PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#67757
Ipswich Town have agreed a deal with Sunderland for goalkeeper Marton Fulop, skysports.com understands.

The two clubs have been locked in talks for the last few weeks to try and strike a deal for Fulop.

Late last week Ipswich boss Roy Keane admitted he was closing in on Fulop, but only now have the two clubs agreed terms on the transfer of the Hungarian.

The 27-year-old is now set to undergo a medical in Suffolk on Tuesday, ahead of signing a contract.

Town will have Fulop in place ready to make his debut in this weekend's Championship opener at Middlesbrough.
#67756
Mert a PES 2008-nak nem volt igénytelen a gyepe? De, rohadtul az volt, senkit nem érdekelt mivel a játék jó volt. Elég fura, hogy ott egyetlen ilyen kijelentésed nem volt, hogy Konami igénytelen, nemtörõdöm munka meg, hogy nonszensz hogy másoknak kell javítgatni. Emlékszem is ott pont a fordítottját mondtad amikor mondtam, hogy nem elég jó a gyep: " könnyen kicserélhetõ" Hogy is van ez akkor? 😄
Duby
#67755
Dúrva', hogy egyesek bármit bekajálnak a médiától a 21-ik században... <#wink>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#67754
Dúrva hogy a 21 -ik században elõfordulnak még olyan országok, mint Észak Korea...

Breki33
#67753
Kényszermunkán Észak-Korea futballedzõje

A nép elõtt számoltatták el az észak-koreai válogatott tagjait, akiket azzal vádoltak, hogy nem követték Kim Dzsongil utasításait. A leváltott kapitányt kizárták a pártból, építkezésre küldték.
Az észak-koreai válogatott nyeretlenül, három vereséggel zárta a dél-afrikai világbajnokságot. A csapat tagjait a torna után leginkább a Portugália elleni 0-7-ért <1> vették elõ, a nép elõtt kellett feleniük.


A kultúrpalota emelvényére felsorakoztatott játékosok hat órán át hallgatták az ideológiai alapú kritikákat, Kim Dzsonghun szövetségi kapitányt büntették a legkeményebben: kizárták a pártból, a továbbiakban építkezésen kell dolgoznia.

A vádak közül a legsúlyosabb az volt, hogy a csapat nem tartotta be Kim Dzsongil ajánlásait, aki nagyon bízott a válogatottban.

Kiderült, a játékosok családját megfigyelték a portugálok elleni meccstõl egészen a futballisták hazatéréséig.

A nyilvános felelõsségre vonás három nappal a vb után történt, de csak most, egy jó hónappal késõbb értesült róla a dél-koreai sajtó, és írta meg a Csoszun Ilbo dél-koreai napilap.
#67752
Rendben köszi, akkor hagyom is. Jó lesz valamelyik alap stadion az Arsenalhoz. Csak jó lett volna egy valós stadion. Köszi még egyszer.

Breki33
#67751
sajnos nem szerintem

egy másikban próbáltam

ha dds progival ki tudod exportálni a fû testúrát akkor talán igen amúgy szerintem nem.

Igazából nemis értem ezeket a stadionkészítõket megcsinálják a stadiont aztán berakják ezeket a ronda gyepeket.

Utóbbi nekem fontosabb ezért is adtam Pate-nak textúrát remélem legalább az õ stadionjában jó lesz a gyep.
#67750
Köszi Breki a stadiont, a gyepet amúgy ki lehet valahogyan cserélni? Mert ami van hozzá az nekem nem nagyon tetszik.

lacinkacinka89
#67749
Valaki árulja már el nekem legyen olyan kedves, hogy játékon belül a master leagueban, hogy a hóviharba lehet csapatképet csinálni? A pes 6-ba lehetett. Itt is lehet, de hogy? KÖsz

#67747
Valaki 2010-hez tudna nekem Emirates stadiont? Ugyanis találtam négytet is, de azok mind 2009-hez vannak. Illetve ha letöltöttem és betettem a megfelelõ mappába akkor az Arsenal mindig abban a stadionban fog játszani? Vagy ezt be kell valahol állítani? Stdiont még nem tettem be soha, ezért nem nagyon értem, hogy hogyan kell csinálni. Elõre is köszi a magyarázatot.

Üdv.

