1192
Garry\'s MOD for Source
  • Gvatto
    #512
    nagyon kérlek segítsetek!!!
    felteszem a pacsteamet, és nem tudom futtatni az autoupdatort. nem tudom letölteni a fájlokat, és azthiszem ennek köszönhetően nem megy a pacsteam,
    mert amikor el akarom indítani, akkor kiírja, hogy: platform error bad module 'bin/friendsUI.dll', not loading
    megnéztem ilyen fájl nekem nics is :(
    pls segítsetek
    előre is thx
  • Aquir
    #511
    nekem van Gmod meg wiremod is egy ideje de mi az az svn program?:)
  • zoolee
    #510
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sry, de mivel nincs bankkarim törtel játszok még.

    Szóval csak eredetinál lehet ezzel az SV N progival megcsinálni?
  • F1re
    #509
    svn programmal kell leszedni a wire modot
  • zoolee
    #508
    Hali..Azt szeretném megkérdezni, hogy a WIRE modhoz kell még vvalami + file? Mert bemásoltam a 3 filet az addonsba, megjelenik a modmanegerben, de a játékban nem:S
  • Venom
    #507
    Üdvözletem. Szeretném bejelenteni hogy elindult a Garry's mod blog-hoz tarozó furumunk.
    http://hungmodforum.portbb.com/

    Egyenlőre még nincs sokminden rajta mivel nemrég indult de lassan benépesül :)
  • Venom
    #506
    Azóta amióta átcsináltam XD
    Tudom hogy nem DeLorean de így egyételműbb hogy miről van szó.
  • Gibor
    #505
    De a Challanger mióta Delorean?
  • Fantos
    #504
    nagyon tetszik mind a kettő járműveket gaszán lehetne optikai tuningolni azzal a V motoral XD
  • Venom
    #503
    Sehogy. Azok alapból rajta vannak azon a járgányon :) HL2 Episode Two-ból van.
  • Yoda001
    #502
    fasza,deloreaonon hogy csináltad a villogó indext/féklámpát? :)
  • Venom
    #501
    Na régen írtam. Rég nem csináltam videót sem úgyhogy most kaptok kettőt amin lehet gondolkodni :D nem poén csak jól sikerült aztán felvettem:
    http://www.youtube.com/watch?v=huo6gFC_vYc
    http://www.youtube.com/watch?v=6RfDV-n8FCs
  • Aquir
    #500
    nem tom :|
  • STurmGewehr
    #499
    Fakk nem működnek az addonjaim:S Miért nem?
  • Aquir
    #498
    akkor PhysChanger + paper :P
  • vki
    #497
    Hi!

    Valaki tud olyan cuccot, amivel egy fémdarabból (lsd. PHX fémlap), egy erős, vizen úszó tárgyat lehet csinálni? (A PhysChanger vagy mi a fene a neve + WOOD kombináció nem a legjobb)
  • Aquir
    #496
    hibák offline módban: (jobb fölül a hibaüzenet)

    ez
    kerék
    Expression chip nem jó
    Nukie
    consol
  • Twetr0x
    #495
    :O áztá
  • Fantos
    #494
    következtetés:Sentry-t nem lehet mozgatni
  • Twetr0x
    #493
    Sentryt nekem sem sikerült mozgatnom
  • TreDoR
    #492
    Hát nemtudom, most akkor ebben tényleg ennyi bug van? Sentry Gunt meg sem tudom emelni physgunnal, ha pedig gravity gunnal eldobom, elég érdekesen rójja a köröket a levegőben... Ahogy olvasom facepunchstudios.com-on elég sok embernél hibás.
  • Aquir
    #491
    most akkor ne töltsem le?
  • TreDoR
    #490
    Hát, elvileg benne lett volna a Half-Life 2-ben, csak aztán ellopták a game forrását, ezért a valve átalakított benne sok mindent és pl. ezt (is) kivette.
  • Fantos
    #489
    úristen mieza hídra?
  • TreDoR
    #488
    Aham, szóval akkor a GMOD 10 ezzel az updattel a GMOD 2007 Beta végleges verziója?
  • Dodo55
    #487
    Azért 2007, mert az új Source Engine neve Source 2007.
  • Neoncsoves
    #486
    nem megy a multi, egy csomó addon, ja persze ha megsebzel egy embert akkor crash (ha téged sebeznek akkor is)... kösz garry... -.-'
  • vki
    #485
    Kijött a GMOD frissítés!!!!

