PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#70075
egyébként pedig

#69419
matula77
#70073
Szevasztok!Német kommentárt hol találok? Kösz!

Breki33
#70072
mondom, hogy nálam !

csak tudom, hogy énnekem mit ír ki, direkt megnéztem
[HUN]FaTaL
#70071
Nem, 1.01, de ha gondolod linkelek róla este képet...

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#70070


2010/2011 Season PES2010 Adboard and SFX Selector by Hicksville

Based on PES2009 Uber Selector by Jim, Nathan and B8hoven

* New Premier League adboards inc FA Cup
* New NPower Championship adboards inc FA Cup
* New Liverpool, England and Spain adboards (Spain – Bernabeu)
* New Bundesliga adboards
* New Ligue1 adboards
* New La Liga adboards
* New Serie A adboards
* New Eredivisie adboards
* New 2011 Asian Cup adboards

Also new to this patch:

2010 FIFA World Cup adboards by pocho_SL

Plus updated Champions League and better Europa League boards.

http://hotfile.com/dl/73639492/1da7fe3/Adboard_and_SFX_Selector_2010-2011_Season.rar.html
Breki33
#70069
Szerintem az olasz, de Portugált még nem próbáltam és a görög is jó lehet

Angol, Spanyol, Olasz-t próbáltam Spanyolról mondtam már, hogy szerintem milyen.

http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-commentaries
Fyrex
#70068
melyik most az elérhetõ legjobb kommentár? valaki egy link? 😊

Avanti Crociati!

Breki33
#70067
tobias88
#70066
Így a végére már annyira figyeltem oda a beszélgetésetekre, hogy 1.1-1.0-1.1-1.1-1.0-1.1-1.1....
tobias88
#70065
Ez nem bug, kapusként csináltam párszor <#nyes>
Fyrex
#70064
mekkora egy értelmi fogyatékos vagy te azt a k***va már elnézést 😄😄😄

Avanti Crociati!

Breki33
#70063
ezse így van és ezt is írtam már nálam az eredeti crack verziószáma 1.0
és a játék is ezt írja ki míg a másik az 1.1-et

deha ugyanaz áruld már el miért megy az egyikkel a camera patch és miért nem másikkal és miért kérték az ewo web-en hogy az 1.1-es crackel is mûködjön a program ha annyira nem létezik?

a patchról is hogy erõsködtél hogy nincs 😛
[HUN]FaTaL
#70062
Még annyit, hogyha scene release lenne tudnék róla mert benne lenne a pre adatbázisban 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#70061
Oroszok. Értem, tehát ez egy fake reloaded crack. 1.01 az eredeti reloaded crack verziószáma is. A témát lezártam 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#70060
huhh utoljára

kiraktam képen miben vanbenne patchel együtt ezt a packot és nem a reload adta ki így hanem az oroszok csinálták meg ugyanúgy mint a teljes játék 2-3 gigás változatát
azis létezik attól még hogy nem tudsz róla

engem nem érdekel mit hiszel de ne terjeszd már mert nem így van
ha sima crack lenne mérete és verziószáma egyezne és mindegyikkel menne a camera patch

ezzel szemben nem egyezik mindkettõ mást ír ki a játékban és az 1.0.1-el nem mûködik a kamera patch ezt az ewo-n a készítõ fórumában megis beszéltük.
[HUN]FaTaL
#70059
Nincs sima RELOADED crack meg nem sima, ami ott van neked az a simából kiszedett crack only hogy ne kelljen az egészet letölteni. De jó legyen, akkor kétféle scene crack van, már csak annyi a kérdésem, hogy mivel jött együtt ez a crack, mert külön cracket a RELOADED nem ad ki, csak a patchel egybecsomagolva vagy a játékkal az isoban 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#70058
én igen, de nem képes felfogni

azt se tudta, hogy van patch most meg ezt hajtogatja 😛
Breki33
#70057
nem nem írták el

sima reloades crackal megy a kamera állítás ezzel pedig nem
más fórumokon is írták ugyanezt

ne hajtogasd már ezeket attól nem lesz igaz !
[HUN]FaTaL
#70056
#70053, még mindig egyféle crack van hiába az a verziószáma, mert a dobozos verzió crackje. Vagy az van hogy elírták a verziót, vagy az, hogy a dobozos angol rlsen rajta van a patch.