Breki33
#67746
broadcasting2

érdekes hogy ebben a gyep színe is szebb mint a többiben

ugyanaz a pálya broadcasting1-ben

Breki33
#67745
Sikerült egy egész jó boardcast2 kamerát is készíteni



Viszont a Wide vmiért ilyen lett pedig elvileg jó értékeket írtam be 😛

Breki33
#67744
Pes 6-hoz?

Mert Pes 2010-hez szerintem nincs

Krisz018
#67743
Helló!!
Valahonnan nem lehet letölteni a angol fifa kommentátor hangot?

most láttam a PES6 ban és hát kipróbálnám énis

Üdv.

Breki33
#67742
Breki33
#67740
PES 2010 Comentários Portuguese Jorge Perestrelo and Helder Conduto v2.0 by biomechanoid



http://hotfile.com/dl/58673463/0f41af6/TC-Jorge_Perestrelo_Helder_Conduto_Beta_2.0.part1.rar.html

Breki33
#67739
ja és az ilyen okostónik miatt rakom ide
mint a következõ akinek reakciója ez volt a korábban ittis írtra

"Ezek még kamos felvételek. Biztosan teljesen más színhatása lesz a monitorodon. Mellesleg így is tökéletes szerintem. Az meg hogy a csík nem illeszkedik meg egyeseknek kellene a 3d-s közönség szerintem pont azokat az embereket érdekli aki szándékosan keres hibát a játékban. Ha nem teccik ne játsz vele ne nézegesd ne kritizáld. Te nagy pes buzi vagy tudjuk vagyis tudom. a 10-es PES-ben kifejezetten undorítóak a gyepek fõleg az emberkék által készítettek. A havasak egyenesen szánalmasak. 1-2 Stadionra jó ránézni éjjel, a fények jól megvannak csinálva de mint mondtam csak 1-2 stadionban. És én nem azért mondtam ezeket mert ne szeretném a pest. 08 óta azzal játszom 09-es fifát is nyomtam kicsit az új grafika miatt de a pesben a bug is sokkal több mint a FIFÁ-ban. És biztos vagyok benne hogy ott is vannak csíkozási "hibák"....
Visszatérve a kommentárra ha lenne 1-2 jó hangú idõsebb ismerõsöm biztosan csinálnék kommenteket de a pesben az angol is nagyon találó."

Elõzménye, hogy a pesbe átrakott magyar kommentárt fikázta
erre ezt írtam neki

"Nyugodtan csinálhatsz jobbat, ha nem tetszik.
Nemsemmi munka ám megcsinálni, persze kritizálni mindig könnyebb"

persze az ilyenek dumában mindig tudnak jobbat 😛

Breki33
#67738
Van ilyen téma még Hedge nyitotta korábban.

Nem célom ilyenre átírni mert akkor jönnének a Fifa vagy a Pes a jobb címû viták pont ez nem hiányzik.

Itt ha jó lesz a fifa dicsérjük, nem attól lesz jó vagy rosz a játék, hogy pes vagy fifa.

Ezért kár vitázni fiúk 😛
#67737
Akkor te meg folytattad, szal le lehet innen koccolni, és máshol, másnak osztani az észt professzor. <#eljen>
Nem rosszindulatból hoztam fel a témát, és nem is utasítás volt, amúgy meg szarom én le hogy ki mit csinál a tulajdonával.
Ötlet volt, understand ? (Van két sebezhetõ pont a hszben, nyugodtan ki lehet használni, aki nem látja a lényeget annak ajánlom.)

#67736
Nem kell ide semmi ha pedig a HG úgy gondolja,hogy összehasonlít más ugyanolyan stílusu játékokat PeS-al akkor az ellen nem lehet kifogás.
Itt általában az ilyen Off hozzászólások vannak mint a tied most,sry:S

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#67735
Esetleg akkor átírhatnád a topik címét "FIFA & Pro Evolution Soccer Football" névre, és legalább lenne az SG -nek egy fasza topikja a témában. Ha meg fasza dizájn is kell, akkor szólok pixxel papának, õ nagy szakértõ. (Szkriptek terén is.)

