PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mert rengeteg ismerösnek RELOADED van és félnek tölle hogyha csinálnak 1 patchet akkor kell hozzá a hivatalos is.
FORZA MILAN!!!
én meg leírtam, hogy nem szórakozom többet a patchel
énis írjak be hozzászólás számot? 😊
kameraállítás se megy vele elég volt belõle
énis írjak be hozzászólás számot? 😊
kameraállítás se megy vele elég volt belõle
tudom mire ment fel !
3 órát szenvedtünk mert azt hitted a 2010-es patchre, hogy 2011-es
és én vagyok szenilis? 😊
Csak nem értettem ha felment miért fontos neked.
3 órát szenvedtünk mert azt hitted a 2010-es patchre, hogy 2011-es
és én vagyok szenilis? 😊
Csak nem értettem ha felment miért fontos neked.
Te már ténleg szenilis vagy<#csodalk>#csodalk>
Erre ment föl,de 1001 szer leirtam Pro_Evolution_Soccer_2011_MULTI_DVD_PC-R55
A RELOADED verzióra nem ment föl szerintem senkinek, azért kérdeztem hogy te hogy állsz a vele, mert rengeteg embernek RELOADED van meg.
Erre ment föl,de 1001 szer leirtam Pro_Evolution_Soccer_2011_MULTI_DVD_PC-R55
A RELOADED verzióra nem ment föl szerintem senkinek, azért kérdeztem hogy te hogy állsz a vele, mert rengeteg embernek RELOADED van meg.
FORZA MILAN!!!
köszi szépen és bocsi még1x!!
Mindörökké kedvenc: Chelsea FC Spanyol favorit: FC Barcelona Na és hajrá Magyar csapatok és Magyar válogatott!
az én reloaded-em nem az volt az exe-t is megnéztem a játék se ezt írta ki, sõt most sem ezt írja ki
#69965
a reloaded eleve 1.01-es, legalábbis nálam azt írja a verziószámnál, eddig nem raktam fel semmilyen patchet
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led
#69961
2010es hunpatchet õ szerkesztette és utána kapott admin jogot, nemtom miért
legalább vmi hasznosat is csinálna, nem csak oltaná az embereket, ha vmit nemtudnak megcsinálni
nincs mindenkinek felsõfokú angol és programozói vagy egyéb tehetsége, de ezt nehéz megemésztenie egy két embernek
legalább vmi hasznosat is csinálna, nem csak oltaná az embereket, ha vmit nemtudnak megcsinálni
nincs mindenkinek felsõfokú angol és programozói vagy egyéb tehetsége, de ezt nehéz megemésztenie egy két embernek
Innen is üzenem annak a gyereknek, hogy NAGYON SZÁNALMAS VAGY!!! 😄 <#mf1>#mf1><#taps>#taps><#banplz>#banplz>
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
az oldal
mert a fórumon kérdezett egy srác erre belinkeltem válaszként egy itteni hozzászólást erre ez a köcsög kijelenti hogy ne reklámozzunk másik oldalt
amikor meg más is leírja, hogy nincs igaza akkor kijelenti hogy itt buzerálták
kb annyit írtam, hogy aztse tudjuk ki õ és pl az én dolgaim ide hamarabb rakom fel és fórumos dolgokat erre szó nélkül kitörli <#boxer>#boxer><#duhos2>#duhos2>
azóta ennyit írtam csak
"Gratulálok, önkényesen törölsz hozzászólásokat !"
azóta kétszer törölte
mert a fórumon kérdezett egy srác erre belinkeltem válaszként egy itteni hozzászólást erre ez a köcsög kijelenti hogy ne reklámozzunk másik oldalt
amikor meg más is leírja, hogy nincs igaza akkor kijelenti hogy itt buzerálták
kb annyit írtam, hogy aztse tudjuk ki õ és pl az én dolgaim ide hamarabb rakom fel és fórumos dolgokat erre szó nélkül kitörli <#boxer>#boxer><#duhos2>#duhos2>
azóta ennyit írtam csak
"Gratulálok, önkényesen törölsz hozzászólásokat !"
azóta kétszer törölte
Sejtettem ezt is kitörölte <#kocsog>#kocsog><#mf1>#mf1>
http://www.peshungary.hu/forumtopic.php?cikkid=2198
http://www.peshungary.hu/forumtopic.php?cikkid=2198
Nagyi2Pac!