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#70055
nézd csak meg a verziószámát annak a crackodnak hiába hajtogatod
#70054
nem unjátok?😄
[HUN]FaTaL
#70053
Mondom hogy 1.1 van írva verziónak a reloadednél, valójában 1.0, gondolom elírták, teccikérteni?

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#70052
Ember egyféle crack van ne idegesíts már 😄 Van a RELOADED crack és kész. Meg persze az eredeti játéké.

http://goo.gl/gd6Zi5

#70051
ps3 karral lehet vele játszani pc-n???

Breki33
#70050
Ki mondta, hogy nem lehet szép laposan lõni ilyen szépen jól leszorítva erõbõl meg lehet lõni csak megvan a trükkje



Breki33
#70049
Breki33
#70048
hogy ne ragozzuk tovább

Breki33
#70047
áhhhhhh kész én feladtam <#falbav><#nyes>

nem változott a többi file mivel nem tudtuk felrakni a patchet olvass már vissza

egyik exe-t berakom megy másikat berakom viszont nem
de már ezt is leírtam
[HUN]FaTaL
#70046
"és ezzel az exevel nem megy a campatch az 1.0-al igen !"

Mert változott a többi fájl, tehát nem, nem megy rendesen 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#70045
nem csak

ezt te mondod aki azt se tudtad, hivatalos patch van 😛

egyébként rendes megy kipróbáltam
és ezzel az exevel nem megy a campatch az 1.0-al igen !
Breki33
#70044
#69956 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[HUN]FaTaL
#70043
Mondom az 1.0-s nodvdvel nem fog rendesen menni, evvel kezdtem. És még mindig csak 1.0-s nodvd reloaded van.

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#70042
vagy szerinted noDvd nélkül fél napi próbálgattuk volna feltenni a hivatalos patchet? :-)

[HUN]FaTaL
#70041
A RELOADED crack még mindig az 1.0hoz van és nem az 1.01hez (hiába az a verziója)....

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#70040
nem értem miért erõsködsz gondolod hazudok? 😛

#70039
😄D

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#70038
Lol!

#70037
ez szerintem mehet a best of sg topikba😄
[HUN]FaTaL
#70036
Linkelj már egy cracket az elsõ patchhez <#falbav>

Nincs crack csak az 1.0hoz.

http://goo.gl/gd6Zi5

penge96
#70035
Nah én megyek, jóéjt mindenkinek, és gólokban gazdag következõ fordulót kivánok a kedvenc csapataitok számára 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#70034
Jah tényleg...bocs félreértettem, azt hittem hogy neked kell.
De ha Te magad csinálod, akkor sok sikert!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

pisztácia
#70033
Köszi mindent.

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

#70032
én azt tudom h ien nemlesz ezért látok magam neki...mezek arcok már a legtöbb megvan mert tavalyiba csináltam reklámtáblák is pl bl meccseken nálam ps2es reklámtáblák vannak meg sharp amstel csak egy kitserver kell h átrakjam ebbe a pesbe..de ezt a naptáras dolgot sose tudtam megoldani mondjuk annyira nemis zavaro csak gondoltam itt hátha tud vki vmien megoldást.
penge96
#70031
Van benne valami 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#70030
Én ismerem úgy ahogy, dehát haladni kell a korral 😄 Egyébként kétlem hogy lesz ilyen patch, túl sok munka ahhoz képest hogy hány ember igényli...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#70029
szval én nem a metroszexuális cr-el szeretnék virtuális bl-t nyerni hanem roberto carlosal hierroval meg stb😄
#70028
baz minek😄 mer én azon nõttem fel nem ezen a gusztustalan erõfocin ami ma megy...😄 ja csak van egy kis minõségbeli különbség a pes 3 és 11 között😄...szal aki ismeri a 90 es évek és 2000es évek elei focit focistákat...annak a mai foci sztem közel sem oan élvezetes😄😄
penge96
#70027
Jézusom 😄 Most komolyan, ez minek?XD Szedd le a PES 2-3-t 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#70026
szóval én csinálni akarok egy oan patcht amibe a 2002-2003 futball évad van benne😄 szal a real madrid ban ronaldo figo zidane muban beckham nistelrooy stb stb...és így azt szeretném h az ML ben is ott induljon az egész..remélem érthetõ..ezért szeretném h az ML 2002 augusztusában induljon😄