PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Terminátor14
#68358
Ez csak részben igaz. Pc-n a legtöbb játék skálázható, felbontás, textúrák nagysága, árnyékok stb... Ezer dolgot lehet állítani, szóval mindenki be tudja lõni a játékokat a saját gépéhez mérten.

Ebben persze az is benne van, amit írsz, szóval ha valaki komolyan akar játszani (szép grafikán) az új játékokkal is, akkor kb 2 évente muszáj fejlesztenie a gépét. De ezzel a legtöbben tisztában vannak 😊
Én úgy vagyok vele, hogy csináljanak szép játékokat, és akkor fejlesztem a gépem, ha már nem elég jó, csak legyen olyan game, amelyik miatt megéri 😊

Közben lenyomtam az elsõ meccset a demóval (csak épp most csak egy gagyi vga-m van, ezért eléggé akadozott), elsõre nem rossz, de szokni kell. A legelsõ lövésem 2-3 kapuval ment fölé, ez határozottan pozitív! 😄 De azért sikerült soványka 1-0-t elérni.

CSAK a Fradi

symbol
#68357
nyilván, de pl egy ati 4890-el meg egy erõs kétmagossal (e8400 4,0 GHz-re húzva vagy egy q9400-assal mondjuk) bõven évekig elfog futni max grafikán a fifa meg a pes is. Szóval ha belegondolunk itt is csak egyszeri beruházásról van szó - jó ideig legalábbis én nem látom értelmét még cserének. a konzolok felett kezd eljárni az idõ, kíváncsi leszek mikor hozzák ki az "újat".

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

#68356
Na ezért rühelnek már pc-re játékot csinálni. Ha szép és korszerû, akkor azért sírnak mert nem megy, ha olyan hogy mindenkinek menjen akkor meg azért mert csúnya...
Konzolra meg megcsinálja a lehetõ legjobban és, gond nélkül megy x-millió embernek...

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

Terminátor14
#68355
Szívás? 😄

Végülis csak kb 5 éves technológiáról van szó, ennyi erõvel akkor ne is legyen 3d-s, nem? 😄DD
Ha jól emlékszem, annó a gf 6000-es szériával indult a 3.0, az meg mikor volt már? Hát nem most 😊

CSAK a Fradi

báttyó02
#68354
shader 3.0? azért az már jónéhány éve alap sztem

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Breki33
#68353
azzal nem tudod olyan finoman szabályozni szerintem
#68352
igen billel

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Breki33
#68349
billel?
#68348
Én megh 10 lövésbõl 8-at felé lövök.. Ez miért van ?? pedig épphogy csak megnyomom a lövés gombot

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

[HUN]FaTaL
#68347
Ez eszméletlen jó lett 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#68346
Nálam Alecsandro az internacional-ból csinál szép dolgokat 😄

#68345
Szívás, hogy ehhez már shader 3.0 kell. Marad a FIFA. 😄
Breki33
#68344
Team-changing-tool
I tried to create a little tool to change the teams in friendly-mode to have more than this two possible matches.

Its a tool without GUI but it works and let you choose the 6 Teams in the demo(also Spain and Japan) to play with in freindly-mode. So you can make 15 different matches and not only 2. So you can try how Bayern feels against a weak team or other things like that.

http://www.mediafire.com/?81xa58hayj3x1dx

#68343
bizony
Breki33
#68342
alapban prof a nehézség?
#68341
Így gyorsba 3-0 aláztam is Barca-t professional nehézséggel😊)
Sokkal jobb ez a rész bármelyik eddig megjelentnél.Olyan helyzetekbõl tudok kapura fejelni pl.amit eddig sose sikerült Pes részekben.
Graf über jó meg úgy minden más is.Dicséret az új résznek<#eljen>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#68340
Billentyüzettel érdemes próbálgatni a trükközést ?? Gondolom nem. Hétfõre ér ide az X-box 360 contoller for windows ... Majd azzal jó lesz. Sikerült valakinek egyébként valami trükköt elõhozni ? (bill,vagy gamepad mind1)

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Breki33
#68339
dt0c.img
5206-5240 - boots.

