PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#67303
Install:
Just unpack WHCSERVER into PES install folder, do the same with World Cup History.exe file (from save folder) (make a shortcut on desktop if you want). Copy the OF (WCH2009_EDIT01.bin) (from save folder) into the PES save folder (in My Documents).
Breki33
#67302
Breki33
#67301
Ez így túl általános kérdés

Szerintem ezt

#67294
Breki33
#67300
Breki33
#67299
még nem raktam fel majd ma próbálom ki
webibebi
#67298
sziasztok! azt szeretném megkérdezni h melyik patch-et érdemes felrakni?

msn:[email protected] bárki felvehet

Krisz018
#67297
Nem tudja valaki hogy le lehet-e tölteni valahonnan német kommentátor hangot? elõre is thx

Pethy23
#67296
Nagyon tuti, de nem tudod külön mappába települ?
Breki33
#67295
Vb 2010: tízezrek ünnepelték a hazatérõ argentin válogatottat
Mi lett volna Buenos Airesben, ha az argentinok megnyerik a vb-t?

A csúfos világbajnoki búcsú ellenére több tízezer szurkoló ünnepelte a hazatérõ argentin labdarúgó-válogatottat a Buenos Aires-i repülõtéren – Diego Maradona maradását követelve.


A szurkolók a Németországtól elszenvedett 4–0-s negyeddöntõbeli vereség ellenére énekelve fogadták a játékosokat, és Diego Maradona szövetségi kapitány maradását követelték. „Diego, ne menj!" – lehetett olvasni a drapériákon.
Hirdetés

A játékosokat szállító busznak több mint egy órára volt szüksége ahhoz, hogy megtegye a mindössze néhány perces utat a repülõtér és az argentin szövetség épülete között, a hatalmas tömeg ugyanis útját állta a jármûnek.

Sajtóértesülések szerint nemcsak a szurkolók, hanem a játékosok is Maradona maradását szeretnék. Az Ole sportújság úgy tudja, Carlos Tévez, Lionel Messi és Mario Bolatti még a hazaút elõtt felkereste a szakembert szállodai szobájában, és arra kérte, maradjon.

Maradona korábban úgy nyilatkozott, a németek ellen pályafutása legfájóbb vereségét szenvedte el, és még nem döntött a folytatásról. Egyelõre nem lehet tehát tudni, hogy õ ül-e az albiceleste kispadján az augusztus 11-i, Írország elleni felkészülési mérkõzésen.
Breki33
#67294
Breki33
#67293
Oppáoppá milyen szuper kis patch jött ki

PES 2010 World Cup History Patch by Tottimas

Patch contains:
- 272 National Teams from the World Cups (max number of teams in the OF)
- All teams from WC 2006 to WC 1970 (going backward)
- All semifinalist from WC 1966 to WC 1930
- original kits for some 20% of teams (most are from 2006. and 1998.), rest is done ingame
- a lot of classic faces done specialy for this patch + some other found on the net
- Stadiums from almost all WC Final matches (missing some stadiums that are domolished in the mean time, those are replaced with similar + missing Olympiastadion Munich, should be in update)
- Original amblems and maskots for all WC
- classic balls - oficiall balls for WC from 2006 to 1974 + classic one for old WCs
- Menu with World Cup motives
- Scoreboard, found and bit edited for the patch
- Updated flags acording to years from which the teams is (DR Germany, Zaire, old flags for some countries…😉

Description:
This patch is an attempt to simulate those well known tournaments from the history. Each World Cup is a story for it self. Relations between the teams are made acording to the teams positions at the end of that World Cup. Also players stats are done acording to his performace on it, rather to his real capabilities. For example Ronaldinho is not realy good in WC2006 but he is great in WC2002.
You have options to play Exhibition or World Cup mode. In World Cup mode you have two options, real World Cup (32 teams, for 2006, 2002 and 1998) and former Konami Cup (for World Cups with less than 32 teams).
All informations are from FIFA.com (player names, numbers, positions), and first team players are from the most successfull match of that team (Brazil 2002 have first team from the final match)

Missing stuff and problems:
- No new: music, banners, addboards, chants (mostlly because of lack of time), maybe some of that will be in some update
- When making the tournamet PES always randomly inserts teams so you must change teams one by one with teams from the right year
- I tried to unlink all comentator names, if some missed me I apologise

Credits:
Creator: Zdravoumartini
Idea for the patch: Demidic
Hex editing, ingame kits and some ideas: Tottimas
Kits: Zdravoumartini, Mare_93, others colected on the net
Faces: Pera11
Thanks to all whose stuff is in this patch

http://uploading.com/files/928d8a95/PES2010_World_Cup_History_Patch.part1.rar
http://uploading.com/files/55e7b314/PES2010_World_Cup_History_Patch.part2.rar
http://uploading.com/files/527fb725/PES2010_World_Cup_History_Patch.part3.rar
http://uploading.com/files/a25b7a58/PES2010_World_Cup_History_Patch.part4.rar
http://uploading.com/files/97ffe4fe/PES2010_World_Cup_History_Patch.part5.rar
Pethy23
#67292
Meccs közben a jobb felsõ sarokban található tv logót melyik bin tartalmazza? Esetleg az bele van integrálva a scoreboard-ba?
Terminátor14
#67291
Majdnem, de szerencsére nem 😄DD

Necces meccs volt, de végül azért nem borult a papírforma 😊

CSAK a Fradi

Pethy23
#67290
Kijött a Moddingway-es WC patch és két Option fájl van hozzá. Egy Matrix adatbázis amiben 80-90 az átlag Overal és van a pesstatdatabase-es aminek 70-80 körül van ez. Szerintetek melyik a jobb?
Breki33
#67289
Ne mejdnem igazam lett, és egy szabályos góljuk elis vették szerintem.
Terminátor14
#67288
Kemény 😊
Te is tudod, hogy nem ezért írtam.

