PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Na így mindjárt más ez a normal Long kicsit állítva, hogy ne látszódjon a reflektor
és és föld a két nézet között a különbség 😛
és és föld a két nézet között a különbség 😛
#69721
szerintem a 2011 rosszabb mint a 2010
#69720
Kicsit se elfogult... én meg azt mondom, hogy senki ne istenítsen ekkora fost mint a PES! valóságos mozgás? aha, még mindig robotmozgás érzete van az egésznek. labda fizikája tényleg nagyon jó, bár mostmár a FIFA-ban is jó az.
PES-re TALÁN visszatérek ha lesznek PESEdit patchek (új cipõk, arcok, labdák, etc), mert engem irritál, hogy a legszarabb csapat védõje is utoléri akár Messi-t, akár CR-t 😊
PES-re TALÁN visszatérek ha lesznek PESEdit patchek (új cipõk, arcok, labdák, etc), mert engem irritál, hogy a legszarabb csapat védõje is utoléri akár Messi-t, akár CR-t 😊
Gyerekek !
Mivel azt hallottam, hogy a PES 2010 jobb mint a 11 ezért logikusnak tûnik a kérdés :
Van olyan patch (csapatok, mezek stb.) amivel aktualizálni lehet a 10-et?
Mivel azt hallottam, hogy a PES 2010 jobb mint a 11 ezért logikusnak tûnik a kérdés :
Van olyan patch (csapatok, mezek stb.) amivel aktualizálni lehet a 10-et?
\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died
Én is letöltöttem a FIFÁt, tavaly is. Még nem raktam fel. Lehet nem is fogom. De aránynövelõnek jó. 😄
FIFA.11.Hungarian-iMMXpC 7254
Pro.Evolution.Soccer.2011-RELOADED 1514
Wareznál pontosan 5ször annyi van, de tavaly is 4szer annyi volt <#zavart1>#zavart1><#idiota>#idiota>
Pro.Evolution.Soccer.2011-RELOADED 1514
Wareznál pontosan 5ször annyi van, de tavaly is 4szer annyi volt <#zavart1>#zavart1><#idiota>#idiota>
Nem nagyon követtem a FIFA topicot az elmúlt években lévén a játék egy nagy kalap szar volt. De ha tényleg így van (márpedig miért ne lenne) akkor megérdemlik 😊
http://goo.gl/gd6Zi5
Ez tény, az elõzõ években a FIFA borzalmasan szar volt. Maradjunk annyiban, hogy idén kaptunk két nagyon jó focis játékot és ennek kell örülni. 😊
http://goo.gl/gd6Zi5
1.0.1-est ami megvolt már
de a kamera vmiért nem megy vele, nem tudom mire állítsam origra és ott 1.01-re vagy crack-re de ott nincs ilyen.
de a kamera vmiért nem megy vele, nem tudom mire állítsam origra és ott 1.01-re vagy crack-re de ott nincs ilyen.
a kiírás jó
a kamera vmiért nem
ezzel a szar patchal csak baj van elõtte minden jó volt mostmeg hiába állítom be nem lesz olyan mint tegnap
a kamera vmiért nem
ezzel a szar patchal csak baj van elõtte minden jó volt mostmeg hiába állítom be nem lesz olyan mint tegnap
nem teljesen értem átírtam a patchelt exe-be a kamera értékeket, de szerintem ez közelebbi nem olyan jó mint tegnap volt


Most hiába tudom patchelni a Pro_Evolution_Soccer_2011_MULTI_DVD_PC-R55 betöltésnél 1.00 van kiírva.
Nemértem.
Nemértem.
FORZA MILAN!!!
