PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#69822
<#nevetes2>

#69821
A passzrendszer tényleg jó lett, ez már nagyon kellett, viszont az új lövési rendszer nekem nem jön be..

#69820
Szép gól, szép mozdulat!<#taps>
Viszont azt megnézném hogy igazából mikor lõnének ilyen gólt...<#nevetes2>
A kapus kissé kint állt...😄

#69819
wtf?😄
ha arra gondoslz h ketten akartok játszani, akkor a konrollert a player 2re kell tenni a settingsben
minimize
#69818
jó a fifa(licensz meló nélkül), de jobb idén is a pes.kösz a helpeket!

No one can stop Death!

#69817
nem lehet megoldani valahogy hogy 2 külön embert irányítsunk billentyûzet+kontroller párossal?
Breki33
#69816
Ezis jó lesz 😛

kis lábtaposással 😊

Breki33
#69815
mással is fel lehet venni bár szerintem a fraps a legjobb próbálj ki egy másik verziót
#69814
Ettõl féltem😞 nekem ha fraps veszi fel amit csinálok, akkor van kb 5 fps...😞

Breki33
#69813
Fraps-al aztán gif-be kell alakítani pl video to gif converterrel
Breki33
#69812
a kép lemaradt

link
Breki33
#69811
Hát én pont azt akartam írni, hogy a Spanyol nem olyan jó olyan érzés mintha õt hallgatnám a Star wars-ból



Az olasz szerintem jobb, portugált mondják még jónak de igazából mindenki a brazilt várja
Breki33
#69810
Na kettõ már megvan
ez hatásos meg a sarokkal átemelõs
a többit még tesztelem



úgy lenne tökéletes ha LB+2*-re lenne két csel vagy arra másmilyen csel lenne, de ígyis nagyon jó ez a rendszer <#eljen><#nevetes1><#taps>
#69809
Ja, azt elfelejtettem kérdezni, hogyan kell ilyen kis videót felvenni a játékból?

#69808
Üdv. Valami szuper lett ez az új lövési, és passzolási rendszer. Jó ötlet volt, hogy a passz erejét is lehet szabályozni. Viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy amikor az elsõ játék indul, pár beállítást lehet beállítani. Azokat a késõbbiekben, hogyan lehet? Köszi.

daver88
#69807
jah még valami..eddig sztem a spanyol kommentár a legjobb, francia-német-angol eléggé unalmas

daver88
#69806
elsõ ollózós mozdulat, amit a teljes játékba elkövet nálam egy játékos...ha ez annak nevezhetõ 😊

Breki33
#69805
LB+R-es cselkombóknál mi a tapasztalat hányat érdemes beállítani?

úgy tapasztaltam talán már a kettõ is sok kéne a négy leghatásosabb illetve egyre kettõt felrakni
#69804
én játszok és kibaszott jó lett!!😊
már alig várom h hazaérjek melóból és folytassam xD
penge96
#69803
Jah megvan, L2

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#69802
Nah, tényleg nem tudja senki melyik a manual pass gom?XD

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69801
ilyenre már tényleg nincs idõm

a pes 3 uta van asf explorer egy csomó leírás van hozzá
#69800
Aha, ok.😄

Markov
#69799
Ezt lehetne orvosolni a banneren vmi FAQ-val amibe pl ezt a AFS pes patch-es dolgot is betehetnéd, stb...

una volta per sempre INTER!

Breki33
#69798
ma vagy tegnap vmi peshungary-n 😛
#69797
Igen, már a játékból is divat lett...csak azért mert FIFA, jó is...szánalmas!😊

#69796
Egyetértek!<#papakacsint>

#69795
igen, én felraktam. minden gond nélkül, simán fut, hibát eddig nem tapasztaltam. sajnos a többi stadion gyepe maradt, pedig a training-stadion gyepe gyönyörû lett.

///// Asus G751 \\\\\\\\\\

penge96
#69794
Srácok, melyik gombbal is kell állítani a manual passing ki és be kapcsolását?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#69793
Ezt ki írta és mikor?😊
Mert van egy olyan érzésem hogy ezt nem az FIFA-ról írták...ha meg igen akkor nem teljesen értem...
Amúgy van benne sok igazság.😉

Breki33
#69792
sztem nem

egy negyven megás exe
penge96
#69791
Köszi!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Shevchenko
#69790
RELOADED crack-et használod?
Úgy jó lesz?

FORZA MILAN!!!

Shevchenko
#69789
Nem megy.

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69788
elég a két analóg
Breki33
#69787
oké de akkor próbáld meg a 1.0.1-es exevel kiváncsi vagyok megy-e

Breki33
#69786
R2 + két analóg benyomása
Shevchenko
#69785
Ez kell nekem!
Mire van neked állítva leirnád pontosan.
Köszi

FORZA MILAN!!!

#69784
Sziasztok
Valaki le tudná írni nagy vonalakban kb miket szokott állítani meccs elején ?Nagyon más ez az új menü nem igazán értem mi micsoda .
A cselekkel ugyanez a helyzet, billel nyomom ,az eddigi cseleket most nem tudom megcsinálni.
penge96
#69783
Pl. PES-patch-en a kommentekben. Mindenki csak panaszkodik hogy ilyen-olyan errort kap.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#69782
De asszem tavaly is úgy volt, hogy a legújabb patchez nem kellett felrakni a régebbit, tehát ha van 1.2 ahhoz nem kellet az 1.1. Remélem idén is ez lesz, és akkor nincs probléma.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69781
hol írnak róla?
penge96
#69780
Nah, reloaded verzióra sem ment fel a patch, de ahogy elnézem a fórumokat ez egy nemzetközi probléma.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#69779
Én nem is tudom hogy kell feldobni magam 😄 Olyan már volt hogy az ellen csinálta, a bíró meg bevette, mert takarásban volt...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

grizzly21
#69778
Volt mar valakinek, hogy bevette a biro hogy eldobta magat ?

penge96
#69777
Akkor crackeld meg, a játék relase-hez kiadott crackel!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#69776
Szép kiss passz sorozat!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#69775
olyan is van nemis láttam

csíkozást is lehet tologatni?
Breki33
#69774
Na kész a long is, már csak ki kéne találni miért nem jó patces exe-vel

#69773
hát pont az átmásoltam és nem indult el vele