PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#67807
Az fasza lesz ha megint "ostobák" lesznek a kapusok, mint pl. 6:10-nél...ezeket eddig is nagyon utáltam, a csatár elrúgja a labdát a kapus meg csak néz és fut a labda után ami a kapuba köt ki, ez nagyon gáz...-.-"""
#67806
Amúgy nagyon nagy fejlõdésen esik át a PES, már nagyon várom a 2011-et.
+ Kíváncsi leszek hogy milyen lesz az új "next-gen" FIFA PC-n.
+ Kíváncsi leszek hogy milyen lesz az új "next-gen" FIFA PC-n.
#67805
Hát szerintem azt az "egeret" majd csak a sima billentyûzet gombokkal lehet majd irányítani...
most veszem csak észre, de egér?? 😄 jjeee. bár a pes 2010-ben is lehetett, nagyon keveset toltam, mert nem volt még gamepadom, majd csak mostanság szerzek be egyet
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
#67803
PES 2011 Menu Video Leaked!
PES 2011 Gameplay Video - Preview Code
New PES 2011 Screens Released!
Katt
PES 2011 Gameplay Video - Preview Code
New PES 2011 Screens Released!
Katt
#67802
Egyetértek Breki. Én PES 6 óta játszom a PES-el és a 10-ben még Professional-on is van, hogy a MUFC-al még egy Hull City ellen is küzdeni kell, sõt néha még ki is kapok. Itt tényleg úgy van, hogy 100-200 meccset le kell játszani, hogy megismerd a játékot.
érdemes lenne elolvasni a hozzáértõk korábbi tesztjeit
olyanokról beszélek akik többsége pes3 óta játszik a játékkal tehát azért elég jól ismeri
Elég csak beírni keresõbe a szabad szót és kiderül, hogy a jobban hozzáértõk többsége mind pozitívként emelte ki a szabadrúgásrendszert márcsak az elõzõ évivel összehasonlítva is.
Most nem is emelnék ki külön neveket.
Szval az biztos, hogy a játék nem tökéletes, de hogy a szabadrúgásrendszer az egyik legjobban megvalósított, amin az általam írt tényleg bosszantó hibán kívül eléggé rendben van abban minden jobban hozzáértõ egyetért. Talán olyan is van akinek már túl könnyû, tapasztaltam online hasonlókat 😛
Szval ha valakinek nem tetszik akkor erõsen az illetõben van a hiba
Sajnos higul a mezõny, már sokszor leirtuk ezt a játékot meg kell ismerni nem olyan, hogy leülök és játszok vele két meccset aztán megyek
World class-ra lenyomni az ellent.
olyanokról beszélek akik többsége pes3 óta játszik a játékkal tehát azért elég jól ismeri
Elég csak beírni keresõbe a szabad szót és kiderül, hogy a jobban hozzáértõk többsége mind pozitívként emelte ki a szabadrúgásrendszert márcsak az elõzõ évivel összehasonlítva is.
Most nem is emelnék ki külön neveket.
Szval az biztos, hogy a játék nem tökéletes, de hogy a szabadrúgásrendszer az egyik legjobban megvalósított, amin az általam írt tényleg bosszantó hibán kívül eléggé rendben van abban minden jobban hozzáértõ egyetért. Talán olyan is van akinek már túl könnyû, tapasztaltam online hasonlókat 😛
Szval ha valakinek nem tetszik akkor erõsen az illetõben van a hiba
Sajnos higul a mezõny, már sokszor leirtuk ezt a játékot meg kell ismerni nem olyan, hogy leülök és játszok vele két meccset aztán megyek
World class-ra lenyomni az ellent.
#67800
De te ezt a topikot nem követed az a fail.
#67791: Egyet tudok érteni.
#67791: Egyet tudok érteni.
nyilat?
ezt gamepaddal kell
én nem eléxem hogy bármikor 50 méterre fölé löttem volna úgy
max mellé 😛
ezt gamepaddal kell
én nem eléxem hogy bármikor 50 méterre fölé löttem volna úgy
max mellé 😛
Nekem a sima lövések történnek néha randomnak. Néha középen a csík és lefele nyomom a nyilat lefele lõ. Néha ugyanez de fölé lövi 50 méterrel, csík ugyanott. Érdekes.
http://goo.gl/gd6Zi5
27,5 % :-)
a szabadrúgásnál viszont eszembe jutott egy nagy hiba az tényleg hülyeség és a rugó játékos rugás utáni mozgásával kapcsolatos.
Na az tényleg valós hiba !
a szabadrúgásnál viszont eszembe jutott egy nagy hiba az tényleg hülyeség és a rugó játékos rugás utáni mozgásával kapcsolatos.
Na az tényleg valós hiba !
#67796
remélem soha nem engedjük el L. Diarra-t. Jó játékos és még aránylag fiatal.
#67795
Kicsit OFF, de foci. Szerintetek mennyi az esélye, hogy Lassan Diarra a MUFC-ba igazol? Most olvastam a MUFC hivatalos oldalán, hogy nagyon érdeklõdnek felõle. "J. Mourinho tudná nélkülözni a középpályát" ezt nyilatkozta az ügyben. Szerintetek mikor üt nyélbe az igazolás?
most azért szar mert nem tudsz szabadot rúgni? 😛
más meg azt írta korábban milyen könnyen megy már neki
ezek nem igazi in okok, deha szarnak akarod tartani tardsd,
de a hiba benned van és nem a szabadrúgásrendszerrel.
az hogy full random lenne meg totális baromság kb akkora mint hogy 6* gyorsabban fut
Nézd és tanulj
más meg azt írta korábban milyen könnyen megy már neki
ezek nem igazi in okok, deha szarnak akarod tartani tardsd,
de a hiba benned van és nem a szabadrúgásrendszerrel.
az hogy full random lenne meg totális baromság kb akkora mint hogy 6* gyorsabban fut
Nézd és tanulj
#67793
persze, de itt világsztár focistákról van szó (ingame)...
hát én meg fociztam sokat, bár hivatalosan annál kevesebbet, és bár a szabadrúgás rendszer lehet attól még gáz, de eltalálni a kaput nem nagy szám. minden játékos el tudná találni ha az lenne a cél. de a valóságban gólt akar lõni az ember, azt meg nyilván nagyon ki kell helyezni, erõbõl meglõni, vagy keményen elcsavarni, vagy valami. azért az életben is a szabadrugások zöme fölé, mellé megy szvsz.
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
#67791
SZERINTEM
ez a szabadrúgás rendszer akkor is szar, akármit mondasz. még én is, pedig nem vagyok nagy focista, 16osról eltalálom a kaput, sõt 25 méterrõl még én is néha eltalálom a kaput(ezt már nem tudom, rég játszottam nagypályán, suliban meg csak kispálya van)... valóságot ez sajnos nem közelíti meg (max a labda fizikája mert az tényleg nagyon jó).
a guidet vagy 10x megnéztem, gyakoroltam is tutorialban de nincs sok értelme, mert full random az egész...
apropó én nem vagyok elfogult, leírtam a fifában lévõ hibákat is és azt is, hogy az se tökéletes, de számomra jobb szórakozást nyújt mint a PES. FIFA 98 óta játszok a FIFA sorozattal, úgyhogy tudom, hogy sajnos lefele ível a sorozat (majd idén talán elkezd felfele)
ez a szabadrúgás rendszer akkor is szar, akármit mondasz. még én is, pedig nem vagyok nagy focista, 16osról eltalálom a kaput, sõt 25 méterrõl még én is néha eltalálom a kaput(ezt már nem tudom, rég játszottam nagypályán, suliban meg csak kispálya van)... valóságot ez sajnos nem közelíti meg (max a labda fizikája mert az tényleg nagyon jó).
a guidet vagy 10x megnéztem, gyakoroltam is tutorialban de nincs sok értelme, mert full random az egész...
apropó én nem vagyok elfogult, leírtam a fifában lévõ hibákat is és azt is, hogy az se tökéletes, de számomra jobb szórakozást nyújt mint a PES. FIFA 98 óta játszok a FIFA sorozattal, úgyhogy tudom, hogy sajnos lefele ível a sorozat (majd idén talán elkezd felfele)
#67784
Sikerült közben köszönöm.
ja ha olyan játkos akinek alapból van hozzárendelt egyedi arca
akkor semmit sem kell csinálni elég bemásolni, de ezt a bin térképen megis tudod nézni ha a játékos az adott sloton benne van akkor elég ennyi
egyik az arc a másik a haj szerintem
akkor semmit sem kell csinálni elég bemásolni, de ezt a bin térképen megis tudod nézni ha a játékos az adott sloton benne van akkor elég ennyi
egyik az arc a másik a haj szerintem
úgy tudom hozzá kell relinkelni ha nincs benne alapból
DE ehhez Nagyi2Pac ért jobban érdemes tõle megkérdezni illetve korábban leis írta itt, sztem, ha a keresõbe beírod megtalálod.
DE ehhez Nagyi2Pac ért jobban érdemes tõle megkérdezni illetve korábban leis írta itt, sztem, ha a keresõbe beírod megtalálod.