állítsátok már le ezt a gyereket alábbi hozzászólására teljesen normálisan válaszoltam erre kitörölte 😊
Most felvettem kíváncsi leszek ezt is törli-e

állítsátok már le ezt a gyereket alábbi hozzászólására teljesen normálisan válaszoltam erre kitörölte 😊
Most felvettem kíváncsi leszek ezt is törli-e

addigra biztos lesznek friss hírek ezzel kapcsolatban én megvárnám az elsõ online tapasztalatokat
#69954
Még nem vettem meg. Mo-n csak 8-a, és zavvi.com-on is csak akkorra lehet elõrendelni. Csak azért kérdeztem mert parázok, hogy megveszem aztán semmi kedvem nem lesz multizni vele a szar keretek miatt.
ezt inkább nemis kommentálom, csak egy kérdés ki buzerálta? 😛
"
Ganszpa1999 » 2010-10-03 16:59:44
Onefan,teljesen egyetértek ezen oldal leépülésével,viszont hunpatch idején tettem oda pár linket az sg-re amiért buzeráltak,azóta rühelem õket mint a lõtéri tetves kutyát,amúgy meg minden sokkal elõbb fent van külföldi oldalakon mint bármelyik magyaron,a magyar kiegészítõk meg ide kerültek fel eddig,a jövõrõl meg kár beszélni mert jövõbe nem lát senki.
Én cikkeket leírásokat nem értem rá eddig készítgetni,illetve nem sokat,egy két feltöltésre futotta csak tõlem,"
"
Ganszpa1999 » 2010-10-03 16:59:44
Onefan,teljesen egyetértek ezen oldal leépülésével,viszont hunpatch idején tettem oda pár linket az sg-re amiért buzeráltak,azóta rühelem õket mint a lõtéri tetves kutyát,amúgy meg minden sokkal elõbb fent van külföldi oldalakon mint bármelyik magyaron,a magyar kiegészítõk meg ide kerültek fel eddig,a jövõrõl meg kár beszélni mert jövõbe nem lát senki.
Én cikkeket leírásokat nem értem rá eddig készítgetni,illetve nem sokat,egy két feltöltésre futotta csak tõlem,"
Tudom, hogy nem ide tartozik, úgyhogy elnézést kérek, hogy munkát okozok a modiknak, de nem találtam a helyét. Szóval
Tudnátok ajánlani egy új és jó stratégiai játékot? Vagy egy picit régebbi, de szintén jót. Ha valamelyiknek különösen nagy a gépigénye, akkor mondjátok légyszi! Barátomnak vennék szülinapjára, de az a helyzet, hogy nem vagyok otthon azokban a játékokban ami nem foci
Tudnátok ajánlani egy új és jó stratégiai játékot? Vagy egy picit régebbi, de szintén jót. Ha valamelyiknek különösen nagy a gépigénye, akkor mondjátok légyszi! Barátomnak vennék szülinapjára, de az a helyzet, hogy nem vagyok otthon azokban a játékokban ami nem foci
Mindörökké kedvenc: Chelsea FC Spanyol favorit: FC Barcelona Na és hajrá Magyar csapatok és Magyar válogatott!
mondjuk én nem nagyon használom egyébként is GS-el sokkal egyszerûbb szerintem
Deffered mode bekapcsolva importáljuk ami kell utána mentéskor automatikusan más nevet ad neki vmi ilyesmit, hogy dt07_REBUILD.img
Deffered mode bekapcsolva importáljuk ami kell utána mentéskor automatikusan más nevet ad neki vmi ilyesmit, hogy dt07_REBUILD.img
#69946
Srácok, segítség kéne. Az AFS EXpl-ben az import folder menu nem aktív? Mit csinálok rosszul?
#69945
Billentyûzethez hogy állítjátok a cselezést?
Alapból nagyon nem trükköznek.<#szomoru1>#szomoru1>
Alapból nagyon nem trükköznek.<#szomoru1>#szomoru1>
#69944
Ez tényleg bitang!!!!
Amit a hangról írtam az az elõzõ PES-hez képest írtam. FIFA-t nem játszom kb 6 éve. ezt a mostani részt viszont nem tartom rossznak. Szóval lehet ez is az is idén. Bár két teljesen külön történet!!! De egyet alá kell írni az EA a hangok és zenék terén mindig jó volt!
Amit a hangról írtam az az elõzõ PES-hez képest írtam. FIFA-t nem játszom kb 6 éve. ezt a mostani részt viszont nem tartom rossznak. Szóval lehet ez is az is idén. Bár két teljesen külön történet!!! De egyet alá kell írni az EA a hangok és zenék terén mindig jó volt!
