PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
énnekem a képernyõn se tetszik
a menü igen meg vmelyik visszajátszás illetve a közeli cselezés igen, de ez így csalódás
PESben megint élethûbb a az egész meccs, a játékosok mozgása , a lövés, és úgy az egész egyben van.
Fifanál vékonykák a játékosok (mintha pálcika emberek lennének a pályán) labda kezelés megint túl robotszerû (nehezen pattan el a labda), és továbbra is egy kicsit steril, arcade játék lett,Viszont ez tényleg olyan tavalyi konzolos szintû Fifa, és ez jó benne, mert végre PCre is van egy nagyon jó Fifa😊
Csak hát az idei PES még ennél is jobb, fõleg a tavalyi borzalmas rész után😊
Én a PES mellett vagyok továbbra is.
amúgy nagyon fasza a játék, csak kicsit nekem sivár az egész. nem tudom, hogy csinálják az EA-nél, de a fifa-ban a stadion mindig is élettel telibbnek tûnt nekem
az nagyon jó, hogy a passz és a szöktetés erõssége is végre manuálisan állítható (eleve ez az egyik lényeg, 360 fokos passz ugye), az már kevésbé, hogy bugos a kicsike és néha úgy ellövi, mintha a pirosban lenne a csúszka 😄
cselek, dribbling: óvszám! sok gyakorlással ebben olyan dolgokat lehet majd csinálni, amiket még a reklámokban sem látunk. de remélem, hogy ezeket tényleg csak a legnagyobbakkal lehet majd kivitelezni, nem kellenek supermanek a pályára...
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
de azt állítottad, hogy ez low és nálad teljesen másképp néz ki
erre kiderült, hogy nem az és nem látom, hogy másképp nézne ki
nem olyan nehéz egy képet felrakni
és ne bújj a BMP mögé :-)
Ha ilyen konzolon hál isten, hogy nem vettem ez nagyon amatõr dolog én szebben megcsinálom.
Amint kiderül fsheditorral szekeszthetõ-e megis csinálom akkor majd látszik a különbség.
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Alaplap:Gigabyte B75M-D3V Processzor:Intel Corei i3 2120 3,3GHZ Videókártya:Nvidia GTS 450 1GB DDR5 Ram:Kingmax 4GB DDR3 1333MHZ
direkt beállítottam még a 4*-es szûrést is
1600*1200-on
És hiába állítanád másra a grafikát ezek az elemi hibák benne maradnak
bal oldalt tök éles jobb szélén elmosták az átmenetet
az összes csík majdnem más szélességû
a középkezdõkör kis darabja lóg ki a csíkból és még sorolhatnám.
elég csak pl a középsõ csík két szélét megnézni
Már csorog p2p-n.
\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"
- Szöglet és a Szabadrúgásból lévõ beadások tökéletesek, azon nagyon sokat javítottak
- Gép néha hihetetlenül jó passzokat ad, és taktikus is
- Szabálytalanság rendszer jó, bár egy kicsit lejjebb vehetnének a lefújt dolgokból, de sokat ne, mert majdnem jó
- Kapus is javult, új animációkkal bõvült
http://www.gamershell.com/download_63518.shtml
http://www.pes-patch.com/2010/09/download-pes-2011-demo-pc.html
http://hotfile.com/dl/69383536/4c2ca..._Demo.exe.html
http://games.on.net/file/36987/Pro_Evolution_Soccer_2011_Demo
http://www.ausgamers.com/files/details/html/54715
Torrent
http://www.mininova.org/tor/3195417
A menüje nagyon szép <#eljen>#eljen>
DE hogy ez az ember mekkora idióta beírja a demora, hogy no warez :-))))
klikk
Az elmúlt évi FIFA-kkal össze sem hasonlítható, nagyon nagy változáson ment keresztül a FIFA, mondjuk ez az elõzetes infók alapján várható volt.
Szerintem most 5-10 évig megint nem lesz nagyobb újítás. xD
Jelenleg úgy vagyok vele, hogy mind2 játék bejön, nem kizárt hogy majd felváltva fogom tolni mindkét játékkal.😊
\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"
Azt a New Camera Setting-et hogy lehet megcsinálni?
Fifát ma rakták fel. Aki még nem tudná, a PC-s Fifa 11 a konzolos Fifa 10 majdnem egy az egyben. A Konzolos Fifa11 pár meccs után határozottan javult szinte minden szempontból, de azért nálam még mindig a PES az igazi fociprogram
a bíró nem adta meg, mert Messi nekiesett a védõnek...

Avanti Crociati!
Avanti Crociati!
CSAK a Fradi
amúgy én is billen játszom, és tökéletes az irányítás
Avanti Crociati!



