1544
  • norbixx
    #1344
    sziasztok én a gow 2 elején elakadtam kiszedtem a nyilat a csávo szeméböl és lelöttem azt aki logot a tűz fellet és ezek után nem tom merre kell meni :S mert ha vissza mekk ahoz akinek a szeméböl kikaptam a nyilat ott olyan szakadék van amit lehetetlen átugrani :S lécci segitsetek pls !!!!!!!!

  • norbixx
    #1343
    Kösszi :)
  • lowdog
    #1342
    pontosan azt kell csinálni amit kér, a szikálkat el kell forgatni és be kell tolni a lánc elé úgy hogy pont betöltse az egész falat

    tehát gyakorlatilag egy kirakós játék, van pár elem amiket úgy kell ott elrendezni hogy egybefüggő fal legyen belőle.

    annyit tudok segíteni hogy egy elemet nem kell használni, mégpedig a kockát, a többi kell, beleértve a két "egység" magas hasábot, amiért kicsit "jobbra-hátra" kell menni, a "képernyőből kifelé" :)
  • norbixx
    #1341
    sziasztok én is elakadtam ott ahol van egy nyaklánc de be van zárva és valami olyasmit kér h rakjam ki a leklét ilyen sziklákból .... és nem tom h mit kell csinálni valaki segitsen pls !!!! kösszi
  • Kalozoner
    #1340
    én is most toltam ki az elsőt, már kezdtem is a másodikat de az első bossnál van valami trém, nem spoilerezek intézgetem a bosst, eldob, fekete képernyő és meghalok, megnéztem neten és úgfy csinálok mindent ahogy kell és kampec, nem tudom mi lehet....
  • lowdog
    #1339
    én mondjuk spartan-on kezdtem :)
  • örültspanyol
    #1338
    aha easy-n vigégtolom annak örülök nem hogy NORMALON_HEHEHE
  • lowdog
    #1337
    no kérem, végigjátszóttam az első részt végre

    challenge of the gods is megvolt, az utolsónál anyáztam is rendesen, de ahogy látom mások is szenvedtek vele :)

    ma este megnéztem az extrákat, videókat amik megvannak, aztán indulok God módban :)
  • Kalozoner
    #1336
    igen a 3-ik kövig megy, de aztán durvulnak a katonák, de majd ezt is megoldom...már 4szer álltam le hogy ezt nem lehet megcsinálni:D, és valahogy mindig sikerült...a 3fejű kutyáknál sokat szákkoltam..
  • lowdog
    #1335
    úgy kell a ketrecet feltolni az emelkedőn, hogy amíg leállsz harcolni, addig a padlón lévő akadályokban megakadjon és ne csússzon vissza.

    nagyjából úgy van kiszámolva, hogy miután a katonákat legyőzted, pont van annyi időd hogy a következő akadályig eltold a ketrecet.

    eltarthat egy darabig de menni fog :)
  • Kalozoner
    #1334
    amikor pandora szelencéje felé meek és egy katonát kell tologatni azzal a célal hogy feláldozzam,m na ott tologatom de 2-3 lépés után 3 keménykötésű katona lesz már és nem bírok velük mert egyfolytában jönnek, van valakinek tippje ehhez a részhez?
  • Kalozoner
    #1333
    huh, jó hogy elővettem az első és a második részt, nextgent alázó játékmenet és történet egy ps2-ből....
  • Kalozoner
    #1332
    igen el kell szaladni, ez jó ötlet, mert amikor a bunkót forgatják azt nem tudom kivédeni, köszi a tippet
  • PoisonChihuahua
    #1331
    Ha jól emlékszem annál a résznél már megvan a "kővédermesztés" képességed, azzal könnyedén megölheted őket. Vagy ha nem akarsz magic-et használni, akkor menj oda közel hozzájuk de ne csapd meg őket, erre elkezdenek a bunkójukkal csapkondi és mivel mindig ugyanazt a mozdulatsort használják, így könnyen kitapasztalhatóak. Max 3-4 ütéses kombót csinálj ellenük aztán eredj el a közelükből mert ütni fognak, várd meg amíg befejezik, aztán ismételd előről. Igazából teljesen mindegy honnan vagy hogyan indítod a támadást, a lényeg, hogy ne maradj tartósan a közelükben, mert elkezdenek csépelni. Azokra a kombókra különösen érzékenyek amiknek földrecsapás a vége, mert ilyenkor kicsit "megtántorodnak" és ha ügyes vagy akkor ezt ki is tudod használni ellenük.
  • Kalozoner
    #1330
    szevasztok, én nem lekadtam igazából, csak jönnek ezek a lények bunkósbottal, eltolnak a bunkójukkal és pörgetik biztos vágja aki játszott vele, ütnek vágnak, mi a jó taktika ellenük, ez a gow 1-nek az eleje...előre is kösz
  • lowdog
    #1329
    köszi :)
    első is NTSC nekem

