PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-Is the demo the same as the full game, or can we expect more changes in the final version?
-Should be no discernible differences
reméljük nem így lesz...😊
http://twitter.com/jonmurphy_pes
lemásoltam a gólt...😊
nincs valami új cucc a demóhoz??
Mostanában sajnos elég kevés van az oldalra, ez meg is látszik...:/
Mást nemtok kitalálni😛
★ 汤姆 李
Amúgy vicc, de amikor ott ültök egymás mellett, akaratlanul is látod, mit csinál a másik (ha mást nem, azt, hogy csinál vmit. Így pl. oldalonalnál tudod hogy mikor húzza be, mikor lövi el, stb. 😄
★ 汤姆 李
★ 汤姆 李
mindketten billesek vagytok?😊
net nélkül sehogy se lehet megoldani
///// Asus G751 \\\\\\\\\\
nem nyitsz egy PES 2011es topikot PESHungaryn, mert azt megköszönnénk páran?😊
pes 2010. ketten játszanánk haverral itthon, két gépen, egymás ellen.
LAN? Megoldható valahogy? köszi
///// Asus G751 \\\\\\\\\\
una volta per sempre INTER!
http://goo.gl/gd6Zi5
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
http://goo.gl/gd6Zi5
Oltári gagyi...
Ez persze nem a te hibád, de szerintem nagyon ronda, és egyáltalán nem illik a képre.
CSAK a Fradi
Ez tesztelésre szánt demo playernek biztos kapnak visszajelzéseket community-tõl,hogy mit kellene javítaniuk.
Reménykedjünk full verzsön jobb lesz aki + jó angol-ból az konami fórumon leírhatná a hibákat
★ 汤姆 李
"néhány mozgás elég gagyira sikerült"
sztem az egész labdavezetés/kezelés stb gagyi lett
a másikat linkbe raktam, hogy ne 10 mega jöjjön be az oldalon
Olyan recés volt az a banner,hogy még a vak is kitapintotta volna monitoron keresztül.Kritizáltuk mert volt mit rajta.
#69071 Ez máris jobb csak rossz a minõsége
★ 汤姆 李
Mostmár lehet kritizálni, de nem célom versenyezni, ha valaki tud jobbat szívesen veszem.
http://i54.tinypic.com/1zvs87k.jpg
Különben is kritizáltam nem bunkóztam szal ne vedd már bunkózásnak mert ez nem az volt!
★ 汤姆 李
Esetleg még megpróbálnám világosítani az árnyékos részeket az eredetin.
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
de amit adtam linket onnan pillanatok alatt lejön