PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Megérte azért regizni, hogy ilyen sok értelmes dolgot ossz meg velünk 😊
Köszi! <#eljen>#eljen>
Köszi! <#eljen>#eljen>
CSAK a Fradi
#68205
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
azért kérik meg az árát mert a sok buta kisgyerek megveszi mert heaton meg frod pólóján razer logo van
csak azt nem nézik meg hogy õk is egy 2000 forintos MS egérrel nyerték sorra a világversenyeket. razerrel nem jáccanak profik.
csak azt nem nézik meg hogy õk is egy 2000 forintos MS egérrel nyerték sorra a világversenyeket. razerrel nem jáccanak profik.
Ha nem tudod, akkor minek szólsz hozzá?
Tesztelted az összes logi meg razer terméket? Hihetetlen milyen emberek vannak 😊
Igen, a Logitech-kel kb egy szint, ami mondjuk bóknak számít, nem tudom, hogy ebben hol a probléma. De mégegyszer, rodhdtul nem ez az a topik, úgyhogy én befejeztem.
Tesztelted az összes logi meg razer terméket? Hihetetlen milyen emberek vannak 😊
Igen, a Logitech-kel kb egy szint, ami mondjuk bóknak számít, nem tudom, hogy ebben hol a probléma. De mégegyszer, rodhdtul nem ez az a topik, úgyhogy én befejeztem.
CSAK a Fradi
Jók, de semmivel sem jobbak az egerei mint a Logitech vagy Microsoft termékek, ellenben drágábbak. Billentyûzetük nem érdekel, gamepadot meg nem tudom.
http://goo.gl/gd6Zi5
A Razer arról híres, hogy gamereknek készít komoly kiegészítõket...
Mutass mondjuk egy 2000ft-os billet vagy egeret tõlük...Jaaa, hogy az nincs 😄D
Nem tucattermékek, az árukat is megkérik, de cserébe igenis jók. Úgyhogy errõl ennyit, különben sem errõl szól a topik 😊
Mutass mondjuk egy 2000ft-os billet vagy egeret tõlük...Jaaa, hogy az nincs 😄D
Nem tucattermékek, az árukat is megkérik, de cserébe igenis jók. Úgyhogy errõl ennyit, különben sem errõl szól a topik 😊
CSAK a Fradi
ja ezt bemásoltam egy fifa fórumra
elfogult srác lecsapott rá 😛
"Ez marhaság amit írt a srác. De szerintem csak megkéne nézned egy videót és nem vonnád kérdõre ezt a kommentet. A mozgás sem darabos teljesen olyan mint a konzol 10-esé. A látvány meg még kicsit fel is lett csiszolva. Egyszerûen nem értem mibõl gondolt ilyeneket."
"De ha te egy HD minõségû videó alapján nemtudsz eligazodni akkor meg is érdemled"
elfogult srác lecsapott rá 😛
"Ez marhaság amit írt a srác. De szerintem csak megkéne nézned egy videót és nem vonnád kérdõre ezt a kommentet. A mozgás sem darabos teljesen olyan mint a konzol 10-esé. A látvány meg még kicsit fel is lett csiszolva. Egyszerûen nem értem mibõl gondolt ilyeneket."
"De ha te egy HD minõségû videó alapján nemtudsz eligazodni akkor meg is érdemled"
A Razer híres a nagyon jó kiegészítõirõl, elég csak pl a az egereket/egéprpadokat megnézni, vagy vannak nagyon jó billentyûzeteik és füleseik is. A kontrollert magát még nem láttam, de biztosan kapható, ahogy a többi razer termék is hazánkban. 😊
CSAK a Fradi
#68188
Hát nem is tudom mit mondjak, ez megint jó nagy kamu az EA részérõl érzésem szerint, hogy full nex-gen lesz a fifa, meg hogy egy az egyben ugyanazt kapjuk mint konzolon. Az én meglátásom az, hogy a gameplay része teljesen ugyanaz lesz valóban, fizika, test-test ellen kontakt, miegymás, de hogy azt a nyanvadt grafikus motort miért nem lehet végre számûzni ez számomra felfoghatatlan... ugyanazok az ocsmány kinézetû karakterek, darabos mozgással, akik a tényleges next-gen gameplay elemeket probálják meg imitálni a szánalmas 2003-as fifából való karakteranimációval... ettõl függetlenül a demo kap egy esélyt, de nem sok reményt fûzök hozzá
Nekem egyenlõre igen csak túl gyors és 1:12 után pillanatok alatt földre kerül a barcelona játékos
még ha kihúzná a lábát se esne így el itt meg bedobás jön 😛
Szval ez a jelenet elég fura
még ha kihúzná a lábát se esne így el itt meg bedobás jön 😛
Szval ez a jelenet elég fura
#68186
Nekem nem tetszik. Még mindig idióták a mozgások, nézni is rossz, nemhogy leülni és játszani vele. Lehet másnak bejön majd, de ez az én véleményem. A PES demót kicsit felfokozottabban várom.
