PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Breki, ne húzd már fel ennyire magad...
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Jahh értem...
Hát már nem azért, de teljesen mindegy, hogy ki milyet tud csinálni, nem kell ahhoz húde prónak lenni vmiben, hogy egy értelmes kritikát meg tudjon róla fogalmazni az ember. Fõleg egy banerrõl, ami tök szubjektív, vagy tetszik, vagy nem 😄
Hát már nem azért, de teljesen mindegy, hogy ki milyet tud csinálni, nem kell ahhoz húde prónak lenni vmiben, hogy egy értelmes kritikát meg tudjon róla fogalmazni az ember. Fõleg egy banerrõl, ami tök szubjektív, vagy tetszik, vagy nem 😄
CSAK a Fradi
nem a tiedével csak a tiedre válaszolva írtam
a képet azért raktam be, hogy a készítónek jelezzem mit szeretnék és kiváncsi voltam a gif hogy néz ki a fórumban.
a képet azért raktam be, hogy a készítónek jelezzem mit szeretnék és kiváncsi voltam a gif hogy néz ki a fórumban.
de mondom, hogy ez egy példa amivel kipróbáltam kirakva milyen
az a legyegyszerûbb most már, hogy effekteket levegyem de meg kellett tanulni kezelni
azt birom, ha olyan kritizál aki nem hiszem, hogy jobbat tudna
A lényeg az, hogy kérném a képet a szöveg nélkül
az a legyegyszerûbb most már, hogy effekteket levegyem de meg kellett tanulni kezelni
azt birom, ha olyan kritizál aki nem hiszem, hogy jobbat tudna
A lényeg az, hogy kérném a képet a szöveg nélkül
Az, hogy ordibálsz, hogy EZ CSAK PÉLDA, amit már negyedszer írsz le, szerintem bõven nem a legszebb hangnem 😊 Az enyémmel meg nem tudom, hogy mi a probléma...
Ettõl függetlenül akkor még mindig nem értem, hogy minek raktad be a képet? Ha ne hasonlítsuk, ne írjunk róla véleményt se.
Mondjuk a banner is pont annyira izgat (tehát kb semennyire), mint a háttér, csak gondoltam reagálok...
Ettõl függetlenül akkor még mindig nem értem, hogy minek raktad be a képet? Ha ne hasonlítsuk, ne írjunk róla véleményt se.
Mondjuk a banner is pont annyira izgat (tehát kb semennyire), mint a háttér, csak gondoltam reagálok...
CSAK a Fradi
Tudom, hogy túl nagy méretû lenne normális minõségben berakva, de amiket írtam, azok nagyrészt nem a minõségromlás miatti hibák 😊
És igen, az alap kép nem volt rossz, de ez a sok csili-vili inkább zavaró, mint szép 😊
És igen, az alap kép nem volt rossz, de ez a sok csili-vili inkább zavaró, mint szép 😊
CSAK a Fradi
ott hogy egy példaként berakott kicsinyített lebutított kép lett csak megadva
és ugye az alap jópár napja belett rakva direkt mondtam a srácnak, hogy kérdezzen itt rá akkor mindenki kussolt szinte, euek alapján úgy gondoltam jó
aztán mikor azt használom alapnak már nem jó lol :-)
ha most én ugyanolyan minõségben raknám be 8-15 mega lenne gif-ben.
és ugye az alap jópár napja belett rakva direkt mondtam a srácnak, hogy kérdezzen itt rá akkor mindenki kussolt szinte, euek alapján úgy gondoltam jó
aztán mikor azt használom alapnak már nem jó lol :-)
ha most én ugyanolyan minõségben raknám be 8-15 mega lenne gif-ben.
Akkor még egyszer: Te beraktál egy képet, mi meg reagáltunk 😄 Ezzel mi a baj? Vagy miért raktad be? Hogy senki ne írjon egy szót se? Nem értem 😊
Tökmind1, hogy hol a felirat, vagy hogy most épp kettõ van rajta, attól még le lehet írni, hogy mi nem tetszik a képen, nem? Vagy akkor csináld meg úgy, ahogy szerinted jó, és tedd be újra 😄
Tökmind1, hogy hol a felirat, vagy hogy most épp kettõ van rajta, attól még le lehet írni, hogy mi nem tetszik a képen, nem? Vagy akkor csináld meg úgy, ahogy szerinted jó, és tedd be újra 😄
CSAK a Fradi
meg azis elég nonszensz hogy egy másfél megás direkt lebutított gif-et hasonlítunk egy egy sokkal nagyobb flash-hoz 😊
megnézném, ha egy gólból készített gifból minden 8. képkocka maradna meg hogy nézne ki 😛
megnézném, ha egy gólból készített gifból minden 8. képkocka maradna meg hogy nézne ki 😛
még egyszer van egy alap képem amihez nem tudok hozzányúlni mert nincs is meg és eszközöm sincs hozzá
ezért van két felirat és ezért raktam ki a szélre EZ CSAK PÉLDA
amikor készítette nagy kus volt, hogy mi nem jó
ezért van két felirat és ezért raktam ki a szélre EZ CSAK PÉLDA
amikor készítette nagy kus volt, hogy mi nem jó
ne idegesíts elmondtam, hogy ez csak egy példa
olyan nehéz felfogni, hogy nincs most itt photoshop?
mióta lettél ilyen kötekedõ?
olyan nehéz felfogni, hogy nincs most itt photoshop?
mióta lettél ilyen kötekedõ?
A pályán, meg úgy az egész képen szerintem csúnya ez a homályosító effekt, olyan "gagyi" hatást kelt.
Plussz a fehér feliratokkal (pes-sel is a logóval együtt) van még baj, nekem valamiért nem jön be. (nagyon recés, nem ad minõségérzetet) Az is lehet, hogy csak simán nem illik ez a teli fehér felirat/logó a képhez.
A mostani tényleg sokkal jobb, nincs telenyomva zavaró effektekkel, szebb a színvilága és maga a kompozíció is tetszik! 😊
Plussz a fehér feliratokkal (pes-sel is a logóval együtt) van még baj, nekem valamiért nem jön be. (nagyon recés, nem ad minõségérzetet) Az is lehet, hogy csak simán nem illik ez a teli fehér felirat/logó a képhez.
A mostani tényleg sokkal jobb, nincs telenyomva zavaró effektekkel, szebb a színvilága és maga a kompozíció is tetszik! 😊
CSAK a Fradi
#69044
hol van ez a mostanitól omg#69039
Inkább akkor mostanit írd át 011-re azt maradjon lolXDD
Inkább akkor mostanit írd át 011-re azt maradjon lolXDD
★ 汤姆 李
De az erért van mert nincs hely elhelyezni a szöveget középre és így soknak tûnik.
Meg ugye leveszem a frame-t hogy ne 8 megásokat rakjak be példának
Meg ugye leveszem a frame-t hogy ne 8 megásokat rakjak be példának
mer õ a reklámarc
nemsemmi mikor az alapot megcsinálta akkor nem szólt senki
mostmeg miután egy csomót dolgoztam vele jön a reklamáció
elõször három Messi volt én kértem, hogy kevesebb legyen.
nemsemmi mikor az alapot megcsinálta akkor nem szólt senki
mostmeg miután egy csomót dolgoztam vele jön a reklamáció
elõször három Messi volt én kértem, hogy kevesebb legyen.
#69035
De az és megint Messi mi francnak rá??Már évek óta mindig õ van ott tök unalmas
★ 汤姆 李
#69033
Kérek is egyet meglessük milyen lesz
★ 汤姆 李
#69032
Ott a bannermûhely biztos alkotnak v.mi profi banner-t..
★ 汤姆 李
na megtaláltam, de nekem erre a vírusírtó virust irt ki és nem engedte leszedni
kipróbálnátok tiis én most 35 percig nem tudom újra leszedni
http://hotfile.com/dl/51285061/47f3b3d/Aleo_Flash_Intro_And_Banner_Maker_v3.4_WinAll_Incl._Keygen_And_Patch-MAZE.rar.html
kipróbálnátok tiis én most 35 percig nem tudom újra leszedni
http://hotfile.com/dl/51285061/47f3b3d/Aleo_Flash_Intro_And_Banner_Maker_v3.4_WinAll_Incl._Keygen_And_Patch-MAZE.rar.html
#69026
Majd megpróbálom azzal a beállítással is.😊
Még nem próbáltam, de jó kis proginak tûnik😊
Csak ugye az a felirat nem kéne rá...
Még nem próbáltam, de jó kis proginak tûnik😊
Csak ugye az a felirat nem kéne rá...
a képen lévõ nekem bevállt sajnos mindig újra kell állítani
#68961-hez mit szólsz?
tök jó progi csak kéne full
és a flash készítõböl is
#68961-hez mit szólsz?
tök jó progi csak kéne full
és a flash készítõböl is
#69024
2:0-ra kikaptam xDDD
Mondjuk nem is csoda...alig volt támadásom.😄
Majd próbálkozom különbözõ beállításokkal aztán meglátom hogy hogyan lesz nekem jó.😊
Mondjuk nem is csoda...alig volt támadásom.😄
Majd próbálkozom különbözõ beállításokkal aztán meglátom hogy hogyan lesz nekem jó.😊
akkor megszokod, hogy mindig pontosan passzol még nehezebb lesz
mennyi lett az eredmény?
rakhatod semi-re is
mennyi lett az eredmény?
rakhatod semi-re is
"Nem tudom, nekem a mostani FIFA nagyon tetszik, sok szituációban sokkal élvezhetõbb mint a PES, nagyobb harc van a labdáért, sokkal többféle mozgás van benne, jobb a passzrendszer és a rálövés is"
"A PES is tetszik, szerintem jobb lett mint a tavalyi, viszont néhány mozgás elég gagyira sikerült, a passzrendszer sokkal jobb mint az elõzõ években, viszont még mindig bõven lenne rajta mit csiszolni"
Mivel mindkettõ szerepelt benne, ezért az utóbbi ragadt meg, a PES. De akkor tévedtem!!! 😊
"A PES is tetszik, szerintem jobb lett mint a tavalyi, viszont néhány mozgás elég gagyira sikerült, a passzrendszer sokkal jobb mint az elõzõ években, viszont még mindig bõven lenne rajta mit csiszolni"
Mivel mindkettõ szerepelt benne, ezért az utóbbi ragadt meg, a PES. De akkor tévedtem!!! 😊
#69020
Kivettem a rásegítéseket és mindent manualra raktam...hát nem sûrûn jutottam el az ellenfél kapujáig...xDD
Így sokkal nehezebb, nem nekem való...nekem egyenlõre még rásegítéssel is nehéz profin, nemhogy így...😄
Majd esetleg késõbb ha már jobban megszoktam a játékot akkor majd manuálozok, de most...😄
Így sokkal nehezebb, nem nekem való...nekem egyenlõre még rásegítéssel is nehéz profin, nemhogy így...😄
Majd esetleg késõbb ha már jobban megszoktam a játékot akkor majd manuálozok, de most...😄
Mi ez a rásegítés? 😊 én csak a cursort állítottam semi assistra, mert az nálam az alap. De az csak az emberváltás, ahogy feltûnt.
Mi az hogy segítség? és az hogy állítható?
azon az 1 meccsen, amin nyomtam, az feltûnt, hogy ha kiugratós passzt nyomok (háromszög), akkor mindig arra adja, amerre a kart húzom, kvázi manuál passzként operál (ha csak rápöttyintek a gombokra, akkor azt hiszem az AI teszi elé). Kipróbáltam, semi assist és assiston is ugyanez volt (elvileg az csak a játékos váltásra vonatkozik).
Úgyhogy végülis nem rossz a dolog, csak szokni kell, a 2010-nél ugye nem volt ilyen opció, és a játékos a passztudásának megfelelõen adta a kiugratást (kivéve manual passz, de azt nem használtam).
azon az 1 meccsen, amin nyomtam, az feltûnt, hogy ha kiugratós passzt nyomok (háromszög), akkor mindig arra adja, amerre a kart húzom, kvázi manuál passzként operál (ha csak rápöttyintek a gombokra, akkor azt hiszem az AI teszi elé). Kipróbáltam, semi assist és assiston is ugyanez volt (elvileg az csak a játékos váltásra vonatkozik).
Úgyhogy végülis nem rossz a dolog, csak szokni kell, a 2010-nél ugye nem volt ilyen opció, és a játékos a passztudásának megfelelõen adta a kiugratást (kivéve manual passz, de azt nem használtam).
Fifát szerintem fel se rakom. Csak ha nagyon nem fog tetszeni a PES. Most nem tetszik, igaz, csak 1-et játszottam, de nagyon nem éreztem magaménak. Majd ha kijön a teljes, akkor tolom, úgyis az lesz a lényeg.
Úgyhogy ha azt mondom 2011, akkor az csak a PES . 😊
Úgyhogy ha azt mondom 2011, akkor az csak a PES . 😊
#69012
Meglesz.😉
#69010
Hát már egy pár éve nem Fifáztam, csak amikor kijött 1-1 meccs erejéig próbaként.😄
Profin játszok így nekem nem könnyû...még hozzá kell szoknom.😄
Jah...azt hittem mostanról van szó.😄
Csak egyikkel? Miért, az egyik kizárja a másikat, vagy mi?😄
Profin játszok így nekem nem könnyû...még hozzá kell szoknom.😄
Jah...azt hittem mostanról van szó.😄
Csak egyikkel? Miért, az egyik kizárja a másikat, vagy mi?😄
#69009
jaja Pesrõl, nálam csak az jöhet szóba, mert az foci!
2vs2ben brutál jó a játék, akkor nemtom mi lesz 4v4ben 😄DD
2vs2ben brutál jó a játék, akkor nemtom mi lesz 4v4ben 😄DD