mode “Master League”
- New Kits
- New Boots
- Quality adboards
- New Turfs
- New Balls
- Quality Logo
- Scoreboard in the style of the FIFA World Cup 2010
- Super Soundtrack
- Many Chants
- New Kitserver
- Own .EXE
- Works separately from other Patches
- New calendar is in ML
- Menu, in style “Clubs of -Holders of National Cups”
- And many more…
- Option: working with DLC 1.06 or DLC 1.07
http://www.pes-patch.com/2010/06/ultimate-patch-2010-summer-battle-eng.html#more-26698
Eredmények :
Argentina-Nigéria 1-0
Koreai Köztársaság-Görögország 2-0
Argentina-Koreai Köztársaság 4-1
Görögország-Nigéria 2-1
Nigéria-Koreai Köztársaság 2-2
Görögország-Argentina 0-2
1. Argentina 3 3 0 0 7-1 9
2. Koreai Köztársaság 3 1 1 1 5-6 4
3. Görögország 3 1 0 2 2-5 3
4. Nigéria 3 0 1 2 3-5 1
Továbbjutott Argentina és Koreai Köztársaság.
Patrice Evra ígérete szerint a jövõ héten kiáll a nyilvánosság elé, és elmondja, mi vezetett odáig, hogy a francia labdarúgó-válogatott morálisan teljesen szétesett a dél-afrikai világbajnokságon.
„A következõ héten sajtótájékoztatót tartok, a francia embereknek tudniuk kell, mi történt. Mindenki megtudja, hogyan jutottunk idáig. Szeretnék elnézést kérni egész Franciaországtól, már tegnap is megtettem volna, de nem engedték. Nem tudom, mi az oka, hogy ma nem kaptam lehetõséget. Ma este még nincs itt az ideje a magyarázkodásnak, de Franciaországnak tudnia kell az igazat, így a jövõ héten, amint lehet, meg is tudja.”
Nem csak a francia válogatottnál van balhé a világbajnokságon, az angolok John Terry sajtótájékoztatója miatt van gond.
Napok óta káosz van a franciáknál, Nicolas Anelka beszólt a kapitánynak <1>1>, haza küldték <2>2>, a játékosok sztrájkoltak mellette ❤️>3>, a csapatvezetõk közül több lemondott. De nem csak náluk van balhé, Angliánál sem sokkal jobb a helyzet.
A csapat botrányos teljesítményt mutatott elsõ két meccsén, nem tudta legyõzni az Egyesült Államokat és Algériát sem <4>4>, utóbbi ellen pocsékul játszott, Rooney visszaszólt az elégedetlen drukkereknek <5>5>.
Vasárnap John Terry váratlanul azzal állt elõ a hivatalos napi sajtótájékoztatón, hogy dumált a keret többi tapasztalt tagjával - Gerrarddal, Rooneyval, Lamparddal, Jamesszel, többek között - és arra jutottak, hogy tisztázni akarják problémáikat a szövetségi kapitány Fabio Capellóval.
Szavaiból gyorsan botrány lett, az említett sztárok közül több - Rooney, Gerrard - azonnal igyekezett tudatni Capellóval, neki semmi gondja vele, hétfõn az edzõ ki is tért Terry támadására.
"John Terry nyilatkozatát nem értem, nem tudom, miért mondott ilyeneket. Ha beszélsz, velem kell beszélned, nem a médiával. Ez nagy hiba, nagyon nagy hiba. Tudom, hogy a játékosok néha jobban akarnak magukkal (a sajtóval) beszélni, mint egymással, de velem kell beszélni, a társakkal, az öltözõvel. Nagy hiba volt, de remélem, a nagy hiba után nagy teljesítmény jön" - mondta az újságíróknak Capello.
A menedzser nem tapasztal semmilyen rendellenességet: "Beszélgettünk néhány játékossal, szerintem csak John Terry gondolkozik így, senki nem említett nekem semmilyen problémát. Az ajtó nálam mindig nyitva, aki akar, jöhet hozzám. A találkozóinkat mindig úgy kezdem, hogy a csapatkapitánytól megkérdezem, van-e valami gond".
Terry kedd délelõtt bocsánatot is kért a szövetségi kapitánytól.
Nem segíti a helyzetet, hogy Angliában már arról beszélnek, ki lesz az új tréner, ha a válogatott nem jut tovább a csoportból, és Capello lemond. Több lap is megírta, a szövetségnek igyekeznie kell, mert Roy Hodgsont nagyon csábítja a Liverpool.
A legnagyobb probléma persze egyelõre a pályán van, Anglia nem tud gólt rúgni. Az USA-nak már hat perc után betalált Gerrard, de azóta közel 180 perc alatt helyzetet sem nagyon tudtak összehozni. A gólokat a legjobb csatártól, Wayne Rooneytól várják leginkább, de szinte helyzetbe sem kerül.
