PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#67253
Kaptam egy ilyen e-mail-t

Egy ilyenre már lehet érdemes lenne beruházni

Breki33
#67252
Roy Hodgson a Liverpool menedzsere !
Viheti magával Gera-t 😛
kaposi1
#67251
Akár még jó is lehetett volna a videoriport ha a kedves magyar riporter nem csak jegyzetel arról amit a labdáról mondott hanem fordítja is!
Így aki nem tud angolul az csak nézhet ki a fejébõl hogy mi is a véleménye a Jabulani-ról!<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#67250
Breki33
#67249
Alakul a dolog

Vb 2010: Kassai Viktor nem vezet mérkõzést a negyeddöntõben

A FIFA nyilvánosságra hozta a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság negyeddöntõs mérkõzésein közremûködõ játékvezetõk névsorát. Kassai Viktor és két segítõje (Erõs Gábor, Vámos Tibor) nem kapott feladatot e találkozókon, ami azt is jelentheti, hogy a magyar trió az elõdöntõben vagy a döntõben mûködhet közre.
Breki33
#67248
Szerintem Argentín és remélem Holland
kaposi1
#67247
Követendõ példa számunkra is!<#mf2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Terminátor14
#67246
Ez jóóóó 😄DD

Mmint maga a poén tetszett...
Viszont sztem Német továbbjutás lesz, méghozzá viszonylag sima (rendes játékidõ).

😊

CSAK a Fradi

Breki33
#67245
A Németek kedvenc filmje

Breki33
#67244
Nigéria elnökét, Goodluck Jonathant annyira elkeserítette a válogatott gyenge világbajnoki teljesítménye, hogy két évre minden nemzetközi versengéstõl eltiltotta a csapatot.

"Az Elnök Úr úgy döntött, hogy a válogatott minden nemzetközi sorozattól lépjen vissza a következõ két évben, hogy a futballt teljesen új alapokra helyezzük országunkban" - nyilatkozta Ima Niboro, az államfõ tanácsadója. "Sajnos, erre a lépésre feltétlenül szükség van, látva csapatunk dél-afrikai szereplését."

A nigériai válogatott egy ponttal utolsó lett a B csoportban.
kaposi1
#67243
Leírtam hogy tegnap egy olyan helyen néztem az esti Meccset ahol jól éreztem magam!
Név és cím nélkül!<#wilting>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#67242
Argentína, Németország, Spanyolország jogosulatlan elõnnyel lépett tovább.

Legutóbb épp a tegnapi meccsen a spanyol gól volt les, amit +2 "bíró" sem biztos h észre vett volna...

viszont

"Kozkezen forog egy "szamitogepes elemzes", ami szerint kemeny 22 cm-el
kilogott mar a laba a vedo mogul (az mas kerdes, hogy egy maszek elemzes
mennyire perdonto - egy ilyenben azt nem csinalunk meg, amit nem
akarunk), raadasul pont ezen az elemzesen latszik nagyon jol, hogy a
partjelzo fele a vedok is es Xavi is takartak. Ha a labdat is figyeli,
fizikailag lehetetlen, hogy ezt egy ember eszrevegye, raadasul ez mozgas
kozben olyan pici tavolsag (futas kozben egy harmad labmozdulat kb.),
hogy egeszen biztos vagyok benne, hogy Villanak is meggyozodese volt,
hogy nincs lesen: o hatulrol beindult, a labda is jott, es o egy
ezredmasodperccel (vagy talan meg kevesebbel) korabban hagyta el a
vedot, mint a labda Xavi labat.
Ez az a szintu les, amit csak es kizarolag szamitogepes elemzessel lehet
kimutatni, meg videoval sem feltetlen. Ezt szerintem nem lehet
jogosulatlan elonynek nevezni, lehet, hogy ha a regi golokat elovennenk
es ugyanigy szoftveresen kielemeznenk, kiderulne, hogy pont a
legszebbnek tartott, gyonyoru utempasszokbol szuletett golok nyolcvan
szazaleka szabalytalan volt."


Breki33
#67241
szerintem a döntõt Kassai kapja

te mit csináltál a veszedõs vb topikban, hogy moderáltak?
kaposi1
#67240
Szerintem Kassai egy meccset vezet még!
A döntõt pedig Webb kapja!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#67239
Kassai bent maradt a bírói keretben
Kassai Viktorra is számít a FIFA a világbajnokság további szakaszában; a szervezet kedden 19-re szûkítette a bírói keretet. Kassai segítõivel, Erõs Gáborral és Vámos Tiborral eddig a Brazília-Koreai NDK (2-1) és az Uruguay-Mexikó (1-0) csoportmérkõzéset, a nyolcaddöntõben a Ghána-Egyesült Államok (2-1) meccset vezette.


