PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ebben persze az is benne van, amit írsz, szóval ha valaki komolyan akar játszani (szép grafikán) az új játékokkal is, akkor kb 2 évente muszáj fejlesztenie a gépét. De ezzel a legtöbben tisztában vannak 😊
Én úgy vagyok vele, hogy csináljanak szép játékokat, és akkor fejlesztem a gépem, ha már nem elég jó, csak legyen olyan game, amelyik miatt megéri 😊
Közben lenyomtam az elsõ meccset a demóval (csak épp most csak egy gagyi vga-m van, ezért eléggé akadozott), elsõre nem rossz, de szokni kell. A legelsõ lövésem 2-3 kapuval ment fölé, ez határozottan pozitív! 😄 De azért sikerült soványka 1-0-t elérni.
CSAK a Fradi
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
Konzolra meg megcsinálja a lehetõ legjobban és, gond nélkül megy x-millió embernek...
Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.
Végülis csak kb 5 éves technológiáról van szó, ennyi erõvel akkor ne is legyen 3d-s, nem? 😄DD
Ha jól emlékszem, annó a gf 6000-es szériával indult a 3.0, az meg mikor volt már? Hát nem most 😊
CSAK a Fradi
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
[/center]
http://uploading.com/files/cff29ca1/Balls%2BJabulani%2B%2BFor%2BPES%2B2011%2Bdemo%2Bby%2BSKAy.rar/
http://letitbit.net/download/43435.438d662b9390bc2a18ed40ca44751920a/Balls_Jabulani__For_PES_2011_demo_by_SKAy.rar.html
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
I tried to create a little tool to change the teams in friendly-mode to have more than this two possible matches.
Its a tool without GUI but it works and let you choose the 6 Teams in the demo(also Spain and Japan) to play with in freindly-mode. So you can make 15 different matches and not only 2. So you can try how Bayern feels against a weak team or other things like that.
http://www.mediafire.com/?81xa58hayj3x1dx

Sokkal jobb ez a rész bármelyik eddig megjelentnél.Olyan helyzetekbõl tudok kapura fejelni pl.amit eddig sose sikerült Pes részekben.
Graf über jó meg úgy minden más is.Dicséret az új résznek<#eljen>#eljen>
★ 汤姆 李
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
5206-5240 - boots.
dt04.img -
unnamed_66 - 69 - Emblems
dt06.img -
unnamed_30-40 : Menu
unnamed_41: Player Cards
Player's Pes 2010 Face id - 128 = Pes 2011 Face id
eg. : Xavi's Pes 10 Face id is 590 ; Pes 11 id is 462
I think hair ids are same that
Some kit ids
5291: Spain Gk Kits
5292: Spain Player Kits
5299: Japan Gk Kits
5300: Japan Player Kits
5311: Bayern Munich Gk Kits
5312: Bayern Munich Player Kits
5427: Barcelona Gk Kits
5428: Barcelona Player Kits
5737: Internacional Gk Kits
5738: Internacional Player Kits
5739: Gudalajara Gk Kits
5740: Gudalajara Player Kits
Na lássuk milyen lett
★ 汤姆 李
Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
ez a Konami hülyesége Pes 2010 volt valami megoldás írva itt a temp file áthelyezésére keress rá.
De ha tényleg 20 giga üres helyed van akkor máshol van a gond
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
dt0c.img (PES 2011 demo)
Some examples:
Xabi Alonso : unnamed_463.bin
Thierry Henry: unnamed_519.bin
Cesc Fabregas: unnamed_431.bin
Xavi Hernandez: unnamed_462.bin

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
sajnos ott 4 csikot probáltak be erõszakolni a 16-ig...
Nem veled nyomtuk sokat talán a Pes 2009-et online hamachi stb. ?
nem tölti be gondolom a fájlméret miatt:s
elsõ gólom:
