PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
azért hihetetlen hogyha vmire rá van írva, hogy fifa meg next gen lehet bármilyen hiba az vagy nem érdekes vagy tök jó hiába mutatom meg példán egyértelmûen és látszik vagy hat hiba a képen.
\"Erről van szó!\"
én azt látom, hogy eddig ment a nagy Hype hogy bezzeg a konzolos hát most kiderült milyen, vagy nem a konzolosok ezt nem tudják eldönteni
én meg azt mondom a fifa 2002-ben szebb gyep volt mint ebben és ezentúl mindig a PC-srõl beszélek
Nemsokára lennt lesz a "rivális" demo is kiváncsi vagyok
★ 汤姆 李
az assziszt nélküli passz pedig valami álom! végre tényleg oda megy a labda, ahova ÉN akarom! nagyon el lehet cseszni a lövést, passzt, de egy kis gyakorlással könnyen olyan szöktetéseket lehet csinálni, amilyenrõl eddig kb. csak álmodtam! ezzel szemben nem érzem, hogy itt (mármint pes-ben) ekkora a szabadság.
ezt a pár dolgot kéne áthozni a pesbe és akkor nagyon meg lennék elégedve! na "megyek", megnézem PES-ben mit alkotok szabad passzolás címén gamepaddal
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Amúgymeg lehet szidni a fifát, hogy ezt is képtelen megcsinálni, meg nem sok idõ lenne, de pl a PESben is lehetne már végre több "real" bajnokság, mert ez így soványka ennyi év után.
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
és aki szerint jó az konkrétumokat mondjon már ne azt hogy tök jó
szóval én biztos h nem sírnék amiatt.
\"Erről van szó!\"
Az tényleg jó csak kissé öncélu és egy idõ után unalmas.
van konzolos topik
ott mit szólnának hozzá, ha a PC-s dolgokról kezdenénk el beszélni
ja azt már tudjuk 😊
én most áldom az eszem, hogy nem vettem konzolt és egyáltalán nem érdekel itt van saját helye
ez a jelenlegi gyep kb 4-es szint ha meg lehet csinálni akkor kb egy 9-est ki tudnék hozni belõle
kb itt van a Pes gyep azon nem kell szerintem javítani
de én konkrét valós dolgokat írtam le ami nem tetszik a gyepben nem olyat, hogy "ott tök jó"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Ez hol van??
★ 汤姆 李
egyikben pl gagyi gyep másikban szinte tökéletes
én egyenlõre a fifas játékmenetet próbálom szokni, de olyan érzés mintha a fifa 2004-el játszanék kicsit grafikailag tuningolva
a cselezõs rész tetszik, de a többi hát nálam nagy csalódás
a sõk csóri meg akkor azt hiszi megkapta a konzolos fifat
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Ez olyan kb, mintha lenne 3 autó, abból 2 Mercedes meg 1 Renault, de a 2 Merci közt van egy elég nagy különbség. a Reanult az egyiket letudja gyõzni ezért a másikról már nem is lehet beszélni, mert az ellen nem sok esélye van.
\"Erről van szó!\"
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Zseniális amúgy ez a sprintelés a játékossal a kapussal szenben. 😄 ott is tök faja a gyep. 😊
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
bár mozgásokban tényleg nem hasonlít,vagy nemtudom lehet csak a bill miatt ilyen darabos,de menük meg grafika az ilyen a konzolos 10-ben is..
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Hát döntsétek már el végre nem olyan nehéz
grafika, lásd elõbbi példákat
ezt mint mindkét játékhoz patcheket készítõ mondom.
recehegy????????????? ez mitis jelent? 😊
ez továbbra is PC-s fórum és itt bizony grafikában nagy különbség van sajnos.
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
online fifával hogy szokott a többség játszani, haverral egy bajnokságot? 😊
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
Kipróbáltam a FIFA 11-demot, nekem van Boxom is, és aki azt meri mondani, hogy ez egyenlõ azzal, vagy csak a közelében is van... hát... a PES idén jobban veri a FIFA-t mint tavaly, konzol szinten is felzárkózott.
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
pl a magyar ékezetek majdnem tapadnak a fekete ablak széléhez, ez nagyon csúnya, amatõr hiba, át is fogom állitani angolra. zavaró, designeri hiba.
a 11-esek elég gagyik még, de lehet csak szokni kell. visszajátszásból kevés van szerintem.
van amiben jobb a pes, de nem rossz ez a fifa azért. 😊 még kiv leszek másféle idõjárásban mit muzsikál a két gamma, de szerintem én fifázni fogok, nagyon szépek a passzok ahogy vezetik a labdát meg etc, tényleg mintha velük élne.
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise