PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#69161
Ok értem...csak picit félreérthetõen fogalmaztál.😊

#69160
Ezt adom!
Nagy meglepõdésemre nekem az idei FIFA valamivel jobban bejön mint a PES. Ezzel nem azt mondom hogy a FIFA jobb mint a PES, csak most valamiért jobban megfogott, legalábbis eddig. Mindkét játékban vannak pozitívumok, valamiben a FIFA jobb, valamiben a PES. Igazából akkor kapnánk egy igazán élethû focis játékot ha össze lenne gyúrva a kettõ.
Összességében a PES realisztikusabb, viszont a FIFA-ban játszott meccsek meg jobban hasonlítanak egy igazi meccsre, rengeteg fajta mozgás, szituáció van ami nagyot dob a játékon. E téren a PES mindenképp elmarad az idei FIFA-tól.

#69159
én nem a mennyiségen akadtam fent,mert az bõven elég,csak elég végignézni,hogy hogy van kivitelezve az egész cselrendszer... Nagyon amatõr

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#69158
Ha ilyen lesz a végleges,nagyon boldog leszek. Milan-Juve meccs video
#69157
Aki annyira trükközgetni akar annak ott a FIFA Street.<#papakacsint><#vigyor>
Szerintem fölösleges "több száz" cselnek lennie, mert a focinak nem az a lényege hogy cselezz...persze ez is hozzá tartozik, de annyira nem lényeges...szerintem a PES-ben található cselek bõven elegek ahhoz hogy normális játékot lehessen produkálni a pályán.<#papakacsint>
Persze az csak elõny ha minél több lehetõség van pl. cselezés terén, de ilyeneken fölösleges "fennakadni".😊

tobias88
#69156
ha állítod a simát, akkor azzal a modot is állítod szerintem
#69155
A Demo Tweak et hogy lehet használni a moddolt több csapatos demóra?
Mert a D T en bekereséskor csak a sima demo exe t látja.
G
[HUN]FaTaL
#69154
Egyáltalán nem rossz az idei fifa szóval azért ez erõs volt 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#69153
hát igen, mivel a fifa csak azt tudja megcsinálni
<#hehe>
#69152
a trükkök fifához képest eléggé levanakn maradva,és akkor még vissza is fogtam magam

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#69151
a select gombra tették a fejlesztõk
Pethy23
#69150
Köszi😊

Cseleknél csak most látom hogy lehet használni az L1-et is, eddig mindig taktika gomb volt, most azzal mi lett? Vagy csak amikor áll a játék akkor él az a gomb?
grizzly21
#69149
tehat nincs erre valami gomb?

Breki33
#69148
Analóggal

"a lövés pillanatában az ellentétes irányban húzd a kart.Minél jobban húzod,annál jobban leszorítja.Ha sokáig húzod,akkor a talajtól minimálisan elemelkedve suhan a labda. "
Breki33
#69147
Breki33
#69146
Breki33
#69145
Ez azért nemsemmi :-)

Ha jól értem saját cselkombinációkat lehet összeállítani

#69144
😄DD
azt lehet a legjobban szerintem

team styleban a legelsõt feljebb kell tolni
grizzly21
#69143
Lehet valahogy kiugrasztani csatart ? (Magatol nem nagyon indul be ures teruletre, pedig jo lenne..)

Amugy maga a jatek nagyon tuti, vegre volt sok fejlodes elozo evhez kepest, a mozgasok foleg sokkal jobbak lettek.

Breki33
#69142


Breki33
#69141
??
Fyrex
#69140
elnézést hogy megszólaltam... te jó ég mi megy itt. észak kórea v2 😊

Avanti Crociati!

Breki33
#69139
mivel mint írtam ráraktam próbaképpen pár effektet

gondolom lcd.........
Fyrex
#69138
nemtom szerintem elég ronda a gif, világít az egész... :/

a gól szép! 😊

Avanti Crociati!

Breki33
#69137
Pethy23
#69136
Megoszthatnád, hogy hogy szorítod le😊 L2?
Breki33
#69135
tök jól dolgozik ez a Video to Gif progi 800k-ba belefért az egész cucc pedig effeketet is raktam rá.

