PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

daver88
#68257
PC version will be on our pes site around 1am CET!!!

[HUN]FaTaL
#68256
Én várom mindkettõt 😊 Nekem mindkettõ egész jónak tûnik videókról. Igazi csoda hogy ezt a fifáról is el tudom mondani 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

Csabesz6
#68255
<#eljen>

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#68254
váá holnap pes demócska😊 érdekes most mindenki fifával van elfoglalva 😞 a jó öreg PES-t elfelejtette mindenki?

Bocs, de nem reklámozom az extra,végletekig túrbozott gépet:)

daver88
#68253
nem szivat senkit, maximum saját magát...

Breki33
#68252
élvezi ismerhetnéd már 😞
#68251
ne szivass már mindenkit, hát nem hiszem el komolyan mondom élvezed? egyébként 9k körül várható

Bocs, de nem reklámozom az extra,végletekig túrbozott gépet:)

Markov
#68250
aha, meg ahogy azt te elképzeled..

una volta per sempre INTER!

#68249
kíváncsi vagyok az idei részre is, de most a Fifa 2011 is megérhet egy misét...vagy nem😊

horpeti
#68248
jó szarok a védelmek :S Átjáróház

#68247
20000ft

#68246
PES 2011 Demo Coming This Night!

Jon Murphy today announced the XBOX 360 demo is coming tomorrow, like the PC and PS3 versions (which he announced a week ago).
He also said the PC demo will be available from around 1 AM CET on the official PES site (and probably lots of other mirror sites).
The PS3 version will be online from around 4 PM tomorrow, while the 360 versions is set for mid morning.

horpeti
#68245
Hát nálam a PES6 nagyon magasra feltette a mércét anno.
Én a PESt a PES5tel ismertem meg, elõtte FIFA 96-tól 2000ig toltam, utána már nem tetszett, és teljesen le is álltam, és akkor valahogy tök véletlenül hallottam a PESrõl. Kipróbáltam és beleszerelmesedtem.

Aztán PES6 óta tényleg sokat nyavajgok. De persze csak rengeteg játék után.
Gyakorlatilag hihetetlen mennyiségû játékóra után, amikor szinte teljesen ismerem a gameplay minden rezzenését fogalmazom meg azokat a kritikákat, amik zavarnak abban, hogy egy kiegyensúlyozott játékot lássak.

PES6 se volt tökéletes, abban is voltak figurák, amik mindig bejönnek, stb. arra játszik az ember. Késõbb is voltak ilyen "jobban bejövõs technikák", ezeket mindenki ismeri. Talán PES6 utáni részekben több volt a "gameplay bug", ami rontott a játékélményen. Az, hogy futás van, meg lábról lábra jár a labda egyérintõben , topcsapatnál gyakorlatilag a gép lejátsza helyetted, belenyúl a játékba (olyat csinál a játékos, amire nincs ráhatásod, pozitív, negatív irányba), lehúz, felhúz 2 félidõben, ilyenek.

Természetesen én se csináltam mást, mint elfogadtam, és játszottam ezekkel együtt. Csak a megfelelõ helyére tettem a játékot. Míg a PES6ban komolyan álltam hozzá az onlinenak mind 1v1ben, de fõleg 2v2ben, addig a ráköv részeknél egyszerûen ezt nem tudtam megtenni a sok tapasztalat után.

Ennyi, és nem akarom húzni a témát, ez tényleg tök személyes vélemény, és az én egyéni szoc. problémám. Remélem a 11 olyan lesz, hogy megállja a helyét onlineban is, kiegyensúlyozott lesz (még akkor is, ha top csapattal játszik az ember, mert ugye onlineban fõleg azzal játszogatnak).

daver88
#68244
mennyiért fogják adni az eredeti lemezt nálunk??? nem látott még valaki tényleges árakat??? mert 576 kb-on nem írnak árat, cdgalaxisba meg még fent sincs a játék...

néztem külföldi oldalakon, nagyjából 22-27 fontos áron adják, azaz olyan 8500-11000 Ft körül.

#68243
Köszi!

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#68242
most mér hülyíted? holnap jön a demo igen

Bocs, de nem reklámozom az extra,végletekig túrbozott gépet:)

#68241
jövõhéten csak

Breki33
#68240
"méréseim szerint feltöltés után a Youtube 2 azaz KETTÕ(!) mb/s bitrátájúra butítja le a HD videókat)"

A videó nézõje szempontjából nincs változás, mert ugyanúgy 2 megabit/s-re tömöríti a videót a Youtube a 25 és az 5 mb/s bitrátájú forrást is.