CSAK a Fradi

Breki33
#67287
tudom, hogy nem csoportkör

82 óta nézek VB-ket
Terminátor14
#67286
Breki, ez már nem a csoportkör...
Paraguay nem elég jó egyszerûen, ennyi 😊 És nehogymár elmenjen a tippmixem 😛

CSAK a Fradi

Breki33
#67285
ne írjátok le Paraguay-t ugye Svájci meccs elõtt is ment a biztosozás :-)
Terminátor14
#67284
Egyetértek, és a spanyol továbbjutás is biztos 😊

CSAK a Fradi

Breki33
#67283
ha ma
#67282
Ha ma a spanyolok továbbjutnak akkor a német-spanyol ingen nagy meccs lesz, talán a VB legjobb meccse is lehet. Sztem aki ezen a meccsen továbbjut az fogja nyerni a VB-t.<#papakacsint>

Breki33
#67281
Breki33
#67280
nem hiszem
Breki33
#67279
francba most a végén szurkolhatok a spanyoloknak
vagy lehet Uruguay -nak az õ nevüket sok okos a VB topikban le se tudja írni helyesen.
#67278
Ez a német válogatott igen jó, szerintem egyértelmûen a németek a legerõsebbek ezen a vb-n, nagyon szépen, nagyon okosan játszanak megérdemelnék hogy õk nyerjenek a végén.<#eljen>

Terminátor14
#67277
Hát ennél még a brazilok is jobbak voltak 😄DD

Bye-bye nagyképû arngentínok és dundiego! 😊

CSAK a Fradi

Terminátor14
#67276
ALAKUL! 😊))

Még kell az argentín gól is a szelvényemhez, de pl egy 3-1-es német siker tetszene 😄

CSAK a Fradi

Breki33
#67275
A kezdõk és felállás

Breki33
#67274
Breki33
#67273
AFS MAP alapján

dtoc.img (faces, hairs, kits, boots, fonts, numbers)

Faces and Hairs List PES 2010 - Updated

http://downloads.moddingway.com/file/783.html
Krisz018
#67272
Helló!!

Leszedtem ezta arc csomagot de nem tudom hova kell másolni valaki segít? Elõre is köszi!!

#67271
Kösszi szépen megoldott mindent ne is olvassd el akkor amit küldtem privibe felraktam a 3.4.1 és amiért ujraraktam az is megoldodott kösszi szépen...😊

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#67270
#63010
#67269
Mind1 megoldottam de a world cup patch inditásánál azt irjaki, hogy nem sikerült elinditanni és a d3dx9_37 nem található és ha le okészom elinditja a sima pest, felvan rakva a 1.01 world cup patch

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

#67268
az 1.03-at felraktam de a dlc-nem raktam fel nem tudom, hol lehet letöltenni,a system settingbe nem lehet nekem...

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

#67267
Hogy a pes2010 hibát észlelt az leállt azt tudod arra lehet menni, hogy hibajelentés küldése, meg arra, hogy mégse...

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#67266
milyen hibaüzenetel?

A hivatalos patcheket és a megfelelõ dlc-t felraktad?
#67265
Hello az lenne a kérdésem, ujra felraktam a pes-et és a sima játék a pesedit patch és a world cup patch is kilép hibaüzenettel amikor az exibitionra megyek..miért?

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#67264
Adalékok az extra totó alakulásához :

Gólkirály verseny :

Villa (SPA), Higuain (ARG), 4 gól
Müller (GER), Suarez (URU), Sneijder (HOL), Asamoah Gyan (GHA) 3 gól

Vittek már nem lõ többet.

Csapatok :

Argentina 10
Németország 9
Hollandia 7
Uruguay 6
Spanyolország 5

(Brazilia 8)
(Portugália 7)
(Korea 6)
Terminátor14
#67263
Nem baj, kimenetelre ott se tettem, nem mertem 😄 Csak hogy legalább 2 gól lesz, meg hogy a németek lõnek gólt.

CSAK a Fradi

Breki33
#67262
én nem
Terminátor14
#67261
Én is ezt harsogom 3 napja....😄
A rossz hírem az, hogy az Argentín-Német meccsen a Németeket érzem 😛

CSAK a Fradi

Breki33
#67260
Megmondtam, hogy õk jutnak tovább 😛
Terminátor14
#67259
EZAZ, jók a Hollandok 😄DD

Mindkét tippmixem él így 😊

HAjj, csak õk jussanak tovább...

CSAK a Fradi

#67258
Ja meg lényeg,hogy vigyen mindenféle játékot ha nem akkor PS3 egyértelmûen jobb választás..

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#67257
Úgy értem ilyen áron
most áldom az eszem, hogy eddig nem vettem 😛
kaposi1
#67256
Elobb utobb mindenhol!<#nevetes1>
De az ara tenyleg jo!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#67255
Csak kérdés hol lehet majd kapni
#67254
Na ha van benne wifi(free) akkor jah jó lehet,250 gb nem rossz.
Ez így tényleg megéri..

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;