na itt már Legendary szint
FIFA 11 PC: Real Madrid vs Barcelona 15 Minutes - Legendary (HD 720p)
FIFA 11 PC: Real Madrid vs Barcelona 15 Minutes - Legendary (HD 720p)
PES 2011 DEMO élmények!
Igen, bizony, focis társaim, a Plusz szolgáltatásnak hála kipróbálhattam a PES 2011 demo verzióját.
Mielõtt letöltöttem az 1460 valahány megát, kimentem a konyhába, és elkezdtem gondolkodni, mit is várok a játéktól:
* Legyen olyan, mint a PES 3?! Igen, briliáns passzok, szép támadások, valósághû foci szimulátor
* Legyen szebb grafika?! Igen, Mert a fifa bizony alaposan feltuningolta a grafikai motorját
- Legyenek cselek, látványos megoldások?! Lopni nem szégyen, ahogy a FIFA lopkodott évek óta, úgy a Konaminak le legyen pofája lenyúlni a jó dolgokat...
De nem volt idõm tovább gondolkozni, lejött a demo, irány a JÁTÉK...
Barca, Bayern meccs. Szokásos bevonulás, igazából sose érdekelt, így gyors elnyomom.
Elsõ meglepetés: SZÉP a játék, nem tökéletes, de SZÉP.
Második meglepetés: Kamera nézet. Mintha az igazi meccset néznéd. rendkívül jól eltalált újítás.
Nah de írány a meccs. Passz rendszer teljesen más. Igazából még most se értem, néha oda passzol ahová szeretném, néha pedig nem. Egy biztos, most már hatalmas, gyönyörû kiugratásokat lehet passzolni, látványos keresztlabdák, és területekbe való bepasszolásokat lehet végre hajtani.
Amit észre vettem, hogy a mélységbõl jövõ embereknek VÉGRE értelme van, és aki lendületbõl jön, az el tudja simán tolni, mint a való életbe.
Rengeteg cselt vettek át a konkurenciától, de ez egyáltalán nem baj. A mozgások a régiek, ugyanolyan tökéletesek, mint anno. Ezek mellé még rengeteg új animáció került fel a játékra. (elvileg 1000.)
Amúgy a demonak voltak hibái, de mint minden PES demonál, a véglegesbe szerintem ki fogják javítani.
Kaptunk egy régire hajazó, de teljesen ÚJ köntösbe öltöztetett focis játékot. Hogy ez mire lesz elég? Nem tudom, a FIFA 2011-et nem próbáltam, de ahogy elnézem, nem is fogom.
PES forever 😉
UI: FIFA fanok kíméljenek. Még mindig a PES a szimulátor, a FIFA pedig árkádosabb ...
Igen, bizony, focis társaim, a Plusz szolgáltatásnak hála kipróbálhattam a PES 2011 demo verzióját.
Mielõtt letöltöttem az 1460 valahány megát, kimentem a konyhába, és elkezdtem gondolkodni, mit is várok a játéktól:
* Legyen olyan, mint a PES 3?! Igen, briliáns passzok, szép támadások, valósághû foci szimulátor
* Legyen szebb grafika?! Igen, Mert a fifa bizony alaposan feltuningolta a grafikai motorját
- Legyenek cselek, látványos megoldások?! Lopni nem szégyen, ahogy a FIFA lopkodott évek óta, úgy a Konaminak le legyen pofája lenyúlni a jó dolgokat...
De nem volt idõm tovább gondolkozni, lejött a demo, irány a JÁTÉK...
