PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#67153
Mit lehet a "Csinálj legendát" módban tenni az ellen, hogy ne cseréljen le folyton a szövetségi "köcsög" ? Futok 26 percet, értelemszerüen elfáradok egy picit, lecserél, és nézem hogy veszít a csapat... L se hiszem. <#szomoru2> Mindig elsõnek hoz le a pályáról.

Amúgy még az elején járok benne, de az elsõ szezon végefele. Jó ez a mód, fõleg "GTA" nézetben, csak nehogy a lecserélõsdi miatt unjam meg.

#67152
Engem is érdekelne, habár fent van a PES Edit Patch, és a World Cup.

robi11
#67151
ez milyen?

[HUN]FaTaL
#67150
Ja nem, német gólarány jobb lesz, nemhiszem, hogy szerbia pakol vagy 5-t ausztráliának.

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#67149
"ha a németek este megverik Ghanat, amire azért van esély, akkor a"

Ha szerbia is nyer akkor õk lesznek a csoportelsõk nem?

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#67148
ha a németek este megverik Ghanat, amire azért van esély, akkor a
16 között Németország - Anglia lesz. Na, az lesz a derbi a javából !
És valamelyik nagyot bukik....

Ha a németek ma nem jutnak tovább, minden idõk legnagyobb vb bukását
fogják elkövetni. Természetesen Löw repülésével együtt.
Breki33
#67147
Hm ismét eltaláltam 😛

Ki jut tovább az egyes csoportokból ?

Anglia USA

Kik lesznek a csoport harmadikok ?

Szlovén
Breki33
#67146
C csoport vegeredmeny

Eredmények:

Anglia-USA 1-1
Algéria-Szlovénia 0-1
Anglia-Algéria 0-0
Szlovénia-USA 2-2
USA-Algéria 1-0
Szlovénia-Anglia 0-1

1. USA 3 1 2 0 4-3 5
2. Anglia 3 1 2 0 2-1 5
3. Szlovénia 3 1 1 1 3-3 4
4. Algéria 3 0 1 2 0-2 1

Továbbjutott USA és Anglia
Breki33
#67145


UltimATE Patch 2010 Summer Battle (ENG) Content:

- 13 leagues ( EPL; Russian Premier league; Ukrainian Premier league, Seria A; La Liga; Bundesliga; UEFA; Sudamericana; First Russian league; Championship; Seria B; 2 Bundesliga; Liga Adelante)
- 373 clubs and National teams
- Many Faces
- All clubs are in League of Champions
- Updated clubs in leagues on a season 2010/2011
- Transfers
- All National teams, participants of World Cup South Africa 2010
- Opportunity choice of club from leagues (First Russian league; Championship; Seria B; 2 Bundesliga) for passing of the mode “Master League”
- New Kits
- New Boots
- Quality adboards
- New Turfs
- New Balls
- Quality Logo
- Scoreboard in the style of the FIFA World Cup 2010
- Super Soundtrack
- Many Chants
- New Kitserver
- Own .EXE
- Works separately from other Patches
- New calendar is in ML
- Menu, in style “Clubs of -Holders of National Cups”
- And many more…

- Option: working with DLC 1.06 or DLC 1.07

http://www.pes-patch.com/2010/06/ultimate-patch-2010-summer-battle-eng.html#more-26698
Breki33
#67144


Breki33
#67143
Itt Argentína Nigéria-t írtam
Breki33
#67142
B csoport

Eredmények :

Argentina-Nigéria 1-0
Koreai Köztársaság-Görögország 2-0
Argentina-Koreai Köztársaság 4-1
Görögország-Nigéria 2-1
Nigéria-Koreai Köztársaság 2-2
Görögország-Argentina 0-2

1. Argentina 3 3 0 0 7-1 9
2. Koreai Köztársaság 3 1 1 1 5-6 4
3. Görögország 3 1 0 2 2-5 3
4. Nigéria 3 0 1 2 3-5 1

Továbbjutott Argentina és Koreai Köztársaság.
#67141
Érdekes lesz, habár nagyjából sejtem hogy mi van a dolgok mögött de biztos lesz majd új infó.