Én is a teljesre vártam, úgyhogy úgyis megnézem. 😊
Nem, még csaj sincs. Van minden más. Új kocsi, munkahelyi dolgok, stb, amivel simán elmegy az idõ, és a figyelmem is. De ez már nem ide való. 😄
Nem, még csaj sincs. Van minden más. Új kocsi, munkahelyi dolgok, stb, amivel simán elmegy az idõ, és a figyelmem is. De ez már nem ide való. 😄
megint csajozol mi? 😛
énis így voltam de mióta felraktam a teljest nem inditottam el a fifa-t nekem jobbnak tûnik mint a demo
énis így voltam de mióta felraktam a teljest nem inditottam el a fifa-t nekem jobbnak tûnik mint a demo
Hát lehet végül fel se rakom. Túl sok kedvem nincs. A demoval csak 1 meccset játszottam, és nagyon nem tetszett.
De majd biztos nemsokára kipróbálom, csak vhogy nem sûrgetem a dolgot, mindig van jobb dolgom (nem játék). 😄
De majd biztos nemsokára kipróbálom, csak vhogy nem sûrgetem a dolgot, mindig van jobb dolgom (nem játék). 😄
lehet énse mindenben értek egyet vele ha az idei részt is nézzük, de nagyon látszik egyeseken amit ír
De jobb, ha kéznél van minden. 😄 Fõleg, ha a csomagot majd utána odaadom havernak, aki nem ért hozzá.
Ez nagyon érdekes, és elgondolkoztató írás...
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
PES6 óta nem csináltam ilyesmit. 😊 PES2009 2010re se tettem fel semmi patchet, csak a kitserver, és abba néhány dolog bepakolása (ugye ott nem kell meglévõeket módosítani)
Érdemes elolvasni:
"Sziasztok!
Õszintén szólva már sokszor megfogadtam magamban hogy hidegen hagy ,ha valakik vagy valaki arra vetemedik,hogy a FIFA mellett érvel - ami nem baj ha neki gyerekjáték jön be - és ezt mindenkire kötelezõ érvényûnek akarja beállítani...
De úgy látszik nem bírom ki (max megint megkérnek hogy ne írjak a fórumba )
Örülök hogy FIFA fan-ok is átnéznek ebbe a topicba,és talán végre hosszú évek után kicsit magukba is néznek végre.
Félreértés ne essék,nem gond az ha valaki szeret egy játékot,de ha valaki egy olyan f...t mint a FIFA istenit az nálam kiakasztja a mérõmûszereket.
A két játék egy napon egyszerûen NEM említhetõ!
Ha valakit csak azért érdekel jobban egy FIFA mert minden licensz az övé,akkor örüljön.De óriási különbség van a két játék között..
A PES egy fociszimulátor.Ebbõl következõen minden tekintetben a valóságos mozgás - mint labda mint játékosok tekintetében - fizikai modellezés,és a játék folyamatossága, játékosintelligencia került elõtérbe ,és ez teszi a legrealisztikusabb játékká ezen a téren (én még emlékszem pl a This is Football nevû érdekességre , vagy akár a FA. Premier League Stars nevû focijátékra -ez utóbbi EA fejlesztés és milliószor jobb volt mint bármelyik FIFA rész eddig,függetlenül attól hogy alig egy két kiadást ért meg... ezek gyenge próbálkozások voltak akkor is)
A FIFA ezekkel ellentétben csak egy manager játék...
Nem sértegetés senki felé mert az egyszerûbb játékkal szeret csak játszani ( élénken él bennem a félpályáról való gólszerzés lehetõsége, vagy akár a 16-osra kiugró párductestû kapus jelensége....) és nem szereti a kombinatív, gondolkodásra késztetõ nehéz játékot.
Az utóbbi évek (sok sok évrõl beszélünk) alatt a FIFA semmit nem változott semmilyen téren szinte.
A grafika egy fos -elnézést a kifejezésért - a stadionok egysíkúak (ha jól emlékszem az 1906-os szám misztikus jelentõséggel bír, ha bajnokságot játszunk) a játékosok mozgása...kidolgozottsága...nos az minden csak nem a mai kornak megfelelõ színvonalú...Lehet beletenni a játékba mindenféle iramvezérlõt,meg 3. játékos hívást , meg mittumomén milyen kütyüket a lényegen semmit nem változtat.