Barca, Bayern meccs. Szokásos bevonulás, igazából sose érdekelt, így gyors elnyomom.
Elsõ meglepetés: SZÉP a játék, nem tökéletes, de SZÉP.
Második meglepetés: Kamera nézet. Mintha az igazi meccset néznéd. rendkívül jól eltalált újítás.
Nah de írány a meccs. Passz rendszer teljesen más. Igazából még most se értem, néha oda passzol ahová szeretném, néha pedig nem. Egy biztos, most már hatalmas, gyönyörû kiugratásokat lehet passzolni, látványos keresztlabdák, és területekbe való bepasszolásokat lehet végre hajtani.
Amit észre vettem, hogy a mélységbõl jövõ embereknek VÉGRE értelme van, és aki lendületbõl jön, az el tudja simán tolni, mint a való életbe.
Rengeteg cselt vettek át a konkurenciától, de ez egyáltalán nem baj. A mozgások a régiek, ugyanolyan tökéletesek, mint anno. Ezek mellé még rengeteg új animáció került fel a játékra. (elvileg 1000.)
Amúgy a demonak voltak hibái, de mint minden PES demonál, a véglegesbe szerintem ki fogják javítani.
Kaptunk egy régire hajazó, de teljesen ÚJ köntösbe öltöztetett focis játékot. Hogy ez mire lesz elég? Nem tudom, a FIFA 2011-et nem próbáltam, de ahogy elnézem, nem is fogom.
PES forever 😉
UI: FIFA fanok kíméljenek. Még mindig a PES a szimulátor, a FIFA pedig árkádosabb ...
ezt most nem ere a játékra mondom inkább általánosságban
elmúlt években nem nagyon halottam tõled olyat, hogy ez vagy az tetszik de nélkül
szerintem a Fifa-nál is így lesz.
Én meg elfogadom és élvezem sokszor eszembe jut 97-es fifa demo mikor fél percet lehetett játszani és mi leesett állal indítottuk el újra és újra és ha akkor megkaptuk volna a mostani Pest hát szerintem nem hittük volna el hogy ilyen lehet.
Nekem a Fifa is tetszett 2004-ig csak aztán meguntam, hogy mindig ugyanaz és én javíthatom fel a mezeket, gyepet, hangokat stb.
Emléxem egyikhez még gameplay javítást is írtunk mert nem lehetett a 16-oson kívülrõl gólt lõni abban a részben 😊
Volt mikor a szögletzászlót elfelejtették kiszínezni az grayscale maradt 😛
És mégis élveztük, mostanában meg mindig csak a nyavajgás megy minden játéknál szinte, sokan mintha csak a hibákat keresnék direkt, ezt most nem rád értve elsõsorban.
elmúlt években nem nagyon halottam tõled olyat, hogy ez vagy az tetszik de nélkül
szerintem a Fifa-nál is így lesz.
Én meg elfogadom és élvezem sokszor eszembe jut 97-es fifa demo mikor fél percet lehetett játszani és mi leesett állal indítottuk el újra és újra és ha akkor megkaptuk volna a mostani Pest hát szerintem nem hittük volna el hogy ilyen lehet.
Nekem a Fifa is tetszett 2004-ig csak aztán meguntam, hogy mindig ugyanaz és én javíthatom fel a mezeket, gyepet, hangokat stb.
Emléxem egyikhez még gameplay javítást is írtunk mert nem lehetett a 16-oson kívülrõl gólt lõni abban a részben 😊
Volt mikor a szögletzászlót elfelejtették kiszínezni az grayscale maradt 😛
És mégis élveztük, mostanában meg mindig csak a nyavajgás megy minden játéknál szinte, sokan mintha csak a hibákat keresnék direkt, ezt most nem rád értve elsõsorban.
jah, egy idõ után sajnos mindig meglátom a hülyeségeit.
Pl. 2010zel tegnap is nyomtam elég sok meccset (gép ellen) ML stoke city.
Gyakorlatilag 60-70es rúgású emberekkel csinálok olyat, amilyeneket ide linkeltek. Persze benne van a pakliban,hogy "eltalálja" úgy a lövést, és örülök is. Aztán 5/1 meccsnél megszivat a gép, és akkor semmi se jön össze, de úgy, hogy üres kapura játszom Chelsea ellen, üres a kapu fele. Húzom a kart, hogy kitörik hogy lõje a rövidre ahol van 3 méter luk, leszarom, ha mellérúgja, de szélre menjen, erre visszalövi középre, ahol áll a kapus > ne legyen gól.