#67781
Breki egy olyan kérdésem lenne, hogy létrehoztam egy játékost a játékban, és letöltöttem egy arc-ot, és ha azt az arcot szeretném betenni a készített játékosomnak azt hogyan tudom megcsinálni? Ezt a két file-t tartalmazza a *.rar. ----unnamed_429.bin--- és ---unnamed_4003.bin--- Tudom, hogy az "img" mappán belül a dt0c.img-be kell tenni az arcokat, de gondolom valami mást is kell csinálnom, hogy a készített játékos használja azt az arcot. Elõre is köszönöm a segítséged.
Mindig elfelejted hozzátenni a dolgaidhoz, hogy szerinted. 😊
Ez a szabadrúgásrendszer egyik legjobb, csak meg kell tanulni, hogy kell lõni.
Ha nem megy ott a guide vagy itt is sokszor volt szó róla.
A neten is sok video van rá, persze nem olyan egyszerû mint a fifában és gyakorolni kell, de ez igazából is így van.
Szval ezzel nagyon nem értek pl egyet.
Vhogy úgy érzem, hogy te elég fiatal lehetsz és nem játszol jó pár éve focis játékokkal. Aki 97 óta 10 évig nyomta a fifával egyre jjobban kiábrándult belõle.
Pedig milyen jó is volt 2003-ban
És szerintem VAAAAAAAAAAN normális foci játék PC-re.
2003-2004 ig a fifa volt aztán pes3 óta a Konami-s foci.
Remélem idén kettõ is lesz.
Különben megint jönnek az ilyen okos emberek, hogy elfogult vagyok egyik vagy másik irányába
Ez a szabadrúgásrendszer egyik legjobb, csak meg kell tanulni, hogy kell lõni.
Ha nem megy ott a guide vagy itt is sokszor volt szó róla.
A neten is sok video van rá, persze nem olyan egyszerû mint a fifában és gyakorolni kell, de ez igazából is így van.
Szval ezzel nagyon nem értek pl egyet.
Vhogy úgy érzem, hogy te elég fiatal lehetsz és nem játszol jó pár éve focis játékokkal. Aki 97 óta 10 évig nyomta a fifával egyre jjobban kiábrándult belõle.
Pedig milyen jó is volt 2003-ban
És szerintem VAAAAAAAAAAN normális foci játék PC-re.
2003-2004 ig a fifa volt aztán pes3 óta a Konami-s foci.
Remélem idén kettõ is lesz.
Különben megint jönnek az ilyen okos emberek, hogy elfogult vagyok egyik vagy másik irányába
Majd a Fifa 11! Remélem. 😊 Mondjuk a PES 2008 egyáltalán nem volt rossz, csak nem találom azt a jó kis EB modot, amivel annó játszottam és már a nevére sem emlékszem. 😞
http://goo.gl/gd6Zi5
#67777
én pl. többször is észrevettem hogy hiába nyomtam az analóg kart majdnem törésig felfelé, ez az idióta gép másfele passzolt... rohadt idegesítõ volt amikor ott lifegett a csatárom a lesvonalon ez a barom meg elpasszolja másnak (90%ban az ellenfélnek)... a társak meg idióták. végignézik ahogy elfut az ellenfél a kapunkig majd berúgja a labdát és ennyi.
slusszpoén hogy amikor én vagyok 1-on-1 kapus ellen, ugyanúgy csinálom mint a gép, mégis a gép által vezérelt kapus (hiába valami másod osztályú kis szar csapat kapusa) olyanokat véd amiket még Casillas is simán megirigyelne.
ennél idiótább szabadrúgás rendszert se láttam még. Vagy túl erõsen lövi el, vagy túl gyengén, akárhogy nyomom a kart ide-oda, akármeddig nyomom a csíkot... van hogy épp eltalálom de ez ilyen 10/1es eset.
összevetve, minden hibáját tekintve, pár napig a PES nagyszerû szórakozást nyújtott nekem, csak amikor gyengébb csapatokkal is próbáltam játszani, valahogy felbaszott az egész és elmentem FIFA Online-ni. Persze abban is vannak játékhibák, meg a gameplay sem az igazi, de nem idegesít annyira mint az amikor 6x leköröz az ellenfél játékosa, stb.
helyette a FIFA-ban volt olyan, hogy rárúgtam a labdát, az ellenfél kapusa elvileg megfogta, erre átcsúszott a kezei között és gól lett 😄
kijelenthetem, hogy PC-re NINCS!!! normális focis játék
slusszpoén hogy amikor én vagyok 1-on-1 kapus ellen, ugyanúgy csinálom mint a gép, mégis a gép által vezérelt kapus (hiába valami másod osztályú kis szar csapat kapusa) olyanokat véd amiket még Casillas is simán megirigyelne.
ennél idiótább szabadrúgás rendszert se láttam még. Vagy túl erõsen lövi el, vagy túl gyengén, akárhogy nyomom a kart ide-oda, akármeddig nyomom a csíkot... van hogy épp eltalálom de ez ilyen 10/1es eset.
