PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#69161
Ok értem...csak picit félreérthetõen fogalmaztál.😊
#69160
Ezt adom!
Nagy meglepõdésemre nekem az idei FIFA valamivel jobban bejön mint a PES. Ezzel nem azt mondom hogy a FIFA jobb mint a PES, csak most valamiért jobban megfogott, legalábbis eddig. Mindkét játékban vannak pozitívumok, valamiben a FIFA jobb, valamiben a PES. Igazából akkor kapnánk egy igazán élethû focis játékot ha össze lenne gyúrva a kettõ.
Összességében a PES realisztikusabb, viszont a FIFA-ban játszott meccsek meg jobban hasonlítanak egy igazi meccsre, rengeteg fajta mozgás, szituáció van ami nagyot dob a játékon. E téren a PES mindenképp elmarad az idei FIFA-tól.
Nagy meglepõdésemre nekem az idei FIFA valamivel jobban bejön mint a PES. Ezzel nem azt mondom hogy a FIFA jobb mint a PES, csak most valamiért jobban megfogott, legalábbis eddig. Mindkét játékban vannak pozitívumok, valamiben a FIFA jobb, valamiben a PES. Igazából akkor kapnánk egy igazán élethû focis játékot ha össze lenne gyúrva a kettõ.
Összességében a PES realisztikusabb, viszont a FIFA-ban játszott meccsek meg jobban hasonlítanak egy igazi meccsre, rengeteg fajta mozgás, szituáció van ami nagyot dob a játékon. E téren a PES mindenképp elmarad az idei FIFA-tól.
#69159
én nem a mennyiségen akadtam fent,mert az bõven elég,csak elég végignézni,hogy hogy van kivitelezve az egész cselrendszer... Nagyon amatõr
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
#69158
Ha ilyen lesz a végleges,nagyon boldog leszek. Milan-Juve meccs video
#69157
Aki annyira trükközgetni akar annak ott a FIFA Street.<#papakacsint>#papakacsint><#vigyor>#vigyor>
Szerintem fölösleges "több száz" cselnek lennie, mert a focinak nem az a lényege hogy cselezz...persze ez is hozzá tartozik, de annyira nem lényeges...szerintem a PES-ben található cselek bõven elegek ahhoz hogy normális játékot lehessen produkálni a pályán.<#papakacsint>#papakacsint>
Persze az csak elõny ha minél több lehetõség van pl. cselezés terén, de ilyeneken fölösleges "fennakadni".😊
Szerintem fölösleges "több száz" cselnek lennie, mert a focinak nem az a lényege hogy cselezz...persze ez is hozzá tartozik, de annyira nem lényeges...szerintem a PES-ben található cselek bõven elegek ahhoz hogy normális játékot lehessen produkálni a pályán.<#papakacsint>#papakacsint>
Persze az csak elõny ha minél több lehetõség van pl. cselezés terén, de ilyeneken fölösleges "fennakadni".😊
#69155
A Demo Tweak et hogy lehet használni a moddolt több csapatos demóra?
Mert a D T en bekereséskor csak a sima demo exe t látja.
G
Mert a D T en bekereséskor csak a sima demo exe t látja.
G
#69153
hát igen, mivel a fifa csak azt tudja megcsinálni
<#hehe>#hehe>
<#hehe>#hehe>
#69152
a trükkök fifához képest eléggé levanakn maradva,és akkor még vissza is fogtam magam
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
#69151
a select gombra tették a fejlesztõk
Köszi😊
Cseleknél csak most látom hogy lehet használni az L1-et is, eddig mindig taktika gomb volt, most azzal mi lett? Vagy csak amikor áll a játék akkor él az a gomb?
Cseleknél csak most látom hogy lehet használni az L1-et is, eddig mindig taktika gomb volt, most azzal mi lett? Vagy csak amikor áll a játék akkor él az a gomb?
Analóggal
"a lövés pillanatában az ellentétes irányban húzd a kart.Minél jobban húzod,annál jobban leszorítja.Ha sokáig húzod,akkor a talajtól minimálisan elemelkedve suhan a labda. "
"a lövés pillanatában az ellentétes irányban húzd a kart.Minél jobban húzod,annál jobban leszorítja.Ha sokáig húzod,akkor a talajtól minimálisan elemelkedve suhan a labda. "
#69144
😄DD
azt lehet a legjobban szerintem
team styleban a legelsõt feljebb kell tolni
azt lehet a legjobban szerintem
team styleban a legelsõt feljebb kell tolni
Lehet valahogy kiugrasztani csatart ? (Magatol nem nagyon indul be ures teruletre, pedig jo lenne..)
Amugy maga a jatek nagyon tuti, vegre volt sok fejlodes elozo evhez kepest, a mozgasok foleg sokkal jobbak lettek.
Amugy maga a jatek nagyon tuti, vegre volt sok fejlodes elozo evhez kepest, a mozgasok foleg sokkal jobbak lettek.
PES 2011 Files List (IMG Files)
http://pes2008editing.blogspot.com/2010/09/pes-2011-files-list-img-files.html
http://pes2008editing.blogspot.com/2010/09/pes-2011-files-list-img-files.html
tök jól dolgozik ez a Video to Gif progi 800k-ba belefért az egész cucc pedig effeketet is raktam rá.