Köv. meccsen meg teljesen lehúzott ember 75ös lövéssel 16os sarkáról berúgja a rövid pipába egy "jól ismert helyzetbõl -> megtolom rúgom és jól rárúgja".
Szal csak az nem tetszik, hogy túlságosan belenyúl a játékba. És nem csak gép ellen,2 játékos ellen persze jobban érzõdik, fõleg ha azonos tudásban vannak.
De ettõl függetlenül ez még mindig a piacon levõ legjobb focis játék, ezt nem vitatom. Csak sok"hülyesége" van, amit meg kell szokni és elfogadni. Új játéknál persze hónapokig ilyen probléma nincs, csak ha valaki agyonjátssza, és kijönnek ezek.
Pl. 2010zel tegnap is nyomtam elég sok meccset (gép ellen) ML stoke city.
Gyakorlatilag 60-70es rúgású emberekkel csinálok olyat, amilyeneket ide linkeltek. Persze benne van a pakliban,hogy "eltalálja" úgy a lövést, és örülök is. Aztán 5/1 meccsnél megszivat a gép, és akkor semmi se jön össze, de úgy, hogy üres kapura játszom Chelsea ellen, üres a kapu fele. Húzom a kart, hogy kitörik hogy lõje a rövidre ahol van 3 méter luk, leszarom, ha mellérúgja, de szélre menjen, erre visszalövi középre, ahol áll a kapus > ne legyen gól.
Köv. meccsen meg teljesen lehúzott ember 75ös lövéssel 16os sarkáról berúgja a rövid pipába egy "jól ismert helyzetbõl -> megtolom rúgom és jól rárúgja".
Szal csak az nem tetszik, hogy túlságosan belenyúl a játékba. És nem csak gép ellen,2 játékos ellen persze jobban érzõdik, fõleg ha azonos tudásban vannak.
De ettõl függetlenül ez még mindig a piacon levõ legjobb focis játék, ezt nem vitatom. Csak sok"hülyesége" van, amit meg kell szokni és elfogadni. Új játéknál persze hónapokig ilyen probléma nincs, csak ha valaki agyonjátssza, és kijönnek ezek.
De te mindig ilyen vagy.
Soha semmi nem elég jó.
"EZ jó de" "az tetszik de biztos" "szép gól de ez se" stb. 😛
Soha semmi nem elég jó.
"EZ jó de" "az tetszik de biztos" "szép gól de ez se" stb. 😛
bocsi nem szerintem én csak idézek másoktól !
én fanyalgok pl a háttérdrapik és a Konami logós cuccok remélem mielõbb cserélhetõk füveken is van mit javítani, de fifas és pes-es együtt elég sok meló lehet csak egyik lesz.
A Brazil kommentár tényleg lesz benne hivatalos infóként is olvastam.
én fanyalgok pl a háttérdrapik és a Konami logós cuccok remélem mielõbb cserélhetõk füveken is van mit javítani, de fifas és pes-es együtt elég sok meló lehet csak egyik lesz.
A Brazil kommentár tényleg lesz benne hivatalos infóként is olvastam.
#68176
Üdv! Régen írtam már ide.Nagy örömmel olvasom,illetve látom a videókat,szerintem az idei PES már közelít ahhoz a játékhoz amivel én mindig is szeretnék játszani.Jobb a kamera,jobbaknak tûnnek a szurkolói hangok és a játékmenet is élethûbb Breki szerint(hiszek neki).Stadion edit mód is fantasztikus,többé nem fanyalgok,ha nem tetszik egy gyep vagy egy pálya.Ami viszont eddig a legjobban tetszett,az a brazil kommentátor.Ha ez tényleg benne lesz a játékban nálam csak ez fog közvetíteni.Ez nagyon csúcs,borszasztóan feldobja a játékot,a meccsek hangulatát.Az unalmas angol kommentátorból már elegem volt.
mondjuk a Pest se
de azt furának tartom mikor vki két videó alapján kijlenti, hogy a fifa márpedig idén jobb lesz 😛
de azt furának tartom mikor vki két videó alapján kijlenti, hogy a fifa márpedig idén jobb lesz 😛
azért érdekes
két csoport van
Egyesek szerint
"Egyszerûen nemtudom hogy ezzel mi baja lehet bárkinek is. Most is gyönyörû de még milyen-re lehet ezt majd megcsinálni... Bár olyan hatalmas szépytések biztos nem várhatóak mint a 09 illet 10-esnél. Ez így ahogy van tökéletes lesz. A gyep, játékosok, közönség, fizika. Egyszóval minden."
