PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Shevchenko
#69672
de szerintem tuti az volt volt, de most kipróbálom a 2011-et.
<#buck>

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69671
melyik verzióval?

lehet senkinek sem megy csak leszedték a tavalyit és azt hitték felment
Fyrex
#69670
nem, ugyanaz mint nálad

Avanti Crociati!

Breki33
#69669
tudom rosszul rakták ki a moddingway-re
ha azt szedted le akkor te nem a 2011-es patchet telepítetted !
Breki33
#69668
onnan már tegnap is a 2010-est lehetett szedni

még írtam is a peshungary-n
nem lehet, hogy neked a 2010 patch lefutott és azt hitted, hogy felrakta?
Shevchenko
#69667
az van oda irva hogy 2011 de, ha rákattintasz akkor 2010 lesz.

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69666
ez megint 2010-es 😛
Shevchenko
#69665
Breki33
#69664
nehogy a végén kiderüljön, hogy te a 2010-es patchet raktad fel és megy vele a 2011 😛
Breki33
#69663
olvastam de amikor én bemásoltam nálam azzal nem indult el hanem kiírta azt amit az originálnál szokott, tehát nem crack


nálad egyébként megy?
Shevchenko
#69662
Ténleg valmi nem stimmel.

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69661
mondom ez 2010-es !
Shevchenko
#69660

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69659
te figyi ez 2010-es patch én meg leszedtem 😛
Fyrex
#69658
nyissátok már ki a szemeteket, nem az eredeti exet töltötte fel a srác, az egy ugyanolyan 1.1es exe

Avanti Crociati!

Shevchenko
#69657
Breki33
#69656
hát pedig nem megy fel

nálam ez az iso neve

Pro.Evolution.Soccer.2011_RELOADED\rld-pe11.iso

a feltöltésekhez inkább a multiupload.com-ot használd légyszi ez a data lassú
penge96
#69655
Nah én most lépek egy kicsit, hello!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#69654
Akkor sztem a patchel lesz a gond...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Shevchenko
#69653
3 gépre raktam föl a Játékot és mindegyikre ráment a patch.
Mindegyiken XP oprendszer volt.

FORZA MILAN!!!

penge96
#69652
Nem, nekem sem

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Shevchenko
#69651
Pro.Evolution.Soccer.2011-RELOADED (5.19 G😎-re simán rá kell menni nekem ez a Patch van fönt.

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69650
azért köszi a feltöltéseket !
Breki33
#69649
de azzal sem jó
neked igen?
penge96
#69648
De Sheva nem cracket, ha nem az origi exét töltötte fel, ami neked kell! 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#69647
Õ is ezt mondta

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69646
nem belekötött énis pont azt akartam írni 😛
Breki33
#69645
te most szivatsz :-)

egymás mellé raktam a két linket ugyanazt linkelted ki kétszer tehát ez egy és ugyanaz

http://data.hu/get/3031556/Original_exe.rar.html
http://data.hu/get/3031556/Original_exe.rar.html
Shevchenko
#69644
Ugyan az csak elirtam,de irtam.

FORZA MILAN!!!

penge96
#69643
Tudom

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#69642
Breki, ugyanaz a kettõ!!! Csak belinkelte más névvel, mert a gyerek bele kötött hogy nem crack kell neked!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69641
az az exe-tõl fögg, hogy mit ír ki
Breki33
#69640
és mi az elsõ?

kezdesz megkeverni 😊
Shevchenko
#69639
Az eredeti exe amire rámagy a 1.01 hivatalos patch.

FORZA MILAN!!!

penge96
#69638
Lol, mostmár nekem is azt írja a játék hogy version 1.01...😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69637
és a második mi pontosan?
Breki33
#69636
tudom hol található csak az én eredeti exe-mre nem megy fel ezért kértem másoktól
Shevchenko
#69635
nem

FORZA MILAN!!!

#69634
Az eredeti exe megtalálható:
X:\program files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011
X = lemezmeghajtó
Breki33
#69633
szintén és simán nem lehet

de meguntam felrakom az exe-t és kész

a két linked az különbözik?
Breki33
#69632
ezzel is ugyanaz van
horpeti
#69631
A reloaded már lejött. Eddig jó. 😊

Shevchenko
#69630
Nekem XP szervízcsomag 3 és simán fel lehet telepíteni a patchet.

FORZA MILAN!!!

horpeti
#69629
3 Crack Pro Evolution Soccer 2011 v1.0 No-DVD/Fixed EXE dll kell.

Ezt hol találom? Ncoreon, ha letöltöm az egész Multi 5-ös verziót? 😊

Breki33
#69628
mert a patch nemcsak exe-t cserél

akkor az oldalon is azt írnák, cseréld ki az exe-t és fent van a patch
de ugye nem ezt írják

hanem pacheld aztán cseréld az exe-t

amúgy a konami patchei mindig ilyenek voltak. de tök egyszerû akinek felmegy megnézi a dátumokat változnak-e
Fyrex
#69627
szintén

Avanti Crociati!

Fyrex
#69626
ez nem original, mert ez is 1.1

Avanti Crociati!

penge96
#69625
Win7, 32 bit

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Fyrex
#69624
vagy ha csak az 1.01es exevel indítod már a játékban is azt írja?

Avanti Crociati!

penge96
#69623
Ha nem telepítetted a patchet, akkor az csak képileg 1.01...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"