Breki33
#67140
Vb 2010: Evra a jövõ héten kitálal a franciák belügyeirõl

Patrice Evra ígérete szerint a jövõ héten kiáll a nyilvánosság elé, és elmondja, mi vezetett odáig, hogy a francia labdarúgó-válogatott morálisan teljesen szétesett a dél-afrikai világbajnokságon.
„A következõ héten sajtótájékoztatót tartok, a francia embereknek tudniuk kell, mi történt. Mindenki megtudja, hogyan jutottunk idáig. Szeretnék elnézést kérni egész Franciaországtól, már tegnap is megtettem volna, de nem engedték. Nem tudom, mi az oka, hogy ma nem kaptam lehetõséget. Ma este még nincs itt az ideje a magyarázkodásnak, de Franciaországnak tudnia kell az igazat, így a jövõ héten, amint lehet, meg is tudja.”
#67139
<#eljen><#vigyor3>

Breki33
#67138
Breki33
#67137
Az angoloknál is jó nagy gáz van

Nem csak a francia válogatottnál van balhé a világbajnokságon, az angolok John Terry sajtótájékoztatója miatt van gond.
Napok óta káosz van a franciáknál, Nicolas Anelka beszólt a kapitánynak <1>, haza küldték <2>, a játékosok sztrájkoltak mellette ❤️>, a csapatvezetõk közül több lemondott. De nem csak náluk van balhé, Angliánál sem sokkal jobb a helyzet.


A csapat botrányos teljesítményt mutatott elsõ két meccsén, nem tudta legyõzni az Egyesült Államokat és Algériát sem <4>, utóbbi ellen pocsékul játszott, Rooney visszaszólt az elégedetlen drukkereknek <5>.

Vasárnap John Terry váratlanul azzal állt elõ a hivatalos napi sajtótájékoztatón, hogy dumált a keret többi tapasztalt tagjával - Gerrarddal, Rooneyval, Lamparddal, Jamesszel, többek között - és arra jutottak, hogy tisztázni akarják problémáikat a szövetségi kapitány Fabio Capellóval.

Szavaiból gyorsan botrány lett, az említett sztárok közül több - Rooney, Gerrard - azonnal igyekezett tudatni Capellóval, neki semmi gondja vele, hétfõn az edzõ ki is tért Terry támadására.

"John Terry nyilatkozatát nem értem, nem tudom, miért mondott ilyeneket. Ha beszélsz, velem kell beszélned, nem a médiával. Ez nagy hiba, nagyon nagy hiba. Tudom, hogy a játékosok néha jobban akarnak magukkal (a sajtóval) beszélni, mint egymással, de velem kell beszélni, a társakkal, az öltözõvel. Nagy hiba volt, de remélem, a nagy hiba után nagy teljesítmény jön" - mondta az újságíróknak Capello.

A menedzser nem tapasztal semmilyen rendellenességet: "Beszélgettünk néhány játékossal, szerintem csak John Terry gondolkozik így, senki nem említett nekem semmilyen problémát. Az ajtó nálam mindig nyitva, aki akar, jöhet hozzám. A találkozóinkat mindig úgy kezdem, hogy a csapatkapitánytól megkérdezem, van-e valami gond".

Terry kedd délelõtt bocsánatot is kért a szövetségi kapitánytól.

Nem segíti a helyzetet, hogy Angliában már arról beszélnek, ki lesz az új tréner, ha a válogatott nem jut tovább a csoportból, és Capello lemond. Több lap is megírta, a szövetségnek igyekeznie kell, mert Roy Hodgsont nagyon csábítja a Liverpool.

A legnagyobb probléma persze egyelõre a pályán van, Anglia nem tud gólt rúgni. Az USA-nak már hat perc után betalált Gerrard, de azóta közel 180 perc alatt helyzetet sem nagyon tudtak összehozni. A gólokat a legjobb csatártól, Wayne Rooneytól várják leginkább, de szinte helyzetbe sem kerül.

