PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

daver88
#69111
én csak ettõl a párbeszédtõl félek nagyon:

-Is the demo the same as the full game, or can we expect more changes in the final version?
-Should be no discernible differences

reméljük nem így lesz...😊

http://twitter.com/jonmurphy_pes

Fyrex
#69110
ne aggódjatok, pont ezek lesznek javítva a teljesben. ezért van demo! 😊

Avanti Crociati!

Pethy23
#69109
Engem is zavar hogy sokszor van ez a mozdulat, de sztem az egész demóból hiányoznak bizonyos mozdulatok, sok ismétli önmagát. Teljesre tuti változik ez.
daver88
#69108
egyetértek...lejjebb kellene húzni a "hányszor ollózzon a játékos a 16-oson kívülrõl" csúszkát minumumra

Terminátor14
#69107
Szokásos 😞

CSAK a Fradi

szucsy89
#69106
elég illúziórombóló egyébként, nagyon szokszor ollózza a labdát a játkos, ez meg fõleg hogy 16oson kívülrõl gólt lõ...vicc
daver88
#69105
anno amikor a demot vártuk és jöttek a különbözõ gameplay videók, akkor asszem valami ilyesmi videó volt AMAZING GOAL néven belinkelve:



lemásoltam a gólt...😊

Breki33
#69104
de van
#69103
hi.
nincs valami új cucc a demóhoz??
#69102
Mostanában nem nagyon jártam arrafelé.:/ 😄

Breki33
#69101
mostanában...
#69100
Lassú? Most pont hogy nem az...legalábbis nálam most teljesen jó, de tény hogy néha eléggé lassú szokott lenni, de lövésem sincs hogy miért.:/

Breki33
#69099
A peshungary mostanában miért olyan lassú?
#69098
*idõm...ez kimaradt...😄

#69097
Kész!😉
Mostanában sajnos elég kevés van az oldalra, ez meg is látszik...:/

#69096
Rákötni tv-re azt szétültetni a 2 csalóját szoba 2 szélére😊)
Mást nemtok kitalálni😛

★ 汤姆 李

horpeti
#69095
Hogy ne tudjanak lesni. 😊

Amúgy vicc, de amikor ott ültök egymás mellett, akaratlanul is látod, mit csinál a másik (ha mást nem, azt, hogy csinál vmit. Így pl. oldalonalnál tudod hogy mikor húzza be, mikor lövi el, stb. 😄

#69094
Látom egyre gondoltunk😄

★ 汤姆 李

#69093
Miért nem 1 gépen játszotok??

★ 汤姆 李

#69092
miért nem játszatok egy gépen?
mindketten billesek vagytok?😊

net nélkül sehogy se lehet megoldani
#69091
két eredeti játék megvan, NET NINCS (!). Hallgatlak.

///// Asus G751 \\\\\\\\\\

#69090
Nagyi2pac
nem nyitsz egy PES 2011es topikot PESHungaryn, mert azt megköszönnénk páran?😊
tobias88
#69089
2 eredeti játékkal
#69088
egy kérdés:

pes 2010. ketten játszanánk haverral itthon, két gépen, egymás ellen.

LAN? Megoldható valahogy? köszi

///// Asus G751 \\\\\\\\\\

#69087
király a banner

horpeti
#69086
Nem kell több Messi. Rakjál Cristiano Ronaldot. 😛PPP

Markov
#69085
Wow, tök jó a banner, csak Én ezeket a közhelyes kiírásokat hagytam volna már el az 2010-es bannerrõl is, mint a "Kings returns" vagy mi <#vigyor4> a mostaniba meg a freedom.. mind1 az csak 1x jön fel akkor legyen <#beka3>

una volta per sempre INTER!

