PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#67203
Breki33
#67202
Na megvannak a kezdõk

Breki33
#67201

What's new in GamingAccess World Cup Patch v3.00
---------------------------------


The best patch in GamingAccess History!
Includes three patches in one
1) GamingAccess.exe (includes extra teams)
2) GamingAccess.online.exe (no extra teams, use this to play online)
3) fwc2010plus.exe Launcher for the 2010 FIFA World Cup.exe (includes World Cup stadiums and Scoreboard)

This is the FIRST modular patch in GamingAccess History (the music is the same, chants are the same, but the stadiums are different...

Patch includes
World Cup Music, all 49 slots
World Cup Video edited by Xavier
World Cup teams (Algeria and New Zealand now included)
World Cup groups (launch the game from fwc2010plus.exe, start a new World Cup and enjoy the authentic groups
World Cup Stadiums
Bootpack HQ by Shun
Ballspack HQ by Shun
New version of KitServer
The lastest version of PES 2010 Plus
HD flags by Arsenal4Life


Breki33
#67200
Na már a Fifa is kezdi elismerni

Már a FIFA is vizsgálja a Jabulanit .

Jerome Valcke, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) fõtitkára szombati, johannesburgi sajtótájékoztatóján bejelentette: megvizsgálják a labdarúgó-világbajnokság labdáját, a Jabulanit, és szükség esetén szembesítik a panaszokkal a gyártókat – de csak a vb után.

„Nem vagyunk süketek, nem hárítjuk el a labdával kapcsolatos panaszokat – mondta Jerome Valcke, a FIFA fõtitkára. – Vannak a méretre és a súlyra vonatkozó elõírások, és van valami, ami megkerülhetetlen: a labdának tökéletesnek kell lennie!"

Valcke azt ígérte: a világbajnokság után konzultálnak a játékosokkal és az edzõkkel a labdával kapcsolatos tapasztalataikról, majd összeülnek a gyártó képviselõivel. A Jabulanit készítõ adidas 1970 óta szállítja a labdákat a világbajnokságra, szerzõdése 2014-ig szól.

Az idén nemcsak a kapusok sorolják szokásos panaszaikat a vb hivatalos labdájával kapcsolatban, hanem a csatárok, sõt az edzõk is. A vb elõtt Dunga, a brazil válogatott szövetségi kapitánya dühében azt javasolta Valckénak, menjen le az edzésükre, és próbálja megszelídíteni a Jabulanit.
Breki33
#67199


Breki33
#67198
Angol álmok

Breki33
#67197


The Big Patch Xtrèm PES-SOCCER Contenu :

* Compatible 1.07 inclus dans le patch
* Compatible 100% ONLINE
* Tout les Kits (09/11 pour les équipes de la CDM, 10/11 pour plusieurs équipes comme Barcelone, Real Madrid, Inter, Lens, Paris etc…etc..)
* Pack Chant (TOTAL EXCLU PS)
* Pack Ball (TOTAL EXCLU PS => 25)
* Menu Personnalisé Pes-Soccer
* Pack Staff by Chdan
* Pack position joueur by SolDa93
* Pack Adboard (EXCLU PS)
* Aperçu des stades (EXCLU PS)
* Nouvelle pelouse pour chaque stade
* Nouveau Corner Flag
* Logo HD
* Nouveau couloir d’entrée des joueurs
* Nouveau Logo d’entrée des joueurs
* Sponsor dans la Ligue des Master
* Scoreboard
* Soccer City Stadium inclus a la place de Konami Stadium
* Estadio Gremio 2014 inclus a la place de Estadio Jose Avalade
* Icone humeur des joueurs
* Liste des 23 des équipes de la Coupe du Monde Mise a Jour + pour certaine leur formation)
* Kit Arbitre Coupe du Monde
* Nouveau calendrier
* Menu appuyer sur une touche
* Images des vrai coupes
* Cinématique des stades
* Cinématique Soccer City
* Cartes images
* Gant gardien
* etc…etc…


http://www.fpfrance.com/news-827--PC--Big-Patch-Extrem-PES-2010-PES-soccer-PES-2010.html
Breki33
#67196
Breki33
#67195
Mai VB meccsek

Breki33
#67194
Breki33
#67193


Breki33
#67192




Breki33
#67191
nem !

te viszont leállhatnál
Firerock
#67190
nem akarsz blogot írni?
kb itt csak te foglalkozol a Vb-vel...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Bulykin
#67189
sajnálom a dél-koreaiakat T_T egyik fav csapatom volt a VB-n...

más: pár napja megint elkezdtem játszani^^ eligazoltam 2020-ban a Real Mardridhoz és baszki nincs kapus!!!4 Drenthe, Pepe, C.Ronaldo, Lass meg én mint újonc váltogatunk 10 percenként kb... miapicsa<#wow2>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

Breki33
#67188
Breki33
#67187
Szép volt Uruguay ennél soha roszabb meccset a VB-n <#eljen><#nevetes1>

Breki33
#67186
Breki33
#67185
Eszerint a Pes-Edit patchban nem jók az ágak nekem pl Arg-Holland elödöntõ jön.
Breki33
#67184
Breki33
#67183
az van egypár, de akkor gondolom a pesedites

én nem játszok ML-t, de úgy emléxem lehet csapaton kivüli játékosokat is igazolni

Esetleg megpróbálhatod ezzel

lacinkacinka89
#67182
A WC patch = World Cup patch. Kerestem külsõ editorral, de a Vélez csapata nincs benne a játékba. Sehogy nem lehet leigazolni master leaguen-belül akkor?

