PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#68408
Köszi máris beszerzem😊

★ 汤姆 李

Terminátor14
#68407
Animation Shop 3-nál nem hiszem, hogy lenne egyszerûbb.

CSAK a Fradi

#68406
Hogy kell gif-et készíteni?Valami új progi ami egyszerü?:/

★ 汤姆 李

robi11
#68405
oooo h bassza meg.....

Breki33
#68404
ma csak háromszor volt leírva 😊



két dolgot lehet
1. kiszeded a settings.exe-ben, hogy lejátsza
2. simán törlöd a videót a könyvtárból ezt nem próbáltam csak írták fórumon

de lehet drasztikusan is mecs vége Alt+F4 aztán megkérdi kilépj-e
#68403
oh, köszönöm

Breki33
#68402
A C-n kell lenni 5 giga helynek !

A D-n hiába van sok
#68401
Ja ezt akartam írni és a bíró meg mintha könnyebben osztogatná a lapokat.
A becsúszás néha életveszély(5-bõl 3 piros:-)

★ 汤姆 李

#68400
pipáld ki a settings-ben a Disable Movie Playback-ot, így eltûnik a video.

A futball nem élet-halál kérdése,SOKKAL TÖBB annál. Hala Madrid!!!

Breki33
#68399
szerelésrõl van egy jó cikk angulul, ha úgy jó

esetleg vki lefordíthatná pontosan 😊
robi11
#68398
még 1 x megpróbáltam (117 GB hely volt)
de nem sikerül:/

#68397
A München keci jó a demo-ban.Klose,Müller mit mûvelnek már elõl de komoly lol😊

★ 汤姆 李

#68396
legnagyobb csalódásom az, hogy a kezezést még mindig nem ismeri a játék... elõbb egy lövést 16oson belül az ellenfél kézzel blokkolt, erre semmi...

valahogy nem lehet kilõni a videót ami egy meccs lejátszása után jön?

Forza Italia
#68395
Én inkább Fifa párti vagyok konzol miatt, de ez a PES PC-n nagyon király. Már vagy a 20. meccsemet nyomom😄

Csak a szereléssel van bajom. Nem tudok szabályosan szerelni. xd

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

robi11
#68394
én bemásoltam a D re ott 114 gb van (gondoltam rá h a hely kvés azért raktam a c rõl d re)

Breki33
#68393
bszki nagyon unlak már

egyrészt láttam másrészt szerintem már akkor fociztam mikor még
csak magadban dünnyögtél

Ezenkívül jópár konzollal is rendelkezõ is van itt aki meg tud normális módon nyilvánulni.
#68392
Pont,hogy javították a mozgásokat meg bekerült csomó új skill.
Lazán cselezgetek sokkal jobban megy mint régebbi részeknél.
Szabadrugásból olyan gólt lõttem a harmadik meccsemen mint amit eddig fél bajnokság alatt nem tudtam pl.2010-es részben.

★ 汤姆 李

Tormiee17
#68391
ezévig volt 0 pcre a fifa 😊 mostmár itt is elfgoja verni

Breki33
#68390
mert van konzolos fifa fórum

ez pedig direkt PC-s Konami fórum.

És ilyen ovis szintû semmi konkétumról nem beszélõ hozzászólasok
nem ütik meg a szintet.

#68363 hozzászólásban konkrétan leírja a srác, hogy mi nem tetszik neki
ilyenek simán beleférnek, de ovis szint nem kell



tobias88
#68389
Kb ez a szint néha itt tényleg:

Terminátor14
#68388
Nem, csak simán azért, mert a PC-s fórumban vagyunk, fel tudjátok ezt fogni? A konzoloknak ehhez semmi közük...
Lehet akármilyen jó ott a fifa, akármilyen szar a pes, nem ide tartozik. Pc-n meg a fifa 0, a pes meg legalább tûrhetõ 😊
Ennyi.

CSAK a Fradi

tobias88
#68387
Mert ez pöcök fórum? Ja?
Tormiee17
#68386
Breki próbáltad már konzolon a fifát? mert ha nem te se így beszélnél utána,ha meg igen akkor életedbe nem fociztál még.

Krisz018
#68385
FC Barcelona Kits for PES 2011 Demo









Hotfile

Uploading

Kit by : mstar edit by Backspace.
Captain Armband by : Filsak

** Import with GGS : Kit ID 5427/5428 **

Breki33
#68384
baszki fogd már fel amit mondtunk

azt hogy te ezt gondolod attól még nem lesz igazság
van aki máshogy gondolja compende?
és senkit sem érdekel, ez a szint, hogy benyögsz egy ovis színtû az én játékmacim pirosabb dumát

menj szuperherózni a konzolodra
DeerHunter01
#68383
mert porig alázza a PES-t ?
nem vagyok fanboy , pes-t szeretem pc-n , fifat meg xboxon, de miért ne lehetne konzolós verzióról beszélni ha a fifa elsõsorban arra koncentrál?