dt04.img -
unnamed_66 - 69 - Emblems

dt06.img -
unnamed_30-40 : Menu
unnamed_41: Player Cards

Player's Pes 2010 Face id - 128 = Pes 2011 Face id

eg. : Xavi's Pes 10 Face id is 590 ; Pes 11 id is 462

I think hair ids are same that

Some kit ids
5291: Spain Gk Kits
5292: Spain Player Kits

5299: Japan Gk Kits
5300: Japan Player Kits

5311: Bayern Munich Gk Kits
5312: Bayern Munich Player Kits

5427: Barcelona Gk Kits
5428: Barcelona Player Kits

5737: Internacional Gk Kits
5738: Internacional Player Kits

5739: Gudalajara Gk Kits
5740: Gudalajara Player Kits
#68338
Hát én jól bealudtam az éjjeli letöltésnél😄D
Na lássuk milyen lett

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#68337
😊

Breki33
#68336
#68294
Breki33
#68335
ha folyamatosan figyelnénk már fél tízkor szedtük volna 😛
#68334
Na én is elkezdtem szedni.Köszi mindenkinek aki folyamatosan figyelt mikor jön ki.

#68333
settingsben: disable movie playback
Forza Italia
#68332
valahogy nem lehet megszüntetni a meccs utáni videót?? olyan hosszú h elalszom mire vége

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

Breki33
#68331
ja ok
Breki33
#68330
Konaminál a c meghajtóra <#falbav><#nyes>
#68329
Nem értettük meg egymást... 20 Gb-os a C meghajtó,amibõl szabad hely volt 2 GB 😄 Köszi a segitséget

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#68328
megoldottam,tényleg a hellyel van a gond... hihetetlen,hogy több mint 5 GB kell egy szaros demónak 😄 hova fejlõdik a világ ??

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Breki33
#68327
20 giga az több mint öt giga :-)

ez a Konami hülyesége Pes 2010 volt valami megoldás írva itt a temp file áthelyezésére keress rá.

De ha tényleg 20 giga üres helyed van akkor máshol van a gond
#68326
mindent kitoroltem már amit lehetett...Nekem a C meghajtón csak 20 GB van... Nem lehet megoldani,h mashova telepitsen,meg csomagoljon ??

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Breki33
#68325
vagy a directupload.net-et

bár az pár hete bejelentett támadó hely volt 😊
Breki33
#68324
kevés a hely, direkt írtam, hogy 5 giga kell
Breki33
#68323
Arcok

dt0c.img (PES 2011 demo)
Some examples:
Xabi Alonso : unnamed_463.bin
Thierry Henry: unnamed_519.bin
Cesc Fabregas: unnamed_431.bin
Xavi Hernandez: unnamed_462.bin
#68322
Csomagolja a demot,és ezt irja ki... valaki ??

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#68321
rendben köszi..akkor azt fogom majd használni
Breki33
#68320
használd az imegashack-ot nem tudom, hogy az változott-e vagy az sg motor, de már simán megjelenik itt
#68319
#68318
Breki33
#68317
mutathatnál képet

menükép a dt05_e-ben is van
#68316
de velem😊 hát sokat nem bajlodtam most a giffel,ink játszottam😛
sajnos ott 4 csikot probáltak be erõszakolni a 16-ig...
Breki33
#68315
dt07 háló drapériák, reklámtáblák?

lehet stadionok is szintén
Breki33
#68314
azt még nem néztem
Breki33
#68313
Szép, de ez tényleg túl nagy, meg talán kicsit túl gyors.

Nem veled nyomtuk sokat talán a Pes 2009-et online hamachi stb. ?
#68312
A fû tényleg szép viszont a másik stadionba el van csuszva a csikozás:S
Breki33
#68311
Menü , elõnézeti kép stb a dt06-ban

#68310
http://imagerz.com/QFdDXF0DUgA

nem tölti be gondolom a fájlméret miatt:s
#68309
Asszem az idei pes elég jól sikerült😛 szép grafika, jó passzrendszer, jó játékmenet😛
elsõ gólom: