PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ja jó azt hittem olyan mint a 10be, és csak cserélni lehet más játékosra 😄 nem szóltam
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
pes editoron kívül mivel lehet átigazolásokat végrehajtani? mert nem igazán történik változás save után... ahhoz képest hogy a multidvd r-55 verzió állítólag mindenben frissitett, elég vicces mennyire levan maradva átigazolások terén =/
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
ez érdekes, mert sokan írták ugyanezt, de az én reloaded verzióm 1.0-át ír ki 😛
Majd felrakhatnád az exe-d
Majd felrakhatnád az exe-d
tõled már kétszer kérdeztem a cselezéssel kapcsolatban, de egyszer sem válaszoltál 😛
A kommentátorokkal kapcsolatban teljesen más a véleményem.
Az olasz kommentár pont, hogy hangulatos attól, hogy helyzetnél hangsúly felemelve izgatottam kiabálja, hogy Del Pierooooooooooooooooooo és ezt így nyújtja.
Tegnap próbáltam ki a görögöt szerintem azis egész jó igaz én görögország imádóként pár alap dolgot megértek belõle.
Az pont jó ha ketten beszélnek olaszországban szokás is, hogy szinte egymás szájából veszik ki a szót lásd korábbi videót pl.
A Spanyol-t is vártam, de tényleg mintha Jar-Jart hallgatnám ugyanaz a hangsúly mint a filmben volt, nekem az ezért nem tetszik.
A Portugált szeretném még kipróbálni illetve az oroszt letölteni, de eddig szerintem az olasz a legjobb, góloknál helyzeteknél nagyon élethû.
A kommentátorokkal kapcsolatban teljesen más a véleményem.
Az olasz kommentár pont, hogy hangulatos attól, hogy helyzetnél hangsúly felemelve izgatottam kiabálja, hogy Del Pierooooooooooooooooooo és ezt így nyújtja.
Tegnap próbáltam ki a görögöt szerintem azis egész jó igaz én görögország imádóként pár alap dolgot megértek belõle.
Az pont jó ha ketten beszélnek olaszországban szokás is, hogy szinte egymás szájából veszik ki a szót lásd korábbi videót pl.
A Spanyol-t is vártam, de tényleg mintha Jar-Jart hallgatnám ugyanaz a hangsúly mint a filmben volt, nekem az ezért nem tetszik.
A Portugált szeretném még kipróbálni illetve az oroszt letölteni, de eddig szerintem az olasz a legjobb, góloknál helyzeteknél nagyon élethû.
#70171
Köszönöm a segítséget!
Igen. Felraktam a reloaded játékot a DVDrõl + rá a crack (gondoltam elõször kipróbálom, mielõtt patchelgetek), és már akkor 1.01-et írt ki.
Azóta nem nyúltam hozzá, csak az EDIT fájlt bemásoltam a save-be a peseditbõl.
Kamera ilyen még nem állítottam, ma megnézem.
Nem tudom, hogy ez tényleg 1.01, vagy csak a felirat. Minden esetre az 1.01 telepítése nem sikerül, a lentebbi okokból. Ha kell, akkor a szöveget is majd be tom tenni képként de az sima windows hibaüzenetnek tûnik.
Azóta nem nyúltam hozzá, csak az EDIT fájlt bemásoltam a save-be a peseditbõl.
Kamera ilyen még nem állítottam, ma megnézem.
Nem tudom, hogy ez tényleg 1.01, vagy csak a felirat. Minden esetre az 1.01 telepítése nem sikerül, a lentebbi okokból. Ha kell, akkor a szöveget is majd be tom tenni képként de az sima windows hibaüzenetnek tûnik.
szorítsd le, illetve R2-vel lehet olyanokat amirõl gif-et is beraktam
DE itt figyelni kell arra, hogy olyan szituációban légy, hogy rendes tiszta lövõhelyzet legyen, több szorongatva több védõtõl, félig eldõlve itt nem valószínû, hogy pontosan fogsz lõni, ugyanúgy mint a való életben.
Legurított kapáslövésnél meg elég egy rövid gombnyomás még mielõtt odaér a labda
DE itt figyelni kell arra, hogy olyan szituációban légy, hogy rendes tiszta lövõhelyzet legyen, több szorongatva több védõtõl, félig eldõlve itt nem valószínû, hogy pontosan fogsz lõni, ugyanúgy mint a való életben.
Legurított kapáslövésnél meg elég egy rövid gombnyomás még mielõtt odaér a labda
akkor bocsi azt a választ nem találtam
a játék is 1.0.1-et ír ki?
mert nekem még most sem azt írja ki
kiváncsi lennék azzal az exe-vel menne-e a kamera állítás
egyébként az egész crack vita felesleges volt, hisz a jól ismert helyen 1-ei dátummal kint is van !
"Pro Evolution Soccer 2011 v1.01 (v1.1.0.0) No-DVD/Fixed EXE 01-10-2010
RELOADED"
a játék is 1.0.1-et ír ki?
mert nekem még most sem azt írja ki
kiváncsi lennék azzal az exe-vel menne-e a kamera állítás
egyébként az egész crack vita felesleges volt, hisz a jól ismert helyen 1-ei dátummal kint is van !
"Pro Evolution Soccer 2011 v1.01 (v1.1.0.0)
RELOADED"
#70166
közelrõl érdemes használni, fõleg ha kapusra mész rá
a lövés és utána RT gombot (helyezett lövés)
a lövés és utána RT gombot (helyezett lövés)
Di Maria oktat:
Amúgy a lövés dologgal én is néha bénázok, szemtõl szembe a kapussal képes vagyok 3 méterrõl fõlé rúgni 12-13 méterrõl...Messzirõl más megy a lövés, bár ott meg nincs szerencsém, mert rengeteg kapufát rúgok kintrõl...
Amúgy kipróbáltam az összes kommentátort, görögöt és portugált is beleértve, de nem elég hangulatos egyik sem, például gólnál még a hangsúlyt sem emelik fel, mondják ugyanúgy tovább a szövegüket, sõt néha egyszerre ketten is beszélnek...
továbbra is a spanyol a legjobb számomra, ott legalább kiabálnak ha gól van, meg a hangsúlyozás is megvan...bár az sem tökéletes persze
Amúgy a lövés dologgal én is néha bénázok, szemtõl szembe a kapussal képes vagyok 3 méterrõl fõlé rúgni 12-13 méterrõl...Messzirõl más megy a lövés, bár ott meg nincs szerencsém, mert rengeteg kapufát rúgok kintrõl...
Amúgy kipróbáltam az összes kommentátort, görögöt és portugált is beleértve, de nem elég hangulatos egyik sem, például gólnál még a hangsúlyt sem emelik fel, mondják ugyanúgy tovább a szövegüket, sõt néha egyszerre ketten is beszélnek...
továbbra is a spanyol a legjobb számomra, ott legalább kiabálnak ha gól van, meg a hangsúlyozás is megvan...bár az sem tökéletes persze
#70163
csak egy tizedmásodpercig kell megnyomni a gombot😛
#70162
Nekem még mindig nem sikerült tudatosan egy jó lövést elereszteni o.O nemigazán jöttem még rá hogy is kell...képes vagyok 10 méterrõl fölédurrantani :[
Nem ment fel, írtam. Azt írta, hogy vagy a patch hibás, vagy nem jó verzióra akarom telepíteni (de ilyen windows szöveg). ill. az alap reloaded 1.01-esként indult, szal úgy tekintem, hogy már bennevan, és ezért nem futott le (orig exével sem - de lehet az orig exe sem volt jó, amit a reloaded feltett). 😄
nem írtam le százszor csak a srác szerint jó vele és erõsködik, és szeretném tudni másnál mûködik-e vagy mi a helyzet
másrészt csak segíteni próbáltam erre sértõdötten beszólsz
most jobb lenne ha a korábban megbeszéltek szerint járnék el?
ugye arról volt szó, hogy rövid jelenet max 2 mega egész akció, 3 mega körül lehet
ha nagyobb akkor linkeljük
másrészt csak segíteni próbáltam erre sértõdötten beszólsz
most jobb lenne ha a korábban megbeszéltek szerint járnék el?
ugye arról volt szó, hogy rövid jelenet max 2 mega egész akció, 3 mega körül lehet
ha nagyobb akkor linkeljük
ezt nem hiszem, de köszi a beszólást
gondolom nemcsak nekem fontos, hogy lehessen az újabb patch-el is kamerát állítani
gondolom nemcsak nekem fontos, hogy lehessen az újabb patch-el is kamerát állítani
Még mindig gyorsabban betölti mint elolvasni az elmúlt 250 hszt ami csak arról szól neked miért nem 1.01 a játék és nem jó hozzá a camera patch...
