PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Terminátor14
#68458
Igen, olvastam is.
Nekem ugye nincs még elég tapasztalatom, összesen 3 félidõt toltam, de 2 ilyen szitu volt, és mindkettõnél elvetõdve lõtte el nekem, meg egyszer a gép is így lõtt el egy kipattanót, szóval érdekes.

CSAK a Fradi

Breki33
#68457
hát nekem már elsõ meccsen sikerült második gólt így lõttem, szval ez nincs így szerintem, nehezebb de lehet fõleg megtolással.
tobias88
#68456
Nem volt így beívelésnél sosem, játszottam vele pár órát már... A mûegeres dolog akinek tetszik, hát ... 1000szer gyorsabb volt a régi, most meg meg sem találtam elsõre a játékos értékeket... Grafikához hozzátartozik a nézõk, szóval ha te lesz*rod az egy dolog...
Breki33
#68455
Ezt írták a konzolosok is korábban idéztem is és írtam, hogy remélem nem lesz így.

Viszont én láttam most másfajta lövést is pont most amikor a gép nem így elvetõdve oldalra lõtte.
Terminátor14
#68454
Amúgy vártál a kamerával a kezdõrúgás utánig? 😄D

Mer a meccs elõtti kamera tényleg gagyi, én már alapból mentem a beállíátsokhoz, hogy kamerát váltsak, de aztán láttam, hogy alapból wide-on van. Aztán persze szerencsére beállt normálisan az elsõ passz után 😊

CSAK a Fradi

#68453
Amúgy most érzem elõször, hogy a licenszhiány kurvára nem fog engem zavarni ennél a játéknál. a 2010-nél annál jobban zavart

Terminátor14
#68452
Biztosan fognak még javítani 1-2 dolgot a teljesig, de a futás sincs szerintem nagyon elrontva...
Ahogy írtam is, 4-bõl 2 gólom beadás után volt, amikor lefutottam a szélen a védõmet 😊 A tavalyi pes nonszensz volt ebbõl a szempontból.

CSAK a Fradi

Breki33
#68451
Mi a borzalmas ezen a kamerán?

A Wide nagyon jó és a többi is tetszés szerint állítható mint már írtam

A taktika állításról egyébként az elõzetesekben nagyon jókat írtak.
tobias88
#68450
Még egy hiba:
Senkivel nem lehet lefutni senkit a játékban, a leglassabb játékos is simán beéri Messi-t, ami ugye a valósághoz viszonyítva nonszensz! Rendben, hogy 2010ben túl könnyû volt, de azt megcsinálni kell, és nem túlkompenzálni!

Abban reménykedek, hogy tavalyi demót is elrontották, talán most is javítanak valamit...
Terminátor14
#68449
Én is billel tolom, ugyanaz az irányítás, mint eddig, szerintem semmi baj vele.

CSAK a Fradi

#68448
- Kamera szerintem kurvajó.
- Nézõket leszarom, nem õket nézem.
- Vegyél gamepadot (van már olcsóért)
- Fullba biztos javítják
- Igen, ez szopás, de ez pes2010nél is így volt

taktikai beállítások meg nekem tetszenek

Terminátor14
#68447
Nálam semmi baj a helyezkedéssel, max ha befutsz valamelyik társad helyére, akkor zavarodik kicsit össze a gép, és nem tudja, hogy mit csináljon azzal a játékossal, aki épp ott lenne 😄

A 4-bõl 2 gólom volt beadás után, a másik 2 meg 3-4 érintõs passzjáték és sakk-matt gól.

CSAK a Fradi

tobias88
#68446
Én enyhén csalódtam most...

- Kamera borzalmas
- Nézõk irtó rondák
- Irányítás billentyûzeten szörnyû
- Bíró beállt a sorfalba emberváltáskor
- Felívelésnél mindig mûködik a becsúszás gomb, még akkor is amikor a játékosod a képen sincs, így azonnal kiállít, ha véletlenül megnyomod

És a legborzalmasabb:
Taktika beállításnál az az érzésem mintha egy 3 éves kisgyerek tervezte volna? Mi az istent csináltak azzal? Hogy lehetett ezt ennyire elrontani?

