PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
OF by emilinhos compatibile PESEdit 2011 Patch 0.1
Posted by pes-patch On October - 3 - 20109 COMMENTS
English:
Here’s an option file (compatible with PESEDIT0.1).
Updates:
- All transfers and kits numbers of Serie A 100%
- All transfers of the most important European teams
- Added new players: Pinilla, Maccarone, Ilicic, Bacinovic, Glik, Rubin, Eder, Moscardelli, Di Michele, Chevanton, Rafinha, Zuculini, Candreva
- Modified some fake (eg Krunacchi-Krasic, Yeghuma-Yebda) and placed in their respective teams
- Changed all the initial lineups of teams in Serie A last updated 02/10/10
- Revised the captains of all teams in Serie A (thanks to sIkkIo)
http://hotfile.com/dl/73425561/7edb5cf/EDIT_remake_by_emilinhos89.rar.html
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Melyik játékmódot kell kezdenem, ahoz, hogy egy igazi csapattal kezdjek szezont, és persze legyen mellette a kupa mérkõzések BL, stb...
Tehát egy rened szezont szeretnék kezdeni. Pl: a Juventus-al.
Köszi
A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.
Pontosabban nem a program filesban van a képen, hanem a start menüben, viszont az igaz, hogy ott csak parancsikonok vannak!
Termi nehogy még egyszer azt mond, hogy ne olvassanak vissza látod ez lesz megmondtam 😛
nem az a kép ember hanem a másik #69985
ez a sajátgépben van ahogy már többször elmondtam........
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
#70006: A képen nem a start menüben állsz, nem a program filesban (hogy jön ide egyáltalán a program files ami egy közönséges mappa?).
http://goo.gl/gd6Zi5
kiis linkeltem szombat reggel hivatalos oldalról
moddingwayen is fent van
leírás is van róla, hogy online módban fõleg miket javít
ne keverjük jobban már meg :-)
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
sajátgépben az exe-re álltam rá elõször de nem írt ki semmit képet is raktam be róla csak kurzor nem látszik
aztán elkezdett a program filesrõl okoskodni mondom megpróbálom azt is
<#rinya>#rinya><#papakacsint>#papakacsint>
http://goo.gl/gd6Zi5
de megéri?😄 szval az edigi részekbe a klaszik válogatott ban pl zidane nak más neve volt és a saját arca se volt meg míg a dt0cben otvolt a hozzátartozó arc...nemtudom értitek e mit akarok mondani😄
FORZA MILAN!!!
tudom h ez még korai meg csak nemrég jelent meg az a pes 11 de a kitserver kb mikorra várható??
és még annyit h feloldottam a classic válogatottakat és játékosokat de nemtalálom õket sehol...ebben tud-e nekem valaki segiteni?
értsd már meg a patch felrakásának semmi értelme,
ha nem a hozzá való exe-t használod
hu-sra nem rakom mert külföldieknek is pakolok dolgokat meg akkor már picassa sokkal egyszerûbb, képnézegetõben jobb egér gomb a képen upload és kész.
Diablóm van hivatalos kulccsal, úgy értem fõsulisként megvettem 😛
FORZA MILAN!!!
nem a patchoz való exe-t raktad fel és ha valaki bejön és azt olvassa, hogy megy a patchel a kamera azt ezzel csak megkevered és közben nem igaz !
Lehet, hogy neked vmi módosított xp-d van 😄D
Amúgy a noob.hu-t ajánlom képfeltöltésre, nem rak ki ilyen hülye reklámokat 😊
CSAK a Fradi
mikor kijött még nem volt kint a patch igaz az exe sem 😛
FORZA MILAN!!!
"Képileg" akkor lesz 1.1, ha nincs feltéve a patch, csak az 1.1-es exe. (mivel a játék a verziószámot az exe-bõl nézi)
Viszont a Reload akár még lehet is 1.1, ha úgy csinálták meg a release-t, hogy feltették rá a patchet. Ezt persze nem tudhatjuk.
CSAK a Fradi
http://s10.directupload.net/images/101003/3pyjl55p.jpg
Szerinte semmi közöm hozzá amit itt az sg-n történt vele :-)
Mit csináltatok vele vki megerõszakolta, már igazán kiváncsi vagyok 😛P
de egy 1.0.1-es exevel nem mûködik
a patch felrakásának meg a másik 1.0 -as exe-vel semmi értelme
http://goo.gl/gd6Zi5


