PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"ezekkel a dolgokkal "
Azokat a dolgokat nem ismerem, én csak az alap PESsel játszottam (+ hivatalos patchek). Lehet azóta jobb valamitõl, akkor bocs.
Majd kiváncsi vagyok az új részre, addig már kihúzom nélküle. 😊
Azokat a dolgokat nem ismerem, én csak az alap PESsel játszottam (+ hivatalos patchek). Lehet azóta jobb valamitõl, akkor bocs.
Majd kiváncsi vagyok az új részre, addig már kihúzom nélküle. 😊
Csak megerõsíthetem így van. Bár néhány szuper gyors emberkét a szélen így sem egyszerû megfogni ilyenkor muszáj a felrúgni 😄
EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...
Lampard gólja kísértett a nõi focivébén - videó
Nincs egy napja, hogy a FIFA elnöke, Sepp Blatter kijelentette: októberig hallani sem akar a videobíróról. Az esetleges újítás Frank Lampardon és Anglián már biztosan nem segítene, az U20-as nõi focivébén szereplõ franciák viszont nemigen bánnák, ha a gólvonalt rosszul látó bírók és partjelzõk is észrevennék végre a szabályos gólokat.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100721-lampard-golja-kisertett-a-noi-fociveben-video.html
Nincs egy napja, hogy a FIFA elnöke, Sepp Blatter kijelentette: októberig hallani sem akar a videobíróról. Az esetleges újítás Frank Lampardon és Anglián már biztosan nem segítene, az U20-as nõi focivébén szereplõ franciák viszont nemigen bánnák, ha a gólvonalt rosszul látó bírók és partjelzõk is észrevennék végre a szabályos gólokat.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100721-lampard-golja-kisertett-a-noi-fociveben-video.html
fogalmam sincs én majd az új idény elindultával jövõ olasz patchet akarom majd kipróbálni a friss keretekkel
Egyébként ha jól sejtem akkor a passz gombbal tudod elvenni és a lövés gombbal segítséget hívni.
Tehát nem úgy mint a Fifa-ban, de nekem ez gamepadon már ösztönös így nem biztos, hogy jól írom.
Tehát nem úgy mint a Fifa-ban, de nekem ez gamepadon már ösztönös így nem biztos, hogy jól írom.
ez csak egy példa volt, mivel nem találhatom ki neked mik vannak fent
nem fõkönyvtár img
elmondtam, hogy ott a játék eredeti img-i vannak
jóhogy nem engedi felülírni az eredeti játék filet ha engedné a játék lehet else indulna, mondjuk ez esetben sztem menne de nem lenne kommentár
Viszont ha egy másik img-t felülírsz ne csodálkozz, ha utánna else tudod indítani.
Kitserveres cuccokat mint már írtam kizárólag kitserveres könyvtárba lehet bemásolni, vagy segédprogrammal az eredeti img-be berakni.
Kezdõknek elõbbi lényegesen egyszerûbb, de please olvasd már el a kitserver használati útmutatóját :-)
Alap játék estén valószínû a kitserver/img könyvtárba kell rakni és mivel nem patchet raktál fel ezért valószínûleg abban nincs dt00_e.img könyvtár tehát könyvtárastul kell bemásolni, ha mégis van akkor értelemszerûen akkor abba kell belemásolni a file-kat de nem könyvtárastul.
Ez esetben az abban lévõ file-kat használja a program nem az eredeti img-ben lévõket.
nem fõkönyvtár img
elmondtam, hogy ott a játék eredeti img-i vannak
jóhogy nem engedi felülírni az eredeti játék filet ha engedné a játék lehet else indulna, mondjuk ez esetben sztem menne de nem lenne kommentár
Viszont ha egy másik img-t felülírsz ne csodálkozz, ha utánna else tudod indítani.
Kitserveres cuccokat mint már írtam kizárólag kitserveres könyvtárba lehet bemásolni, vagy segédprogrammal az eredeti img-be berakni.
Kezdõknek elõbbi lényegesen egyszerûbb, de please olvasd már el a kitserver használati útmutatóját :-)
Alap játék estén valószínû a kitserver/img könyvtárba kell rakni és mivel nem patchet raktál fel ezért valószínûleg abban nincs dt00_e.img könyvtár tehát könyvtárastul kell bemásolni, ha mégis van akkor értelemszerûen akkor abba kell belemásolni a file-kat de nem könyvtárastul.
Ez esetben az abban lévõ file-kat használja a program nem az eredeti img-ben lévõket.
#67593
Ja és még valami... Labda szerzéshez nincs valami trükk ?? Mert az oké hogy már faszán helyezkedek, de miután labdát vesztek egy fél óra passzolgatás következik, én meg adom a díszkíséretet hozzá ami vicces. Hiába van rajta emberem az ellenfél játékosán, fut mellette, esik-kel, de a labdát ha megszakad se tudja elvenni. Szal kéne ezzel kapcsolatban egy kis help, mert csak véletlen eladott labdákból, kirúgásból, esetleg bedobásból tudok labdát szerezni, ember-ember harcból sehogyse, vagy ritkán.
#67592
Nem a World Cup patchbe szeretném másolni, mert az alap game -el játszok, igaz az meg van fûszerezve a PES -edit patchel a reális logók + nevek miatt de lényegtelen. Szóval fõkönyvtár\img ---> Ez esetben azt a hibaüzenetet kapom, hogy a dt00_e.img nevü mappa nem másolható, mert van már egy ilyen nevû file.
Megcsináltam 😄 Feltettem az SM PATCH.et és minden jó lett mostantól ezt fogom használni nagyon király. 😛
Elõször el kell dönteni melyik patchbe akarod
pl a most említett South Africa 2010 Mod-ba ide kell másolni
F:\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\MWWC\kitserver\worldcup\img\dt00_e.img\
Az img mappa a fõkönyvtárban nem a kitserver img mappája hanem a játék img mappája. Ezért lenne jó ismerni a kitserver lényegét, hogy ne keveredj bele.
A kitserver azonos nevü img mappájába rakott dolgok tulajdonképpen a játék img-jébe kerülnek bele anélkül, hogy konkrétan bele kéne rakni.
Ez esetben a KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\img\dt00_e.img
az alap angol kommentár ha ugyanilyen nevü megfelelõ kitserver mappába
mást másolsz ez esetben a magyart akkor az fog az angol helyett szólni.
De figyelj jár hogy a megfelelõ patch kitserver mappájába másold !
pl a most említett South Africa 2010 Mod-ba ide kell másolni
F:\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\MWWC\kitserver\worldcup\img\dt00_e.img\
Az img mappa a fõkönyvtárban nem a kitserver img mappája hanem a játék img mappája. Ezért lenne jó ismerni a kitserver lényegét, hogy ne keveredj bele.
A kitserver azonos nevü img mappájába rakott dolgok tulajdonképpen a játék img-jébe kerülnek bele anélkül, hogy konkrétan bele kéne rakni.
Ez esetben a KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\img\dt00_e.img
az alap angol kommentár ha ugyanilyen nevü megfelelõ kitserver mappába
mást másolsz ez esetben a magyart akkor az fog az angol helyett szólni.
De figyelj jár hogy a megfelelõ patch kitserver mappájába másold !
#67589
A magyar kommentátort hogy lehet telepíteni ?
Azt írja a readme hogy: "Másold a dt00_e.img mappát a kitserver img mappájába, ahol a többi img mappa is található."
Na most a fõkönyvtárban van egy img, és egy kitserver mappa is de mivel azt írja hogy "kitserver img mappájába"
ezért megnyitom a kitserver mappát.
Van ott mindenféle file, mappából négy darab. (docs, GDB, pesedit, pesedit-nl)
Háth ezek közül egyik se img elnevezésû, ezért tovább keresgéltem. Elsõ két mappában nincs img mappa, a pesedit, pesedit-nl -ben pedig van. Na most akkor fail a readme, vagy én néztem el valamit <#kerdes>#kerdes>
Azt írja a readme hogy: "Másold a dt00_e.img mappát a kitserver img mappájába, ahol a többi img mappa is található."
Na most a fõkönyvtárban van egy img, és egy kitserver mappa is de mivel azt írja hogy "kitserver img mappájába"
Van ott mindenféle file, mappából négy darab. (docs, GDB, pesedit, pesedit-nl)
Háth ezek közül egyik se img elnevezésû, ezért tovább keresgéltem. Elsõ két mappában nincs img mappa, a pesedit, pesedit-nl -ben pedig van. Na most akkor fail a readme, vagy én néztem el valamit <#kerdes>#kerdes>
Köszönöm szépen!
**Be Quiet Straight Power 500W**GigaByte P55 UD3**i5 750**Xigmatek Balder** **2X2Gb Apacer Aeolus Gamer Edition 1800MHz**ASUS HD5850 Voltage Tweak Edition**Hann\'s G 22\"**Dell Inspiron 6400**
Helló
Lenne egy kis gondom, elkezdtem a Master League.t de valami nem jó, mikor kilépek a menübe és be akarom tölteni a mentést kidob hiba üzenettel 😞 nem tudja valaki mi lehet a gond?
Lenne egy kis gondom, elkezdtem a Master League.t de valami nem jó, mikor kilépek a menübe és be akarom tölteni a mentést kidob hiba üzenettel 😞 nem tudja valaki mi lehet a gond?
Szia!
ha nem túl nagy kérés, én is megnézném azt az exe fájlt...<#smile>#smile>
ha nem túl nagy kérés, én is megnézném azt az exe fájlt...<#smile>#smile>
**Be Quiet Straight Power 500W**GigaByte P55 UD3**i5 750**Xigmatek Balder** **2X2Gb Apacer Aeolus Gamer Edition 1800MHz**ASUS HD5850 Voltage Tweak Edition**Hann\'s G 22\"**Dell Inspiron 6400**
#67579
A Mark Settings használata óta sokat változott a játékom, ugye idáig csak céltalanul és eredménytelenül futkároztam a pályán, ez mostmár megszûnt. A védelmem jóval erõsebb lett mint idáig volt, úgye ez az emberfogás következménye, de ha a csatárokat is jó emberekre állítod rá, akkor sokkal több helyzetet lehet kidolgozni. A középpálya is fontos, ugyanis már félpályán ellehet folytani az ellenfél támadását. (Ezek saját tapasztalatok.)
😊) Itt meg egy videó az elsõ alázásomról:
😊) Itt meg egy videó az elsõ alázásomról:
#67578
To Termi: Tudom, hogy a Set formation a taktika alapja. Amúgy a Mark Settings nem egy rossz dolog, bár eddig nem nyúltam hozzá.
A Set formation-ön belül van elég sok dolog ugye, ez a taktika alapja...
A marking az az, amit írtál.
A marking az az, amit írtál.
CSAK a Fradi
Én már Top Playeren nyomom 😊 Profon már megnyertem csomószor a VB-t is, pedig a set formationhöz soha hozzá nem nyúltam.
http://goo.gl/gd6Zi5
#67575
Megnéztem ezt a Set Formation - Mark Settings-et. Itt igazából szerintem a védelmet lehet beállítani ha jól veszem ki, hogy ki kit fogjon. Igazából hogy a támadásaimnál ennek mi értelme van azt nem tudom, szerintem ez csak a védelem miatt jó, de ha nem jól mondom akkor javítsatok ki, és magyarázzátok el legyetek szívesek, hogy akkor ez hogy is van. Breki, Termi szerintetek?
#67574
Na ja, háth nem sûrün focizok... Amúgy amit nem rég vettem észre az a Set Formation - Mark Settings. Hatalmas jelentõsége van ! Az ellenfél már nem tudja könnyen kijátszani a védelmem, továbbá kitudok alakítani góllal végzõdõ helyzeteket, mert ezzel a játékosokat tényleg oda helyezhetem ahova szeretném, és nem rohangálnak céltalanul a pályán. Ezek után ha veszítek az tényleg a saját bénaságom, de háth gyakorlok is a következõ szezonra, mert a jelenlegit olyan utolsó elötti helyen végzem. 😊 Amúgy idáig Regularban játszottam néha - néha, ott kevés erõfeszítéssel is tudok nyerni, de valahogy Professzionálban van meg a kihívás. Az utána lévõ Very Hard -ot meg inkább kihagyom. 😊
A taktika fontos, de azért ennyire nem...
Gyakorolj (úgy értem, hogy játssz legalább 40-50 meccset), egyre jobb leszel, ahogy hozzászoksz, meg rájössz egy-két dologra.
Gyakorolj (úgy értem, hogy játssz legalább 40-50 meccset), egyre jobb leszel, ahogy hozzászoksz, meg rájössz egy-két dologra.
CSAK a Fradi
oké exe megy privibe a második mondatot nem egészen értem ebben az összes kamera át van állítva csak a benne lévõ Wide a #67521-ben lévõ nem az enyém ami távolabbi ennél.
De ebben is pl a Broadcast egy vagy a long elég távoli kamera.
De ebben is pl a Broadcast egy vagy a long elég távoli kamera.
#67566
Köszi a választ, a következõ meccs elött jobb lesz ha guglizok valami taktikai tutoriált.
#67564
A kérdésem: Én vagyok qrwa béna, vagy ti toljátok túl jól ?
#67563
Királyság van srácok ! Megy a játék 1000L ! <#smile>#smile>
A meccs átlagom:

Az eddigi eredményeim:

A meccs átlagom:

Az eddigi eredményeim:

Bki és igazam van a felsõ amit én készítettem és az alsõ amit berakott.
Rohadt szemét, még a körköröst megkeresem.

Rohadt szemét, még a körköröst megkeresem.

Nagyi2Pac ha erre jársz nézd már meg légyszi ezt
http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=59000
Szerintem a srác simán ellopta a munkám és most villog vele.
DE kíváncsi vagyok a véleményedre mielõtt szólok neki.
http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=59000
Szerintem a srác simán ellopta a munkám és most villog vele.
DE kíváncsi vagyok a véleményedre mielõtt szólok neki.
Privi-be is jó a link. Felraktam a patchet újra de akkor ez másnál is így van hogy pl rio ferdinand ott van az angol keretbe? + Walcott?
Ha tudod még azt a kamera beállítást is elkérném ami kicsit távolabb van mint a wide.
Ha tudod még azt a kamera beállítást is elkérném ami kicsit távolabb van mint a wide.
Ha úgy jó elküldhetem privátba az exe linkjét.
Option file-t most nem tudok, de öt perc a patchet újrarakni.
Option file-t most nem tudok, de öt perc a patchet újrarakni.
#67558
Rájöttem hogy tudok igazán érvényesülni. Az embereket gyorsan váltogatom, ezzel állt. zavarom az ellenfelet, és sûrübben rontja el a passzait.
(Idáig csak a labdakövetést (A) nyomtam, mellette valamelyik cselezést, de szart sem ér.) Ha nálam van a labda, akkor nem szabad elaludni, gyorsan kell passzolni, lehetöleg az üresen lévõ embereknek átívelni, ezzel is zavarva a gépet. Persze aki már évek óta focizik (virtuálisan) az tudja ezeket, de én csak a Fifa 07 -el toltam le 10 szezont menedzser módban, Profi szinten, persze az jóval könnyebb volt.
Lényeg a lényeg, az új taktikámmal 3 - 0 -ra vertem Japánnal, Venezuelát. Picit gyakorlok még azt visszatérek a tétmeccsekre.
(Idáig csak a labdakövetést (A) nyomtam, mellette valamelyik cselezést, de szart sem ér.) Ha nálam van a labda, akkor nem szabad elaludni, gyorsan kell passzolni, lehetöleg az üresen lévõ embereknek átívelni, ezzel is zavarva a gépet. Persze aki már évek óta focizik (virtuálisan) az tudja ezeket, de én csak a Fifa 07 -el toltam le 10 szezont menedzser módban, Profi szinten, persze az jóval könnyebb volt.
Lényeg a lényeg, az új taktikámmal 3 - 0 -ra vertem Japánnal, Venezuelát. Picit gyakorlok még azt visszatérek a tétmeccsekre.
Akkor tõled kérdem😄
Meg feltudod nekem tölteni a moddinwayes exe-t plussz az options file-t mert elszartam sajna és kifagy a játék. Köszi!
Meg feltudod nekem tölteni a moddinwayes exe-t plussz az options file-t mert elszartam sajna és kifagy a játék. Köszi!