Szánalom játék lesz ez így szerintem...
#68445
sajnos nem nagyon lendülnek meg a társak. Volt, hogy futott elõre a társam, utolértem valahogy, az meg nem futott tovább, hanem egyszerûen megállt és nem is követett.

Breki33
#68444
én az elõtte lévõre gondoltam :-)
Terminátor14
#68443
Ezek jók, de megvolt már ugyanígy kb az elõzõ részekben is 😊 Védõvel kijöttem a 16-oson kívülre, vártam kicsit, és már ment is a magas kiugratás, nagyon sok ilyen gól született. Ami talán változott, hogy a csapattársak is jobban beindulnak.

CSAK a Fradi

#68442
próbálj meg low csapatokkal játszani (van az a Copa de lófasz akármi, na... ott a hajamat téptem néha)

#68441
Terminátor14
#68440
Megvan a játék elsõ mocskosul idegesítõ eleme is 😞
Az összes levegõben közelítõ labdát így lövi el 😞 Én is lõttem most egy ilyet, bár nem ment be, de azért gáz. Én full szemben álltam a kapuval, jött a labda, ha vár egy kicsit, rádõl és telibe bikázza, akkor jó kis lövés lehetett volna belõle(vagy ha leveszi), ehelyett eldobta magát és rákanalazta bénán.

Ami még feltûnt: a demó túl könnyû, vagyis a passzrendszer (ami nagyon tetszik) miatt nagyon egyszerû kijátszani a gépet. Most második meccsemen (hmm, rájöttem, hogy van 2. félidõ is 😄DD) 4-1-re nyertem, de simán lehetett volna 5-6 is. Amit még megfigyeltem, hogy a kb 10 beadásomból 9 tökéletesen oda ment, ahova én akartam, és ez így egy kicsit soknak tûnik 😊 De persze örülök neki...

CSAK a Fradi

Fyrex
#68439
lényeg ami lényeg

azért játék a játék, mert te irányítod, és összehozhatsz ilyet 😊 de be kell látni hogy a tavalyi FIFA konzolon az ilyen gólokról volt híres bárkivel bármikor.

2 meccs után nem tudom eldönteni a PES is erre felé tendál-e, de az eddig tapasztaltak alapján nem.

Breki: igen épp errõl akartam postolni én is 😊 nagyon szépen be lehet csavarni az ötösre

Avanti Crociati!

#68438
ja ezeket én is észrevettem, nagyon tetszik nekem is... egyszer Robbent kiugrattam, csak aztán Puyol felrúgta és szabadrúgás jött 😄 meg egyszer Barcelona-val majdnem gólt rúgtam kb 40 méterrõl.

Bayern-nel viszont egy igen ciki gólt rúgtam. Passzolni akartam Schwensteigerrel, megpattant egy barcáson, gurul a kapus fele, az elvetõdik de pont nem éri el, én meg csak odasétáltam az egyik játékosom meg csak bepöckölte a labdát 😄 simán lett volna esélye ráugrani a labdára (lassan gurult a labda aránylag) de õ inkább így próbált meg hárítani. Jót mosolyogtam rajta, de a kapusok amúgy jó munkát végeznek...

Breki33
#68437
Nekem ezek az eszméletlen jól kivítelezhetõ keresztbe indítások jönnek be

#68436
ezek ellenére azért szép gól 😊

#68435
a PC-s FIFA szerintem inkább FIKA, de a FIFA 11-tõl várom a megváltást PC-n. Piquérõl tudom, hogy igen jó játékos, (Inter elleni gólja a BL meccsen nekem is tetszett), de ilyenhez kurvanagy szerencse kell... tök mindegy ki mennyire tud focizni, ilyet lõni elég nehéz, pláne ekkora távból.

Breki33
#68434
annyi mint konzolos fifában ahol szinte minden második vagy harmadik gól ilyen :-)

érdemes visszakeresni amiket errõl korábban beraktam
Fyrex
#68433
te sem tudsz sokat Piquerõl látszik 😊 ahhoz képest hogy szerinted milyen jó a FIFA, elégé nyomon követed a PES-t...

Avanti Crociati!

#68432
ha már itt egyesek a realitásról dobálóznak... mekkora az esélye annak, hogy egy ilyen mozdulattal így kilövi majdnem a finyakot? sõt, egyáltalán... na mindegy 😄

Fyrex
#68431
én is csak jókat tudok mondani a game-rõl, rendkívül életszerû, bár ez a fura effekt a visszajátszásoknál már kicsit sok...

elsõ gólom - Pique

Avanti Crociati!

Breki33
#68430
hát ha elmondanám ma mik történtek velem
hihetetlen ez a mai nap olyanok történnek, hogy hihetetlen
#68429
xDDD

#68428
Hogyhogy nincs FAQ??

★ 汤姆 李

robi11
#68427
a gém jó csak gólt nem tudok varni xD

#68426
Sorry, de ma nem vagyok toppon...:/
Thx!😉

Breki33
#68425
következõ azt fogja hogyhogy nincs FAQ 😛
Breki33
#68424
ne kezd már teis :-)

csak ma 3* írtam be
#68404
Terminátor14
#68423
Hihetetlen, hogy minden 2. ember ezt kérdezi, vagy hogy miért nem települ a demó 😞

Settings-ben lõdd be a videós okosságot.

CSAK a Fradi

#68422
Most raktam fel a demot, lejátszottam 1 meccset...egyenlõre nem kommentálnám a dolgot, viszont az kurva idegesítõ hogy meccs után bead egy X perces kurva hosszú videót...azt hogy lehet kiszedni?
Az img mappából törölni kell ezt: pes11pv.sfd ? Gondolom ez lehet az a videó amit meccs után bead...

Breki33
#68421
Balls Adidas LC For PES 2011 demo



Ball for Europe club (FC Barcelona & Bayern Munchen)
For club Copa Libertadores (Chivas de Guadalajara & SC Internacional) -Jabulani

http://uploading.com/files/c91a3c4f/Balls%2BAdidas%2BLC%2B%2BFor%2BPES%2B2011%2Bdemo%2Bby%2BSKAy.rar/
#68420
qrva jó lett a játék!!
már most üti a 2010et nálam😛
#68419
hát én is néztem nekem nem változott bár nekem valamiért hibát ir ki ha el akrom menteni az exe-t illetve a settignset. ezért a 10ben sem tudtam használni.
#68418
ok

★ 汤姆 李

Breki33
#68417
Most nézem, hogy már itt lehet a kamerát belõni a tweakben vki próbálkozott ezzel?

Pes2010-ben tök jó kamaranézeteim voltak lehet simán átrakható?
Breki33
#68416
Egyébként

Breki33
#68415
command list-ban szerintem le van írva
#68414
na igen szoval ezekre a megmozdulásokra gondoltam.😛 elég fontos és hasznos újítás ez szerintem
gera995
#68413
sziasztok! melyik gombal kell cselezni a pes 11 demojába? 😄

Alaplap:Gigabyte B75M-D3V Processzor:Intel Corei i3 2120 3,3GHZ Videókártya:Nvidia GTS 450 1GB DDR5 Ram:Kingmax 4GB DDR3 1333MHZ

Breki33
#68412
#68411
Hát igen szigorú a bíró😊 nálam még nem volt piros lap pedig imént egy meccsen két tizenegyst is öszehoztam😄 kettönél több sárga nem volt nekem eddig egy meccsen se.de tény h sok az apró kis ütközés amit lefúj,de sztem ez nem befolysálja a játékélményét illetve menetét meghatározóan. viszont határozottan tetszik hogy a játékosaink átugorják,átlépik a passzokat amik nem nekik mennek tehát nem akadályoz saját csapattárs😊
[HUN]FaTaL
#68410
Azért mert ez itt a PCs topic és a lõtéri döglött kutyát sem érdekli a konzolos Fifa itt.

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#68409
és jobb, fraps-re kihozza a keresõ a leírást

de nehogy 5-9 megás gifeket nyomj be !

2 max 3 mega