Klubedzõjének, Sir Alex Fergusonnak is feltûnt ez, ezért felhívta játékosát. "Néha az elvárás bénító lehet, ezt éreztem, úgyhogy csak annyit mondtam neki, nyugi, élvezd a játékot. Mintha nyugtalanság lenne a keretnél. Nem láttam az Algéria-meccset, de úgy érzem, az elvárás bénítja az angol csapatot" - nyilatkozta a MU-edzõ a The Sun-nak.

Anglia utolsó csoportmeccsét Szlovénia ellen játssza, és csak akkor jut biztosan a nyolcaddöntõbe, ha nyer.
Breki33
#67136
A fenti EXTRA TOTÓSZELVÉNY

A focilistán megy, csak ide is beírtam VB elõtt hátha vki érdekel.
#67135
ez meik fogadóoldal betclic vagy itt sg v mi?

Bocs, de nem reklámozom az extra,végletekig túrbozott gépet:)

Breki33
#67134
Az korai nagyon inkább a fifa szokott korábban
Breki33
#67133
AZ A-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Uruguay 3 2 1 – 4–0 +4 7
2. Mexikó 3 1 1 1 3–2 +1 4
3. Dél-Afrika 3 1 1 1 3–5 –2 4
4. Franciaország 3 – 1 2 1–4 –3 1


Tippem erre a csoportra a TIPPJÁTÉKBAN következõ volt <#eljen>

Ki jut tovább az egyes csoportokból ?

Mexiko Uruguay

Továbbjut-e Dél-Afrika a csoportkörbõl ? Nem

Kik lesznek a csoport harmadikok ?

Francia (Ez ami máshogy lett)

Jöhet a jó sok pontocska :-)


#67132
Szeptember?

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#67131
Tudom csak hsz után egybõl léptem is tegnap.Itt szomszéd városban van ilyen lehetõség de nem éri meg átmenni azaz én többet át nem megyek ezmiatt oda:S

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#67130
Breki33
#67129
Ezek - MARCA kicsit összezavarodtak :-)

Breki33
#67128
gondolom mikor szokásos

tõleg kérdeztem hogy milyen kivetítõs helyen nézed a meccset
#67127
Mikor lesz demo?!

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#67126
A 2.forduló után :

A csoport
1. Uruguay 2 1 1 0 3-0 4
2. Mexiko 2 1 1 0 3-1 4
3. Dél-Afrika 2 0 1 1 1-4 1
4. Franciaország 2 0 1 1 0-2 1


B csoport
1. Argentina 2 2 0 0 5-1 6
2. Koreai Köztársaság 2 1 0 1 3-4 3
3. Görögország 2 1 0 1 2-3 3
4. Nigéria 2 0 0 2 1-3 0


C csoport
1. Szlovénia 2 1 1 0 3-2 4
2. USA 2 0 2 0 3-3 2
3. Anglia 2 0 2 0 1-1 2
4. Algéria 2 0 1 1 0-1 1


D csoport
1. Ghana 2 1 1 0 2-1 4
2. Németország 2 1 0 1 4-1 3
3. Szerbia 2 1 0 1 1-1 3
4. Ausztrália 2 0 1 1 1-5 1


E csoport
1. Hollandia 2 2 0 0 3-0 6
2. Japán 2 1 0 1 1-1 3
3. Dánia 2 1 0 1 2-3 3
4. Kamerun 2 0 0 2 1-3 0


F csoport
1. Paraguay 2 1 1 0 3-1 4
2. Uj-Zéland 2 0 2 0 2-2 2
3. Olaszország 2 0 2 0 2-2 2
4. Szlovákia 2 0 1 1 1-3 1


G csoport
1. Brazilia 2 2 0 0 5-2 6
2. Portugália 2 1 1 0 7-0 4
3. Elefántcsontpart 2 0 1 1 1-3 1
4. Koreai NDK 2 0 0 2 1-8 0


H csoport
1. Chile 2 2 0 0 2-0 6
2. Spanyolország 2 1 0 1 2-1 3
3. Svájc 2 1 0 1 1-1 3
4. Honduras 2 0 0 2 0-3 0
Breki33
#67125
egyébként nem értem ezt a szenvedést a VB után ugyis kiderülnek az új igazolások kijönnek az új rosterek és patchek és lehet új update is kijön
Breki33
#67124
szerintem nem
#67123
aha kösszi felraktam de így is a system setting>download ha megnyitom azt írjaki: no new updates available, egyébként kinek van meg a 3.4 patch annak is ilyen szar az adatbázisa, hogy hol nagynevekell vannak a csapatok hol kicsivel, meg a játékosok?