Sosem jó érzés ha az embernek el kell viselni a kritikákat bármilyen téren . de könyörgöm legyen már mindenki olyan beismerõ , hogy nem istenít valamit ha az NEM jó.És ezt nem csak én gondolom így,hanem egyre többen és többen, mely úgy is megmutatkozik, hogy ugye az egyik játéknak egyre jobban nõ a tábora...míg a másiké csökken...
Végezetül számomra a 2000es év volt a fordulópont, hogy hova melyik táborba is akarok tartozni....egy ps1-re kapott játék !!! változtatta mg a hozzáállásom a focijátékok terén... a neve ISS volt....kerek 1 hónapig nem tudtam gólt lõni vele,mire ráéreztem hogy nem virtuális focit játszom, hanem nagyon is valóságosat
Már akkor akkora különbség volt a játékmenetben , kidolgozottságban a két termék között hogy el sem hittem....
(akkoriban 2000-es évrõl beszélünk a FIFA-ban volt kb 9 gólszerzési lehetõség.Értsd úgy 9 pont amin áthaladt a labda a gólvonalon, 9 féle gólszerzõ mozdulat.... az ISS-ben akkor tartottak 25-nél....lényeges különbség szerintem)
Nos bár nem teljesen a PES2011-rõl írtam,azt hiszem a lényeget mindenki érti.
TÖKÉLETES, HIBÁTLAN, UTÁNOZHATATLAN !
UI: õszintén remélem hogy a két kedven riporterünk végre átpártol a PES-re....borzalmasan sikerülnek a magyar kommentárok mióta csinálják..Lelketlen, nincs a helyzethez illõen eltalálva a szöveg sokszor.Csak lefordították, felmondták az egészet.. Sajnálom"
"Sziasztok!
Õszintén szólva már sokszor megfogadtam magamban hogy hidegen hagy ,ha valakik vagy valaki arra vetemedik,hogy a FIFA mellett érvel - ami nem baj ha neki gyerekjáték jön be - és ezt mindenkire kötelezõ érvényûnek akarja beállítani...
De úgy látszik nem bírom ki (max megint megkérnek hogy ne írjak a fórumba )
Örülök hogy FIFA fan-ok is átnéznek ebbe a topicba,és talán végre hosszú évek után kicsit magukba is néznek végre.
Félreértés ne essék,nem gond az ha valaki szeret egy játékot,de ha valaki egy olyan f...t mint a FIFA istenit az nálam kiakasztja a mérõmûszereket.
A két játék egy napon egyszerûen NEM említhetõ!
Ha valakit csak azért érdekel jobban egy FIFA mert minden licensz az övé,akkor örüljön.De óriási különbség van a két játék között..
A PES egy fociszimulátor.Ebbõl következõen minden tekintetben a valóságos mozgás - mint labda mint játékosok tekintetében - fizikai modellezés,és a játék folyamatossága, játékosintelligencia került elõtérbe ,és ez teszi a legrealisztikusabb játékká ezen a téren (én még emlékszem pl a This is Football nevû érdekességre , vagy akár a FA. Premier League Stars nevû focijátékra -ez utóbbi EA fejlesztés és milliószor jobb volt mint bármelyik FIFA rész eddig,függetlenül attól hogy alig egy két kiadást ért meg... ezek gyenge próbálkozások voltak akkor is)
A FIFA ezekkel ellentétben csak egy manager játék...
Nem sértegetés senki felé mert az egyszerûbb játékkal szeret csak játszani ( élénken él bennem a félpályáról való gólszerzés lehetõsége, vagy akár a 16-osra kiugró párductestû kapus jelensége....) és nem szereti a kombinatív, gondolkodásra késztetõ nehéz játékot.
Az utóbbi évek (sok sok évrõl beszélünk) alatt a FIFA semmit nem változott semmilyen téren szinte.