\"Erről van szó!\"

#68382
Tele van mindenféle gólörömmel már a demo is(mert ez még DEMO).Valószinü a full tartalmazni fog ennél többet és már most másfajta gólöröm van mint eddig volt.
Természetesen lehet tolni a kritikákat ide de akkor az olyan legyen aminek van is alapja..

★ 汤姆 李

Terminátor14
#68381
Akkor újra: Konzolos fifa senkit sem érdekel itt.

CSAK a Fradi

Tormiee17
#68380
ez az igazság...

Breki33
#68379
szerinted

de felfogtad, hogy ez a része itt senkit sem érdekel?
Breki33
#68378
Miért kell mindig hasonlítgatni?

Nem attól lesz rossz vagy jó egy játék.
Olyan uncsi már #68368 szintû semmitmondó elfogult hozzászólásokat hallgatni.
Tormiee17
#68377
de azért mondtam csak,mert pes ugyanaz koznolra mint pc-re és hát... közelébe nincs a fifához.

Breki33
#68376
ez meg PC-s fórum

és az ilyen hozzászólások nem kellenek ide
Terminátor14
#68375
Pc-s témában vagyunk, itt a konzolos senkit sem érdekel 😊

CSAK a Fradi

Breki33
#68374
lehet nem jól emléxek, de az rbr fórumban szerintem volt szó korábban vmi emulátorról
Tormiee17
#68373
én nem a pc-srõl beszélek 😊

Breki33
#68372
#68324

Használjuk már a képkivágást
windows alapismeretek
Breki33
#68371
na az ilyen hülyeségek nem kellenek ide kise jött még a PC-s fifa demo
robi11
#68370
hali.
ez mit jelent???

amikor raknám felfele kb a felénél ezt írja ki...

#68369
Nekem elég régi gépem van, szóval... Meg egyáltalán nem rinyálok ezért, nem vágom, hogy a francba jött le ez, hogy sírok, gondoltam egyébként is, hogy a 2010 után nem valószínû az új rész elindulása. Most már a 4-5 éves gépek ideje lejárt. Akinek megéri és megteheti beruház új gépre vagy karira, én nem vagyok jelenleg abban az állapotban, ennyi.
Tormiee17
#68368
elég gyenge játék lett,megmaradtak ezek a droid mozgások,fifa demohoz képest ez nem is foci.

#68367
ez a PES nagyon jó lett. várom a fifa demot 😛

robi11
#68366
ez a pes demo?

Markov
#68365
Arról már hallottam, az egy elég jó kis ötlet konami is átvehette volna már.. de nekem csak PC-m van szval..

una volta per sempre INTER!

DeerHunter01
#68364
xboxon a fifa10-be vannak külön gólörömök amiket csinálhatsz pár gomb megnyomásával

\"Erről van szó!\"

Markov
#68363
Kipróbáltam Én is a demo-t, Én csak kritikát írnék, mert ez lett jó , az lett jót már hallottunk eleget és azok nekem is tetszenek...
Szóval a CINEMATIC-ok vagyis a GÓLÖRÖMÖK még mindig csak nekem bicskanyitogatóak?!, hogy nem képesek a gólt örömben úgy visszaadni, mintha annak tényleg kirobbanóan örülne a csapat és a szerzõje vhogy DINAMIKUSABBAN, reálisabban, nem úgy mint most is és PES09 ben is meg úgy általában mindig, kb ugyan az a recept, hogy GÓL; a szerzõje HIRTELEN de mereven! <#zavart1> -megindul- majd megáll, jobb esetben még ver egyet a levegõbe az öklével.. szóval hogy is mondjam, elég vérszegény és ez a készítõknek kielégítõ volna? <#beka3>
Anno a FIFA-t korábbi részek 06-07 pont a jó kis gólörömök miatt szerettem, de már ott is abból faragtak le, érdekes... látván a FIFA 11 videókat 80% 1 féle örömködés jött elõ amikor gól után megáll és széteszi a karjait és 2en 3an mellészegõdnek.. rémületes <#nemtudom>

una volta per sempre INTER!

tobias88
#68362
Fifához is kell természetesen az SM 3.0...
#68361
Még ma éjjel(vagy már késõ délután)úgytudom!

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

tobias88
#68360
Fifa demó mikor lesz majd? Mert igazán azzal összehasonlítva lehet csak véleményt mondani!
Fyrex
#68359
Üdv mindenkinek!

Bár az utóbbi hónapokban / évben elég passzívan olvastam csak a topikot, énis elkezdtem az imént tölteni a demot, 5 perc és lent van, kíváncsian várom.

Avanti Crociati!