Breki33
#67734
mert itt normálisabb a társaság ott egyes kiskorúak elfogult hülyeségeitõl ... <#falbav><#fogmosas>

symbol
#67733
Ezek a képek kurva durvák. Mellesleg kérdés. Miért ide postoljátok a FIFA képeket?
Azt meg hogy utólag "nekünk" kell javítgatni tényleg noszensz, meg valóban nem lehet egyszerû egy szép és mindenben megfelelõ gyep elkészítése. 😞

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

Breki33
#67732
FIFA 11 PC gameplay will be a combination of FIFA 10 Console and FIFA World Cup gameplay and from having an early look ourselves it looks very promising. Enough about our rambling though, let’s take a look at all important details.
Breki33
#67731






Breki33
#67730




Breki33
#67729
FifaMania Interview to Ian Jarvis, FIFA 11 PC Producer!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Q: Last year the PC producer (Luke Didd) showed himself a bit in the official forum. Will you ever come in the official forums talking with the community?
IJ: Yes, I’ll be on the forums. To this point I’ve not been able to given that the game was not announced publically. That said, I’ve obviously spent a lot of time on the forums reading what people said about FIFA 10 on PC (even saw an online petition to bring next gen to PC) so I’m looking forward to contributing to the forums going forward.

Q: What is the main reason why the FIFA 11 PC game will be a FIFA 10 NG porting (+ World Cup improvements) and not directly a FIFA 11 NG porting?
IJ: This is a good question and one that I got asked at pretty much every tour stop. Basically it boils down to the amount of effort required to bring the next gen engine onto PC and the fact that FIFA 11 on console is still in development so it’s very much a moving target. A lot of people seem to think that bringing next gen to PC should be a pretty simple ‘cut and paste’ of the code and BOOM, all done! Not so much. Given the huge effort to achieve this and as mentioned, the fact that the console guys are creating new features that are currently not finished, it was a bit of a moving target to take ALL of the FIFA 11 features. That said, there are some announcements coming out at Gamescom that I think will put to rest a lot of the comparisons as there are a number of features that we can then talk about that will be very much aligned with the console offering. Stay tuned.

Q: Is it true that there will be no 10vs10 in FIFA 11 PC? What's the problem with it? And if there is no 10vs10, how can be used the Virtual Pro player online?
IJ: I can’t really speak about the online offerings at this point. It’s something that we’re announcing later on. One thing to keep in mind though is that based on what you’ve written you sound like you are both an avid PC gamer AND console gamer. I think that the vast majority of our target gamers are hardcore PC gamers and may not necessarily play on console. For these people, they will have a HUGELY improved experience from FIFA 10 PC and can rest assured that we have (hopefully!) done a great job at bringing PC into the next gen realm. I also think that the PC is always going to be a slightly unique experience from the console given its nature. There are going to be features on PC that aren’t even on console. Some of the callouts from the tour that people loved were LAN play, amazingly quick load times, super fast scrolling, the ability to customize the experience resolution wise, and supporting 35 different game pads. And like I said, there’s more news to come.

Q: Will there be the World Cup penalty system in FIFA 11 PC?
IJ: No. We have taken certain gameplay aspects from WC but not the penalty kick system. We could have but chose to focus efforts elsewhere. Did you like the WC implementation? Would be curious to hear your thoughts.

Q: Will there be the possibility to save replays on the HD too or only to send them to easports football world?
IJ: Good question. We’re only doing the EASPORTSfootball upload. Something to think about for next year though.

Q: Is Manager Mode on FIFA 11 PC going to be the same of FIFA 10 NG but with bug fixed? I would like to know especially if you fixed the several bugs in tournament structures (Coca-Cola Championship winner being qualified into Europa League) and the bug of international and important matches being played in day-time instead that in night-time!!! And also the several bugs of transfer market (players with no name, no reasons for transfers being denied and so on).
IJ: Again, something I can’t talk about at this point. We’ll be talking more about game modes at Gamescom. That said, I am very much aware of all the issues you’ve mentioned.

Q: I have tried FIFA 11 NG and I have been very pleased by the new intro cinematics, the new way of doing celebrations and the fact that there will be proper cup celebrations. Please tell me that you are not porting FIFA 10 NG cinematics, but you are inserting FIFA 11 NG ones instead!!!! Please
IJ: We will be using FIFA 11 console cinematics (which obviously will have certain elements from FIFA 10 console in there as well). Again, most of the people who buy this game will likely not all be console gamers as we are targeting the hardcore PC user. I think that if you look at someone who played FIFA 10 on PC and then show them FIFA 11 on PC, they will be very impressed with the improvement.

Q: Is the commentary going to be the next-gen one too or always the same of the previous PC versions?
IJ: Next gen commentary.

Q: Some people are moaning because in FIFA 11 PC new screenshots there are some non-coherent wrinkles from shoulders to sleeves and some think that we are not going to get moving clothes and hair in FIFA 11 PC, but only static wrinkles and so on... Can you say something for this and for this copy-paste glitch (as they call it)?
IJ: I’m not sure where this screenshot came from but since it has the EA watermark it looks like it came from an EA source. That said, how did you feel about the cloth and hair movement in FIFA 10 NG? Because we’ll have that.

Q: You released the recommended hardware specs, what about the minimum ones?
IJ: Min specs (not final):

================================================== ==========
1. Minimum System Requirements
================================================== ==========
CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better)

Intel Core2Duo @ 1.8Ghz on Windows XP / Windows Vista / Windows 7

1 Gigabyte of RAM (2 GB required for Windows Vista / Windows 7)

DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent

(must support Shader Model 3.0 or above)

DirectX® 9.0c Compatible Sound Card

512Kbps or greater broadband connection for online gameplay

MS compatible mouse

Keyboard

Please note that 16 bit colour is not supported

Install size varies by region (languages in brackets):

North America DD (Eng, Fr, Mx, Br) : about 6.5 GB

And additional space required for saved games and DirectX® 9.0c installation

Required Operating Systems:

Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7

Note that Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, and Windows NT 4.0 are not supported.

Required Software:

DirectX® 9.0c

Q: Are you aware of the huge communities that edit the PC game and make mods for it? Did you take into consideration their presence when you ported the engine so that they could continue editing the game quite easily? Or do you plan to realize some kind of basic tool to help us with the new game files like it was when you released eagraph editor some ages ago?
IJ: Yep, definitely aware of these folks! For FIFA 11 PC we did not do anything to intentionally block or prevent people from modding. Go for it. That said, there is not a single line of code from FIFA 10 PC and our data structures are different, so the modder will have to become familiar with these before they can edit content. In talking with some technical guys on the team here, the thought is that it may take the community some time to be able to figure this out depending on their skills and desire. We’ve been busy trying to get the game finished and have not had time to work on any editing tool to help these folks and I personally haven’t been involved with this side of things. You’ll have to stay tuned on that.

Q: I would like not to ask you this, but I will for the good of some users: will there be high/normal and low socks on FIFA 11 PC too like in FIFA 11 NG? You know, they find a bit funny that a feature there was in FIFA 10 PC it is not going to be in FIFA 11 PC I sincerely not make a big deal about it at all !!!
IJ: We’ll have answers related to specific visual stuff in a little bit so I can’t speak to this at the moment. This will turn out to be pretty minor compared to a bigger announcement we have for PC!

ME: Thanks for answering and a huge THANKS to you and your team for bringing NEXT-GEN ON PC!!!
IJ: You’re welcome. Hope you like it!

A small note: the answer to cinematics question was very different until yesterday night. Indeed I managed to convince Ian Jarvis to port FIFA 11 NG cinematics instead of awful FIFA 10 NG cinematics
Breki33
#67728




Breki33
#67727
PC-s képek



Breki33
#67726
Ez még 2007 ám
Breki33
#67725
meg ez a duma, hogy a legkevesebb mert majd úgyis megcsinálják


miért nem csinálják õk meg rendesen, nonszensz hogy másoknak kell javítgatni
Breki33
#67724
A könnyedénnel mint készítõ vitatkoznék

Persze aki csak kicseréli az azt mondja 😛

De ilyen súlyos hibákat mint a képen meg olyanokat, hogy melléfejelem, aztán gól nem lehet kijavítani
Firerock
#67723
mikor jön ki a demo?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

[HUN]FaTaL
#67722
PES mennyivel szebb, hihetetlen. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

symbol
#67721
a gyep a legkevesebb, utólag is cserélhetõ könnyedén. persze ezt itt mindenki tudja. eddig iracing-eztem elég sokat, de most hogy hallottam, hogy jön a fifa és végre megkapja a konzolos motort, hát tuti tolom majd nem keveset. 😄

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

Breki33
#67720
hát a múltkori kijelentésed elég fura volt

engem irritál fõleg mert 2002-ben már ilyen jó volt



Erre 2007-ben ki mertek adni ilyet



És ilyen hibákkal mint itt a jobb oldali csíknál látható





Én nem tudnék ilyen valótlan színeken játszani

Mennyivel szebb így



EA munkája, számomra ez amatör nemtörödõm munka





Aki grafikával foglalkozik azoknak ezek nagyon zavaróak
#67719
tényleg úgy jelentem ki? akkor sry 😊 nem szándékom

egyébként ez meg olyan, hogy kinek mi. van aki még ma is képes fifa 98azni pedig abban sem a legszebb a gyep 😊 mindenkinek más az ízlése, nekem jó egy rosszabb minõségû gyep is, mert én nem azt nézem (persze látványban sokat számít, csak engem annyira nem irritál).

Breki33
#67718
neked nem

de mindig úgy jelented ki ezeket a dolgokat mintha ezeket mindenkinek így kéne gondolnia.

Szerintem hatalmasat dob egy játékon ha tényleg fûnek látszó vmin játszunk nem egy asztalterítõn, számomra az nagyon zavaró, fõleg mert tudom, hogy nem lenne nagy dolog rendesen megcsinálni, de évekig láttam a trehány összecsapott munkát az EA-tól

Ugyanígy pl rendes kijelzõ, kiírások menük hangok mezek, arcok is nagyon sokat dobnak a játékélményen.

És akár egy új kameranézet is sokat javíthat mint most itt látható, de pl a Fifában ezzel nincsen problémám.
#67717
a gyep nálam nem a legfontosabb grafikai elem... az se érdekel ha egy zöld pacán kell a labdát gurigálnom virtuálisan.
persze elvárom hogy egy bizonyos szintet megüssön, de nekem az ilyen gyep bõven megfelel

Breki33
#67716
a gyep az nem grafika? 😛

elég érdekesek ezek a kijelentgetéseid 😊

Ezenkívül nálam pl a hangok is majdnem egyenértéküek a grafikával
#67715
engem a gyep érdekel a legkevésbé, végre legyen rendes gameplay meg grafika azt ennyi

Breki33
#67714
Breki33
#67713
Fifa 11 PC-s gameplay

Másik fórumon nagyon dicsérik a gyepet hát megnéztem, de szerintem lehetne jobb

"a jó gyeptõl ez egyébként messze van
tiszta abrosz hatás, elmosottzöld, nem fûhatású szín, csíkozás sem megfelelõ teljesen véletlenszerûen változik a csíkok szélessége, még az sincs hogy a sötét és a világos csíkok szélessége azonos lenne, egyszer vékony, egyszer túl széles.



Ezenkívül nem illeszkedik a vonalakra félköríven pl simán átmegy, középkezdõkörnél se illeszkedik közben pedig a középsõ két csík sötétebb és élesebb mint a többi.

És ez talán a legzavaróbb a tizenhatoson belüli csíkozás, beraktak öt csíkot a széles világos felénél megy majdnem az öt és feles vonala, normális helyeken a csíkok illeszkedni szoktak ám rá, és általában három csík van elsõ az ötésfelesig következõ a 11-es pontig és egy a 16-os vonaláig.
Persze lehet sûrûbb a csikozás de általában akkor is illeszkedik a vonalakra nem így mint itt.



És nem is a sötéttel kéne csíkozni hanem a világosabb színnel rárakni a csíkokat ahogy itt is látható



Ez azért zavaró mert ezek egyszerûen megoldható dolgok lennének, de így igénytelenségre és összecsapott munkára utalnak.

Biztos sokakat nem zavar, de számomra ezek miatt, csak nem annyira undorítóan ronda a gyep mint eddig, de jótól szerintem messze áll."
Breki33
#67712
Azt akarták, hogy maradjon csak a slepjét akarták elküldeni úgy meg nem vállalta
#67711
nem csodálom hogy így történt

Breki33
#67710
Az Argentin Labdarúgó-szövetség úgy döntött, hogy nem hosszabbítja meg Diego Maradona szerzõdését. A legendás játékos tehát már nem a labdarúgóválogatott szövetségi kapitánya. Errõl a szövetség hivatalos honlapja adott tájékoztatás.
Breki33
#67709
gondolom nincs leíltva az exe a tûzfalban és azért van ez
#67708
Sziasztok!
Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy rendesen feltettem ezt az adboard selectort mutatja mikor másolja a fájlokat meg minden rendben. DE és itt jön a lényeg, pár stadionba még mindig konami felirat van. Egyébként jó mert a többi stadionnál mûködik, csak nem vágom, hogy ez ilyen vagy valamit rosszul csináltam, hogy néhány nem változott mégse...
Elõre is kösz.