1544
  • PoisonChihuahua
    #1384
    Denevérek??? lol Azok hárpiák...
  • Seth
    #1383
    szobrokat a lyukak elé tolni
  • flare
    #1382
    Sziasztok!
    Van egy rész ahol két oldalt denevérek nyomulnak a falból,itt mi a jóistent kell csin.?:)
  • Fido4life
    #1381
    köszi szépen
  • lowdog
    #1380
    a treasures menüből elérhető, de csak ha végigjátszottad a játékot
  • Fido4life
    #1379
    god of war 1-ben hol talalom a challenges of godot?
  • lowdog
    #1378
    tegyél fel egy videót youtube-ra vagy ilyesmi és kielemezzük hol a gond :)
  • gyuri12
    #1377
    Az a baj,hogy nem ugyanúgy csináltam meg az ugrást mindig,hanem minden egyes alkalommal máshogy,úgy is ahogy te is mondtad. Most nekiülök ma még egyszer,aztán hagyom a 'csába.:(
  • lowdog
    #1376
    valóban ennyi az egész, duplaugrás.

    mássz fel amennyire csak lehet, aztán told az analógot az erkély felé, ugrás, és miután elérte a tetőpontját az ugrás, még egyszer nyomd meg a gombot.

    időzítés kérdése az egész. ilyenkor legjobb ha tartasz egy kis szünetet majd újra nekiülsz :)
  • gyuri12
    #1375
    Üdv

    Gáz,tudom,de elakadtam. Az Athenes rooftops pályán,amikor az oszlopoknál kell ugrándozni,miközben az íjászok lőnek Kratosra. Az oszlopok oldalán kell kapaszkodni a szőlőbe,és úgy kell duplaugrani,eddig nincs is baj. De,amikor az utolsó oszlopról kéne átugrani egy leszakadt erkélyre(van rajta egy láda) egyszerűen nem megy. Duplaugrás,és Kratos egy fél méterrel az erkély előtt zuhan le. Biztos,hogy arra kell menni,a a végigjátszásban is benne van. Legalább 40-szer próbáltam(nem túlzok) és már eszméletlenül unom.

    Nagyon megköszönném a segítséget.
  • dsfan
    #1374
    Hűha de nagy kuss lett...
  • dsfan
    #1373
    -ne
  • dsfan
    #1372
    Ja és tegnap óta tudom hogy van speed run, mert eddig nem is foglalkoztam vele hogy ne egyedül oldjam meg a feladatokat.
  • dsfan
    #1371
    Amúgy nem speed run-okból nézem, max. 2-3szor néztem speed run-ból a megoldást, amúgy meg pandora templomát egyedül csináltam...
  • Seth
    #1370
    Sok értelme van hogy speed runokból nézed meg a megoldásokat. Mit csináltál te az első részben Pandora templomában az 1. részben? Jobb szemed a pc-n a speed run-on, ball meg a tv-n ?? :D Fogadjunk úgy 10 perc után feladod,ha nem találod a megoldást
  • dsfan
    #1369
    én stupid, kis és gyűrűs ujját nem ütöttem, na mind1, amúgy nemrég küklopszokat gyilkoltam, de már nem tudom hol tartok, körbe pörögtem egy ilyen.. olyan.... mind1, aztán kettős átugrás, most farönkökön kell ugrálni nehogy beleessek ebbe lávába vagy mibe, ott hárman íjjaznak rám bal oldalit job oldalit leromboltam, utána fingom sincs mit kell, na 8, sorry a sok szövegért, megyek speed run-t nézni
  • PoisonChihuahua
    #1368
    Ülj fel a Pegazusra és szááááááááááááállj....
  • dsfan
    #1367
    Ja és speed run-ba is néztem, ugyanazt csinálta mint én, és reload-oltam
  • dsfan
    #1366
    Ezzel a pegazussal, szárnyas lóval, mind1, berepültem ebbe a havas vidékbe, már visszafele mennék, L3+R3-mat benyomom, ütöm az ujjait felemelkedik, följebb van a hüvelyk, az is fölemelkedik, és nem tudom mit kell csinálni..
  • Seth
    #1365
    Meg

    #134 hol ? -_-
  • dsfan
    #1364
    áá mostmeg ebbe akadtam el
  • Kalozoner
    #1363
    áhh az a rész, majdnem szétvertem már a alkást a végén
  • dsfan
    #1362
    Végigtoltam, most jöhet a második rész, seth neked megvan a GoW 2?
  • dsfan
    #1361
    mindjárt megölöm árész. remélem sikerüüüül!!!!!
  • dsfan
    #1360
    Mellesleg nálam az első nekem is kb. 20×-ra sikerült, de a második vagy 40 próbálkozás után sikerült :D
  • dsfan
    #1359
    Ja már túljutottam, most azt hiszem Spártába vagyok de nem biztos,a lényeg hogy egy lebegő szigeten vagyok az orákunum templomába, ill. azt írta.
  • Seth
    #1358
    Készülj fel rá, hogy lesz utána mégegy, és az magasabb :D
    Mondjuk érdekes volt, míg az elsőnél kb 20. alkalomra sikerült, a 2. elsőre ^^

  • dsfan
    #1357
    ez a torony henger vagy mi amiben forognak a kések, és mindig leesek :( :@
  • dsfan
    #1356
    mégse kell help, közbe megcsináltam, most csináltam meg a zeus mountain-t, és most jöhet path of hades :)
  • dsfan
    #1355
    oké köszi, közbe reload-oltam de megint elakdtam :( nem vagyok valami profi angolos.. a lényeg hogy nem tudom hogy kell megszerezni a zöld nyakláncot, youtube-on kerestem speed run-ba csak nem találom, szócal ha még egy kicsit, segítenétek megköszönném, előre is köszi,




    (oh yeah ma megvettem a GoW 2-őt :))
  • Kalozoner
    #1354
    igen ott nekem is ugyanez volt, reloadolj:D
  • Seth
    #1353
    Vmi bug, töltsd be újra a legutóbbi mentést
  • dsfan
    #1352
    sziasztok, elakadtam annál a résznél, amelyiknél legyőztem a minotaurt, hades-sal is beszéltem kinyírtam mindenkit de hades feje nem tűnik el, a kis rés amit a minotaur rúgott azis zárva és nem tudom merre kell menni. légyszi valaki segítsen
  • knightbali
    #1351
    Na, végig is vittem. A Chaos pengéket, Artemis kardját és a poseidon' s raget fulloztam ki. Jó játék... Most jöhet a 2. rész :D
  • Seth
    #1350
    káosz pengék és a poseidon-os cucc, utána tökmindegy,én nem is használtam mást :D
  • lowdog
    #1349
    szerintem:
    1. blades of chaos
    (2. army of hades)
    2. poseidon's rage
    3. medusa's gaze

    zárójel-> érdemes tartalékolni, hogy mielőbb kimaxold az army of hades-t!!
  • knightbali
    #1348
    Hali.
    Mire a legérdemesebb fejleszteni a red orbokkal? A chaos pengékre, vagy az Artemis kardra? Netalán a varázslatokra?
  • Kalozoner
    #1347
    igen benyomod a titan erőt (R3+L3), és gyapod az ujjait, míg fel nem emelkededik az összes ujja..
  • norbixx
    #1346
    és h kell kiszabaditani ?? szét kell verni az ujjait a szobornak ???:D
  • Kalozoner
    #1345
    vissza kell menni a pálya elejére és ki kell szabadítani a pegasusosad...