PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#68308
New Camera Settings

Wide
Height: 186
Zoom (near): 208
Zoom (far): 197

Breki33
#68307
valaki, gondolom ez csak Nagyi2Pac lesz kipróbálta, hogy az img-be bele lehet-e nézni szerkeszteni GS-al pl

Azért a labda kurzoromat kicserélném
Breki33
#68306
téged úgyse érdekel 😛
daver88
#68305
ez is igaz...való életbe is Puhl Sanyi bá is húzta volna a száját az esetre

ne én is mentem melóba, este folyt köv.

báttyó02
#68304
ezt az elmosódás effektet remélem kilehet majd kapcsolni :|

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Terminátor14
#68303
Jól néz ki, bár nálam véleményes a dolog...

Ha a játékos helyén ment el a labda (és ezért hajolt le ugye), akkor ezzel zavarta a kapust, szóval a lesszabály szerint nem gól.

CSAK a Fradi

horpeti
#68302
Ja, tetszetõs. Én még nem játszottam vele, majd este, most jön és meló. 😄

daver88
#68301
szöglet után volt.

ha beleér les, de így viszont nem akadályozta még a kapust sem...zseniálisan

horpeti
#68300
Mit keresett ott lesen? 😄 😛P de legalább megoldotta!

daver88
#68299
hát nagyon jó lett...passzolás sztem sokkal jobb, mint tavaly, grafika elképesztõ, futáson tényleg lehet javítani, de legalább lesz jövõre munkája a konaminak...animációk elképeszõen jók, nem csak a játék szüneteiben, hanem közben is...rögtön az elsõ gólomnál (igaz csak regular), de Iniesta mozgását figyeljétek:

daver88
#68298
Jó reggelt, még meló elõtt én is belenézek kicsit...már települ 😊

közben kijöttek az elsõ progik is hozzá:

PES 2011 - Demo Tweak
description:
Tool for PES 2011 Demo Time Settings.
features Settings:
1. change Playtime from PES 2011 Demo
2. change Game Resolution
3. change Camera Position ( Height, near Side and far Side )
requirements:
1. installed .NET Framework (at least version 3.5)
how to use:
1. open PES 2011 Demo EXE File or PES 2011 Demo Settings
2. change your settinngs
3. push "accept" Button
4. save PES 2011 Demo EXE File or PES 2011 Demo Settings
5. have fun
thanks to:
PSO Edit Team, Juce, Ariel, moddingway Team

Letöltés

PES 2011 - Demo Teams
description:
Tool for PES 2011 Demo Teams.
supported platforms:
1. PC only
features Settings:
1. change Full Name of Teams for all Languages
2. change Short Name of Teams for all Laguages
requirements:
1. installed .NET Framework (at least version 3.5)
how to use:
1. open PES 2011 Demo unnamed_32.bin ( from dt04.img )
2. change the full and short Names
3. press the button after each change to accept
4. save PES 2011 Demo unnamed_32.bin and import the file per AFS Explorer
5. have fun
thanks to:
PSO Edit Team, Juce, Ariel, moddingway Team

Letöltés

symbol
#68297
én rég toltam focis játékkal, mostanság szimeztem csak, de bejön nagyon, kiv leszek a fifára is, viszont a microsoft gamepad-ot meg is rendeltem 😄 jó lesz néha offline elütni az idõt. 😊

elképesztõ belegondolni milyen lesz a focis "szimuláció" 10 év múlva mondjuk.

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

#68296
hát srácok, nem tudom de, sztem néhol a mozgás gagyi... erre nemtudok más szót találni rá, a visszajátszások nagyon jók, de a labdavezetés, szerelés mozgások egyszerûen gagyik
meg Ibrahimovic ahogy elindul máris full sprintben tud futni? ez a játékos gyorsulás valahogy az elõzõ részben jobb volt
engem annyira nem nyûgözött le

HoReSz1975
#68295
így van közben rájöttem én is, tényleg döbbenetes lett, nagyon élethû <#eljen><#ijedt> kíváncsi leszek a FIFA 2011 mit lép erre <#fejvakaras><#vigyor5>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

gyurma78
#68294
Most is ki lehet. Settingsben Disable Movie Playbacket be kell pipálni és többször nem zavar a videó😊
Markov
#68293
jó a KÖTELEZÕ video a meccs végén <#beka3>

una volta per sempre INTER!

#68292
Ami nekem feltûnt, hogy az animáció, helyenként döbbenetes lett. Ribery közelrõl ismétlésben ahogy befut két védõközt és vezeti a labdát, mintha videót néznék. Teljesen átjön a mozgás lendülete, dinamizmusa... Nagyon jó!

