337
  • Thanatos
    #97
    kereszteskérdés: ez most megint egy taktikára kiehgyezett strat vagy hagyományos bázisépitgetős rts?
  • ZoltanZen
    #96
    agei:
    Telepísd fel a játékot (BWCloneDVD), de az agei szart ne ragd fel. Majd patcheld és akkor felajánlja hogy felrakja az ageit, fogadd el.(patchen lévő agei más)Ezt kell felrakni, de felülírással nem működik.
  • Csero90
    #95
    "NxCooking.dll nem található" aki tud erre megoldást az pls írja már be
  • Csero90
    #94
    Help pls!!
  • Csero90
    #93
    Hi srácok van valaki akinek működik ez a game?
    a töki kivan, nem jó patchez a crack!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Lord David
    #90
  • Evogordon
    #89
    Hi nekem segíthetnél :) ageia problémám van
    a #82. hozászólásban leírtam.
  • Evogordon
    #88
    Úgyse jó
  • ZoltanZen
    #87
    Sziasztok!
    Gondoltam írok, hogy akinek szüksége van segítségre BlindWrite típusú fájl átírása ISO fájlba cd-író nélkűl, vagy segítség kell a játék elindításában (agei, correct dvd), az kérdezzen nyugodtan.
  • obe
    #86
    pl miben?
  • Newfronter
    #85
  • DaRks7aR
    #84
    nem ajánlom a warez verzió felrakását, mivel nagyban rombolhatja a játékélményt :P
  • Serpa
    #83
    winrestart?
  • Evogordon
    #82
    hi
    feltettem a játékot aztán egyből rá a patch-et és a patch crack-jét és amikor indítanám a játékot csak tölt a vincsi s tölt és tölt... Aztán egy idő múlva kiírta hogy ageia fizx driver...felrakta a driverét de ugyan ezt írja ki.. Volt már valakinek ilyen gondja?
  • grebber
    #81
    Ez gyors volt már ki is jött az első patch hozzá!

    Joint Task Force v1.1 Update-RazorDOX
  • Serpa
    #80
    nem tudni.
  • 3P
    #79
    Mennyi lesz a magyar verzió ára?
  • Hellsing47
    #78
    Joint.Task.Force.PROPER-RELOADED
  • Newfronter
    #77
    Jah sorry nem láttam. :S
  • dApRo
    #76
    nem valami élethű graf
    kicsit meseszerű, sztem company of heroes jobb!
  • Serpa
    #75
    lehet, h szívatós lesz elindítani (nfo alapján)
  • grebber
    #74
    #67 :D
  • Newfronter
    #73
    Joint.Task.Force.BWCloneDVD-Unleashed
  • Serpa
    #72
    letöltésről nem is beszélve
  • grebber
    #71
    A nagyon jó addig ugyis van mit tolni bőven!
  • Serpa
    #70
    a HUN sztem csak okt ban lesz kész.
  • grebber
    #69
    lol nemsemmi ez a pár nap game hegyek hm de ez fincsi game én is inkább magyart várom feltéve ha felteszi valaki!
  • Serpa
    #68
    én inkább megvárom a magyart.
  • valaminick
    #67
    Joint.Task.Force.BWCloneDVD-Unleashed
  • maniac001
    #66
    BAKKER pont most akartam linkelni én is -)) IMBA.
    Szóval nem is felirat hanem szinkron lesz. De tuti nem 15-én jön a magyar verzió. Ennyi idő alatt kizárt, ha 11-én még csak gőzerővel folyik a honosítás.

  • Serpa
    #65
    gamestar suxx.
  • Serpa
    #64
    akkor mégis csak jól tudtam


    2006.09.11 - Gőzerővel folyik a JTF honosítása


    Magyarország egyik legprofibb hangstúdiójában (ahol a Disney szinkronokat is készítik) jelenleg is folynak a JTF magyar verziójának a felvételei. Örömhír és egyben hatalmas megtiszteltetés számunkra, hogy Dörner György és Reviczky Gábor is elvállalták a rájuk osztott szerepeket, így az ő közreműködésükkel remélhetőleg minden idők legjobb magyar játékszinkronját készíthetjük el.


    át kell váltani magyar nyelvre
    most-wanted-entertainment.com
  • maniac001
    #63
    Igen, ez nagyon durva. Okay hogy nem lesz szinkron, de felirat sem... ez már gyalázat. Utána meg jön a duma hogy nem veszünk eredeti játékot LOL.
  • Serpa
    #62
    én teljesen abban voltam, h magyarul is kiadják.

    ezek szerint nem :(
  • maniac001
    #61
    Gamestar infó:
    Eddig ismeretlen volt a pontos dátum, de most megtudtuk, hogy a hazai fejlesztésű Joint Task Force megjelenési dátuma 2006. szeptember 12.

    Mivel a modern csapat alapú stratégiai játék kiadásáért a Vivendi Games a felelős, így külön hazai kiadása nem lesz az alkotásnak, de az igen valószínű, hogy a fenti napon már a hazai polcokról is lekaphatjuk a dobozt. Ha lemaradtál volna róla, most kipróbálhatod a játék egyjátékos demóját.

    ENNYI :-(((
  • maniac001
    #60
    Olvastam valhol, de nem emléxem hogy hol. És láttam asszem az 576-nál a dobozt és nem volt rajta hogy magyar verzió, pedig a magyar játékoknál mindegyiken rajta van. Honnan tudod hogy van magyar verzió? Bár úgy lenne. Isten ez a gém.
  • Blekk Síp
    #59
    Nem 15.-én fog megjelenni?
  • Serpa
    #58
    van magyar verzió.


    honnan vetted az ellentetjét?
  • maniac001
    #57
    Tényleg nem lesz egyáltalán magyar verzió? Még felirat sem???
  • grebber
    #56
    2006. szeptember 12.-én jön a game!