összevetve, minden hibáját tekintve, pár napig a PES nagyszerû szórakozást nyújtott nekem, csak amikor gyengébb csapatokkal is próbáltam játszani, valahogy felbaszott az egész és elmentem FIFA Online-ni. Persze abban is vannak játékhibák, meg a gameplay sem az igazi, de nem idegesít annyira mint az amikor 6x leköröz az ellenfél játékosa, stb.
helyette a FIFA-ban volt olyan, hogy rárúgtam a labdát, az ellenfél kapusa elvileg megfogta, erre átcsúszott a kezei között és gól lett 😄
kijelenthetem, hogy PC-re NINCS!!! normális focis játék
Én a játékmenetre gondoltam nem az AIra. Az AI csal mint a disznó ezt már tapasztaltam. Sõt nem is a gép lesz jobb hanem inkább a saját játékosaim bénábbak magasabb szinten. Összevissza helyezkednek, széthúz a védelem a gép meg befut középen. Sajnos egyszerre nem tudok 5 játékost irányítani és ha nem sikerül az egyetlen irányítottal szerelnem, akkor a többi szétszalad onnan esélyem sincs.
http://goo.gl/gd6Zi5
#67774
én ma felbasztam magamat PES közben. a gép elõre tudja minden kurva lépésemet akármit csináltam. 6x gyorsabban fut a gép ha vesztésre áll, etc. sõt van hogy a 16osról el se találják a sztárjátékosok a kaput, pedig nem tökig nyomom a lövést
Hát szerintem egy kalap szar, de hajrá 😄 Maradok a PESnél. Talán majd a FIFA 11.
http://goo.gl/gd6Zi5
#67772
mostanában rájöttem hogy élvezhetõbb mint a PESé...
Csak kár hogy Fifaban maga a foci része egy rakás szemétdomb. 😄 Legalábbis PC-n.
http://goo.gl/gd6Zi5
nekem úgy van hogy tárgyalás , és vagy elfogadja (akkor term. nem adok többet ) vagy nem és kész :| ha meg leave to scout akkor nem tudok negotationolni :S:S
#67768
De felajánlhatsz. Elõször tárgyalást kezdeményezel, majd ha hajlandóak tárgyalni, akkor lehet ajánlgatni. Amúgy a PES -ben szarul van megoldva az átigazolás opció, Fifában ez jobban el van találva.
az hogy a hírbõl mi igaz innen úgysem tudjuk megitélni
mivel dél koreai lapban jelent meg biztos van benne erõs túlzás, de gondolom van vmi valóságalapja is
ezen felesleges vitázni sztem
nekem meg felesleges munka 😛
mivel dél koreai lapban jelent meg biztos van benne erõs túlzás, de gondolom van vmi valóságalapja is
ezen felesleges vitázni sztem
nekem meg felesleges munka 😛
#67765
Figyelj, én nem vitázok ha nem muszáj DE ez (#67755) egy írritáló hsz, másképp is meg lehetett volna fogalmazni. Amit leírtál nem média szemét, nekem nem szokásom a média szarjait megenni, Észak Koreában túlzásba visznek ezt azt, nekem régóta megvan a véleményem az országról, ráadásul nem kell sokáig kutakodni az ország történetében, hogy következtetéseket lehessen vonni.
Õt (#67761) pedig biztos az esti szellõ fújta ide, hogy kötözködésre adja a fejét. Maradhatott volna valamelyik autós topikban is, hogy vigyorgó pofával szúrkálja a japó szarjait.
Õt (#67761) pedig biztos az esti szellõ fújta ide, hogy kötözködésre adja a fejét. Maradhatott volna valamelyik autós topikban is, hogy vigyorgó pofával szúrkálja a japó szarjait.
#67763
Hülyeség a kérdés. Amúgy meg mi okból írod ezt nekem ? És hogy-hogy itt ? Talán játszol a PES -el, vagy valamelyik focis játékkal ?
na térjünk vissza a focihoz !
Werder Bremen: Túl késõn ébredtünk a Haladás ellen
A Haladástól Szombathelyen felkészülési mérkõzésen vereséget szenvedõ (2–1) Werder Bremen vezetõedzõje, Thomas Schaaf szerint együttese késõn ébredt a vasiak ellen.