És amikor #68155-et meg merem említeni jön a szokásos szeélyeskedés.
A másik oldalnak meg egyáltalán nem tetszik.
És úgy látszik csak én vagyok a kettõ között aki szerint jó lesz, de nem tartja tökéletesnek.
két csoport van
Egyesek szerint
"Egyszerûen nemtudom hogy ezzel mi baja lehet bárkinek is. Most is gyönyörû de még milyen-re lehet ezt majd megcsinálni... Bár olyan hatalmas szépytések biztos nem várhatóak mint a 09 illet 10-esnél. Ez így ahogy van tökéletes lesz. A gyep, játékosok, közönség, fizika. Egyszóval minden."
És amikor #68155-et meg merem említeni jön a szokásos szeélyeskedés.
A másik oldalnak meg egyáltalán nem tetszik.
És úgy látszik csak én vagyok a kettõ között aki szerint jó lesz, de nem tartja tökéletesnek.
Ez nagyon adja 😊
Végén még zene helyett visszakapcsolom majd a kommentátort 😄
Fifa 11 pedig háát egyelõre nem nyert meg. Nem mondom, hogy rossz és látszik is a fejlõdés valamelyest de nem az igazi. (gameplay szemszögbõl nézve)
Végén még zene helyett visszakapcsolom majd a kommentátort 😄
Fifa 11 pedig háát egyelõre nem nyert meg. Nem mondom, hogy rossz és látszik is a fejlõdés valamelyest de nem az igazi. (gameplay szemszögbõl nézve)
EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...
kijön egy új játék egy bemutatón leültetnek elé tese fogsz a legnehezebben kezdeni szerintem
gondolom beállítják úgy, hogy legyen sikerélmény
látod ps3 demósok közül valaki még gólt se tudott lõni :-)
pedig gondolom nem kezdõk
gondolom beállítják úgy, hogy legyen sikerélmény
látod ps3 demósok közül valaki még gólt se tudott lõni :-)
pedig gondolom nem kezdõk
ill anno Billdmmel is arra jöttünk rá, hogy lehet párat játszani, online is, csak kicsit se szabad komolyan venni, mert egy ilyen konami random mellett nincs olyan, hogy valaki megver valakit, és akkor az jobban játszik, erre nem jó mutató a meccs. 😄
Csomót játszottunk együtt és egymás ellen is, jól kijöttek a dolgok.
Amúgy fasza játék, csak amíg a PES6ot lehetett kb. komolyan venni, addig kár, hogy az újabbakat kevésbé. Persze ez az egyéni szoc. problémám, és véleményem, mindenkinek más van. 😊)
Csomót játszottunk együtt és egymás ellen is, jól kijöttek a dolgok.
Amúgy fasza játék, csak amíg a PES6ot lehetett kb. komolyan venni, addig kár, hogy az újabbakat kevésbé. Persze ez az egyéni szoc. problémám, és véleményem, mindenkinek más van. 😊)
Most úgy nyertem a Tottanhem ellen stoke cityvel, hogy 1. félidõben esélyem se volt akár átlépni a felezõvonalat is, csak kergettem a labdát (és kaptam 1 gólt az elsõ percben 30ról), 2. félidõben meg a szuperadogatását lehúzta és el tudtam venni a labdákat, és az enyémek meg full bénából jóba léptek elõ, és 2-1re fordítottam.