Pes2011 Songs list
dt02:
14: 50mila - Nina Zilli
15: L' Inferno - Nina Zilli
16: Aerious Light - Data
17: Armistice - Phoenix
18: In Your Arms - Destine
19: When I Grow Up - Fever Ray
21: Theo - Apples
22: The Law Of Life - Elite Force
23: Stop For A Minute - Keane Ft. K'Naan
24: Sweet Disposition - The Temper Trap
25: Celestica - Crystal Castles
26: The Reeling - Passion Pit
27: Cousins - Vampire Weekend
28: AIE A Mwana - Black Blood
29: Dental Driller JABBERLOOP - Soft Lipa
30: Marcha De La Vida - Balkan Beat Box
31: Roda Piao - Azymuth
32: Poira - Democustico
33: Die tomorrow - Coldrain
34: Crystalised (Rory Phillips Remix) - The xx
35: Head first down - Whitley
36: Sleepeater - Shihad
37: Wumbanzanga - Konono
38: Microdancing - Babasonic
44: Konami music (Tech Funk)
45: Konami music (Advertise)
46: Konami music (Maximum hop)
47: Konami music (Ball of revenge)
48: World Beat Dance - Dan Stewart
49: Adrenaline - DaFuzz
50: Mood Control - Ignacio "Nacho" Garcia
51: To A Perfect end - Nobuko Toda
52: We are one - Nobuko Toda
53: Evolution - Nobuko Toda
54: Victim Ora - Nobuko Toda
55: V1 - Nobuko Toda
56: Konami music (Royal Road)
57: Konami music (Finale)
58: Konami music (Reworked,reuited)
59: Konami music (Berimbau beats)
60: Konami music (Peacock tail)
64: Konami music (Frogger)
65: Konami music (Gradius)
66: Konami music (Castlevania)
67: Konami music (Konami wai wai world)
68: Konami music (Twinbee)
69: Konami music (Mystical Ninja)
70: Konami music (Contra)
71: Konami music (Pooyan)
72: Konami music (Yie ar Kung Fu)
alll files are unnamed_... adx
dt02:
14: 50mila - Nina Zilli
15: L' Inferno - Nina Zilli
16: Aerious Light - Data
17: Armistice - Phoenix
18: In Your Arms - Destine
19: When I Grow Up - Fever Ray
21: Theo - Apples
22: The Law Of Life - Elite Force
23: Stop For A Minute - Keane Ft. K'Naan
24: Sweet Disposition - The Temper Trap
25: Celestica - Crystal Castles
26: The Reeling - Passion Pit
27: Cousins - Vampire Weekend
28: AIE A Mwana - Black Blood
29: Dental Driller JABBERLOOP - Soft Lipa
30: Marcha De La Vida - Balkan Beat Box
31: Roda Piao - Azymuth
32: Poira - Democustico
33: Die tomorrow - Coldrain
34: Crystalised (Rory Phillips Remix) - The xx
35: Head first down - Whitley
36: Sleepeater - Shihad
37: Wumbanzanga - Konono
38: Microdancing - Babasonic
44: Konami music (Tech Funk)
45: Konami music (Advertise)
46: Konami music (Maximum hop)
47: Konami music (Ball of revenge)
48: World Beat Dance - Dan Stewart
49: Adrenaline - DaFuzz
50: Mood Control - Ignacio "Nacho" Garcia
51: To A Perfect end - Nobuko Toda
52: We are one - Nobuko Toda
53: Evolution - Nobuko Toda
54: Victim Ora - Nobuko Toda
55: V1 - Nobuko Toda
56: Konami music (Royal Road)
57: Konami music (Finale)
58: Konami music (Reworked,reuited)
59: Konami music (Berimbau beats)
60: Konami music (Peacock tail)
64: Konami music (Frogger)
65: Konami music (Gradius)
66: Konami music (Castlevania)
67: Konami music (Konami wai wai world)
68: Konami music (Twinbee)
69: Konami music (Mystical Ninja)
70: Konami music (Contra)
71: Konami music (Pooyan)
72: Konami music (Yie ar Kung Fu)
alll files are unnamed_... adx
szép, de ne ilyen nagyban rakd már be please
több mint három mega ezt simán 60%-osra lehetne méretezni vagy megvágni #70145-ben az egész akció kisebb méretû
így gondolom ezt például, másfél mega lett
több mint három mega ezt simán 60%-osra lehetne méretezni vagy megvágni #70145-ben az egész akció kisebb méretû
így gondolom ezt például, másfél mega lett
#70149
Grazie Mille!😊
#70146
Láttam valakinek ezzel is gondja volt:
AFS explorer tutorial
http://www.pes-patch.com/2010/10/afs-explorer-tutorial-by-hawke-how-to-patch-pes-2011.html
AFS explorer tutorial
http://www.pes-patch.com/2010/10/afs-explorer-tutorial-by-hawke-how-to-patch-pes-2011.html
az elõreívelés már nem fért bele, ezért azt sárgával jelöltem, de a lényeg, hogy érdemes jól beállítani a taktikát, lásd itt a szélsõ védõk mozgását támadáskor! 😊


Avanti Crociati!
