PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#69875
Valaki segítsen már.Nem tok játszani mert ha be másolom azt a szar rld dll. fájlt akkor bejön a fekete ablak és nem válaszol.Ha meg nem másolom be ezt a fájlt akkor nem jön be semmi.

#69874
De szoktam csak most nem volt kedvem.
Thx.
#69873
Túlságosan elfogult a gyerek, valószínûleg még sohasem játszott konzolon a fifával, sõt az idei pc-s fifával sem. Mert amúgy minden igaz nagyjából amit ír, ha csak az elmúlt években pc-re megjelent játékokat vesszük alapúl, az meg, hogy bármelyik játék is tökéletes lenne erõs túlzás.. Ja, és arról beszél, hogy a "fifások" ráakarják erõltetni a "pesesekre" a saját igazukat, hát gyakorlatilag az írás nem szól másról, mint ennek a fordítottjáról.<#idiota>

daver88
#69872
az elején úgy kezdõdõtt, hogy csak véletlenszerûen a mozgattam a kart, aztán amikor bejött az elsõ csel, a hát mögötti passzt már bármikor megcsinálom, az az egyik legegyszerûbb, utána meg a támaszkódólábbal megtolást szintén tudatos volt...

Breki33
#69871
Fyrex
#69870
azért annyira nem lehet részletesen stadiont építeni, de képekre kiváncsi lennék 😊

Avanti Crociati!

Breki33
#69869
rnnyi infó alapján pasz

annyi exe szerepelt itt ma próbálj ki párat
Breki33
#69868
és véletlenszerû vagy tudatosan?
#69867
AMúgy a kapus az Casillas,, vagy hogy kell írni a nevét..😊

#69866
Köszi. 😊

#69865
Valaki a# 69853 kérdésre???

daver88
#69864
analóg..

Breki33
#69863
PES 2011 Stadium Pack by anhtaidatquang (11 stadiums)

11 STADIUM MADE WITH “CREATE STADIUM” IN PES 11 by anhtaidatquang:

- MY DINH STADIUM (VIET NAM)
- MANCHESTER OF CITY (MAN CITY)
- ANFIELD STADIUM (LIVERPOOL)
- EMIRATES STADIUM (ASERNAL)
- STAMFORD BRIDGE (CHELSEA)
- ST. JAMES PARK (NEWCATSLE UNITED)
- REEBOK STADIUM (BOLTON)
- STADIUM OF LIGHT (SUNDERLAND)
- UPTON PARK (WESTHAM UNITED)
- WHITE HART LANE (TOTTENHAM)
- GOODISON PARK (EVERTON)
- v.v…

http://hotfile.com/dl/73233891/1e36323/11_stadium_pes11_anhtaidatquang_vn.rar.html

http://uploading.com/files/723m19b6/11_stadium_pes11_anhtaidatquang_vn.rar/
Breki33
#69862
#69861
Szép gól!😉
Viszont a kapus megint nagyon LoL...-.-"

Breki33
#69860
kicsit szaggat meg rángatod a kamerát, de elsõnek nem rossz 😛

érdemesebb kicsit közelebbi kamerával venni akkot jobban látszik
vagy nem kicsinyíteni hanem a szélét vágni
Breki33
#69859
ezek kombók vagy analóg?
Breki33
#69858
szép gól, de ezeket please vágd már meg rendesen fél perc kb így meg egy csomó felesleges rész van rajta

#69857
Bocs, hogy telenyomtam mindennel a topikot. Még azt szeretném kérdezni, hogy hol tudom beállítani azt, hogy a meccs közben a játékos neveket kiírja a játékos felett. Köszi.

Breki33
#69856
te somem olvasol vissza? 😛

tegnap raktam be torrentet ahonnan szedhetõ

Egyébként itt is van

http://www.pes-patch.com/2010/09/italian-commentary-for-pes-2011.html
#69855
Aha, szuper. Köszi. Na, szép kis gól nem? Carrick lõtte😊

#69854

#69853
Sziasztok.Felraktam a gamet majd crackeltem és elis indult,de kiléptem.Majd el akartam indítani és nem jött be a settings és a játékse.Egy fekete képernyõ jött be és ki írta hogy nem válaszol.

#69852
kommentárt tud valaki ? olasz kéne
Breki33
#69851
képként

#69850
Pedig szép gól lenne, ha be tudnám rakni😄

penge96
#69848
Szép gól! 😊

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#69847
áh, vki help, hogy akok ide be GIF et?

Pethy23
#69844
Valóságba is 😄
#69843
Valaki leírná, hogy lehet a már kész Gif-et ide berakni, hogy egybõl lejátsza? Ja, meg egy olyan program is kéne ami wmv-bõl Gif-et konvertál. Köszi.

daver88
#69842
ha a végét nem kapkodom el...ájájáj.

KATT

(nem nyomom képként, mert 4 mega, ne terhelje a topicot 😊

Malouda egyébként egyik legjobb Pes-ben 😄 sztem

#69841
Köszi a fraps-ot😊

Terminátor14
#69840
Gyönyörû, tipikus RC! 😊

CSAK a Fradi

#69839
Az igen!<#wow1><#taps>

penge96
#69838
Nah jó, a tied szebben csavarodott 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#69837
Pont ugyanilyet rúgtam Rosickyvel! Teljesen ugyanilyen 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Fyrex
#69836
grat, szép 😊

Avanti Crociati!

penge96
#69835
[url=http://thepiratebay.org/torrent/5675586/Fraps_2010_v3.2.3.11796_Retail-]Fraps![/url]

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Pethy23
#69834
Eddigi legnagyobb szabadrúgás gólom😄
Megint Robi Carlos


#69833
segítséget*

#69832
Valaki tudna válaszolni nekem a #69808-ik hozzászólásomhoz? Megköszönném. Ja, meg esetleg valaki adna egy linket a legújjabb teljes verziós Fraps-hoz? Mert ahogy néztem, alapból másnak is 60 FPS-e van a játékban, mint ahogy nekem is, de amikor felvennék valamit, lemegy 5-re:S lehet régi Fraps

Köszi a segítségfet.

penge96
#69831
Hát én sem akarok átállni, nem tudom, nekem nem jön be a kontrollerrel való játszás, pedig van Boxom is... csak hát billen cselezni...impossible...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Fyrex
#69830
én billentyûzettel játszottam eddig is, és ezután is azzal fogok 😊

Avanti Crociati!

penge96
#69829
Látom, egyedül nekem nincs még normális kontrollerem <#mf1><#banplz>

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

tobias88
#69828
Még 3 évvel ezelõtti részben emelte át haver a kapusom az ívelés gombot nyomva, azóta azt hallom mindig ha 4-5 góllal nyerek, hogy:

"- Jó-jó, de egyik sem volt olyan szép, mint amikor széjjel aláztam a kapusodat"

<#idiota>
Fyrex
#69827
grat a gólokhoz, szépek!<#eljen><#worship>

csatlakoznék egy Giovinco emeléssel

Avanti Crociati!

Pethy23
#69826
Robi Karcsi bomba😄

#69825
Ha ez beakad..!<#taps>

#69824
*kis átolvadással!😄

Breki33
#69823
Na itt jó helyen áll a kapus pedig ha még õt is átemelem szerintem meglett volna a második legszebb Pes gólom

Mondjuk az elsõ csel ilyen kicsiben gondolom csak megtolásnak látszik, de gyönyõrû sarkos csellel csapott be két védõtt Jaki