PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#67555
Jobb sokkal így persze,átláthatóbb az egész.
Jöhet majd a másik,köszi kipróbálom majd..
Jöhet majd a másik,köszi kipróbálom majd..
★ 汤姆 李
#67554
Én azt csak 1-re állítom mindig.
★ 汤姆 李
nyugodtan felrakhatod az update-t nem az okozta hanem a másik
és az update javítja az írt dolgokat
De ugye hogy sokkal jobb ezekkel a kamerákkal?
Majd berakom a saját Widosat is aztán azt is átküldöm jobb mint a srácé
és az update javítja az írt dolgokat
De ugye hogy sokkal jobb ezekkel a kamerákkal?
Majd berakom a saját Widosat is aztán azt is átküldöm jobb mint a srácé
#67551
Nem tudom.Úgy lett ilyen,hogy Breki amitt adott exe-t bemásoltam mod.way mappába és azt indítottam ingame meg persze kiválasztottam a moddingway kamerát és ilyen lett.
Update nincs fennt,nem is lesz ez így pont jó nekem hozzá nem nyúlok😊
Update nincs fennt,nem is lesz ez így pont jó nekem hozzá nem nyúlok😊
★ 汤姆 李
bill-es dolgokat hiába kérdezel tõlem én szigorúan gamepaddal játszom
nem teljesen értem mit nevezel rövid pasznak van sima pasz, kiugratás magas pasz, analóg pasz
védekezésnél lehet szerelni és segítõ embert hívni is ezek gamepadon 2-es és 3-as azt hiszem, de már automatice megy
nem teljesen értem mit nevezel rövid pasznak van sima pasz, kiugratás magas pasz, analóg pasz
védekezésnél lehet szerelni és segítõ embert hívni is ezek gamepadon 2-es és 3-as azt hiszem, de már automatice megy
Szerintem ez az én kamerám :-)
Amúgy van jobb Wido-m is csak ebben az exe-ben ki akartam próbálni a srácét
Amúgy van jobb Wido-m is csak ebben az exe-ben ki akartam próbálni a srácét
#67546
Egyelõre azt szeretném tudni hogy a W -t, és a Q -t melyik Xbox billentyûre osztotta ki a srác, továbbá melyik billentyûkombinációval lehet a legkönnyebben labdát szerezni az ellenféltõl.
Mert a rövid passz nekem ki van osztva az A -ra, azt nyomva tartva az épp irányított játékos leköveti a labdát mikor nincs nálam. Ezek után milyen + billentyû kell még a labda elszedéséhez mielött az ellenfél lepasszolja ?
Helyzeteket kitudok alakítani, az nem problem, csak qrwa keveset van nálam a labda, és álltalában e -miatt veszítek.
Mert a rövid passz nekem ki van osztva az A -ra, azt nyomva tartva az épp irányított játékos leköveti a labdát mikor nincs nálam. Ezek után milyen + billentyû kell még a labda elszedéséhez mielött az ellenfél lepasszolja ?
Helyzeteket kitudok alakítani, az nem problem, csak qrwa keveset van nálam a labda, és álltalában e -miatt veszítek.
#67545
Moddingway Cam:
Wide Cam:

Wide Cam:

