PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#69772
stadiont csináltam, 1es pattern

Avanti Crociati!

Breki33
#69771
milyen ez a gyep?

olyan mintha kis kockákból állna
penge96
#69770
Hogy érted? Megcsinálod a patchet, utána meg ott az exe azt áthúzod, mondjuk nem muszáj, és utána játszol.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69769
nem a crackelt exérõl van szó hanem a patches exe-rõl !

nálam azt nem kezeli tehát az 1.0.1-est
Breki33
#69768
Juve a Bl egyik leghíresebb csapata !

Nem mennék bele hogy a chelsea mennyi bl döntõt játszott...
Fyrex
#69767
nem is értem ezt a "nem lehet passzolni"-t... épp ez a jó ebben az ideiben, nagyon szépen fel lehet passzolni a labdákat akár röviden, akár hosszan

Avanti Crociati!

#69766
és neked megy pecses exe-vel ?
mert nekem valami serialt kért meg unlocked izé bizé
penge96
#69765
Most telepítem a Reloaded relase-t, kiváncsi vagyok a patchre.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#69764
oké megy pesedit patch 0.1 és a reloaded crackkes exe-vel
penge96
#69763
Hahahaa XDDD

Szilcsio, én igen

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#69762
Én a másodikat szedtem le.😊

#69761
<#hehe>

#69760
megoldódott az újabb camera setting 1.2-vel! Mert az már kezeli a crackelt exét!
#69759
valaki tette már fel pesedit patchet 0.1 ?
Pethy23
#69758
Lehet letörlöm a PES-t ez elképzelhetetlen hogy a Juve BL-t játszon <#mf1>
Terminátor14
#69757
Látszik, hogy szögletes szitu.
Mind1, hogy 2 lépés, az a lényeg, hogy mozgásban volt 😄

Majd gyártok ilyet, ha újra rászánom magam a játékra 😛

CSAK a Fradi

Breki33
#69756
Na normál long helyett véletlen normal close-ban módosítottam egy értéket ereménye egy fantasztikus kamera lett 😛



Így most jobb lett mint a normal long ami közelebbi 😛
Breki33
#69755
hát a demóban nekem ilyet ollózva rugott
egyébként ez a futtából két lépés volt elõre ugyanis szöglet után jött ez csak az elejét kivágtam
Terminátor14
#69754
Igen, ez jogos, csak tényleg kb 150 hsz volt a 2 témáról, és nem sok értelmes lényegi infó volt 😄

CSAK a Fradi

Terminátor14
#69753
😄DDDD

Ezt már akartam írni az elõzõ gifednél is...

Nem azért, de elég egyértelmû, hogy ha futtából lövi, akkor nem tud olyan hülyén ráfordulva ollózni 😊 Ugyanez igaz akkor is, ha a játékos mögül jön a labda, nyilván maga elé fogja engedni(márt a hátulról jövõ labdát hogy ollózná?), onnantól meg csak a sima kapás elképzelhetõ 😊

Olyat próbálj összehozni, hogy egy helyben várod a magasan feléd jövõ labdát, tuti, hogy ollózni fogja bárhonnan.

CSAK a Fradi

Breki33
#69752
semmi csak nem neked írnak állandóan priviket fifások és pesesek felváltva, hogy ezt meg azt segítsem nekik, hiába írtam már le a fórumban naponta 10* megkérdik ugyanazt

és ezek, hogy megy-e a patch meg kamera játék szempontjából pont fontos dolgok olvassanak csak vissza 😛
Breki33
#69751
tökre tetszik, hogy itt inkább így lõ kapásból, nem úgy mint a demóban

#69750
akinek reloaded annak jók az igazolások ?
Terminátor14
#69749
Rengeteg ilyen vagy, csak szerencsére a legtöbbjük elkerüli a topikot..

CSAK a Fradi

Terminátor14
#69748
De most mi a bajod, nem értem? 😄D Nem mondtam, hogy ne beszéljetek ilyesmirõl...

Srác meglepõdött, hogy ennyi új hsz van, én meg írtam, hogy semmi érdemleges, és aztán õ is megerõsítette, hogy nem talált semmi számára fontosat 😄
Ennyi.

CSAK a Fradi

Fyrex
#69747
egy újabb játékos aki azért isteníti a FIFA-t, mert PES-sel nem tud játszani <#falbav><#duma>

Avanti Crociati!

Breki33
#69746
de ez a játék fóruma
Terminátor14
#69745
De az engem nem érint, ez a lényeg 😊

CSAK a Fradi

Breki33
#69744
??

sztem másnak írtam
Terminátor14
#69743
(kivéve ha nem nekem jött 😛)

Valaki játszik BAL-t? Kíváncsi lennék, hogy mi a véleménye...

CSAK a Fradi

Breki33
#69742
számomra viszont nem <#lookaround><#ejnye1>
Terminátor14
#69741
LOL, szerintem keversz valakivel Brekikém...

CSAK a Fradi

Breki33
#69740
okés csak késõbb nehogy megkérdezd ugyanazt 20*-ra <#nyes>
#69739
hát visszaovlastam kb 100hszig tényleg semmi lényeges számomra😊
Terminátor14
#69738
Jóh, számomra ez lényegtelen, egyelõre játszani se tudok normálisan, meg nem is tetszik 😛

CSAK a Fradi

Breki33
#69737
Ez egy kicsit magas lett 😛

Breki33
#69736
ez most szivatás? 😛

ha nem akkor gondolom ugyanaz mint nálam patchelt exe
Breki33
#69735
na pont errõl beszélek, de nálam a patchelt exe-vel nem mûködik
#69734
Hali
Tanácsot kérnék tõletek a kamera beállításokkal kapcsolatban.

Van egy moddingos camera patch progim amivel elvileg beállíthatnám az értékeket, de nem látok változást a játékban!

Lehet hogy az a gond hogy én még mindig egy HP monitort használok 1024X768-as képbeállítással??
köszi
Breki33
#69733
dehogynem

pont kéne válasz ezekre, hogy patchelt exevel másnak megy-e a kameraállítás illetve a patch kinek megy fel
Terminátor14
#69732
Nyugi, semmi érdemleges. 😄

CSAK a Fradi

#69730
fél nap alatt 220 hsz wtf?😄
#69729
beleturkál -> passzolok elõre, és amint megkapja az emberem a passzt már ott lökdösik meg szedik el a labdát tõle. lehet könnyebb szinten kéne játszanom 😄

Breki33
#69728
most írtam le

#69708
Breki33
#69727
"minden passzomba beleturkál szinte az ellen" ?????????

pasz ilyesmi sosem érdekelt valós csapatokat szeretem
#69726
Breki sikerült telepíteni a PES_2011_Patch_1.01 ?
#69725
lehet, nem próbáltam. engem csak az idegesít, hogy minden passzomba beleturkál szinte az ellen... max amikor a térfelemen passzolgatok akkor nem.

amúgy: hol lehet saját csapatot kreálni?

Breki33
#69724
ez bocsi, de irtó nagy baromság sokkal jobb lett a játék
Breki33
#69723
ezse így van ám meg kéne tolni a labdát és oldalra menni és leráztad a védõt.........