Csak ezt a feliratot kéne már eltüntetni
Breki33
#69134
Kezdek rájönni a lövés trükkjére 😛



Nemsemmi, leis lehet szorítani a lövést frankó <#eljen><#taps>
horpeti
#69133
Még maga se hitte el. 😄
Elsõ 10 ilyenig én se hiszem el majd a PESben. Utána meg anyázok, ha nem megy be. 😄

Breki33
#69132
PES 2010 World Finals live on Ustream




Konami Digital Entertainment GmbH has today confirmed that this years PES Finals, on September the 25th, are set to be the first to be streamed live on the internet.

The showpiece event, which this year takes place in Majorca, as masters of PES from around the world come together and compete to become the ultimate champion.

The competition, which will be streamed live via Ustream, will pit 40 players from across the globe against each other in a Champions League of PES players!

With the competition kicking off at 17:00 local time players from 23 represented countries will begin in randomly selected groups with the top two players from each proceeding into the knockout stages.

Viewers will be able to watch the action unfold with selected matches being shown online. The video stream will also allow those watching to participate in an online chat window to discuss the tournament and fire away questions at KONAMI representatives.

The tournament will be followed by a live broadcast of the prize giving ceremony where you can see Jon Murphy (the PES European Team Leader) and Shingo ‘Seabass’ Takatsuka (Series producer) hand over the trophy to the winner.

To watch the broadcast live on Ustream on September the 25th go to:
http://www.ustream.tv/channel/official-pes2010-world-finals

Breki33
#69131
[HUN]FaTaL
#69130
Ez nem 20 méterrõl rúgta azért, meg mondjuk életében lõ egyszer egy ilyet. De itt minden harmadik mozdulat ilyen.

http://goo.gl/gd6Zi5

daver88
#69129
ha azt vesszük, akkor pl ilyen gólt is esélytelen rúgni, ilyen gyors labdából így eltalálni mekkora esély van rá...:


daver88
#69128
hát a kérdezõ nem sok percet játszott eddig a PES-sel 😄...szinte minden meccsen van hasonló mozdulat, bár csak kevés megy be....

[HUN]FaTaL
#69127
Ez az egyetlen gáz az idei pesben szerintem, 20 méterrõl ilyen mozdulattal ilyen gólt lõni, esélytelen.

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#69126
megkérdezték

"awesome videos.... i like it how you make it? " 😛
[HUN]FaTaL
#69125
Jaja szerintem sem kapusgól, sokkal inkább egy óriási védelmi hiba.

http://goo.gl/gd6Zi5

#69124
Miért lenne kapusgól?
Kapusnak ilyenkor az 5-ösön kell állnia, semmi hiba nincs ebben.
Breki33
#69123
Breki33
#69122
daver88
#69121
beállítod amit akarsz, aztán alul accept, végül betallózod a pes2011demo.exe, meg a settings.exe fájlt, aztán hajrá!

Pethy23
#69120
Azért áll kint mert 40m-rõl volt szabadrúgás én pedig elõre lõttem laposan😊
#69119
Sziasztok
A Demo Tweak ot hogy kell használni?
Nálam nem használja a beállításokat.
#69118
Kapus 3-4 méterre kint dehát az õ hibája😊
Szép gól

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Pethy23
#69117
Goal😊

szucsy89
#69116
ez csak kieg a superpatch-hez?
Breki33
#69115
Breki33
#69114
here is dt04 with good numbers for players and good formation for barça 😉




DL (dt04): http://www.mediafire.com/?lrjneo7kd1ejx3e
(only unnamed_25) : http://www.mediafire.com/?m94hz1qqzh5rra0
Breki33
#69113
Szép gól
, de szerintem kapushiba 😛

Beraktam a soccergamingos Best Goals In Gif fórumba

http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=114044&page=36

Ugyanitt Fifa 11-es Best Goals In Gif fórumot is nyitottam a Fifas részben
Itt is ajánlják azt a programot amirõl én is írtam itt korábban

http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=164337
horpeti
#69112
Ja, csak ne legyen minden 2. gól ilyen amazing. Mert ez így elég gáz. Fõleg onlineban lesz az Messivel és Cristiano Ronaldoval. Azok még félpályáról is beollózzák. 😄