Egy idõ után mindegy milyen csapatok vannak a pályán, úgyis az van, amit a gép akar. Ezért volt vicces az online is, 2 azonos csapatnál/2 azonos játéktudású játékosnál is kb. sorsolt. Az, hogy a kontroller a mi kezünkben van, néha másodlagos 😄D
A FIFÁban legalább ezt nem láttam, lehet szar a gameplay de nincs ez a KONAMI random. Ami jó, csak néha idegesítõ.. látod, hogy szar a csapatod 1. félidõben, de nem tudsz semmit csinálni, hanem küzdesz, hogy ne égj nagyot. Aztán 2. félidõben meg az ellenfél küzd, míg le kell dolgozni az 1. félidõ hátrányát. Jó amúgy, mert változatos, csak idegörlõ is 1ben. 😄
2011ben kiváncsi leszek erre a le és felhúzásokra.
Egy idõ után mindegy milyen csapatok vannak a pályán, úgyis az van, amit a gép akar. Ezért volt vicces az online is, 2 azonos csapatnál/2 azonos játéktudású játékosnál is kb. sorsolt. Az, hogy a kontroller a mi kezünkben van, néha másodlagos 😄D
A FIFÁban legalább ezt nem láttam, lehet szar a gameplay de nincs ez a KONAMI random. Ami jó, csak néha idegesítõ.. látod, hogy szar a csapatod 1. félidõben, de nem tudsz semmit csinálni, hanem küzdesz, hogy ne égj nagyot. Aztán 2. félidõben meg az ellenfél küzd, míg le kell dolgozni az 1. félidõ hátrányát. Jó amúgy, mert változatos, csak idegörlõ is 1ben. 😄
2011ben kiváncsi leszek erre a le és felhúzásokra.
Egyszerûen nem tudom felfogni miért jó ilyen gyenge szintû gép ellen játszani. Fur CR erre Alex meg az összes védõ, kicsiket lemarad deirek annyit hogy 1-1-be mehessen a kapura...
lol.
Szép gól, de ez se a "playeren" múlik. Ha 20/1* megy be egy topjátékosnál, akkor elfogadható.
Bár a PES2010nél is arra jöttem rá (most játszom egy kis ML-t újra stoke cityvel kezdve, hogy majd lássam a különbséget - minden meccset nyerek, pedig 10 percesek és tartja a gép a labdát, mint az állat, hihetetlen mennyire megy a 0-0ra😄), hogy elég egy 75-80 körül rúgó játékos, és már 16os környékérõl azzal is simán jól lehet lõni, az ilyen 90es rúgó meg annyiban különbözik, hogy ha szarul játszik valaki, szar helyzetben/ütemben lõ, még akkor is bemegy, kifacsartan is.
Szóval kiváncsi leszek mi lesz a 2011ben. Ahogy néztem a linkelt videókat, top játékosok így is bárhonnan bárhova elpasszolnak, kicsavarodva is, és biztosan egy 90-es rúgótechnikájú profi azért nagyon jól fog lõni. De ezzel nincs is probléma, az életben is így lõnek. Csak hát itt jön ki, hogy top csapatokkal nyilván egyszerûbb a gólszerzés, míg kisebb csapattal több küzdelem van és meg kell teremteni a lehetõséget, mert nem lövi be tutira bizonyos távon belül.
Szép gól, de ez se a "playeren" múlik. Ha 20/1* megy be egy topjátékosnál, akkor elfogadható.
Bár a PES2010nél is arra jöttem rá (most játszom egy kis ML-t újra stoke cityvel kezdve, hogy majd lássam a különbséget - minden meccset nyerek, pedig 10 percesek és tartja a gép a labdát, mint az állat, hihetetlen mennyire megy a 0-0ra😄), hogy elég egy 75-80 körül rúgó játékos, és már 16os környékérõl azzal is simán jól lehet lõni, az ilyen 90es rúgó meg annyiban különbözik, hogy ha szarul játszik valaki, szar helyzetben/ütemben lõ, még akkor is bemegy, kifacsartan is.
Szóval kiváncsi leszek mi lesz a 2011ben. Ahogy néztem a linkelt videókat, top játékosok így is bárhonnan bárhova elpasszolnak, kicsavarodva is, és biztosan egy 90-es rúgótechnikájú profi azért nagyon jól fog lõni. De ezzel nincs is probléma, az életben is így lõnek. Csak hát itt jön ki, hogy top csapatokkal nyilván egyszerûbb a gólszerzés, míg kisebb csapattal több küzdelem van és meg kell teremteni a lehetõséget, mert nem lövi be tutira bizonyos távon belül.
Baszki olyan mintha TVt néznék 😄
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