    További info:

    www.garrysmod.com
  • TreDoR
    #484
    1000 köszönet!
    A Half-Life 2 Beta Hydra-jára gondoltam, fent van garrysmod.org-on is:

  • Aquir
    #483
    no collide tool
    nem rémlik mi az a hydra
  • TreDoR
    #482
    World modelleket, hogy lehet egymáson áthúzni (pl. gondolok itt a Hydrára)?
  • Aquir
    #481
    nem csak a nuke a gond már mondtam :) egyébként semmi hiba nem jó
    lehet hogy ujra kéne rakni, lehet hogy valami nincs jó helyre rakva, nemtom
  • Fantos
    #480
    de ha robban szépen robban és semmi hiba akkor nem mindegy?
  • Aquir
    #479
    most így fejből kb valami ilyet ír (azóta nem néztem meg, mert 2 vizsgám volt ma :P): "stb.stb. lua nil value":)

    meg amikor robban a nuke akkor sorozatba jön üzenet hogy nem tud kezelni valamit, és tele lesz vele a consol:)
  • Venom
    #478
    Oké. De sztem ott valami más gond van. Én amikor épp elmegy a netem akkor kénytelen vagyok offline módban játszani és nem vettem észre semmien problémát a wire moddal.
  • Aquir
    #477
    majd esetleg berakom hogy mit ír ki jobb felülre amikor használni akarok pár dolgot
  • Venom
    #476
    hát nemtudom nekem offlinebe működik minden:D
  • Aquir
    #475
    ok majd megnézem, meg majd az angolomat is fejleszteni kell a wire dolgokhoz
    azt már mondtam hogy nem tudok offline pár dolgot használni, a kereket sem, így megnéztem a wire-kereket, de azzal meg nem tudok hátramenni lol, csak annyit tudtam kezdeni egyelőre vele hogy numpad keyboardhoz kötöm de a keréknek csak go,break és speedmod értékei vannak
  • Venom
    #474
    Wiremodhoz hasznos oldal: http://www.garrysmod.com/wiki/?title=Wire_Addon

    Amúgy ha ügyes vagy egy chipbe meglehet írni az egész timert Expression Chip segítségével.
  • Aquir
    #473
    Más is írjon majd értelmes dolgokat a wire-ről amiket tud :)

    amikor egyszer próbáltam időzített bombát csinálni egyelőre a következővel tudtam csak mit kezdeni:

    time chip (sima time) Run értékét (ahhoz hogy elinduljon) egy wire gombbal összekötsz (olyan gomb aminek értékei: 1 bekapcsolt állapotban, 0 kikapcsolt állapotban, és a "toggle" be van nyomva) , a time chipfajták alatt levő chipfajtából (így most nem tudom mi a neve) a Subtractnak az A értékét egy 10-es értékre beállított Value chippel vagy mivel (ami a button tool alatt van) összekötöd, a B értékjét meg a time chippel, egy Round kerekítő chipet (ez ott van ahol a subtract is volt) kötsz a Subtract-hoz, a nuke-ot (ha van wired nuke-od) meg hozzákötöd a Roundhoz, de előtte a nuke értékét 0-ára állítod.

    ez csak annyi hogy 10-ből kivonja az idő egyre növekvő értékét és kerekíti, és amikor elér a 10-hez az idő, akkor lesz 10-10 ami ugye 0, és ha úgy állítottad be hogy a nuke 0-án aktivizálódik akkor meg bumm

    Ha ezt az egészet magára a bombára erősítve kötöd rá akkor még hordozható is lesz ami tök jó :P

    A wire-el tudod összekötni őket (általában csak wire dolgokat tudsz összekötni, de pl a sima Fan toolt össze tudtam mondjuk kötni wire dolgokkal), ha ezzel a toolal ránézel a tárgyra akkor jobbgombbal lépteted az értékeit, amikkel öszekötsz egy másik tárgyat.
    Fontos az összekötés sorrendje! Gombra nem tudsz rányomni először a wire toolal mert egy másik tárgyra lehet csak rányomni és utána odakötni a gombhoz stb