A grafika egy fos -elnézést a kifejezésért - a stadionok egysíkúak (ha jól emlékszem az 1906-os szám misztikus jelentõséggel bír, ha bajnokságot játszunk) a játékosok mozgása...kidolgozottsága...nos az minden csak nem a mai kornak megfelelõ színvonalú...Lehet beletenni a játékba mindenféle iramvezérlõt,meg 3. játékos hívást , meg mittumomén milyen kütyüket a lényegen semmit nem változtat.
Sosem jó érzés ha az embernek el kell viselni a kritikákat bármilyen téren . de könyörgöm legyen már mindenki olyan beismerõ , hogy nem istenít valamit ha az NEM jó.És ezt nem csak én gondolom így,hanem egyre többen és többen, mely úgy is megmutatkozik, hogy ugye az egyik játéknak egyre jobban nõ a tábora...míg a másiké csökken...
Végezetül számomra a 2000es év volt a fordulópont, hogy hova melyik táborba is akarok tartozni....egy ps1-re kapott játék !!! változtatta mg a hozzáállásom a focijátékok terén... a neve ISS volt....kerek 1 hónapig nem tudtam gólt lõni vele,mire ráéreztem hogy nem virtuális focit játszom, hanem nagyon is valóságosat
Már akkor akkora különbség volt a játékmenetben , kidolgozottságban a két termék között hogy el sem hittem....
(akkoriban 2000-es évrõl beszélünk a FIFA-ban volt kb 9 gólszerzési lehetõség.Értsd úgy 9 pont amin áthaladt a labda a gólvonalon, 9 féle gólszerzõ mozdulat.... az ISS-ben akkor tartottak 25-nél....lényeges különbség szerintem)
Nos bár nem teljesen a PES2011-rõl írtam,azt hiszem a lényeget mindenki érti.
TÖKÉLETES, HIBÁTLAN, UTÁNOZHATATLAN !
UI: õszintén remélem hogy a két kedven riporterünk végre átpártol a PES-re....borzalmasan sikerülnek a magyar kommentárok mióta csinálják..Lelketlen, nincs a helyzethez illõen eltalálva a szöveg sokszor.Csak lefordították, felmondták az egészet.. Sajnálom"
Pro_Evolution_Soccer_2011_MULTI_DVD_PC-R55 Lemezen található Crack mappában ezek vannak LINK
FORZA MILAN!!!
Nekem így sem jó ...
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Breki irjál már majd hogy mûködik e ezzel a Pro_Evolution_Soccer_2011_MULTI_DVD_PC-R55 exével
FORZA MILAN!!!
Pro_Evolution_Soccer_2011_MULTI_DVD_PC-R55 eredeti exe
FORZA MILAN!!!
PesEditing 0.1 Patch elemeinek importálása AFS Exprorer-rel:
- elõször is tömörítsd ki a becsomagolt PesEdit.com 2011 Patch 0.1 fájlt
-ha nincs fenn a gépeden az AFS Exprorer 3.7, akkor telepítsd fel (a kitömörített mappába is mellékelték)
-találni fogsz egy Patch Files img mappát, benne a berakni kívánt összetevõkkel külön mappába rendezve
ezek szükségesek az importáláshoz
Az importálás menete:
1. Nyisd meg az AFS Exprorert
2. A menüsorból felül válaszd a "File Import AFS File" opciót
Bejön egy ablak "Select AFS file to open" felirattal
3. A Fájl típust állítsd át "all file"-ra, majd tallózd be a PES 2011 Img mappáját (ahová a játékot telepítetted), s nyisd is meg
(pl. E😛rogram FilesKonamiPes2011img)
megjelennek az img kiterjesztésû fájlok, amelyek közül nekünk a következõkre lehet szükségünk:
dt02.img (lecserélt menüzenéket tartalmazza - néhány fájl)
dt04.img (lecserélt csapatlogókat tartalmazza - a nem licenszelt csapatok valós emblémákat kapnak, korrekt liga logókat ill. ha minden igaz adatbázisbeli javításokat is)
dt07.img (a Schücho arenát teszi be Training pályának)
dt09.img (valós bírói mezek - FIFA ill. CL)
dt0c.img (valós mezek a nem licenszelt csapatokhoz, ill. néhány updatelt arc)
Most a dt0c.img mappán keresztül bemutatom, hogyan kell importálni a fájlokat. A többi mappával ugyanezeket a lépéseket kell eljátszani.
