PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Valaki kérdezte,hogy a játékosok feje felül a player name hogy tûntethetõ el,telepítéskor mikor a profilt létrehozod válaszd a player name alatt a no-t,ha már telepítve van akkor dokumentumok alatt a konami save mappában töröld az opció fájlt,figyelj ekkor a mentéseid elvesznek!!! Ezután mikor létrehozod az új profilt ki tudod kapcsolni a játékos neveket."
közben ennyi

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
"
Ganszpa1999 » 2010-10-03 12:45:07
Az 1.01 hivatalos patch azért nem megy a többségnek mert fogalmatlan az egészhez,tört játékuk van a reload verza és a másikak már fájl verzió 1.1-el jöttek ki,ha valakinek annyi esze nincs hogy az egér mutatót ráhúzza az exe-re,ekkor kiírja a fájlverzió számot,mit akartok 1.1-el frissíteni mikor már alapból 1.1-es? Szerinted a gép miért írja azt a hibaüziben,hogy esetleg a régebbi verzióhoz készült a hivatalos patch? Nem a gép a hülye,az ember nem tudja kezelni,ez a gyökérok.
Letöltetek minden vackot,azt sem tudjátok hogy mit,nem is olvastok utána,divatból teszitek,tisztelet a kivételnek,akinek meg nem inge nem veszi magára.Igen kemény a hangnem,de majd megszokjátok,vagy megszöktök.
Egy kérdés,ha x hülye,akkor muszáj mindenkinek hülyének lenni? Na ugye hogy nem "
Még egy kérdés amit elfelejtettem, szerelni hogy kell?
a kamu eséseket amúgy beveszi a bíró?
a manuális passz és a sima passz között mi a különbség? és melyik hogy van?
Nincs valamai normális kommentátor? (alapjátékosokon kívül).
"Valami hihetetlen jó lett az új rész. Ez az új passzolási rendszer is csak javított. 10/10 "
Mégis jó a passzrendszer? <#hehe>#hehe><#eljen>#eljen>
angol
német
spanyol
olasz
portugál
orosz?
Az angol verzióban milyen nyelvûek a kommentátorok?
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
gondolj csak bele már az nagy szám, hogy a kereteket nagyjából jól megcsinálták ennyi idõ alatt
ne legyetek már ilyen türelmetlenek két napja jött ki !
Breki Giovinco már nem juvés
-mert alapból az van beállítva
"Automata taktika kikapcsolása : Menagement Edit-be ki tudod kapcsolni és állíts mindent off-ra.Csak ne felejtsd el utána beállítani a Strategy módban a neked megfelelö manuális taktikát."
-R1 ?
-ez pasz _P
biztos a paszt nyomod?
lehet ívelés vagy manual pasz
érdemes ám megnézni a control leírást a játékban minden ilyen irányítási cselezési dolog le van írva
- Mert be van kapcsolva az automatikus csere
- E vagy RB, ha nyomogatod nem nyomvatartod akkor megtolja a labdát
- Mert túl nagy erõvel passzolod
http://goo.gl/gd6Zi5
- hogy lehet cselezni/viszonylag pontosan lõni távolról
- miért cserél helyettem a gép
- hogy lehet értelmesen sprintelni
- mért van az, hogyha megnyomom a passzot, akkor vagy nem arra passzol amerre épp a kart húzom, vagy 1 embert kihagy és a pálya másik felére passzol
hirtelen ennyi, remélem nem gond a tudatlanságom
szerintem biztos nem a megjelenés után pár nappal mikor még vhol kise jött
Amúgy milyen az online?
Ezzel viszont teljes mértékben egyetértek
"Üdv!
Szerintem teljesen meddõ dolog egy "elvakult" FIFA rajongót meggyõzni a PES szépségérõl, magával ragadó erejérõl, mert õk és mi teljesen más világban élünk. A számunkra / számukra létezõ "legjobb világban".
Ebbõl adódóan mindkét fél a saját játékát, annak jellegzetes elemeit szeretné viszontlátni a másikban is, azt, ami "elvarázsolta", s a játék rabjává tette... Csak a két játék teljesen más jellegû, így marad a megosztottság...
Csak az nem mindegy, ki hogyan, milyen úton jut el az egyik végletig! Az én környezetemben aki kipróbálta a PESt, az egytõl egyig "megfertõzõdött".
Szerintem az emberek 90%-a a kezdeti idõszakban elõbb találkozott a Fifával, mint a Pessel. Én a Pes4-ig csak az elõbbit ismertem, de kimondhatatlan élmény volt, amikor a PESben a harmadik meccsemen regularon már eljutottam az ellenfél kapujáig...
Évekig párhuzamosan játszottam mindkét játékkal, több részben felfedeztem az elõzõ PES részek újításait a FIFA következõ kiadásában, de az utóbbi 3 évben csak 1-1 meccset tudtam már lejátszani ez utóbbival, mert hiányzott az élményszerûség, az életszerûség. (Egyedül a magyar kommentár ragadott magával még az elsõ évben.)
Tehát egy olyan embertõl badarság lenne elvárni, hogy "megtérjen", s PES hívõvé váljék, aki a YouTube bug-jaiból s a demón lejátszott 1-2 meccsbõl ítéli meg a játékot, amely alapvetõen eltér az általa megszokott, kiismert, "sablonosabb" világától.
És ekkor jönnek a bugyuta, többnyire érzelembõl fakadó "érvek"...
Õszintén szólva, a licensz hiánya engem soha nem tántorított el a játéktól, mert mondhatni, az utolsó "szegig" szerkeszthetõ az adatbázis és a grafika is. Tudom, ez sokak számára mellékes, de én ebbõl a szempontból is "fertõzött" vagyok már több éve. Egy szép új mez vagy arc vagy fû, reklámtábla, logó stb viszontlátása esetén percekig képes vagyok annak hatása alá kerülni.
Természetesen az idei részben is vannak még fejleszthetõ eleme"
English:
Hello everyone. I made some changes and transfers only of players missing in the game especially the Italians. transfer only, no jersey numbers or store teams, just transfers.
I edited on course the pesedit patch OF, no other, so it’s completely compatible.
http://hotfile.com/dl/73244039/7822fab/popiOF_EDIT_02.10.rar.html
lövés jobb-bal iránygombok (brrrrrr billentyûzet😊
PATCH!
Telepítés AFS explorerrel! (Ha gyorsabban akarod szedni a patchet, torrent oldalakon megtalálod.)
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Pár kérdésem lenne.
Csavarni hogyan lehet benne? Nem akar összejönni, lövés után hiába nyomom az iránygombokat ( billel ) - szabadrúgásnál sem.
Illetve hogy a fenébe lehet rendesen szerelni?
Teljesen random szerel a játékosom, ha én irányítom ha nem akkor is, elvileg azzal amelyikkel el kezdi követni automatikusan az ellenfelet, ( mint a fifaban )vagy mégsem?
Van már olyan patch ami az eredeti csapatok, játékosok neveit teszi be?


