1544
  • Lara Snake
    #1304
    Szia domi77!
    Itt van egy speed run videó! Ez segít abban, hogy megtaláld a zöld nyakláncot!
    God Of War: Speed Run (15a)
    Üdv
  • domi77
    #1303
    sziasztok! él itt még vki? nem találom a zöld nyakláncoz. elolvastam az összes hozzászólást. jól értem, hogy azon a pályán van ahol a piros? az megvan. köszi
  • Seth
    #1302
    Amikor felemelteted az oszlopokat,akkor az egyikbe alulról be lehet úszni.
    Az a két kulcs(Muse Key?) majd egy termet nyit,ahol maxra nyomják az életed és a varázserőd . A terem vhol pandora templomában van a forgatható gyűrűknél
  • Mordoc911
    #1301
    Hali elakadtam azon a részen miután megszereztem triton szigonyát és ott vagyok ahol egy kart lenyomva a vízből kiemelkednek kör alakú platformok és egy női szoborhoz és egy könyvhöz lehet menni. Azt írja hogy csak a szobor (nemtom mi a neve, triton nője) tudja a kiutat a teremből, mit tegyek? Amúgy megszereztem valami két kulcsot, azt irja csak kettő létezik a világon "tudod mire jó"? amúgy mire jó? :) előre is kössz
  • makesz0
    #1300
    kössz, megnézem, ha nem megy akkor én vagyok gyalló :)
  • Seth
    #1299
    nyomogasd a O -t ^^, gyorsabban
  • makesz0
    #1298
    hello
    elakadtam a játékban, ott, mikor egy baromi nagy vizi dögöt kell lecsapni a hajóknál
    mikor elkapom, azt mutassa nyomogassam a O-t, de mindig kiszabadul a rohadék
    valaki írja meg pls hogy kell lecsapni
    thx
  • colos01
    #1297
    Sziasztok nekem is az a bajom mint Angie-nek az 1291-es hozzászólásban. Gondoltam kiírom újra mert a dvd lett karcos de akkor nem ha neki is ott szarakszik mint nekem, menteni teljesen nemlehet, ha leesek akkor meg hol újra enged az utolsó állásból hol peig kifagy. Azt tudom hogy Ikarusz szárnyát kell megszereznem, de nemlelem, vagyis látom távolróla ahíd alatt lógva a szárnyakat de ha közeledek eltűnik és nemistudok oda lejutni ha a hídról lépek meghalok, ha ugrok meghalok. Ha valaki tud segíteni légyszi írjon. Előre is köszönöm. Sziasztok
  • Tekken5
    #1296
    nekem ez a resident evil 4-nél volt, utángyártott kártyával :S de eredetivel már működik.
  • sci21
    #1295
    nekem is ez van és volt is bár nekem utángyártott szar van így nem értem h neke dmiért nem engedei:s
  • tlalock
    #1294
    Hello
    Van 1 kis problémám, illetve nem is olyan kicsi és roppant bosszantó. Megvettem a gow első részét és nem tudok menteni (ps2 7-s széria, 8mb sony memory card- 3500 kb szabad hely). Vagy nem is látja a memoria kártyát, vagy látja és amikor rá megyek, hogy mentsen kiirja, hogy "saving error" és utána megint nem látja, ez van a slot 1 és 2- ben is. Más játéknál nem volt mentési probléma.
    Mi lehet a baj?
    köszönöm
  • sci21
    #1293
    piacon 500ft vagy 800..... XD csakott nem midnig van :S
  • sci21
    #1292
    én is ott akatdam el ahol kevinn elég sokáig 1,5 évig mindössze xD nem volt netem XDD és elővettem és ujra nem tudtam h mit kell csinálni XDD áá undorítzó az a hely bleeeee
  • cp angie
    #1291
    sziasztok God Of War Fanatikusok!

    Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy mi a megoldás arra, amikor megfagy a Gof Of War 2 a The Great Chasm -os résznél. Menteni sem lehet, s a hidról leugorva meghalok :( A játék duplarétegűre dvd-re lett irva, mert dvd9 es iso volt az image. Alcohol 120%-al irtam ki. Milyen programmal és hogyan lehetne be patchelni, vagy 2db dvd5-ösre szétszedni a játékot??
    A God Of War 1 el is igy jártam, dühömbe megvettem eredetiben, de a 2 nek drágállom az árát.
    Nagyon megköszönném a segítségeteket, mert szeretném folytatni a játékot.
    Thx: Angie
  • qanchi 2007
    #1290
    http://galaxisnet.hu/mkeres.php?T2=god+of+war ha valaki meg akarja rendelni
  • Lara Snake
    #1289
    Szia!
    Itt a megoldás...
    God of War: Speed Run (Part 5a)
    God of War: Speed Run (Part 5b)
  • kevinn
    #1288
    Sziasztok , szeretnem ha segitenetek , elakadtam a jatek elejen , ahol a haztetokon vagyok megkerek egy embert hogy eresze le a hidat , aztan tovabb megyek vissza le a letran,onnan nem tudok tovabb jutni,van egy ajto de nem tudok rajta atmenni ,irjatok mar meg mit tegyek ,koszi
  • UNREG
    #1287
    Itt a segítség
  • 1912
    #1286
    sziasztok segitene valaki hogy lehet a mechanikus minotauruszt elintézni
  • Seth
    #1285
    Már mindenki végigvitte 20x :D
  • Prince of Máté
    #1284
    Na mivan senki sem játszik vele? :D
  • sci21
    #1283
    mgs3 geci jóh faterom (49 éves mind1:D)felvette ps2 ről a játékait összevágva
    mindösze egy 4-5órás videót geci jóh lett!!
  • ronihun
    #1282
    MGS4 sem lesz rossz:)
  • sci21
    #1281
    okés ügyes vagy:D majd elakadsz még:Dakkor itt leszünk:D
  • dugoooo
    #1280
    nem is vettem észre hogy az egyik ajtót föl lehet tolni kézzel... nagyon köszi királyok vagytok!!!
  • sci21
    #1279
    áhhh az úgy nem jóh hogy minendt yútúbon nézel meg:Dén jó mondjuk amikor én egy évig elakadtam egy helyen ott kelet volna csaka kkor nem volt netem:D
  • gothfairy18
    #1278
    Imádom a Youtube-ot fölrakták majdnem az egész játékot, és segítenek vele. Az a gyerek már durván kenyi! :) Végülis a legmagasabb verzióban (God mode) az a lényeg hogy otthadjunk mindenkit és nyomás előre! :D jó volt, bírtam!
  • Lara Snake
    #1277
    Az első szobrot viddd a talajon lévő repedéshez, menj föl a kapu fölötti 'erkélyre' az emelőhöz. Menj az emelő végére és nyomj R2. Ez bezúzza a repedést. Irányítsd az emelőt a gomb fölé és ismét nyomj R2-őt. A szobrot lökd le a beszakított üregbe, ha minden igaz ott is van egy kapcsoló. Menj vissza a pengéken át oda, ahonnan elindultál. Lépj a kapcsolóra és UZSGYI! Ha esetleg nem érted amit itt leírtam, itt van hozzá a videó...
    God of War: Speed Run (Part 16)
  • dugoooo
    #1276
    Lécci segítsetek!!! A gow 1-ben, Így a vége fele azon a részen ahol megvolt mindkét nyaklánc ezután nem sokkal, egy barlangban jobbra balra mozgó pengék és köveken kell átugrálni míg az előzőleg kinyitott ajtó be nem zárul... a túloldali gombra rátoltam a szobrot.ennek hatására az ajtó előtti egyik rács kinyílt. találtam egy repedést a földön ahol le lehet látni. ezután
    visszaugrálva kinyitottam az ajtót eltakaró második rácsot, majd időben odaérve nem tudtam kinyitni az akkor már csupasz ajtómat hiába nyomkodtam a r2-t. itt pontosan mit kell és mit lehet csinálni?
  • sci21
    #1275
    ja meg yoshi,itsu&king igazából ezt a ketőt szeretem a legjobban:D
  • sci21
    #1274
    jaj bocsi tekken 6 az a legjobb verekedős játék és kész nincs is jobb Kazuya és Jin forever:D
  • Prince of Máté
    #1273
    Pl én majd csak a Gow és a Tekken miatt veszek.
    De majd ha megjelennek.
  • sci21
    #1272
    van még olyan vki aki csak a gow 3 miattvesz ps3 at?vagy d3 miatt....vagy a sotc folytatása miatt...bár szentem a diablo3....nagy mystery:D
  • gothfairy18
    #1271
    Köszi a linket, de beérem szerintem ennyivel is nemvagyok nagy fórumozó, csak ritkán járok föl ide :)
    arra meg elég,hogy tudják ki írt. 8)
  • Szuperkaraj
    #1270
    van egyébként Logóműhely itt az ezsgén, ott elméletileg lehet kérni, és az ottani emberek igényesre megcsinálják amint van idejük, linkelsz hozzá anyagot, leírod hogy kb milyen legyen és kész

    egyébként valami gagyi gif animatorral csináltam, de ilyen célra megfelelt az is :)
  • gothfairy18
    #1269
    hú hát akkor baszhatom :DD
  • Seth
    #1268
    vmi Gif animátor progit keressél, azzl lehet. Előnyös ha van mellé vmi komolyabb képszerkesztő,rajzoló, ami nem a paint :)
  • gothfairy18
    #1267
    Szuperkaraj, hogy tudtad megcsinálni mozgósra az avatarodat? énis akarok olyat, milyen hunlapon vagy progival lehet azt..?
  • Szuperkaraj
    #1266
    jah, jöhetne már :)
  • gothfairy18
    #1265
    Hááá én má kijátszottam mind a kettőt, kurvajóvót!! Jöhet a harmadik PS3-ra :DDD