PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#67555
Jobb sokkal így persze,átláthatóbb az egész.
Jöhet majd a másik,köszi kipróbálom majd..

★ 汤姆 李

#67554
Én azt csak 1-re állítom mindig.

★ 汤姆 李

Breki33
#67553
nyugodtan felrakhatod az update-t nem az okozta hanem a másik

és az update javítja az írt dolgokat

De ugye hogy sokkal jobb ezekkel a kamerákkal?

Majd berakom a saját Widosat is aztán azt is átküldöm jobb mint a srácé
Breki33
#67552
mondjuk a camerákhoz a kitserverben a camera angle-t is érdemes beállítani
#67551
Nem tudom.Úgy lett ilyen,hogy Breki amitt adott exe-t bemásoltam mod.way mappába és azt indítottam ingame meg persze kiválasztottam a moddingway kamerát és ilyen lett.
Update nincs fennt,nem is lesz ez így pont jó nekem hozzá nem nyúlok😊

★ 汤姆 李

Breki33
#67550
Azt tõle hiába kérded, szerintem csak berakta az exe-m 😛
Breki33
#67549
bill-es dolgokat hiába kérdezel tõlem én szigorúan gamepaddal játszom

nem teljesen értem mit nevezel rövid pasznak van sima pasz, kiugratás magas pasz, analóg pasz

védekezésnél lehet szerelni és segítõ embert hívni is ezek gamepadon 2-es és 3-as azt hiszem, de már automatice megy
Pethy23
#67548
A felsõnek mik az értékei?
Breki33
#67547
Szerintem ez az én kamerám :-)

Amúgy van jobb Wido-m is csak ebben az exe-ben ki akartam próbálni a srácét
#67546
Egyelõre azt szeretném tudni hogy a W -t, és a Q -t melyik Xbox billentyûre osztotta ki a srác, továbbá melyik billentyûkombinációval lehet a legkönnyebben labdát szerezni az ellenféltõl.

Mert a rövid passz nekem ki van osztva az A -ra, azt nyomva tartva az épp irányított játékos leköveti a labdát mikor nincs nálam. Ezek után milyen + billentyû kell még a labda elszedéséhez mielött az ellenfél lepasszolja ?

Helyzeteket kitudok alakítani, az nem problem, csak qrwa keveset van nálam a labda, és álltalában e -miatt veszítek.

#67545
Moddingway Cam:

Wide Cam:

★ 汤姆 李

#67544
Nálam meg a moddingway kamera van távolabb mint a wide vagy bármelyik

★ 汤姆 李

Breki33
#67543
Na tényleg jó updateval, mondjuk ez a Moddingway-es kamera nem tetszik túl közeli képen azért jól néz ki de játékban kevés látszik a pályából



Úgy néz ki akkor ebben van a bibi ami azért elég érdekes
2010 FIFA World Cup South Africa Superpack v1.0 By pocho_SL
Breki33
#67542
hmm ez érdekes na mindjárt kiderül
Pethy23
#67541
Fent.
Breki33
#67540
De mûködik, csak a mecsek közbeni menü háttere fehér az átlátszó helyett

Máshol jó
Mindjárt felrakom az update-t megnézem azzal is
Breki33
#67539
Az update fent van?
#67538
Na most nálad az update-el nincs menü?Nem mûködik a menü vagy mi?!

★ 汤姆 李

Breki33
#67537
beírod a keresõbe, hogy taktika és egy csomó infót kapsz

vagy elõkerülnek a nagy taktika állítgatók és felvilágosítanak :-)
Breki33
#67536
Õk egy kamerát változtattak

http://www.moddingway.com/news/1706.html

Én szinte az összeset átírtam lásd pl #67461-es kép

Július 7-én adták ki

Én most vertem ki a Spanyolokat és most jönnek az Argentínok, Pepe rugdossa a gólokat 😊
#67535
#67489 <#kerdes>

Breki33
#67534
Na ez így nehézkes, hogy nem nagyon kapok válaszokat felraktem ezért újra a másikat elmentve