A bírói keret:
KASSAI VIKTOR, Ravsan Irmatov (üzbég), Nisimura Juicsi (japán), Halil Ibrahim al-Gamdi (szaúdi), Jerome Damon (dél-afrikai), Eddy Allen Maillet (Seychelles-szigeteki), Carlos Alberto Batres Gonzalez (guatemalai), Marco Antonio Rodriguez Moreno (mexikói), Benito Armando Archundia Tellez (mexikói), Carlos Simon (brazil), Hector Baldassi (argentin), Oscar Julian Ruiz Acosta (kolumbiai), Pablo Pozzo (chilei), Michael Hester (új-zélandi), Olegario Manuel Bartolo Benquerenca (portugál), Howard Webb (angol), Wolfgang Stark (német), Alberto Undiano (spanyol), Franck De Bleeckere (belga)
Breki33
#67238
Hazaküldték a nagyot hibázó bírókat !


Jorge Larrionda és Roberto Rosetti a két vasárnapi nyolcaddöntõben követett el óriási hibát.

Nem vezet több mérkõzést a világbajnokságon a kirívó, mérkõzés kimenetelét befolyásoló hibát elkövetõ uruguayi Jorge Larrionda és olasz Roberto Rosetti, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség hivatalos közleményben jelentette be az erre vonatkozó döntést.
hirdetés

Larrionda a vasárnapi német-angol nyolcaddöntõ elsõ félidejében 2-1-es német vezetésnél nem adta meg Frank Lampard teljesen szabályos gólját, mivel nem látta, hogy a labda több mint fél méterrel túljutott a gólvonalon. A találkozót 4-1-re nyerték a németek.

Rosetti az ezt követõ esti argentin-mexikói meccs elsõ félidejében 0-0-s állásnál juttatta elõnyhöz Maradona csapatát azzal, hogy megadta Carlos Tévez fejesgólját, pedig a csatár az átadás pillanatában méteres lesen állt. A mérkõzést 3-1-re nyerte Argentína.
kaposi1
#67237
Dehogy nem kommentálja!
Ezzel a kijelentésével pont azt teszi!<#duhos2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

penge96
#67236

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

[HUN]FaTaL
#67235
"A futballszövetség nem kommentálja az argentin lesgólt, de megtiltja a stadionok kivetítõin a lassításokat."

Ez tükrözi ennek a VBnek a színvonalát.

http://goo.gl/gd6Zi5

Duby
#67234
Hát igen. Nem az IGAZSÁG a lényeg, hanem annak elrejtése. Nagyon beteg ez a világ.

A szabadrúgásra visszatérve: tehát a lefele gomb nyomvatartása mellett a lövés, méghozzá teljes erõvel. Hajnal Tomi nekem erre kirúgja a stadionból, de az Istenért se laposan.
<#nemtudom>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

Breki33
#67233
A futballszövetség nem kommentálja az argentin lesgólt, de megtiltja a stadionok kivetítõin a lassításokat.

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség vezetõi szerint nagy hiba volt visszajátszani a johannesburgi Futballváros stadion kivetítõjén Carlos Tévez lesgólját <1> a vasárnap esti Argentína-Mexikó világbajnoki nyolcaddöntõ alatt.
Breki33
#67232


Duby
#67231
Kösz a válaszokat!
Közben lett még egy kérdés: szabadrúgásnál hogy kell elrúgni a sorfal alatt erõsen, laposan?

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#67230
Nem tudja valaki a zene címét, amit a félidõ alatt a csay énekel ?

Breki33
#67229
Breki33
#67228
A kezdõcsapatok

HAJRÁ Chile !

Breki33
#67227
Breki33
#67226
PES 2011 is the best PES ever. GamingAccess Preview - 9.0

I was invited to play PES 2011 for one hour, and let me tell you, it's the best game ever. I want to publicly thank the KONAMI booth, the producer of the game, and the marketing leader for the European Community for allowing me to play PES 2011 for one entire hour.