#69942
Mármint profin nyerek akkor ha kis csapat ellen játszok..<#banplz>#banplz>
#69941
Ja, én is, de ezzel is csak akkor ha az eddig PC-n megjelentekrõl beszélünk.<#vigyor3>#vigyor3> Szerintem az emberek többsége ugyanígy volt vele akárcsak én, fifa, majd véletlen találkozás a pes-sel és onnantól csak az, de azért az idei PC-s fifa össze sem hasonlítható az eddigiekkel, azokra mind igaz ami le volt írva a másik írásban. Egyébként most pc-n nyomom a PES-t, egész jól fut a gépemen(a fifa akad, mint az állat-p4 3,0ghz,1gb ram), de elég nehéz "visszaállni", top playeren is csak akkor nyerek, ha kis csapat ellen játszok.<#idiota>#idiota>PC-n engem se zavart sose a liszensz hiány, konzolon már inkább.
Nagyi2Pac ki ez az elvetemült ember? 😊
Ez a honlapja
klikk
zöld füvön fekete betükkel <#falbav>#falbav><#circling>#circling>
Ez a honlapja
klikk
zöld füvön fekete betükkel <#falbav>#falbav><#circling>#circling>
ez megõrült vki kérdezte, hogy kell asf explorert használni belinkeltem innen egy hozzászólást ami az említett ACP22 féle leírást tartalmazza
"Ganszpa1999 » 2010-10-03 14:22:32
A problémák topicban ACP22 leírta miként kell afs-el importálni a pesedit patch-et a játékba,keressetek rá ott.
MINDENKIT MEGKÉRNÉK a konkurencia oldalaira való mutagatástól (link,amely reklám)tartozkodjon,vagy másolja be ide a dolgot vagy írja le,de az oldal terhére ingyen reklámot ne propagandáljon.Köszönjük.
Ha valakinek nem megy az afs importálás,akkor nekiállok megcsinálom és felrakom ide a kész img fájlt,azt csak a játék eredeti img mappájába berakod azt go game,ja és az editet a save-be. "
"Ganszpa1999 » 2010-10-03 14:22:32
A problémák topicban ACP22 leírta miként kell afs-el importálni a pesedit patch-et a játékba,keressetek rá ott.
MINDENKIT MEGKÉRNÉK a konkurencia oldalaira való mutagatástól (link,amely reklám)tartozkodjon,vagy másolja be ide a dolgot vagy írja le,de az oldal terhére ingyen reklámot ne propagandáljon.Köszönjük.
Ha valakinek nem megy az afs importálás,akkor nekiállok megcsinálom és felrakom ide a kész img fájlt,azt csak a játék eredeti img mappájába berakod azt go game,ja és az editet a save-be. "
#69936
igen, pl. Madrid meccsen felszólal egy Hala Madrid, vagy magyar meccsen egy Ria Ria Hungária, azért az adja... 😊
na ezt biztosan nem tenném, nagyon fontos eleme focijátéknak a jó hang legalább 20-30 százalékot jelent szerintem
#69934
hol lehet kommentárt állítani?
#69933
ki kell kapcsolni és zenét hallgatni játék közben, szerintem az a legjobb megoldás😊
az olasz kommentár szerintem teljesen jó ugye a brazil az meg ver mindent korábban volt videó róla, Portugált is jónak mondják egyébként !
klikk ide
közönségnek meg eredeti szurkolásokat teszünk be nem kell ide fifa közönséghang 😊
klikk ide
közönségnek meg eredeti szurkolásokat teszünk be nem kell ide fifa közönséghang 😊
#69931
Ja közönség hangok meg kommentár az gáz! arra jó lenne valami patchet találni! FIFA-ból nem lehet átkonvertálni vhogyan a közönséget?
#69929
Na végre én is kipróbáltam. Kell még egy kis idõ, de nekem elsõre kicsit fura érzésem van....😞
Valahogy a játékosok mozgása mintha változott volna de nekem nem jön be nagyon szögletes. Az irányítást meg kell szoknom az új paddal.
DE a grafika az FERGETEGES!!! Különösen a lassítások tetszenek!!!
Mondjuk mire meglesz a final patch meg megszokjuk az lesz csak a tuti.😊
Valahogy a játékosok mozgása mintha változott volna de nekem nem jön be nagyon szögletes. Az irányítást meg kell szoknom az új paddal.
DE a grafika az FERGETEGES!!! Különösen a lassítások tetszenek!!!
Mondjuk mire meglesz a final patch meg megszokjuk az lesz csak a tuti.😊
#69928
pedig a legelsõ pes óta így lehet állítani😄
#69927
epic!
#69926
LOL fail