Klubedzõjének, Sir Alex Fergusonnak is feltûnt ez, ezért felhívta játékosát. "Néha az elvárás bénító lehet, ezt éreztem, úgyhogy csak annyit mondtam neki, nyugi, élvezd a játékot. Mintha nyugtalanság lenne a keretnél. Nem láttam az Algéria-meccset, de úgy érzem, az elvárás bénítja az angol csapatot" - nyilatkozta a MU-edzõ a The Sun-nak.
Anglia utolsó csoportmeccsét Szlovénia ellen játssza, és csak akkor jut biztosan a nyolcaddöntõbe, ha nyer.
Bocs, de nem reklámozom az extra,végletekig túrbozott gépet:)
1. Uruguay 3 2 1 – 4–0 +4 7
2. Mexikó 3 1 1 1 3–2 +1 4
3. Dél-Afrika 3 1 1 1 3–5 –2 4
4. Franciaország 3 – 1 2 1–4 –3 1
Tippem erre a csoportra a TIPPJÁTÉKBAN következõ volt <#eljen>#eljen>
Ki jut tovább az egyes csoportokból ?
Mexiko Uruguay
Továbbjut-e Dél-Afrika a csoportkörbõl ? Nem
Kik lesznek a csoport harmadikok ?
Francia (Ez ami máshogy lett)
Jöhet a jó sok pontocska :-)
★ 汤姆 李
★ 汤姆 李
★ 汤姆 李
A csoport
1. Uruguay 2 1 1 0 3-0 4
2. Mexiko 2 1 1 0 3-1 4
3. Dél-Afrika 2 0 1 1 1-4 1
4. Franciaország 2 0 1 1 0-2 1
B csoport
1. Argentina 2 2 0 0 5-1 6
2. Koreai Köztársaság 2 1 0 1 3-4 3
3. Görögország 2 1 0 1 2-3 3
4. Nigéria 2 0 0 2 1-3 0
C csoport
1. Szlovénia 2 1 1 0 3-2 4
2. USA 2 0 2 0 3-3 2
3. Anglia 2 0 2 0 1-1 2
4. Algéria 2 0 1 1 0-1 1
D csoport
1. Ghana 2 1 1 0 2-1 4
2. Németország 2 1 0 1 4-1 3
3. Szerbia 2 1 0 1 1-1 3
4. Ausztrália 2 0 1 1 1-5 1
E csoport
1. Hollandia 2 2 0 0 3-0 6
2. Japán 2 1 0 1 1-1 3
3. Dánia 2 1 0 1 2-3 3
4. Kamerun 2 0 0 2 1-3 0
F csoport
1. Paraguay 2 1 1 0 3-1 4
2. Uj-Zéland 2 0 2 0 2-2 2
3. Olaszország 2 0 2 0 2-2 2
4. Szlovákia 2 0 1 1 1-3 1
G csoport
1. Brazilia 2 2 0 0 5-2 6
2. Portugália 2 1 1 0 7-0 4
3. Elefántcsontpart 2 0 1 1 1-3 1
4. Koreai NDK 2 0 0 2 1-8 0
H csoport
1. Chile 2 2 0 0 2-0 6
2. Spanyolország 2 1 0 1 2-1 3
3. Svájc 2 1 0 1 1-1 3
4. Honduras 2 0 0 2 0-3 0
MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....
http://goo.gl/gd6Zi5
MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....
MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....
És kipróbáltam benne vannak a klubcsapatok is
Annyi van, hogy a bajnokságok helyett van a VB ML-t és BL-t simán lehet játszani vele.
A másik patchet én nem használom szerintem csak kavarodást okozhat, hogyha egyikhez más dlc kell mint a másikhoz ez csak az esetben jó ha a 3.4-es-hez már a legújabb kell.
Szerintem elõször egy patchet használj és értsd meg a kitserver mûködését és ha ez már megy akkor variálhatsz, de így bele fogsz keveredni elsõre.
Továbbá a 3.4 elött fel kéne rakjam az elõdeit is ?
http://ul.to/pl6ibh
MIRROR:
http://hotfile.com/dl/49435229/dd5c5aa/Intro_NIKE_WRITE_THE_FUTURE_for_PES2010.rar.html
http://www.filefront.com/16818987/Intro%20NIKE%20WRITE%20THE%20FUTURE%20for%20PES2010.rar
Ha csak vbzni akar, akkor elég a VB 😊
http://goo.gl/gd6Zi5
MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....
MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....
DVSC ellenfele a 2. körben Levadia Tallin.
Az elsõ találkozót július 13-án vagy 14-én rendezik.
De azért mert nálad mindkettõ fent van nem biztos, hogy neki az a legjobb.
DE nekem aztán mindegy rakasd fel vele mindegyiket :-)
és a srácnak minél egyszerûbb kéne gondolom a VB miatt
te meg felrakatnál vele két különálló patchet is :-)
Ezzel csak megkevered szerintem fõleg, hogy a másikkal mennyi gubanc lehet mint látható
#67091-et meg megnézve 3D-n egyértelmû lett a dolog