Here are the main features of the game:

* UEFA Champions League
* UEFA Europa League
* Copa Libertadores de America
* Completely new passing system. Avoiding the "ping-pong" effect, this new mode will allow you to pass with more precision. Even the throw ins are affected by this, the intensity of every pass/throw is different.
* Totally new dribble system. Now you can really dribble, R2, L2, Right Stick, Left Stick... you have to see the list of dribbles, it's amazing.
* According to what I was told, DLC updates WILL NOT break your current Option File. We'll have to wait and see if that's true.
* New MENUs system, that is actually quite nice. The menus look like a PS3 XMB (Xross Media Bar), but better.
* Better Music (no more crappy techno). Let's see if Konami keeps that promise
* No annoying vuvuzelas! haha, actually they promised me they'll never do that
* Better chants from the public.
* EPL remains exclusive for EA Sports
* 60% of the game is already finished.
* Better goalies
* Better referees
* At the time of this demo, goalies were not 100% programmed, but I didn't see any imperfections in it
* BLUR! Yes, blur!. You will be able to see true 1080p quality animations. Now, every time you see a replay, the system will automatically blur it for you, so the game will look really good on a HDTV.
* I was told the blur system is not going to be in every part of the game, because of headaches, dizziness... you now
* GAME SPEED!
Now players will be able to play
* Konami Cup (as always)
* Community Mode is not confirmed. They weren't able to confirm/deny Community Mode. I've never played that mode, but hey, it never hurts to ask
* Become a Legend is still there
* Intel vs AMD fixed right out of the box, no patches or anything, so according to KONAMI they promise a smooth online gameplay right out the box
* Game WILL NOT use Steam. I told Konami that if they ever use Steam they will lose maybe 50% of the PC online community, so for the people asking me about Steam, no, it's the same online game system as before.
* Make sure to buy this game and support KONAMI. These guys are doing the best soccer PC game in the world, and now with Bruja Veron leading Estudiantes, Cruzeiro, Sao Paulo... right out of the box, there is NO REASON not to buy this game.
Intel vs AMD fixed, new dribbles, game speed, blur effect in repetitions, online game play, a true Next Gen Experience for everybody!

CONCLUSION: After playing this game for one hour, I have to say, this game looks like PES 2010 on steroids. PES 2011 is built from PES 2010, so we can expect basically the same game, with the addition of new dribbles, a better online play, better menus, better music, blur animation, and new passing system, reducing the 'ping-pong' effect. With the addition of the game speed setting, arcade users will be happy too. Overall, I give this game 9/10. I really loved it

HAVE ANY QUESTIONS:
Post your questions here, I will make sure KONAMI hears the suggestion of the GamingAccess Community!
Breki33
#67225
Hello akkor itt is :-)

1. Lehet az a replay camera.
A demohoz volt egy program amivel lehetett állítani, de a teljes verzióhoz nem tudom készült-e ilyen.

A kitservert érdemes felrakni és a camera angle-t beállítani, hogy forogjon a kamera akkor nagyobb a látószög.

Azt hiszem az Total Realism option filében volt vhogy tök jó kamera az nagyon tetszett raktam is be ide korábban képet róla
ilyen lett ez nem replay kamera !



2. Tudtommal csak ha megveszed illetve egy gépen lehet ketten.
Duby
#67224
Sziasztok!
Végre van egy kis idõm megismerkedni a PES 2010-zel. Idáig nagyon élvezem, de van pár kérdésem, amire nem találom a választ sehol.

1. Látok itt (meg máshol is) videókat, ismétléseket gólokról, cselekrõl, játékmenetrõl. Ezek jó része olyan nagy látószögû kameraszögbõl látszik, amilyet alapból nem tudok beállítani a játékban, tehát szeretnék meccs közben többet látni a pályából. A Fifánál is egy fájlba kellett módosítani ehhez, itt hogy kell?

2. Ebben a játékban a Fifához hasonló LAN illetve DirectIP-s lehetõség nincs, ahol egymás ellen játszhatnánk legalább ketten neten?

Elõre is kösz a segítséget!

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

Breki33
#67223
Breki33
#67222
Nagyméretû Francia patch elõtte lévõ #67196 hozzászólásban van a bemutatója a linken meg képek róla.

A GamingAccess World Cup Patch talán ismertebb bár nem biztos, hogy jobb.
#67221
Ez micsoda ? Érdekesnek tûnik.

Breki33
#67220
Szép is volt

Jöhet még egy
penge96
#67219
Megkaptad.😊

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

[HUN]FaTaL
#67218
Szánalom a bíráskodás ezen a VB-n... A FIFA összeszedte a világ legszarabb bíróit? Remélem Kassaié lesz a vb döntõ..

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#67217
Én Argentin drukkerként most szeretnék egy Mexikói gólt
Breki33
#67216




penge96
#67215
"Mexikó máris emberhátrányban. 11-en 11+3 játékos ellen"

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#67214
hát megint balhé

Kassait a döntõre

penge96
#67213
Ez a mai játékvezetés egy vicc!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#67212
Breki33
#67211
Argentína - Mexico kezdõi

Breki33
#67210
Breki33
#67209


Breki33
#67208








Breki33
#67207


Breki33
#67206


Breki33
#67205
Breki33
#67204
BKI EZ GÓL