PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#69622
nekem se

milyen oprendszered van?

lehet hogy amiatt van más tippem már nincs
Fyrex
#69621
ebben így nem vagyok biztos, te mért igen?

Avanti Crociati!

Shevchenko
#69620
nekem is

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69619
azt énis el tudom érni de attól a patch még nem lesz fent

eztis írtam már
AdaKiller
#69618
nekem játékba fõképernyõn bal alsó sarok: 1.01

Steam Nick: adakiller

Breki33
#69617
most ez ugyanaz mint a #69609?
penge96
#69616
Háháá, nekem így se megy XD

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Shevchenko
#69615

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69614
nekem 1.0-át ír ki, és a patch nemcsak az exe !
Shevchenko
#69613
Ez az eredeti exe csak elirtam
Original exét akartam irni

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69612
pont ezt akartam írni 😊
Shevchenko
#69611
Nem nekem kell pathelni Breki barátunknak.

FORZA MILAN!!!

Fyrex
#69610
értsétek már meg hogy nem crackelt exe kell neki 😄

Avanti Crociati!

Shevchenko
#69609
Originál Crack Breki részére<#papakacsint>

Original Crack

FORZA MILAN!!!

AdaKiller
#69608
reloaded verzió exéje már 1.0.1-es így sztem ezt felesleges patchelni

Steam Nick: adakiller

Breki33
#69607
www.multiupload.com
Breki33
#69606
1-es megtörtént

2-esnél kiírja hogy nem stimmel a verzió
penge96
#69605
Majd meglátjuk 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Shevchenko
#69604
Hova töltsem föl ahova nem kell regelni?

FORZA MILAN!!!

Shevchenko
#69603
2010-be is patchelések után elment a mentés.

FORZA MILAN!!!

Shevchenko
#69602
Nekem így mûködik
1 Feltelepítem a Pro.Evolution.Soccer.2011-RELOADED (5.19 G😎 verziót
2 Patch 1.01 ami nállam simán felmegy.
3 Crack Pro Evolution Soccer 2011 v1.0 No-DVD/Fixed EXE dll kell.

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69601
ezt is kipróbáltam bár szerintem innen indultam ez ugyanaz ami volt nekem és erre sem megy fel a patch, szval továbbra is original exe kéne ami nem olyan mint a #69595-ben lévõ
penge96
#69600
Hát a játék ugyanaz. Nem?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Shevchenko
#69599
Nembiztos

FORZA MILAN!!!

penge96
#69598
Próbáld meg rögtön telepítés után patchelni, ha nem megy akkor crack és patch.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

horpeti
#69597
esetleg 1.01hez más reloaded crack van? 😊

horpeti
#69596
Én most töltöm le a reloaded-es verziót.
Akkor hogy kell patchelni?

Lesz egy kezdeti crack. azt felrakom (ha dll is van, azt is). És rá az 1.01-es patch? Vagy még crack és DLL elõtt kell a patch és úgy rá a crack?

Breki33
#69595
de nekem nem crack kell hanem eredeti exe ami crackelés elõtt volt 😛

most felraktam az f-re újra eredeti exe-m ekkora de nem megy rá

Shevchenko
#69594
Igen kell.

FORZA MILAN!!!

penge96
#69593
Nah én játszok, a mentéseket úgyis áttudom majd rakni 😄 (Ugye?XDD)

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69592
nem ezzel van gond nekem is mûködik a patchról van szó

de fizetõs sms-es dolgokat törlöm !
penge96
#69591
<#buck><#vigyor2><#pias><#hehe>

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Pethy23
#69590
http://addat.hu/923c9c75/pes2011.7z.html

Itt van ez, ez a GERMAN-ba volt crack.

De am. nekem a reloaded-es exe-re felment a patch.
Breki33
#69589
okés köszi

mert a másikhoz 40 megás exe volt és nem kellett semmi más
penge96
#69588
Hát ha benne van a crack mappába, akkor biztos kell

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#69587
http://amt.dtsh.hu
RELOADED sms-es
Bocs nem reklám Breki, de ez mûködik crack is van benne.
CSak 1 a baj, hogy nem jók az igazolások 😄
Pethy23
#69586
A reloaded-eshez kell dll
Breki33
#69585
okés de please válaszoljatok már arra, hogy nektek is kell-e mellé ez a dll :-)
horpeti
#69584
Aha ok. 😊

Pethy23
#69583
Breki mindjárt feldobok 2 exe-t is.
Breki33
#69582
nem az a gondom, hogy nem indul-el van 1.01 -es nodvd-m is hozzá nekem az eredeti exe kell1

azt énis megcsináltam, hogy beraktam az exe-t aztán 1,01-est ír ki, de attól még nem települt a patch !

és ez nagyon fontos

" nektek is kell ennél egy dll-t másolni mellé?"
Shevchenko
#69581
valami nem stimmel mert simán mûködnie kellene.

FORZA MILAN!!!

Shevchenko
#69580
nincs sajna még kell 250 pont kb fél év

FORZA MILAN!!!

Shevchenko
#69579
Pro Evolution Soccer 2011 v1.0 No-DVD/Fixed EXE

FORZA MILAN!!!

Shevchenko
#69578
ezt töltsd le innen én is ezt használom.

http://m0002.gamecopyworld.com/games/pc_pro_evolution_soccer_2011.shtml#Pro%20Evolution%20Soccer%202011%20v1.0%20%20No-DVD/Fixed%20EXE

FORZA MILAN!!!

horpeti
#69577
Sheva: Nincs ncore meghívód? 😊

penge96
#69576
Bocs Breki, nem is azért kérdeztem....

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

horpeti
#69575
Breki: Pes EDIT patch helyett milyen kiegészítõket lehet használni?

van a kamera settings, amit olvastam.
(most csak a progik érdekelnek, nem az egyéb kommentárok, stb. az ok)

Mi van még a teljeshez?
Demohoz töltöttem demo teams, és demo tweakset, gondolom az mind mehet a kukába. 😊

Breki33
#69574
#69569
Breki33
#69573
természetesen, nem vagyok kezdõ

rögtön telepítés után