Breki33
#67181
Na a privi miatt egy konkrét példa

ESPN_FIFA_WC_Scoreboard_by_OniX



http://hotfile.com/dl/50298439/6179c0e/ESPN_FIFA_WC_Scoreboard_by_OniX.rar.html

letöltés után a következõt látom benne

16-9\
4-3\

ugye ez hogy milyen méretarányos a monitorunk vagy a tévénk

ha ezt eldöntöttük akkor ez van benne

dt05_e.img\
dt06.img\

ezeket simán be kell másolni a kitserver megfelelõ mappájába pl a pesedit patchnál a baloldalt láthatóba, természetesen ha ott még nincs ilyen mapa az nem gond a másolást elvégezve lesz





Breki33
#67180
PESEdit 2010 Patch 3.4.1

PESEdit 2010 Patch 3.4.1 Features:

* Support for official DLC 1.07
* Fixed problems with 2nd division teams in the different switch versions

http://hotfile.com/dl/50445101/fd88c6f/PESEdit_2010_Patch_3.4.1.rar.html
Breki33
#67179
Hello

Két módszer van vagy az img-be kell belepakolni asf explorerrel vagy Graphic studióval vagy pedig kitservert kell telepíteni és annak megfelelõ mappájába bemásolni.

Általában van egy readme file a kiegészítõ mellett ami pontosan leírja
vagy már rögtön így van



Akkor ezeket simán be kell másolni a kitserver mappájába
alapból

KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\Kitserverjo\example-root1\img\

Nekem pl most ezek vannak ott

dt00_e.img\
dt01.img\
dt02.img\
dt03.img\
dt04.img\
dt05.img\
dt05_e.img\
dt06.img\
dt07.img\
dt09.img\
dt0b.img\
dt0c.img\
dt0d.img\
dt0f.img\
proba\
adboard_ selector.bat
Breki33
#67178
Hm tizedik vagyok a tippjátékban eddig a csoportkörök után nemis rossz eredmény

És csak két pontra a negyedik :-)

1. Cs. Csabi 66
.....
4. Huny. L 62
....
10. Breki 60
Breki33
#67177
G és H csoport végeredménye


G csoport

Eredmények :

Elefántcsontpart-Portugália 0-0
Brazilia-Koreai NDK 2-1
Brazilia-Elefántcsontpart 3-1
Portugália-Koreai NDK 7-0
Portugália-Brazilia 0-0
Koreai NDK-Elefántcsontpart 0-3

1. Brazilia 3 2 1 0 5-2 7
2. Portugália 3 1 2 0 7-0 5
3. Elefántcsontpart 3 1 1 1 4-3 4
4. Koreai NDK 3 0 0 3 1-8 0

H csoport

Honduras-Chile 0-1
Spanyolország-Svájc 0-1
Spanyolország-Honduras 2-0
Chile-Svájc 1-0
Chile-Spanyolország 1-2
Svájc-Honduras 0-0

1. Spanyolország 3 2 0 1 4-2 6
2. Chile 3 2 0 1 3-2 6
3. Svájc 3 1 1 1 1-1 4
4. Honduras 3 0 1 2 0-3 1
Breki33
#67176
Milyen WC patch?

Rákereshetsz esetleg külsõ editorral
Ha jól tudom õ Vélez Sársfield játékosa ebben a csapatban keresd ha van.

bela96
#67175
sziasztok még új vagyok ebben a pes 2010-ben és az a kérdésem hogy,hogy tudom bele rakni a cipoket meg a labdákat amiket letoltotem?válasszokat elore is várom.

mindig a gázpedálon legyen a lábad ne a féken I Love You Real Madrid and Scania

Breki33
#67174
Szerintem nincs

Azért elkészíteni macerásabb, kb 2-3 óra leszedni
lacinkacinka89
#67173
Sziasztok! Olyan kérdésem van, hogy fent van most nekem a WC patch. Namost kezdtem egy master league-t és le szeretnék igazolni egy játékost, de sehol sem találom. Nevezetesen: Az Argentín válogatottban játszó Otamnedit szeretném megvenni. A válogatottban ott van, de a ML-ben az átigazolásoknál nem találom, pedig már mindent végignéztem. Mit tegyek? Köszönöm a válaszokat!