4. Az ablakban megjelenõ img fájlok közül nyisd meg a "dt0c.img" fájlt
ha a betöltésnél kérdéseket tenne fel esetleg, akkor elõször "No", utána "Yes"-ek, amíg be nem tölti a fájlokat
elvileg a jobb oldali mezõben meg kell majd jelenniük a fájloknak unnamed_0-tól unnamed_5792-ig
5. A felsõ menüsorból kiválasztod az "Action Import folder" opciót, majd a feldobott ablakocskában betallózod a PesEdit 0.1 patch dt0c.img mappájának helyét, majd "OK"
6. Általában ezen a ponton kiír egy üzenetet, hogy a betenni kívánt fájlok mérete nagyobb vagy kisebb, mint a lecserélendõ fájloké (vagy valami hasonlót), de nem kell megijedni
7. Választ a "Yest" (A Rebuild-os kérdésre)
8. Ezután jön egy üzenet, hogy akkor adja meg a létrehozandó új fájl nevét, amelybe majd importálja a beteendõ fájlokat OK
9. Bejön egy ablakocska, alul állítsd át újra a formátumot "all files"-ra, a fájl nevének megadásánál pedig kattints egyszer az ablakban megjelenõ img fájlok közül a "dt0c.img" fájlra (elvileg az ablakban felül a PES 2011 img mappa img fájljainak kell megjelenni, ahogy az elején betallóztuk), majd a fájl nevét alul írd át "dt0cnew.img"-re, majd "OK"-zd le
10. a program importálja a kért elemeket, majd a végén kiírja, hogy a mûvelet sikeresen befejezõdött. Ezután lesz egy kis ablak, azt OK-zd le, ez végigfuttatja a fájlokat, úgy emlékszem, majd feljön egy újabb ablak, hogy Kívája betölteni az új fájlokat (az új dtocnew.img fájlt). Válaszd a No-t, majd zárd be az Exprorert.
11.Menj be a játék img mappájába (ahová a játékot feltelepítetted, s ahová a "dt0cnew.img" fájlt is létrehoztad, s töröld a "new" részt, hogy "dt0c.img" legyen belõle, mert a játék csak ezt a formátumot kezeli. Ekkor jön a kérdés, hogy felül kívánja írni a régi dt0c.img könyvtárt? Erre válaszd a Yes-t.
(Ha valaki nem biztos, hogy mindent jól csinált-e meg, annak javaslom, hogy az eredeti dt0c.img fájl nevezze át "dt0cold.img"-re, s ha esetleg az új dt0c.img nem mûködne vagy az összetevõ nem tetszik, akkor vissza lehet állítani (dt0c.img-re való átírással) az eredeti állapotokat.
Ugyanezeket a lépéseket kell végigjátszani a többi mappa esetében is. Lehet, hogy lesz olyan összetevõ, ahol a méret megegyezik, s ott nem kell új fájlt létrehozni, hanem a gép automatikusan megcsinálja az importálást. (De itt úgy emlékszem, mindenütt kellett a "dt0xnew.img" formátumot használni. x = az adott img fájl számával)
Ha mindennel megvagyunk (szerintem érdemes mind az 5 fájlt átimportálni, mert az exe fájlok is módosítva vannak (pl. stadionnevek ill. valszeg az új számok címeivel), akkor a játék save mappájába (XP esetén: C😄ocuments and SettingsAdminDokumentumokKonamiPro Evolution Soccer 2011Save) másoljuk be az EDIT fájlt és a többi összetevõt (pl. Blackburn stadionjának fájljai) a PesEdit 0.1 mappa "save mappájából"
Ezután a PesEdit 0.1 mappa exe mappájából húzzuk át a játék könyvtárába a "PES2011-100" exét, majd töröljük a "-100" részt írjuk felül a régi exével.
