PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#70025
egyébként van másik is

OF by emilinhos compatibile PESEdit 2011 Patch 0.1
Posted by pes-patch On October - 3 - 20109 COMMENTS

English:

Here’s an option file (compatible with PESEDIT0.1).

Updates:

- All transfers and kits numbers of Serie A 100%
- All transfers of the most important European teams
- Added new players: Pinilla, Maccarone, Ilicic, Bacinovic, Glik, Rubin, Eder, Moscardelli, Di Michele, Chevanton, Rafinha, Zuculini, Candreva
- Modified some fake (eg Krunacchi-Krasic, Yeghuma-Yebda) and placed in their respective teams
- Changed all the initial lineups of teams in Serie A last updated 02/10/10
- Revised the captains of all teams in Serie A (thanks to sIkkIo)

http://hotfile.com/dl/73425561/7edb5cf/EDIT_remake_by_emilinhos89.rar.html
penge96
#70024
<#buck><#buck><#taps>

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#70023
rakd fel azt a rostert amit ma linkeltem
pisztácia
#70022
Értem. És az lehet hogy a premiere league be csak a MAN UTD van az eredeti nevével? Az összes többi cenzura?

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

Breki33
#70021
ezentúl ha Termi azt mondja nem történt semmi lényeges mindenki olvasson vissza 100 hozzászólást
Terminátor14
#70020
Igazad van, naiv voltam, én kérek elnézést! 😄D

CSAK a Fradi

penge96
#70019
Egyébként ugye idén is lesz Championship patch? (Angol 2. osztály)

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#70018
Master League

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

pisztácia
#70017
Üdv. Lenne egy hülye kérdésem, de segítség kellene...
Melyik játékmódot kell kezdenem, ahoz, hogy egy igazi csapattal kezdjek szezont, és persze legyen mellette a kupa mérkõzések BL, stb...
Tehát egy rened szezont szeretnék kezdeni. Pl: a Juventus-al.
Köszi

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

Breki33
#70016
tök mindegy mondom, hogy másik képrõl van szó
tobias88
#70015
"#70006: A képen nem a start menüben állsz, nem a program filesban (hogy jön ide egyáltalán a program files ami egy közönséges mappa?)."

Pontosabban nem a program filesban van a képen, hanem a start menüben, viszont az igaz, hogy ott csak parancsikonok vannak!
Breki33
#70014
de van crack <#boxer><#falbav>

Termi nehogy még egyszer azt mond, hogy ne olvassanak vissza látod ez lesz megmondtam 😛

nem az a kép ember hanem a másik #69985
ez a sajátgépben van ahogy már többször elmondtam........
penge96
#70013
lol???XD

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

tobias88
#70012
2002tõl? Ezt hogy érted?
#70011
esetleg ha valakinek lesz válasza a ML menü problémámra😄azt megköszönném... és egy méghülyébb kérdés😄😄😄 a naptárat az ML be azt szeretném h 2002tõl kezdõdjön ne 2010 augusztusában😄tudom h ezt nagyon nehéz megoldani de valaki hátha...😄
[HUN]FaTaL
#70010
Ja akkor ok 😊 Amíg nincs crack a patchhez addig hiába szenvedtek az 1.0-s exevel.


#70006: A képen nem a start menüben állsz, nem a program filesban (hogy jön ide egyáltalán a program files ami egy közönséges mappa?).

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#70009
Breki33
#70008
a hivatalosan kijött patchról !

kiis linkeltem szombat reggel hivatalos oldalról
moddingwayen is fent van
leírás is van róla, hogy online módban fõleg miket javít
ne keverjük jobban már meg :-)
penge96
#70007
Én mindjárt idegbajt kapok... 20 meccset játszottam ma, amibõl 3-at megnyertem, 14 döntetlen (mert jól játszok, mivel nem kapok gólt, de rúgni se tudok baszki) és 3 vereség... Nem vagyok képes gólt rúgni, miközben tegnap 5 meccs alatt 15 gólt rúgtam szintén Top Playeren. Megnéztem professionalen és dettó ugyanez... pedig tényleg nem tartom rossz játékosnak magam, már lassan 3 éve játszok a legnehezebb fokozaton, online is toltam, de ilyen még soha sem volt velem... tudom elég szánalmas vagyok hogy most itt siránkozok de ma majdnem egésznap jjátszottam, és nem szórakoztam közbe, hanem idegeskedtem... vagy ez azért van mert a ML-ben bele van építve hogy rossz forma?? (A játékosok mind toppon vannak...) Nem tudom, de már nem bírok várni az új kontrollerig...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Breki33
#70006
hihetetlen ma itt mindent többször kell elmondanom

sajátgépben az exe-re álltam rá elõször de nem írt ki semmit képet is raktam be róla csak kurzor nem látszik
aztán elkezdett a program filesrõl okoskodni mondom megpróbálom azt is

<#rinya><#papakacsint>
[HUN]FaTaL
#70005
Miért? Nem mindig 1.0 a release verzió, emlékeim szerint a gyári exe is 1.1.0. De ti milyen patchrõl beszéltek egyébként, mert sehol nem látom hogy egyáltalán bármilyen patch megjelent volna a játékhoz.

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#70004
Nem a parancsikonra, hanem az exere. Parancsikonon nem fog írni semmit...

http://goo.gl/gd6Zi5

#70003
...de nemaz a bajom...nemvagyok hülye...csakhogy az ML menüben nemcsak szimpla háttér van hanem pluszba odanyomják a játékosokat....
Breki33
#70002
Breki33
#70001
nézd meg gs-ben melyik az és cseréld
#70000
a master league menüje nekem ami nagyon nemjön be...azt szeretném lecserélni h csak egy kép szerepeljen a háttérben mint pl a csak a league/cup modban játszok....ebben ha tud vki segiteni...tudom h soka kérésem😄
Breki33
#69999
ha valaki a játékban lévõket akarja cserélgetni szerintem itt megteheti

#69998
ja értem köszi.
de megéri?😄 szval az edigi részekbe a klaszik válogatott ban pl zidane nak más neve volt és a saját arca se volt meg míg a dt0cben otvolt a hozzátartozó arc...nemtudom értitek e mit akarok mondani😄
Breki33
#69997
Menu Wallpapers - Barcelona Theme



http://www.multiupload.com/AY6QH44ZE6

Shevchenko
#69996
classic válogatottakat és játékosokat ki kell hozni a játékba, megkell nyerni a VB-t azokkal a csapatokkal amibõl classic válogatott lesz.

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69995
nem a méret a lényeg hanem a verziószám ha felraktad a patchet utána a patchelt exe kell szerintem itt a 18 megás de a játék kiírja vagy úgyis megnézheted ahogy a Peshungary-n írtam ha neked sem írja ki ha ráállsz.
#69994
sziasztok!
tudom h ez még korai meg csak nemrég jelent meg az a pes 11 de a kitserver kb mikorra várható??
és még annyit h feloldottam a classic válogatottakat és játékosokat de nemtalálom õket sehol...ebben tud-e nekem valaki segiteni?
Shevchenko
#69993
akkor most melyik exe kell hozzá?
a 40mb-os vagy a 18mb-os?

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69992
ezt nem te nézted meg hanem én próbáltam ki és írtam is itt

értsd már meg a patch felrakásának semmi értelme,
ha nem a hozzá való exe-t használod
Breki33
#69991
directupload sem csak ha kicsiben rakom
hu-sra nem rakom mert külföldieknek is pakolok dolgokat meg akkor már picassa sokkal egyszerûbb, képnézegetõben jobb egér gomb a képen upload és kész.

Diablóm van hivatalos kulccsal, úgy értem fõsulisként megvettem 😛

Shevchenko
#69990
patchez való exével meg nem müködik a kamera tegnap megnéztem neked,de mivan akkor ha más az exe a patch fent van?

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69989
ennek nem volt semmi értelme

nem a patchoz való exe-t raktad fel és ha valaki bejön és azt olvassa, hogy megy a patchel a kamera azt ezzel csak megkevered és közben nem igaz !
Terminátor14
#69988
Pedig 1-2mp után írja 😊
Lehet, hogy neked vmi módosított xp-d van 😄D

Amúgy a noob.hu-t ajánlom képfeltöltésre, nem rak ki ilyen hülye reklámokat 😊

CSAK a Fradi

Breki33
#69987
az nfo-ban egy szót sem írnak errõl, persze ettõl még lehet, de szerintem csak exe

mikor kijött még nem volt kint a patch igaz az exe sem 😛
Shevchenko
#69986
Lehet hogy keverem annyira nem vágom ezeket a dolgokat, az piztos hogy én ráraktam a patchet és utánna meg egy 40mb-os exét.

FORZA MILAN!!!

Breki33
#69985
ott néztem legelõször
nekem ott sem írja ki

sajna nem látszik a kurzor, de rajta állok

Terminátor14
#69984
Szerintem te nagyon csúnyán kevered itt a dolgokat 😊

"Képileg" akkor lesz 1.1, ha nincs feltéve a patch, csak az 1.1-es exe. (mivel a játék a verziószámot az exe-bõl nézi)

Viszont a Reload akár még lehet is 1.1, ha úgy csinálták meg a release-t, hogy feltették rá a patchet. Ezt persze nem tudhatjuk.

CSAK a Fradi

Shevchenko
#69983
Sok helyen irják ha nem telepítetted a patchet, akkor az csak képileg 1.01

FORZA MILAN!!!

Shevchenko
#69982
RELOADED 1.1.0.0 Mindenkinek azt irja ki de az nemigaz.

FORZA MILAN!!!

Terminátor14
#69981
LOL 😊))
És kiderül, hogy igaza lesz a srácnak 😛

Sajátgépben nézve írja ki.

CSAK a Fradi

Breki33
#69980
Ezt csak azért mert eztis törölni fogja

http://s10.directupload.net/images/101003/3pyjl55p.jpg

Szerinte semmi közöm hozzá amit itt az sg-n történt vele :-)

Mit csináltatok vele vki megerõszakolta, már igazán kiváncsi vagyok 😛P
Breki33
#69979
hát nekem nem írja ki



az nem kérdés hogy van-e patch mert az biztos 😊
Breki33
#69978
igen mert az 1.0-ás exe 😊

de egy 1.0.1-es exevel nem mûködik

a patch felrakásának meg a másik 1.0 -as exe-vel semmi értelme
[HUN]FaTaL
#69977
XP alatt nem emlékszem már de nekem kiírja. 1.1.0.0 az alap verzió (RELOADED). Amúgy szerintem nincs még semmilyen patch.

http://goo.gl/gd6Zi5

Terminátor14
#69976
Lol, hogyne jönne, csak idõ kérdése, most jelent meg a játék...😄

CSAK a Fradi