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

Breki33
#68291
És még a fû is tökéletes, ezek ellopták az egyik gyepem :-P

Ezen nincs mit javítani, élethû a csíkozás is pontosan van fantasztikus munka



#68290
Csak ne lenne ilyen hosszú a videó a meccs után o.O
HoReSz1975
#68289
2 meccs 2:2 2 távolról lött iszonyatos gól, kaptam egy szabadrúgás és egy fejes gólt, nagyon bejön nekem is <#eljen><#papakacsint>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#68288
Elsõ mecs alapján tapasztalataim:
- Távolról kaput se találtam el, egyenlõre nehezebb nagy gólt lõni (nekem)
- Óriási passzokat lehet adni
- Gép viszont nagyon jól játszik lesre, sok a les és többet is faltol
- Valamint Messivel próbálgattam szólózni de 70. perc környékére szépen el is fáradt
Összességében egy meccs alapján nekem piszkosul bejön!
Markov
#68287
még csak 67% nál járok <#nyes>

una volta per sempre INTER!

HoReSz1975
#68286
igen 4 csapat, másik bajnokságban <#miaz><#nyes>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

[HUN]FaTaL
#68285
Az egy másik kaki lassú, de közben megtaláltam az oldalt ahonnan a képed származott😄

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#68283
ott van a #68265-ben csak kicsit bonyolultan rakta be 😛

Breki33
#68282
poén, hogy egy demonak majdnem 5 és fél giga kell a rendszerlemezen. elõször kicsomagolja magát, az 1,3 , azután mégegyszer csinál vmit a tleepítés elején, megint 1,3 és a telepítésnél még kér 2,6 gigát. alig bírtam ennyi helyet csinálni...
[HUN]FaTaL
#68281
Talán berakhatnád a teljes linket, mert így nem megy. 😊 Gondolom kis és nagybetûérzékeny. Vagy küld el priviben pls 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

HoReSz1975
#68280
klassz ezt a videót végig kell nézni a játék végén, remélem, majd ki lehet löni <#zavart1>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

HoReSz1975
#68279
Lejátszottam az elsõ meccset, döntetlen lett, sokkal realisztikusabb lett a játék, mozgás, labdakezelés és az IE is jobb, okosabb az ellen <#eljen>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Breki33
#68278
Nem azon

fél tízkor már kint volt a link



Breki33
#68277
Oda van írva, hogy négy csapat van........

PES 2011 Demo will allow users to play 10 minute games with 4 teams available: FC Barcelona and Bayern München or Copa Libertadores pair Chivas de Guadalajara and SC Internacional.
#68276
Még jó hogy felnéztem ilyenkor is. 😄 Köszi a linket.
[HUN]FaTaL
#68275
Hát én nem találom a hivatalos oldaon 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

HoReSz1975
#68274
Elsõ benyomás, semmi köze a PES 2010 -hez, teljesen más játékmenet, csak 2 csapat van, Barca, Bayern, a Grafika Full HD -ben gyönyörû, irányitást szokni kell, az is egésszen más lett:











MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Breki33
#68273
Azt sejtettük :-)


Csak tudnám minek kellett így megbonyolítani mikor a hívatalos oldalról jön full-ban 😛

gyurma78
#68272
Hát elkezdõdött😊
#68271
Több mint egy megával jön...szuper <#taps>
HoReSz1975
#68270
már nyomom is, rakok fel képeket nemsokára <#eljen>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#68269
Link1-rõl jön full-al, thx! <#worship>

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

#68268
Hát nekem még 3 órát ír<#zavart2>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

HoReSz1975
#68267
<#mf1>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#68266
Gyorsabb voltam hehe

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

HoReSz1975
#68265

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

HoReSz1975
#68264
Én már szedem a Pro Evolution Soccer 2011 Demo -t 7 min és lent van <#mf1>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#68263

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

horpeti
#68262
na én addig is nyomok még pár 2010es MLt stoke cityvel.
Tiszta röhej, hogy semmi extra taktika állítással 4-4-2ben tök szépen fejlõdik fel mindenki, Manchester, meg topcsapat szintû játékot lehet tolni összejátékban (persze a technika nem olyan)... Szinte minden meccs ilyen, emiatt "könnyû"...

aztán ritkán bead olyan meccset, amikor mindenki szigorúan a helyén áll, nulla mozgás, mindenki csak sétálgat.. Akkor meg van az állófoci horror, és esélytelen bármi, ha nincs 1-2 sztár, aki egyedül megcsinálja.

Breki33
#68261
#68259
Ma se alszok akkor😄

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#68258
Úgy néz ki?

Egy csomó infót nyomtam róla