Bulykin
#67172
ehhez nincs egylinkes módszer? külön-külön elég maceráns 😛

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#67171
Álltalánosságban kérdezem, valaki remélem tudja... Nekem jelenleg 550 P -m van, és nem tudom hogy mire jó.

Breki33
#67170
Én nem játszok ezzel a móddal, de lehet, hogy a játékos kártyák-hoz használhatod fel.

http://peshungary.hu/hirek/Taktikai_csuszkak_es_a_kartyak
#67169
Pontokat ajánlanak a klubbok, átigazolási idõszakban. Teszem azt igazolok egy klubhoz, azokat a pontokat mire tudom felhasználni ? (Csinálj legendát módban.)

Breki33
#67168
E és F csoport végeredménye

E csoport

Eredmények :

Hollandia-Dánia 2-0
Japán-Kamerun 1-0
Hollandia-Japán 1-0
Kamerun-Dánia 1-2
Dánia-Japán 1-3
Kamerun-Hollandia 1-2

1. Hollandia 3 3 0 0 5-1 9
2. Japán 3 2 0 1 4-2 6
3. Dánia 3 1 0 2 3-6 3
4. Kamerun 3 0 0 3 2-5 0


F csoport

Eredmények :

Olaszország-Paraguay 1-1
Uj-Zéland-Szlovákia 1-1
Olaszország-Uj-Zéland 1-1
Szlovákia-Paraguay 0-2
Paraguay-Uj-Zéland 0-0
Szlovákia-Olaszország 3-2

1. Paraguay 3 1 2 0 3-1 5
2. Szlovákia 3 1 1 1 4-5 4
3. Uj-Zéland 3 0 3 0 2-2 3
4. Olaszország 3 0 2 1 4-5 2
Breki33
#67167
Na mondtam, hogy itt még az olasz továbbjutás se biztos.

Ilyen játékkal nemis érdemlik meg.
Breki33
#67166
Pont Ferguson hívta fel állítólag Rony-t kint hogy segítsen neki lelkileg rendbe jönni.

Az meg hogy a Murin féle védekezõ taktikát meddig eszik meg madridban hát majd meglátjuk.
Breki33
#67165
Köszi szépen ezek szerint egyik nevemet tudod 😛
#67164
Boldog névnapot Breki!<#taps>

palinho96
#67163
Nem tudom, kit érdekel, de a VB után S.Gerrard a Real játékosa lehet!
A spanyol Sport címû napilap nyilatkozta, hogy a VB utáni tárgyalásokon, már a fizetésérõl, illetve az átigazolási díjáról beszélgethetnek!!!

Eközben a Xarèa megszerzi Matát!

A MU Silvát, és 78%-os esély van arra, hogy Torrest is megszerzi, ha Ronney és Fergi között még nagyobb kavalkád kerekedik ki, mivel a VB elõtt 3 edzésre nem ment el Wayne, mert olyat hallott R.Ferdinándtól a (csapatársától), hogy Alex Ferguson lebénázta 2 kihagyott helyzetért!
(Ebbõl mi az igaz, de az tuti, hogy gondolkodik a csapatváltásról)
És az angol csatár megszerzésére megint csak a Real pályázik! Wayne kivásárlási ára (69-72 millió Font lenne), ami a Unitedet kihúzná a csávából!

Na ez dúrva...

Gigabyte GA-P67A-D3-B3 | Intel Core i5-2500k | 8GB RAM DDRIII | ATI Radeon (Sapphire) HD 6870 1GB 256bit GDDR5 | Asus 1024GB HDD Windows Se7en Ultimate 64-bit Origin: [email protected] (only BF3)

Breki33
#67162
Biztos, de magad is rákereshetsz a keresõbe pl beírod a cserél lecserél tököm szavakat. 😛
#67161
Remélem hogy segít valaki, mert a tököm ki van.

Breki33
#67160
D csoport végeredménye itt német szerb-et tippeltem

Németország-Ausztrália 4-0
Szerbia-Ghana 0-1
Németország-Szerbia 0-1
Ghana-Ausztrália 1-1
Ausztrália-Szerbia 2-1
Ghana-Németország 0-1

1. Németország 3 2 0 1 5-1 6
2. Ghana 3 1 1 1 2-2 4
3. Ausztrália 3 1 1 1 3-6 4
4. Szerbia 3 1 0 2 2-3 3
Breki33
#67159
de ott a leírása meg a képek is
Breki33
#67158
még nem próbáltam
Breki33
#67157
Igen közben rájöttem, de ez így elég fura.

A kérdésedre nem tudom a választ mert nem nagyon játszottam ezzel a mód-al, de emléxem korábban sokan írtak ilyesmit biztos tudnak segíteni majd.
Breki33
#67156
#67155
Nálam se, de nyomj egy "következõt", majd "elõzõ" és látszódik.
Tettem is föl egy kérdést.


Breki33
#67154
csak nálam nem látszódnak a hozzászólások?