1544
  • GameBoy019
    #1264
    :D...am tuti h a 2.részét is beszerzem :)ha nem lenne ez a fórum akkor lehet h még a játék közepén szerencsétlenkednék:D
  • sci21
    #1263
    mármint a szobrosnál:D
  • sci21
    #1262
    ehj fujjj de utáltam ezt a rész mert ezen én is elakadtamŰ:D
  • Szuperkaraj
    #1261
    szívesen, egyébként a második rész is jó, sőt, szerintem még jobb is! :)
  • GameBoy019
    #1260
    kössz a segitségeket szuprerkaraj:))
  • GameBoy019
    #1259
    Megvan kijátszottam :)) ez a game non fasza!!!!és lassan megveszem a 2.részét is :)))
  • GameBoy019
    #1258
    semmi semmi már megvan....most ott tartok amikor azokat a köveket kellett összerakni:)
    nemtartott oan sokáig:)
    és am most kb hol lehetek??a küldetések felénél??
  • Szuperkaraj
    #1257
    milyen szörny? kicsit részletesebben hogy hol jársz :)
  • GameBoy019
    #1256
    kéne még1 segitség:)))ha jl értettem (nemtom jol érttettem e) meg kell szerezni annak a szörnynek akit legyöztem a koponyáját vagy nemtom miét:)de hogy jussak fel hozzá?vagy nem is azt kell csinálni?
  • GameBoy019
    #1255
    megprobálom de nehéz mivel nincs sok idöm emelgetni az ajtokat:S azért köszi:)
  • Szuperkaraj
    #1254
    Ha jól értem ott jársz ahogy nagy égő, tüzes kőgolyók gurulnak feléd. Kétoldalt ajtók vannak, és az egyik ajtó mögött van a továbbjutás, egyszóval nyisd ki az ajtókat és megleled majd az utat-
  • GameBoy019
    #1253
    már megint elakadtam:S:D sztem már a vége fele vok a lávásnál..mikor ráirányítom a fényt midnen rendben bemeek és jönnek azok a tüzgolyók vagy mik:Dkikerülöm öket bemegy a végéreott nemtok csinálni semmit:Snemtom mit kell :Splz segitsetek!!
  • GameBoy019
    #1252
    ps2-n hogy kell lemerülni a víz alá???:)
  • GameBoy019
    #1251
    megoldottam:)
  • GameBoy019
    #1250
    Nah ujra elakadtam:/xD
    most ott h meg kell menteni a csajt....tudom h át kell ugranom oda ahol fel kell máészni azon a növényzeten:)de nemtok átugrani:Sa szobrok tudnak segiteni vagy h?
  • GameBoy019
    #1249
    Nagyon szépen kösz megoldottam:))))
  • Szuperkaraj
    #1248
    lent van két szobor, meg két lyuk a falon ahonnan jönnek a hárpiák, a többi szerintem magától értetődik :)

    ballor, megnéztem az oldalatad, régebben is néztem már, de ahogy ajánlottad sci21-nek megint ránéztem, jó, nagyon jó! ;)
  • GameBoy019
    #1247
    Hi!Én a god of war első részével jáccok ps2-n:Jelakadtam...:S
    ott mikor bemész egyn agy termebe és jönnek azok a repülő szörnyek miközben nekem át kell mennem ien csöveken a tuloldalra:S
    de lehetletlen mert mindig lelöknek azok a szar madarak:S
    adjatok vmi tippet plz
  • sci21
    #1246
    http://www.youtube.com/watch?v=C22cgOvxTXY&feature=related

    ezt is probáljátok meg nekem öszejöt..na jó nem is probáltam de nem tünik nehéznek:D
  • sci21
    #1245
    http://www.youtube.com/watch?v=hRxl9yffSdc&feature=related

    szánalmas de hoygan csináljunk végtelen orb ot
  • sci21
    #1244
    http://www.youtube.com/watch?v=XPPikQMej9w&NR=1

    ezt figyu megprobálom majd ha veszek egy új memory cardot a mostan halálán van:S
  • ballor
    #1243
    eléggé össsze+vissza netezek most
    sok jó rész van bennük
    nagyon össze van pakolva mindkettő
  • sci21
    #1242
    mi a kedvenc részed benne?mind2 ben lehet!
  • sci21
    #1241
    le a kalappal!hallod beszélgetünk a gow ról?
    :D
  • sci21
    #1240
    ja és halod az Égei Tenger fejezetben az első kérdöjel az a hajóskapitány mert ő mondja a hidra gyomrában!
  • ballor
    #1239
    nem én csináltam, de nem is CTRL+C
    le lett fordítva egy ismerős által!
  • sci21
    #1238
    vááó ez atom jó fordítás nem tom hogy te csináltad vagy csak a szokásos ctrl c hatalma volt veled de mind1 is mert k**va jó!
  • sci21
    #1237
    ksözi köszi!
  • ballor
    #1236
    azt nem tuzdom, de a full szövegkönyv olvasható az oldalamon (GOW 1-2)
    a link a banner alatt
  • sci21
    #1235
    nem tudjátok hol lehet maygar feiratta videót nézni?gow t pesze
  • sci21
    #1234
    császtok én egy oylan emberke vagyok aki imádja a GOW ot diablot na meg a shadowotc ust...a gowot sazért mert kurva jó a diablo mert kurva jo a sotc mert kurva jó:Dnem tudtok vmit a befejező részről a triologia utolsó részéről?
  • Szuperkaraj
    #1233
    Az az igazság, hogy ennél a résznél is jóra gondoltál, a lényeg az időzítés. Én ha jól emlékszem úgy csináltam meg, hogy az első mélyedésig elúsztam, és onnan mikor ez a tüskés fal elment előttem, azonnal elkezdtem úszni, úsztam egy darabig, majd az R1-et használtam ( úgy kb a táv felénél lehettem ).
  • crazyman33
    #1232
    Halihó Szuperkaraj!

    Igen sikerült megoldani, még egyszer köszi!
    Viszont megint elakadtam. Víz alatt vagyk, Egy alagút szerűben. Jobbról balra végig robog egy fal időközönként. Az első beugróig még van időm elúszni, de a következőig már nincs. Elér a fal és kész már visz is magával. Van valami kombo a gyors úszásra? Az R1-el próbáltam de az idő veszteség mig elrugaszkodik. Plíííízzzzzz Hellllppppp!!!!!
  • Szuperkaraj
    #1231
    szívesen, remélem sikerült megoldani
  • crazyman33
    #1230
    Köszönöm, a bukfencre nem gondoltam, eddig csak futottam. Még egyszer Köszi
  • Szuperkaraj
    #1229
    Ha jól emlékszem akkor mégis ugy kell megoldani ahogy próbáltad.
    Rácsalogatod a szörnyet a gombra, lehetőleg a kijárathoz te állj közelebb, s mikor kővé dermesztetted a szörnyet ( minotaurusz ha minden igaz ), akkor futás helyett próbáld meg bukfenc+R1 kombinációval, az gyorsabb
  • crazyman33
    #1228
    Szevasztok! Tud valaki segíteni? AZ első részben egy barlangban járok, mikor beléptem egy lövedéktől becsukodott a rács mögöttem. Egy nagy gomb van a barlang közepén, ha rálépek kinyílik a barlang végében egy rács. Mire oda érnék becsukodik, próbáltam rácsalni a szörnyet és kőve dermeszteni de az sem elég idő. Hogy lehet innen kijutni? Előre is köszi
  • Szuperkaraj
    #1227
    hova?
  • bnorb
    #1226
    KIVITTEM
  • bnorb
    #1225
    nem kell már megvan