1544
  • bnorb
    #1224
    Megszereztem a 2. koponyát. Utána mit kell csinálni
  • alkess
    #1223
    balra van egy mellékbarlang, oda kell behúzni a ládát a fal mellé, és felugorni a platformra. Ne válts pozíciót, ahogy húzni kezded úgy irányítsd is oda, és amikor a fal közelébe érsz, akkor már ugorhatsz, mert el fogod érni a célt. Ne aggódj, ha nem sikerül elsőre, ki kell tapasztalni, hogy melyik a legideálisabb ív a láda húzásához, illetve milyen messziről tudsz ugrani
  • Brigittaxxx
    #1222
    sziasztok légyszi segítsetek! Amikor beérsz egy barlangba és meghúzol egy kart, el kell huzni egy ládát, hogy felugorj valahova idöre, mert ha nem tüskék jönnek ki a földböl.merre kell tovább menni? elöre is köszönöm.
  • Szuperkaraj
    #1221
    én meg sajnos nem tartok most olyan részen God módban hogy megnézzem, haladni vele meg nem szoktam olyan sokat :S :D
  • darkling
    #1220
    Nincs mit! :)
    Pont a héten kezdtem el vele játszani és az elején is van egy ilyen ládarugdosós rész.
  • Szuperkaraj
    #1219
    akkor az R1 hibádzott, köszi hogy kijavítottál :)
  • Brigittaxxx
    #1218
    Köszi szépen!
    Megpróbálom!
  • darkling
    #1217
    R2 + x a rúgás.
  • Szuperkaraj
    #1216
    nemnem, alapbl lehet rúgni, pontosabban elrúgni tárgyakat
    úgy próbáld hogy R1-gyel megfogod a tárgyat, az x-szel pedig elrúgod
    ha nem működik akkor nem az x-szel kell hanem valamelyik másik gombbal ( sajnos nem tudom megmondani melyikkel, mert rég játszottam vele )
  • Brigittaxxx
    #1215
    Sajnos ez nem működik!Hiába próbálom de az R1+x -re ugrik...

    Kell vmilyen varázslat,hogy rúgni tudjak?vagy ez adottság?
    Vagy vmit feljeszteni kell?
    Köszi
  • Szuperkaraj
    #1214
    R1+X ha jól emlékszem
  • Brigittaxxx
    #1213
    Köszi a választ Szuperkaraj.

    De nem tudok rúgni?Hogy kell?
    Köszi
  • Szuperkaraj
    #1212
    ha kicsit mész visszafele akkor találsz egy ládát, azt beviszed a szobába, a forgóajtóhoz lehető legközelebb tolod úgy, hogy te a láda és az ajtó között legyél, majd rárúgod a gombra a ládát, és te a jobboldali analóg karral átbukfencezel
  • Brigittaxxx
    #1211
    Sziasztok!

    Elakadtam az első részben a forgóajtós szobánál.Nem tudok bemenni az ajtón, kérlek segítsetek!!!

    Köszike
  • Kanyo
    #1210
    Köszönöm a segítséget.bár időközben rájöttem hogy a hengerről lehet átugrani a létrára.Jelen pillanatban más gondom van.Gyári a lemez,de az alagut úszás közben elkezd tölteni és innen nem is hajlandó tovább lépni a játék.Szomorú de megpróbálom kicseréltetni a boltba mert valsz.hibás a lemez.
  • Lara Snake
    #1209
    Itt van egy videó, segítség képpen. A játékban itt tudsz először úszni.

    God of War: Speed Run (Part 11a)
  • Kanyo
    #1208
    Azt hol kell?megmondanád?Mert én úgy érzem hogy elég részletesen végig mentem mindenhol.
  • Szuperkaraj
    #1207
    Poszeidon szigonyát megszerezted már?
  • Kanyo
    #1206
    Hello!

    Köszönöm.Bár jó lenne tudni hogy ez kb. hol található.Mert az utolsó gyűrűnél kéne lemerülni az aknába és ez nem megy.előtte meg nem találtam ezt meg pedig már 2x megpróbáltam az elejéről.
  • Lara Snake
    #1205
    Szia Kanyo!
    Lehetséges, hogy még nem tudtál megtanulni úszni. Ugyanis a játék folyamán lesz olyan rész, amikor a játék bevezet az úszás "művészetébe". Ha ott vagy, ahol gondolom, akkor nem sokára ez a rész jön.
  • Kanyo
    #1204
    Sziasztok!