    sajnos a játékkal még várni kell kicsit, először még az első résszel van egy kis elintézetlen ügyünk (god mode, challenge-ek), mert mint már alant írtam (#1311), van némi gondom, mint kiderült a PS2m nem bírja a kétrétegű lemezeket. a héten végre megérkezik a network adapterem úgyhogy akkor tudom folytatni az első részt...
  • Aku
    #1328
    nekem mind a két rész PAL jó játékot
  • lowdog
    #1327
    igen, SCUS 97481
  • Aku
    #1326
    NTSC???
  • lowdog
    #1325
    nemis! :)

    a héten jött, ma mentem érte

    nyami :)
  • pusztulat1
    #1324
    ok köszi szépen.kipróbálom.
  • lowdog
    #1323
    fel kell ugrani az egyik dobozra, aztán onnan továbbugrani egy másikra és igy tovább
  • pusztulat1
    #1322
    császtok az elején járok még és elakadtam tud valaki irni egy cimet amin van végigjátszás.dobozokon kéne felugrálni kiütöttem alólluk a 2 fadobozt és ott van az ajto a dobozok felett hogy kell tovább menni?irjatokmár köszi amugy eddig tetszik a játék
  • Seth
    #1321
    jah, valószínűleg már mindenki akit érdekelt :)
  • qnq21
    #1320
    vki játszott már god of war 2 vel ?
  • PoisonChihuahua
    #1319
    PS2-es klasszikus, szerintem kihagyhatatlan. Érdemes pénzt áldozni rá, mert megéri.
  • Street
    #1318
    Érdemes megvenni a játékot? Meséljetek már róla.
  • lowdog
    #1317
    legjobb :)
  • Gomber
    #1316
    Sziasztok! Ez jógém?
  • Szabyka
    #1315
    A játék vége felé járok a pokolban(?) ahol fel kell menni a forgó késekkel teli sziklán ...
    Hát folyton leesem :(
    De nagyon jó játék :D
  • sz4bee
    #1314
    A végefele az egyik vidonál mindig lefagy a játék a psp-n.Valaki tudja hogy mit lehet ilyenkor tenni azon kivül hogy ne játszak vele többet?
  • lowdog
    #1313
    enyimé eredeti ráadásul
  • Smithie
    #1312
    Érdekes dolog,nekem nem volt ilyen problémám,most megnéztem amit irtál és nekem betölti rendesen,pedig már 2 éves tdk-n van a játék.Lehet hogy tényleg valami a géppel van,nézd-nézesd meg szerintem!
  • lowdog
    #1311
    Sziasztok!

    God of war első részével van egy kis gondom, pandora templomához érve lefagy. közvetlenül miután felmászol Kronosz-ra, illetve a temploma, van egy save point - ott nem tudok menteni. Gondoltam sebaj, újraindítottam és egyszerűen továbbmentem, de a hídon nem sikerült átjutni, mert jobb alul előjön a "loading" felirat, és onnantól nem történik semmi.

    külföldi fórumokon olvastam hasonló problémákról, javasolták a tisztítást (pár hónapja volt tisztítva a gép), a lemez új, teljesen karcmentes.
    volt ahol a PS2 dvd drivert írják, hogy állítsam át "fast and smooth"-ra, de ha túljutok a problémás részen akkor mindenképp vissza kell állítani mert megkarcolhatja a lemezt?!?, illetve volt még olyan javaslat is hogy PS2 szétszed és valamit állítgatni a fejen...

    volt valakinek hasonló problémája, illetve mit javasoltok? a fentieket nem mertem még kipróbálni...
  • domi77
    #1310
    o.k megvan..
  • PoisonChihuahua
    #1309
    Ahol a csontvázak lógnak, ott lóg egy holttest is. Vágd le, vidd oda a kőhöz és akkor azt már tudod "nehezékként" használni.
  • domi77
    #1308
    nem akarom itt rontani a levegőt a 2. résszel. hol tudok segítséget kérni ahol nem zavarok?
  • domi77
    #1307
    sziasztok! elakadtam a 2 ben..... csontvázak lógnak mindenhol, le kell menni. rá kell állni egy mozgó körre ami egy ajtót nyit és oda kell húzni még egy kart is. az nyitja a belső ajtót. de az első ajtó túl gyorsan csukódik. nem tudok bemenni rajta. nincs ötletem... HELP!!!
  • Lara Snake
    #1306
    Nagyon szívesen! Ha segítségre van szükséged, írj bátran! Jó szórakozást a 2. részhez!
  • domi77
    #1305
    köszönöm szépen! nagyon rendes vagy! már sikerült is végigjátszanom. NAGYON KIRÁLY volt. most jön a 2. rész :-))) mégegyszer köszönöm! Szia!