#70144
Bombonera Stadion (Boca Juniors)
http://www.pes-patch.com/2010/10/la-bombonera-boca-juniors-by-anhtaidatquang.html
http://www.pes-patch.com/2010/10/la-bombonera-boca-juniors-by-anhtaidatquang.html
próbáljátok már ki nektek megy-e ezzel a kamera patch õ azt állítja nála igen
http://www.sendspace.com/file/immkr5
http://www.sendspace.com/file/immkr5
#70141
vki estleg akkor tudna segíteni? mert pl ha megcsinálom az internek a régebbi csapatlogóját akkor photoshopban tök szép sima a széle amikor meg beteszem a gamebe ott tök recés a széle..gondolom roszul mentem el pedig szinpaleta módban mentem png ként
#70139
azt vki meg tudja mondani h a real madrid hoz tartozo szám és betüstilus a dt0c-n blül meik bin? meg h amikor logot(pl csapat) készitek akkor miért recés a széle (photoshoppal).
A Peshungary-n itt a srác ezt írja
Sonic féle 1.2-es camera settings+ 19megás 1.1-es crack Itt van és mükõdik
http://www.peshungary.hu/forumtopic.php?cikkid=2197
én vagyok béna, hogy a linken csak a porgarom találtam?
Sonic féle 1.2-es camera settings+ 19megás 1.1-es crack Itt van és mükõdik
http://www.peshungary.hu/forumtopic.php?cikkid=2197
én vagyok béna, hogy a linken csak a porgarom találtam?
Mindegyiknél fordul, ami alap kamera. Lehet a zoommel kell játszani...
Amúgy ez a top player AI akkora gáz, mint állat. Gyakorlatilag semmit nem csinál a meccsen, csak próbál elõre jönni, a passzai rosszak, de még így is jó neki, mert 3 játékosommal szaladok el a labdamellett, mire felvenné, meg 3 játékosommal futok bele , de mintha átsiklana mellettem. Furcsa picit, de lehet csak én vagyok ilyen béna, mert mindenkinek jó. 😊
Lehet megszoktam a PES2010 pörgését és ez most hihetetlen nehézkes utána. Nem elég dinamikus, de lehet én nyomom rosszul (ha védekezek , akkor az ellenfél se dinamikus) 😄
Amúgy ez a top player AI akkora gáz, mint állat. Gyakorlatilag semmit nem csinál a meccsen, csak próbál elõre jönni, a passzai rosszak, de még így is jó neki, mert 3 játékosommal szaladok el a labdamellett, mire felvenné, meg 3 játékosommal futok bele , de mintha átsiklana mellettem. Furcsa picit, de lehet csak én vagyok ilyen béna, mert mindenkinek jó. 😊
Lehet megszoktam a PES2010 pörgését és ez most hihetetlen nehézkes utána. Nem elég dinamikus, de lehet én nyomom rosszul (ha védekezek , akkor az ellenfél se dinamikus) 😄
Én nézzem meg, hogy a te gamepad-on melyik? 😄
Amúgy fogalmam sincs...
Msn-nel? Nemtom, mi történt volna? Leköt az FM, azért nem vagyok fent, ha ez volt a kérdés. 😊
Amúgy fogalmam sincs...
Msn-nel? Nemtom, mi történt volna? Leköt az FM, azért nem vagyok fent, ha ez volt a kérdés. 😊
CSAK a Fradi
Nem hallottam. Az melyik a rumblepad 2õn? Nem L2, akkor van még ott a középen fent bal és jobb.. a mode és a vibration gondolom nem . 😄
Jah, kösz. Akkor az L1 lesz az. Bár az érdekes, mert az L1+ kiugratás aktiválná a stratégiát? furcsa, szerintem nem. 😄 Minden esetre legalább azt észrevettem, hogy kirúgásnál, dobásnál mutatja, a támadás intenzitást és a benyomható gombokat.
Amúgy nagyon nem fekszik az új PES, de nyilván a más ritmus miatt. De ennyi elég volt, majd holnap újra megpróbálom, hátha jobban tetszik. 😊
Amúgy nagyon nem fekszik az új PES, de nyilván a más ritmus miatt. De ennyi elég volt, majd holnap újra megpróbálom, hátha jobban tetszik. 😊
Dejó, 3 év után rájövök h lehet irányítani a kapust 😄 (Emberváltás+Jobb Stick)
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"