Csak ezt a feliratot kéne már eltüntetni
Csak ezt a feliratot kéne már eltüntetni
Kezdek rájönni a lövés trükkjére 😛
Nemsemmi, leis lehet szorítani a lövést frankó <#eljen>#eljen><#taps>#taps>
Nemsemmi, leis lehet szorítani a lövést frankó <#eljen>#eljen><#taps>#taps>
Még maga se hitte el. 😄
Elsõ 10 ilyenig én se hiszem el majd a PESben. Utána meg anyázok, ha nem megy be. 😄
Elsõ 10 ilyenig én se hiszem el majd a PESben. Utána meg anyázok, ha nem megy be. 😄
PES 2010 World Finals live on Ustream
Konami Digital Entertainment GmbH has today confirmed that this years PES Finals, on September the 25th, are set to be the first to be streamed live on the internet.
The showpiece event, which this year takes place in Majorca, as masters of PES from around the world come together and compete to become the ultimate champion.
The competition, which will be streamed live via Ustream, will pit 40 players from across the globe against each other in a Champions League of PES players!
With the competition kicking off at 17:00 local time players from 23 represented countries will begin in randomly selected groups with the top two players from each proceeding into the knockout stages.
Viewers will be able to watch the action unfold with selected matches being shown online. The video stream will also allow those watching to participate in an online chat window to discuss the tournament and fire away questions at KONAMI representatives.
The tournament will be followed by a live broadcast of the prize giving ceremony where you can see Jon Murphy (the PES European Team Leader) and Shingo ‘Seabass’ Takatsuka (Series producer) hand over the trophy to the winner.
To watch the broadcast live on Ustream on September the 25th go to:
http://www.ustream.tv/channel/official-pes2010-world-finals
Konami Digital Entertainment GmbH has today confirmed that this years PES Finals, on September the 25th, are set to be the first to be streamed live on the internet.
The showpiece event, which this year takes place in Majorca, as masters of PES from around the world come together and compete to become the ultimate champion.
The competition, which will be streamed live via Ustream, will pit 40 players from across the globe against each other in a Champions League of PES players!
With the competition kicking off at 17:00 local time players from 23 represented countries will begin in randomly selected groups with the top two players from each proceeding into the knockout stages.
Viewers will be able to watch the action unfold with selected matches being shown online. The video stream will also allow those watching to participate in an online chat window to discuss the tournament and fire away questions at KONAMI representatives.
The tournament will be followed by a live broadcast of the prize giving ceremony where you can see Jon Murphy (the PES European Team Leader) and Shingo ‘Seabass’ Takatsuka (Series producer) hand over the trophy to the winner.
To watch the broadcast live on Ustream on September the 25th go to:
http://www.ustream.tv/channel/official-pes2010-world-finals
Matthäus derûlátóan készül az Eb-szereplésre
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100923-matthus-derulatoan-keszul-az-ebszereplesre.html
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100923-matthus-derulatoan-keszul-az-ebszereplesre.html
Ez nem 20 méterrõl rúgta azért, meg mondjuk életében lõ egyszer egy ilyet. De itt minden harmadik mozdulat ilyen.
http://goo.gl/gd6Zi5
ha azt vesszük, akkor pl ilyen gólt is esélytelen rúgni, ilyen gyors labdából így eltalálni mekkora esély van rá...:
hát a kérdezõ nem sok percet játszott eddig a PES-sel 😄...szinte minden meccsen van hasonló mozdulat, bár csak kevés megy be....
Ez az egyetlen gáz az idei pesben szerintem, 20 méterrõl ilyen mozdulattal ilyen gólt lõni, esélytelen.
http://goo.gl/gd6Zi5
#69124
Miért lenne kapusgól?
Kapusnak ilyenkor az 5-ösön kell állnia, semmi hiba nincs ebben.
Kapusnak ilyenkor az 5-ösön kell állnia, semmi hiba nincs ebben.
beállítod amit akarsz, aztán alul accept, végül betallózod a pes2011demo.exe, meg a settings.exe fájlt, aztán hajrá!
#69119
Sziasztok
A Demo Tweak ot hogy kell használni?
Nálam nem használja a beállításokat.
A Demo Tweak ot hogy kell használni?
Nálam nem használja a beállításokat.
#69118
Kapus 3-4 méterre kint dehát az õ hibája😊
Szép gól
Szép gól
★ 汤姆 李
here is dt04 with good numbers for players and good formation for barça 😉
DL (dt04): http://www.mediafire.com/?lrjneo7kd1ejx3e
(only unnamed_25) : http://www.mediafire.com/?m94hz1qqzh5rra0
DL (dt04): http://www.mediafire.com/?lrjneo7kd1ejx3e
(only unnamed_25) : http://www.mediafire.com/?m94hz1qqzh5rra0
Szép gól
, de szerintem kapushiba 😛
Beraktam a soccergamingos Best Goals In Gif fórumba
http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=114044&page=36
Ugyanitt Fifa 11-es Best Goals In Gif fórumot is nyitottam a Fifas részben
Itt is ajánlják azt a programot amirõl én is írtam itt korábban
http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=164337
, de szerintem kapushiba 😛
Beraktam a soccergamingos Best Goals In Gif fórumba
http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=114044&page=36
Ugyanitt Fifa 11-es Best Goals In Gif fórumot is nyitottam a Fifas részben
Itt is ajánlják azt a programot amirõl én is írtam itt korábban
http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=164337