[HUN]FaTaL
#69084
Na ez a mostani jól néz ki, ide illik a csilivili, az elõzõbe nem illett. 😊 Amikor a HSZ-t írtam akkor még a 2010es volt bent 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

penge96
#69083
"...A kevesebb néha több..." 😊 De mindenképpen értékelendõ a fáradozásod Breki! Sõt nekem mondjuk teljesen megfelel, nincsenek nagy elvárásaim 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69082
az ugyanaz az effekt ami a mostaniban van :-)
[HUN]FaTaL
#69081
Az egész borzalmas szerintem ez a sok villogás, meg ez a pöttyös effekt, mintha 16 színû lenne a kép.

http://goo.gl/gd6Zi5

Terminátor14
#69080
A pes logó még mindig zavar 😞
Oltári gagyi...
Ez persze nem a te hibád, de szerintem nagyon ronda, és egyáltalán nem illik a képre.

CSAK a Fradi

#69079
Elõfordulhat,hogy a teljes verzióban javítják.
Ez tesztelésre szánt demo playernek biztos kapnak visszajelzéseket community-tõl,hogy mit kellene javítaniuk.
Reménykedjünk full verzsön jobb lesz aki + jó angol-ból az konami fórumon leírhatná a hibákat

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#69078
végre valaki egyetért velem ebben:
"néhány mozgás elég gagyira sikerült"
sztem az egész labdavezetés/kezelés stb gagyi lett

Breki33
#69077
megpróbáltam picasával módosítani de csak jpg-ben lehet így nem lehet tökéletes, de vmi ilyesmire gondoltam



a másikat linkbe raktam, hogy ne 10 mega jöjjön be az oldalon
#69076
Maradjunk annyiban,hogy a te stílusod is néha elferdül rossz irányba.Ne bunkózzad a hozzászólásom ha nem az ennyi és nincs semmi gond.
Olyan recés volt az a banner,hogy még a vak is kitapintotta volna monitoron keresztül.Kritizáltuk mert volt mit rajta.

#69071 Ez máris jobb csak rossz a minõsége

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#69075
EZ még mindig butitott verzió igazából a mozgás folyamatos, de csak így tudtam kisebbé tenni ígyis negyedóráig szórakoztam azzal, hogy felmenjen.

Mostmár lehet kritizálni, de nem célom versenyezni, ha valaki tud jobbat szívesen veszem.

http://i54.tinypic.com/1zvs87k.jpg

Breki33
#69074
hol nyögtem be parasztos dolgokat?
#69073
Na te csak halgass breki,te is be tudsz ám nyögni jóféle parasztos dolgokat máshol is😄
Különben is kritizáltam nem bunkóztam szal ne vedd már bunkózásnak mert ez nem az volt!

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#69072
Azt látom, hogy a feliratok nincsenek pontosan egymás alatt de a felsõt nem tudom mozgatni.

Esetleg még megpróbálnám világosítani az árnyékos részeket az eredetin.
szucsy89
#69070
hmm nem😄
Breki33
#69069
nem egy könyvtárban van?

méretet kell növelni szerintem rebuild és visszanevezni
Breki33
#69068
felraktad a megauploados toolbart?
Breki33
#69067
A készítõ vmiért letiltott így itt köszönöm meg pár perc múlva kész
penge96
#69066
Kijött egy mez frissités a csapat patchez, de hiába bûvölöm az AFS-explorert, sehogysem kerülnek bele a mezek 😞 (PES-edit-en megtalálható a patch.)

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#69065
szerintem a bannerba nem kéne semmilyen játékos, csak egyszerûen pes 2011
szucsy89
#69064
The file you are trying to access is temporarily unavailable.

az elvileg ezt írja ki
Breki33
#69063
volt azt hiszem egy pes edites patch korábban pár csapattal

de amit adtam linket onnan pillanatok alatt lejön
Breki33
#69062
nem húztam, illetve nem emiatt húztam
szucsy89
#69061
már eléggé kezdem unni a barcát meg a bayernt, de nincs kedvem leszedni azt a majdnem 1gigás szuperpatchet...szóval vmi köztes megoldás nincs? olyan 100-200 mega, és csak pár csapat van benne, pl. köztük a milan is😄