„Túl késõn ébredtünk, az elsõ félidõben nem találtuk a ritmust, nem voltunk ott fejben, passzív volt a játékunk. A második félidõ már jobb volt, sok lehetõséget kidolgoztunk, de nem tudtuk kihasználni õket. Hozzátenném, rengeteget edzettünk, és így a csapat kicsit fáradt volt, hiányzott a frissesség a játékosokból. Az elsõ félidõt jobb, ha elfelejtjük, a másodikra építhetünk" – nyilatkozta.
Werder Bremen: Túl késõn ébredtünk a Haladás ellen
A Haladástól Szombathelyen felkészülési mérkõzésen vereséget szenvedõ (2–1) Werder Bremen vezetõedzõje, Thomas Schaaf szerint együttese késõn ébredt a vasiak ellen.
„Túl késõn ébredtünk, az elsõ félidõben nem találtuk a ritmust, nem voltunk ott fejben, passzív volt a játékunk. A második félidõ már jobb volt, sok lehetõséget kidolgoztunk, de nem tudtuk kihasználni õket. Hozzátenném, rengeteget edzettünk, és így a csapat kicsit fáradt volt, hiányzott a frissesség a játékosokból. Az elsõ félidõt jobb, ha elfelejtjük, a másodikra építhetünk" – nyilatkozta.
#67760
Dúrva', hogy egyesek fölöslegesen pofáznak a másiknak, csak mert 21 -ik század van.
Pes 2008-ban ha jól emléxem az alap demoban lévõ gyep jó volt
az ilyenek nem annyira
DE ugyanúgy elmondtam akkor is a véleményem a gyepekrõl Pes-es gyepeket se szoktam dicsérni ha nem jók.
Viszont azzal vitatkoznék, hogy senkit sem érdekelt egyrészt ez egy játék ahol igenis fontos a fizika gameplay és megvalósítás mellett a kinézet.
Elég csak megnézni hányan töltötték le akkori stadion javításaim.
Egyébként nem teljesen értem hová akadsz kilyukadni, de itt elég ferdítés van.
Ez pontosan úgy volt, hogyha valaki panaszkodott vmelyik stadion gyepére
akkor elmondtam neki mivel tudtam, hogy egyszerûen kicserélheti az általam készítettre amivel sokkal szebb lesz.
Ugyanezt megtettem az aktuális fifa-s topikokban ahol ugye 2004-tõl 2007-2008-ig szintén készítettem gyepeket, csak ezt sokan elfelejtik.
Szval nem kell itt belemagyarázni ferdíteni dolgokat, nem attól függ hogy jó vagy rossz a gyep, hogy fifa vagy pes.
Érdekes hogy a pes3-as topikban meg én voltam a fifamániás aki mindig a pes-t kritizálja.
Az sg-n pedig engem kértek fel a 2004-es Fifa tesztre mondván látják mennyire otthon vagyok a témában. Évekig voltunk Hedgevel felváltva különbözõ fifa fórumok házigazdái.......
Hogy is van ez akkor? 😄
az ilyenek nem annyira
DE ugyanúgy elmondtam akkor is a véleményem a gyepekrõl Pes-es gyepeket se szoktam dicsérni ha nem jók.
Viszont azzal vitatkoznék, hogy senkit sem érdekelt egyrészt ez egy játék ahol igenis fontos a fizika gameplay és megvalósítás mellett a kinézet.
Elég csak megnézni hányan töltötték le akkori stadion javításaim.
Egyébként nem teljesen értem hová akadsz kilyukadni, de itt elég ferdítés van.
Ez pontosan úgy volt, hogyha valaki panaszkodott vmelyik stadion gyepére
akkor elmondtam neki mivel tudtam, hogy egyszerûen kicserélheti az általam készítettre amivel sokkal szebb lesz.
Ugyanezt megtettem az aktuális fifa-s topikokban ahol ugye 2004-tõl 2007-2008-ig szintén készítettem gyepeket, csak ezt sokan elfelejtik.
Szval nem kell itt belemagyarázni ferdíteni dolgokat, nem attól függ hogy jó vagy rossz a gyep, hogy fifa vagy pes.
Érdekes hogy a pes3-as topikban meg én voltam a fifamániás aki mindig a pes-t kritizálja.
Az sg-n pedig engem kértek fel a 2004-es Fifa tesztre mondván látják mennyire otthon vagyok a témában. Évekig voltunk Hedgevel felváltva különbözõ fifa fórumok házigazdái.......
Hogy is van ez akkor? 😄