★ 汤姆 李
#67544
Nálam meg a moddingway kamera van távolabb mint a wide vagy bármelyik
★ 汤姆 李
Na tényleg jó updateval, mondjuk ez a Moddingway-es kamera nem tetszik túl közeli képen azért jól néz ki de játékban kevés látszik a pályából
Úgy néz ki akkor ebben van a bibi ami azért elég érdekes
2010 FIFA World Cup South Africa Superpack v1.0 By pocho_SL
Úgy néz ki akkor ebben van a bibi ami azért elég érdekes
2010 FIFA World Cup South Africa Superpack v1.0 By pocho_SL
De mûködik, csak a mecsek közbeni menü háttere fehér az átlátszó helyett
Máshol jó
Mindjárt felrakom az update-t megnézem azzal is
Máshol jó
Mindjárt felrakom az update-t megnézem azzal is
#67538
Na most nálad az update-el nincs menü?Nem mûködik a menü vagy mi?!
★ 汤姆 李
beírod a keresõbe, hogy taktika és egy csomó infót kapsz
vagy elõkerülnek a nagy taktika állítgatók és felvilágosítanak :-)
vagy elõkerülnek a nagy taktika állítgatók és felvilágosítanak :-)
Õk egy kamerát változtattak
http://www.moddingway.com/news/1706.html
Én szinte az összeset átírtam lásd pl #67461-es kép
Július 7-én adták ki
Én most vertem ki a Spanyolokat és most jönnek az Argentínok, Pepe rugdossa a gólokat 😊
http://www.moddingway.com/news/1706.html
Én szinte az összeset átírtam lásd pl #67461-es kép
Július 7-én adták ki
Én most vertem ki a Spanyolokat és most jönnek az Argentínok, Pepe rugdossa a gólokat 😊
#67535
#67489 <#kerdes>#kerdes>
Na ez így nehézkes, hogy nem nagyon kapok válaszokat felraktem ezért újra a másikat elmentve
Eredmény
Tehát azoknak jó akik nem rakták fel csak az alap patchet
Az update viszont ezeket javítja
UPDATE 1.1
DOWNLOAD IT
http://downloads.moddingway.com/file/4580.html
a) Fixed hairs for : Samuel, Sergio Ramos, Pastore ( so they will look fine from distance )
b) World Cup Fixture fixed ( teams selection in group C )
c) Some new faces will be added ( Uruguay, Brazil, Paraguay, Korea Republic, Korea DPR - thanks tp www.shootgoal.com)
d) Fixed Gallery Replay crash
e) Jo'bulani ball to be included.
f) Updated formations ( Netherlands )
g) Updated North Korea Kits ( Tottimas )
Eredmény
Tehát azoknak jó akik nem rakták fel csak az alap patchet
Az update viszont ezeket javítja
UPDATE 1.1
DOWNLOAD IT
http://downloads.moddingway.com/file/4580.html
a) Fixed hairs for : Samuel, Sergio Ramos, Pastore ( so they will look fine from distance )
b) World Cup Fixture fixed ( teams selection in group C )
c) Some new faces will be added ( Uruguay, Brazil, Paraguay, Korea Republic, Korea DPR - thanks tp www.shootgoal.com)
d) Fixed Gallery Replay crash
e) Jo'bulani ball to be included.
f) Updated formations ( Netherlands )
g) Updated North Korea Kits ( Tottimas )
#67532
Ha jól vettem észre akkor egyedül a moddingway kamerát válztatta meg annyiban,hogy picivel távolabb van mint a wide.
Na de a kérdésem.Ez a patch mikor készült?Átírták benne a játékos statokat?
Argentínokkal vagyok és pl Japántól simán kikaptam és Németek is über jók.Most vagy elfelejtettem játszani PES-al vagy ennyire belenyúltak ebbe a patch-be nem tudom.
Na de a kérdésem.Ez a patch mikor készült?Átírták benne a játékos statokat?
Argentínokkal vagyok és pl Japántól simán kikaptam és Németek is über jók.Most vagy elfelejtettem játszani PES-al vagy ennyire belenyúltak ebbe a patch-be nem tudom.
★ 汤姆 李
mert mint írtam az exe-ben vannak átírva a kamerák, tehát ha kicseréled sokkal jobb kameranézeteket kapsz
#67528
Ja,hogy cseréljem le a moddingway mappában lévõ exe-t?De minek?
★ 汤姆 李
#67527
Semmi ilyet nem raktam fel õszintén azt sem értem miért külted ezt az exe-t??:S
★ 汤姆 李
Kamerát hogy tudom beállítani pl moddingway patch-nél? Mert az ugye az nem pes2010.exe-vel indul hanem a pes2010plus.exe-vel és azt nem engedi beimportálni😞
Ezt nem értem update-t is felraktad??
plusz
2010 FIFA World Cup South Africa Superpack v1.0 By pocho_SL.7z-t is?
Bár utóbbiban nincs olyan ami a menüt módosítaná
plusz
2010 FIFA World Cup South Africa Superpack v1.0 By pocho_SL.7z-t is?
Bár utóbbiban nincs olyan ami a menüt módosítaná
nem ezt az exejében kell beállítani
várj most zenét rakok fel utánna átküldöm az exe-m. mondjuk a wide abban pont nem tökéletes mert egy srácét próbáltam ki az meg szerintem nem olyan jó
Mondjuk az erdetinél sokkal jobb

várj most zenét rakok fel utánna átküldöm az exe-m. mondjuk a wide abban pont nem tökéletes mert egy srácét próbáltam ki az meg szerintem nem olyan jó
Mondjuk az erdetinél sokkal jobb

#67520
Én azt wide-ra állítom az a legtávolabbi nem?
★ 汤姆 李
#67519
Menü jó mindenhol,végignéztem mindent nincs hiba.
★ 汤姆 李
ja és a kamerát is lõdd be fantasztikus mennyit számit tzávolabbi kamerával egészen más a játék
#67516
South Africa 2010 Mod by ModdingWay patch tényleg szuper!Ha jól hallom még a vuvuzela is megy végig lol😊)
★ 汤姆 李
#67515
Tetszik ez a "mindent 100-ra" dolog 😄 Elõbb BL-ben AZ Alkmar ellen 12:2 legnehezebb fokozaton.
Be tudnád linkelni? Tudom, hogy már be volt, de most nem találtam meg, biztosan vak vagyok 😄
http://goo.gl/gd6Zi5
ja és a menük is nagyon szépek csak ezt a meccsek közöttit nem értem miért ilyen nálam és másoknál
abban amiket írtam
új cinematics bevonulás ahogy a kamera bejön, szerintem a füvek is jobbak, az új broadcast1 kamerával olyan mintha egy másik játék lenne
egy tuningolt xbox-os fifa jobb gameplay-al :-)
új cinematics bevonulás ahogy a kamera bejön, szerintem a füvek is jobbak, az új broadcast1 kamerával olyan mintha egy másik játék lenne
egy tuningolt xbox-os fifa jobb gameplay-al :-)
Ez a mod amúgy jobb, mint a pesedit féle world cup patch? Ha igen, miben jobb?😊
http://goo.gl/gd6Zi5