Egyébként teljesen elég erre
[HUN]FaTaL
#68239
De HD. Mivel a HD sajnos csak a felbontásra vonatkozik (1280x720), fullhd (1920x1080) szintén. Bitrátáról nem mond semmit.

http://goo.gl/gd6Zi5

tobias88
#68238
Az nem Hd videó a jutubon, hanem "720P", amit õk másképp értelmeznek sztem <#zavart2>
[HUN]FaTaL
#68237
HD Videonak 1,8mbit a bitrátája youtubeon.

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#68236
#68231
Breki33
#68235
HD video

és a képet nem én csináltam !
#68234
Holnap demo??

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

[HUN]FaTaL
#68233
Hagyd már a youtube 1,8mbit tömörítési rátájú szarját 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#68232
Ez a híres 3dgrass?

Breki33
#68231
Breki33
#68230
Ezért kérdezek ott már direkt másokat
Breki33
#68229
<#eljen>
Breki33
#68228
FIFA 11 PC: AC Milan vs Manchester United - Legendary 17 Minutes (HD 720p)

#68227
Hehe, ahogy várható volt. Sosem értettem miért kell ilyen elvakultan védeni az imádott programot. PES párti vagyok mióta Pc-re kiadják a sorozatot, mégsem védem elvakultan ha megkérdezik, ugyanis mint minden más játéknak, nyilván ennek is vannak hibái, pusztán megtanultam ezekkel a hiányosságokkal együtt kezelni, szeretni. De ez a teljesen vakon védés, ez már nevetséges 😄
Csabesz6
#68226
Köszi😊

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

daver88
#68225
szerda

Csabesz6
#68224
Üdv.
Lehet tudni, hogy mikor jön a demócska?

Kösz szépen.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

tobias88
#68223
ennél a videón Owennél is rossz
Breki33
#68222
Breki33
#68221




2:05
Breki33
#68220




05:09
#68219
Razer? Olyan egerem meg bill-em van. Ránézésre, meg általános mûködésre nagyon profi. Ellenben ilyen full amatõr hibák jönnek elõ bennük.
Pl. a billentyûzet gyönyörûen világít, van rajta külön USB meg anyám kínja.De néha teljesen magától elfelejt egy-egy betût... Hiába nyomom nem írja... Akkor ki kell húzni,bedugni újra és akkor jó lesz. Legújabb driver meg ilyenek nem segít.
Az egér? Alapvetõen szintén jó. Csak éppen a görgõje néha valami okból úgy nyikorog napokig hogy szabályosan zavaró. Aztán magától elmúlik... Az oldalán ahol fogja az ember, ott meg gumi részt fél év alatt elengedte a ragasztás.
Úgyhogy nekem elég vegyesek az érzelmeim. Pl. legközelebb egeret biztos Logitech-et veszek.

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

Breki33
#68218
én most 12 ezres árral számoltam

de térjünk vissza a focikhoz
Breki33
#68217
folyt köv priviben <#heureka>

.

Terminátor14
#68216
Jahh, sztem jól jönne.

Én elõtte valszeg kipróbálnám, mivel tuti drága lesz, és finnyás vagyok a gamepadokra 😄 (xbox 360-as sem jött be)

CSAK a Fradi

[HUN]FaTaL
#68215
És én mégis mi a lószart mondtam miután te belémkötöttél? Annyit mondtam, hogy jók de drágák.

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#68214
kiszelõztessek?

egyébként ha ez a gamepad lenne PC-re is ennyiért és lehetne kapni én vennék
#68213
😄😄😄😄

Markov
#68212
Fúúj látom és ÉRZEm jól megizzadtatok itt a vitába <#taps>

una volta per sempre INTER!

Breki33
#68211
na ugorjunk
Terminátor14
#68210
Okos vagy ismét 😊

Nem, és szerintem nincs olyan ember az egész Földön, aki ezt megtette volna.
Csakhogy ha már találkozol 4-5 termékkel ugyanabból a márkából, és látod, hogy nagyjából ugyanazt a (magas) színvonalat képviselik, akkor talán kijelenthetõ, hogy maga a márka is jó 😊

És igen, ezt mindkettõrõl ki merem jelenteni.

Ha szeretnél még szájkaratézni, akkor dobjál privit, mert mint írtam (csak felfognod nem sikerült) ez nem az a topik.

CSAK a Fradi

[HUN]FaTaL
#68209
"Igen, a Logitech-kel kb egy szint, ami mondjuk bóknak számít"

Tesztelted mindkét márkából az összeset?

http://goo.gl/gd6Zi5

lolSL
#68208
enyém a megtiszteltetés