    Segítség kellene.A Pandora körében nem tudok lebukni a víz alá.Nem reagál semmilyen gombra.Létezik hogy hiba van a lemezben?Vagy esetleg kihagytam valamit?
  • profi35
    #1203
    Köszi igy utolag is
  • Prince of Máté
    #1202
    God of war 2 topik-.-
  • Szuperkaraj
    #1201
    ütni kell őket amíg a kör meg nem jelenik a fejük felett, ha eltöröd a gerincüket, az sebzi Zeuszt is, ezt csinálod egy darabig és utána mehetsz Zeuszra
  • profi35
    #1200
    Szia!Kérdésem,hogy a végén vagyok szerintem.De nem tudom kinyirni Zeuszt.Mit kell tennem mert jön egy csomo sikongatos csaj de a nagy pasit nem érem el.Köszi
  • profi35
    #1199
    Köszönöm szépen a segitséget.
  • alkess
    #1198
    semmi extra. megkongatod a jobboldalit, gyorsan időt lassítasz, beugrasz az arc elé, onnan a "varázslánc" segítségével fellendülsz a középső placcra és kongatsz.ha nem vagy túl lassú, akkor eléggé megreped az arc, beforgatod a kost felé és pofánnyomod...aztán szabad az út
  • profi35
    #1197
    Szia!A harang szobában vagyok és nem megy a kongatás.Mi a sorrend?
  • profi35
    #1196
    Meg van köszi
  • profi35
    #1195
    Köszi!Mit csináljak a láva folyamnál?
  • alkess
    #1194
    nem nehéz...
    megállítod az időt, odafutsz a tekerőhöz, de elég csak egy negyedet tekerni rajta (aztán gyorsan időlassítás) és máris kényelmesen kiérsz
  • profi35
    #1193
    Szia köszi!De ha meg állitom az időt és hozzá nyulok a karhoz újra el indul a vissza számlálás.Sok mindennel probálkoztam és nem megy.
  • alkess
    #1192
    őőő most így hirtelen csak sejtem merre vagy. Ott van a hulla, akiről leveszed a cuccot? Ha igen, akkor balra szét lehet verni a falat, mögötte időlassító van. Ha nem ott vagy, akkor kicsit pontosíts...
  • profi35
    #1191
    Szia!Rég játszotam a Gow2 vel és el vagyok akadva.A Fönix madárnál.Ott vagyok,hogy meg huzok egy kart egy terenbe le mennek a vas karok el veszem a gyémántot és itt mindig meg halok mert nem vagyok elég gyors.Mit csinálok rosszul.Elöre is köszi
  • profi35
    #1190
    Sziasztok!Már rég játszotam és el vagyok akadva abba a terembe ahol aFönix madár van.Fel veszem a gyémántot forgatnám a kart de nem vagyok elég gyors és a padloból kijövö karok meg ölnek.segitség kellene.Elöre is köszi
  • krisz0305
    #1189
    bazze, ma meg egyből rájöttem...
    lehet hogy 1-2 óra játék után már nem pörög annyira az agyam, mert leültem, és 5 perc se kell, hogy rájöjjek mit kell csinálni:D

    és végre van távolsági támadásom is:)
  • krisz0305
    #1188
    Ballor,teljesen egyetértek veled...
    holnap megpróbálom, aztán csak összejön..

    jah és Lara Snake, ezek a videók nagy kísértést okoznak:D
    elkezdtem nézni, de amikor eljutott oda, ahol én tartok inkább leállítottam:D (egyébként elég gyorsan nyomják a videóba... nála 5 perc nálam 2 óra:D)
  • Lara Snake
    #1187
    Ha esetleg még nem jutottál tovább magadtól, akkor itt van két gameplay a problémád megoldására.

    God of War: Speed Run (Part 5a)
    God of War: Speed Run (Part 5b)
  • ballor
    #1186
    a játék lényege fog elveszni, ha mindent megkérdezel
    ne tedd, gondolkozz picit

    próbálkozz ;)
  • krisz0305
    #1185
    na basszus, nemtom először miért nem akart sikerülni:D
    pedig tök egyszerű volt.. :)

    de most megint elakadtam... legutolsó mentésem a "treasure room" nevet viseli.. láttam egy csávót aki valammi kart akar meghúzni (és közben még valamilyen monster-es dologról beszél- de nem tudok angolul így nemnagyon értettem:D), meg egy olyan tetőre is átmentem, ahová kb. 5-6 nyilas csávó lövöldöz, és alig lehet kinyitogatni a 6 ládát..
    de szerintem a továbblépéshez azzal a nagy nyíllal kell valamit csinálni, de nemtom hova kéne tolnom (mertha alap állapotába csak lő egyet a semmibe, biztos hogy valahol máshol kell hasznát vennem)... megfordítani lehet az ilyen nyilakat???

    és egy másik kérdés.. valahogy a kamerát lehet forgatni??? mert sokszor van, hogy úgy kéne ugranom valahova, hogy alig látom hogy hova ugorjak, mert nem mutatja jól a kamera.. (valami más játékba asszem lehetett irányítani a kamerát, és az jó volt..)