Eredmény



Tehát azoknak jó akik nem rakták fel csak az alap patchet

Az update viszont ezeket javítja

UPDATE 1.1
DOWNLOAD IT
http://downloads.moddingway.com/file/4580.html

a) Fixed hairs for : Samuel, Sergio Ramos, Pastore ( so they will look fine from distance )
b) World Cup Fixture fixed ( teams selection in group C )
c) Some new faces will be added ( Uruguay, Brazil, Paraguay, Korea Republic, Korea DPR - thanks tp www.shootgoal.com)
d) Fixed Gallery Replay crash
e) Jo'bulani ball to be included.
f) Updated formations ( Netherlands )
g) Updated North Korea Kits ( Tottimas )
Pethy23
#67533
Igen
#67532
Ha jól vettem észre akkor egyedül a moddingway kamerát válztatta meg annyiban,hogy picivel távolabb van mint a wide.
Na de a kérdésem.Ez a patch mikor készült?Átírták benne a játékos statokat?
Argentínokkal vagyok és pl Japántól simán kikaptam és Németek is über jók.Most vagy elfelejtettem játszani PES-al vagy ennyire belenyúltak ebbe a patch-be nem tudom.

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#67531
utóbbi értelemszerûen

nálad jó a menü?
Breki33
#67530
a patch hivatalos update javítását se raktad fel?
Breki33
#67529
mert mint írtam az exe-ben vannak átírva a kamerák, tehát ha kicseréled sokkal jobb kameranézeteket kapsz
#67528
Ja,hogy cseréljem le a moddingway mappában lévõ exe-t?De minek?

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#67527
Semmi ilyet nem raktam fel õszintén azt sem értem miért külted ezt az exe-t??:S

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Pethy23
#67526
Most akkor ezzel indítsam, vagy erre állítsam be a kamerát?
Breki33
#67525
MWWC\pes2010.exe
Breki33
#67524
privi ment

ide kell másolni

KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\MWWC\pes2010.exe
Pethy23
#67523
Kamerát hogy tudom beállítani pl moddingway patch-nél? Mert az ugye az nem pes2010.exe-vel indul hanem a pes2010plus.exe-vel és azt nem engedi beimportálni😞
Breki33
#67522
Ezt nem értem update-t is felraktad??

plusz

2010 FIFA World Cup South Africa Superpack v1.0 By pocho_SL.7z-t is?

Bár utóbbiban nincs olyan ami a menüt módosítaná
Breki33
#67521
nem ezt az exejében kell beállítani

várj most zenét rakok fel utánna átküldöm az exe-m. mondjuk a wide abban pont nem tökéletes mert egy srácét próbáltam ki az meg szerintem nem olyan jó

Mondjuk az erdetinél sokkal jobb

#67520
Én azt wide-ra állítom az a legtávolabbi nem?

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#67519
Menü jó mindenhol,végignéztem mindent nincs hiba.

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#67518
ja és a kamerát is lõdd be fantasztikus mennyit számit tzávolabbi kamerával egészen más a játék
Breki33
#67517
na az nem hiányzik

nálad jó a menü?
#67516
South Africa 2010 Mod by ModdingWay patch tényleg szuper!Ha jól hallom még a vuvuzela is megy végig lol😊)

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#67515
Tetszik ez a "mindent 100-ra" dolog 😄 Elõbb BL-ben AZ Alkmar ellen 12:2 legnehezebb fokozaton.

[HUN]FaTaL
#67514
Thx 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Krisz018
#67512

[HUN]FaTaL
#67511
Be tudnád linkelni? Tudom, hogy már be volt, de most nem találtam meg, biztosan vak vagyok 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#67510
Breki33
#67509
ja és a menük is nagyon szépek csak ezt a meccsek közöttit nem értem miért ilyen nálam és másoknál
Breki33
#67508
abban amiket írtam


új cinematics bevonulás ahogy a kamera bejön, szerintem a füvek is jobbak, az új broadcast1 kamerával olyan mintha egy másik játék lenne

egy tuningolt xbox-os fifa jobb gameplay-al :-)
[HUN]FaTaL
#67507
Ez a mod amúgy jobb, mint a pesedit féle world cup patch? Ha igen, miben jobb?😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#67506