(Természetesen, ha valaki felrakta magának az 1.0.1-es hivatalos Konami Patchet is, akkor az a "Pes2011" exét húzza át)
Fontos: Érdemes a lecserélt összetevõkbõl biztonsági másolatot készíteni (exe fájlt bemásolni valamelyik mappába a gépen, ill. az img mappákat is - ha nem hagyjuk õket a játék img könyvtárában "old" átnevezéssel)
Egyébként ha mindent megfelelõen csináltok, semmi gond nem lehet. (S ha minden ok, és tetszenek az új összetevõk, lehet törölni a lecserélt fájlokat.)
Remélem, néhány embernek tudtam segíteni valamit.
(És lehet, hogy a leírás alapján kicsit bonyolult, de a gyakorlatban annál egyszerûbb. Csak nem szabad feladni az elsõ próbálkozás után.)
További szép napot!
- elõször is tömörítsd ki a becsomagolt PesEdit.com 2011 Patch 0.1 fájlt
-ha nincs fenn a gépeden az AFS Exprorer 3.7, akkor telepítsd fel (a kitömörített mappába is mellékelték)
-találni fogsz egy Patch Files img mappát, benne a berakni kívánt összetevõkkel külön mappába rendezve
ezek szükségesek az importáláshoz
Az importálás menete:
1. Nyisd meg az AFS Exprorert
2. A menüsorból felül válaszd a "File Import AFS File" opciót
Bejön egy ablak "Select AFS file to open" felirattal
3. A Fájl típust állítsd át "all file"-ra, majd tallózd be a PES 2011 Img mappáját (ahová a játékot telepítetted), s nyisd is meg
(pl. E😛rogram FilesKonamiPes2011img)
megjelennek az img kiterjesztésû fájlok, amelyek közül nekünk a következõkre lehet szükségünk:
dt02.img (lecserélt menüzenéket tartalmazza - néhány fájl)
dt04.img (lecserélt csapatlogókat tartalmazza - a nem licenszelt csapatok valós emblémákat kapnak, korrekt liga logókat ill. ha minden igaz adatbázisbeli javításokat is)
dt07.img (a Schücho arenát teszi be Training pályának)
dt09.img (valós bírói mezek - FIFA ill. CL)
dt0c.img (valós mezek a nem licenszelt csapatokhoz, ill. néhány updatelt arc)
Most a dt0c.img mappán keresztül bemutatom, hogyan kell importálni a fájlokat. A többi mappával ugyanezeket a lépéseket kell eljátszani.
4. Az ablakban megjelenõ img fájlok közül nyisd meg a "dt0c.img" fájlt
ha a betöltésnél kérdéseket tenne fel esetleg, akkor elõször "No", utána "Yes"-ek, amíg be nem tölti a fájlokat
elvileg a jobb oldali mezõben meg kell majd jelenniük a fájloknak unnamed_0-tól unnamed_5792-ig
5. A felsõ menüsorból kiválasztod az "Action Import folder" opciót, majd a feldobott ablakocskában betallózod a PesEdit 0.1 patch dt0c.img mappájának helyét, majd "OK"
6. Általában ezen a ponton kiír egy üzenetet, hogy a betenni kívánt fájlok mérete nagyobb vagy kisebb, mint a lecserélendõ fájloké (vagy valami hasonlót), de nem kell megijedni
7. Választ a "Yest" (A Rebuild-os kérdésre)
8. Ezután jön egy üzenet, hogy akkor adja meg a létrehozandó új fájl nevét, amelybe majd importálja a beteendõ fájlokat OK
9. Bejön egy ablakocska, alul állítsd át újra a formátumot "all files"-ra, a fájl nevének megadásánál pedig kattints egyszer az ablakban megjelenõ img fájlok közül a "dt0c.img" fájlra (elvileg az ablakban felül a PES 2011 img mappa img fájljainak kell megjelenni, ahogy az elején betallóztuk), majd a fájl nevét alul írd át "dt0cnew.img"-re, majd "OK"-zd le
10. a program importálja a kért elemeket, majd a végén kiírja, hogy a mûvelet sikeresen befejezõdött. Ezután lesz egy kis ablak, azt OK-zd le, ez végigfuttatja a fájlokat, úgy emlékszem, majd feljön egy újabb ablak, hogy Kívája betölteni az új fájlokat (az új dtocnew.img fájlt). Válaszd a No-t, majd zárd be az Exprorert.
11.Menj be a játék img mappájába (ahová a játékot feltelepítetted, s ahová a "dt0cnew.img" fájlt is létrehoztad, s töröld a "new" részt, hogy "dt0c.img" legyen belõle, mert a játék csak ezt a formátumot kezeli. Ekkor jön a kérdés, hogy felül kívánja írni a régi dt0c.img könyvtárt? Erre válaszd a Yes-t.
(Ha valaki nem biztos, hogy mindent jól csinált-e meg, annak javaslom, hogy az eredeti dt0c.img fájl nevezze át "dt0cold.img"-re, s ha esetleg az új dt0c.img nem mûködne vagy az összetevõ nem tetszik, akkor vissza lehet állítani (dt0c.img-re való átírással) az eredeti állapotokat.
Ugyanezeket a lépéseket kell végigjátszani a többi mappa esetében is. Lehet, hogy lesz olyan összetevõ, ahol a méret megegyezik, s ott nem kell új fájlt létrehozni, hanem a gép automatikusan megcsinálja az importálást. (De itt úgy emlékszem, mindenütt kellett a "dt0xnew.img" formátumot használni. x = az adott img fájl számával)
Ha mindennel megvagyunk (szerintem érdemes mind az 5 fájlt átimportálni, mert az exe fájlok is módosítva vannak (pl. stadionnevek ill. valszeg az új számok címeivel), akkor a játék save mappájába (XP esetén: C😄ocuments and SettingsAdminDokumentumokKonamiPro Evolution Soccer 2011Save) másoljuk be az EDIT fájlt és a többi összetevõt (pl. Blackburn stadionjának fájljai) a PesEdit 0.1 mappa "save mappájából"
Ezután a PesEdit 0.1 mappa exe mappájából húzzuk át a játék könyvtárába a "PES2011-100" exét, majd töröljük a "-100" részt írjuk felül a régi exével.
(Természetesen, ha valaki felrakta magának az 1.0.1-es hivatalos Konami Patchet is, akkor az a "Pes2011" exét húzza át)
Fontos: Érdemes a lecserélt összetevõkbõl biztonsági másolatot készíteni (exe fájlt bemásolni valamelyik mappába a gépen, ill. az img mappákat is - ha nem hagyjuk õket a játék img könyvtárában "old" átnevezéssel)
Egyébként ha mindent megfelelõen csináltok, semmi gond nem lehet. (S ha minden ok, és tetszenek az új összetevõk, lehet törölni a lecserélt fájlokat.)
Remélem, néhány embernek tudtam segíteni valamit.
(És lehet, hogy a leírás alapján kicsit bonyolult, de a gyakorlatban annál egyszerûbb. Csak nem szabad feladni az elsõ próbálkozás után.)
További szép napot!
na eddig azt mondtad lehet 😊
felhoztad ezzel elsõ helyre a topikot <#nyes>#nyes><#fogmosas>#fogmosas>
felhoztad ezzel elsõ helyre a topikot <#nyes>#nyes><#fogmosas>#fogmosas>
Pro.Evolution.Soccer.2011-RELOADED (5.19 G😎 nem lehet feltelepíteni a frissítést!!!!!!!!!!!!
Ez már biztos.
Megnézem a 8GB-os PES2011-et
Ez már biztos.
Megnézem a 8GB-os PES2011-et
FORZA MILAN!!!