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

[HUN]FaTaL
#67122
Nem, de nem csinál semmit vagy 3 percig, várd meg amíg kiírja, hogy finish 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#67121
Nem fagy le, csak agyal olyan másfél percig.

#67120
Egyébként a hivatalos 1,03 patch telepitõje azért fagy le nálam mert nekem nem eredeti?

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

#67119
Nem lehetne vhogy a pesedit selectort a vb patch-ba átrakni?

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#67118
A VB az is pesedites ez esetben

És kipróbáltam benne vannak a klubcsapatok is





Annyi van, hogy a bajnokságok helyett van a VB ML-t és BL-t simán lehet játszani vele.

A másik patchet én nem használom szerintem csak kavarodást okozhat, hogyha egyikhez más dlc kell mint a másikhoz ez csak az esetben jó ha a 3.4-es-hez már a legújabb kell.

Szerintem elõször egy patchet használj és értsd meg a kitserver mûködését és ha ez már megy akkor variálhatsz, de így bele fogsz keveredni elsõre.

#67117
Háth igazából kéne a VB is, + a PES Edit -es patch is a realitás miatt. A 3.4 linkje nem jó, legalábbis nem tudom letölteni. (Error)

Továbbá a 3.4 elött fel kéne rakjam az elõdeit is ?

Breki33
#67115
pesedit kicsit tuningolva másik tv logóval
robi11
#67114
PORTUGÁLIA-ÉSZAK-KOREA 7-0 xD lol

robi11
#67113
ez meik?
én ha így haladok sose fogok VB-zni xD

[HUN]FaTaL
#67112
Ha nem az pes2010edit.exe-vel indítja, akkor nem lesz jó, illetve az új dlchez updatelni kell a 3.4es patchet, hogy kompatibilis legyen. 😊

Ha csak vbzni akar, akkor elég a VB 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#67111
Egyébként lehet az baj, hogy nem tudom feltelepitenni az 1.3 hivatalos patchet mert lefagy a telepitõ?

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#67110
#67109
A vb patch tökéletes, ott még a csapatnevek is jók, csak nem ott akarok master legue-zni mert kell a pesedit selector , hogy ugye benne legyenek a másodosztályu csapatok, de teljesen káosz mert pl.: a spanyol 2-be van 3 osztrák zászlós csapat ugyanolyan felálitásal hülye névvel....

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#67108
BL

DVSC ellenfele a 2. körben Levadia Tallin.
Az elsõ találkozót július 13-án vagy 14-én rendezik.
Breki33
#67107
Hát #66897-nél mikor kérdés volt, hogy miért nem jók a klubcsapatok nevei megnéztem a pesedites world cup patchet és ott jónak tûntek a klubcsapat keretek.

De azért mert nálad mindkettõ fent van nem biztos, hogy neki az a legjobb.

DE nekem aztán mindegy rakasd fel vele mindegyiket :-)

[HUN]FaTaL
#67106
A VB-ben nincs benne írják is, de mûködik együtt a kettõ.

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#67105
Azt hogy benne van szerintem a pesditesben a bajnokság is
és a srácnak minél egyszerûbb kéne gondolom a VB miatt
te meg felrakatnál vele két különálló patchet is :-)

Ezzel csak megkevered szerintem fõleg, hogy a másikkal mennyi gubanc lehet mint látható

#67091-et meg megnézve 3D-n egyértelmû lett a dolog

[HUN]FaTaL
#67104
Mert én pl. néha bajnokságot játszok, néha WC-t, mi a gond evvel?😊

http://goo.gl/gd6Zi5