1544
  • PieroPajero
    #1424
    Én nekem a God of War 2 van meg és ott akadtam meg amikor egy sivatagos pályán vagyok és nem tom mit kell csinálni. Ha tudtok segíteni akk kössz.
  • iceQ
    #1423
    Áh köszi!!! :D
  • PoisonChihuahua
    #1422
    A kihúzható fal bal fele üreges...
  • iceQ
    #1421
    Hali!

    Elakadtam!PSP-t majdnem szét vertem :D
    Ott vagyok mikor bemegyek egy szobába két szobrot a helyére tolok és akkor ki lehet húzni vmi fal szerűséget!Utánna felugrálok rá megnézem mit ír a lónál kinyitom az xp-s dobozokat(piros cucc jön előlle :)) utánna semmi!Nem tudom hova kell menni!Pls help !!!!
  • megalodon
    #1420
    Ha meg felmásztál akkor picit sietni kell mert aszsem idöre megy! Pöccre meglehet csinálni de ha kicsit tétovázol valahol akkor lejár az idö.
  • PoisonChihuahua
    #1419
    Youtube
    7:23-tól nézd.
  • gabo114
    #1418
    jó erre én is rájöttem hogy az oszlopokkat kell tolni csak azt nem tudom hogy hova...:S
  • PoisonChihuahua
    #1417
    Ahonnan beléptél erre a területre az "ajtónál" van két oszlop, told őket a megfelelő helyre, hogy át tudj ugrani. (Megjegyzem, át lehet őket tolni egy másik oldalra ahol két Vörös Orb-os ládát találsz. Illetve az a "csaj" az Orákulum. :)
    Ha ez sem segít, akkor Youtube vagy Google.
  • kommersz
    #1416
    Told oda az oszlopokat aztan ugras.
    kb ennyi
  • gabo114
    #1415
    elakadtam a játékban...ott ahol egy csaj kell megmenteni a logó kötélről de sehogy sem tudok átugrani arra a kis sziklára valaki nem tudna segíteni.??pls
  • kuala
    #1414
    Üdv. Chains of olimpusban otthon van valaki? Én elakadtam ott,ahol egy titán van leláncolva,van több ilyen forgatható kar,amivel a láncokat lehet kifesziteni. De viszont egy kar nem akar sehogyse elöbujni. A titán felé meg nem tudok átugrani a két platformon,mert a második magasan wan és lezuhanok mindig. Help me...
  • Jimanszky
    #1413
    Így van!!!Ez a játék megérdemli, hogy eredetiben díszelegjen a polcon;)
  • lowdog
    #1412
    lehet meg kéne venni bótban?
  • huzvar
    #1411
    ÁÁÁááááá,én azt megpróbáltam....Elkezdte beolvasni és utána kampó...Loading...és nem jött be semmi...lehet,h hibás a játékom...
  • Jimanszky
    #1410
    Megerősítem
  • lowdog
    #1409
    a "medencében" keress a földön egy lukat, abba kell leúszni, nem kell áttörtni semmit
  • Jimanszky
    #1408
    Köszi, sikerült végigjátszani.Volt egy-két olyan rész h legszívesebben földhöz vágtam volna a joyt:)Nagyszerű játék!!!
  • huzvar
    #1407
    Először menj át azon a szobán,ahol olyan forgó pengék járnak felalá...Van ott egy kijárat,azon eljutsz egy szobához,ahol megtalálod a kart,ami segitségével felemelhated a golyót(utána felmész a lépcsőn és a farönkök segitségével meginditod a golyót)!A villogó pajzsos ellenségeket,h legyőzd a start menüben tölts fel a szablyáid fokozatát legalább 3as szintre,úgy könnyen fog menni!Ha eljutsz a poseidonos páya végéig,én is várom a segitséged!!!!:)
  • lowdog
    #1406
    földgolyót fel kell emelni. nincs a szobor mögött egy kar?
  • Jimanszky
    #1405
    Most meg Atlasz földgolyójánál vagyokNem igaz, hogy ennyire béna vagyok..Van két kar, egy a szobor előtt, egy pedig fent, aminek hatására kijön a falból egy faszerkezet.
  • Jimanszky
    #1404
    Megoldódott.
  • Jimanszky
    #1403
    Itt van előttem a másik pajzsa kövön, de nem tudom felvenni.Mit tegyek most?
  • Jimanszky
    #1402
    A rohadt anyját.Tééényleg:DDDNagyon köszi!!
  • huzvar
    #1401
    a ládát felhúzod egészen az ajtó előtti küszöbig,utána hosszan nyomod az x-et(elrúgod),rácsúszik a szoba közepén lévő körre,kinyilik az ajtó és te hirtelen a jobb joystickkal átpördülsz a tuloldalra!ird meg az email cimed és elküldöm a végigjátszást,ha gondolod!
  • Jimanszky
    #1400
    Sziasztok!
    Elakadtam a GoW1-ben!Pandora templomában vagyok, méghozzá egy teremben, aminek a közepén van egy gomb, a fal meg elfordul, ha rányomom azt a kis láda szerűséget.Már megszereztem egy pajzsot a falba, de a másikat nem találom.Azt írja ki, hogy az egyik pajzsot elvesztettem.Ja ugye itt van egy ajtó, ahova 2 pajzsot kell betenni, hogy kinyíljon.
    Köszi előre is!
  • huzvar
    #1399
    kössz a segitséget,a páncélosok megsemmisitve:)! de sajna megint megakadtam...a poseidonos pálya végén egy alaguton végigsétálva vissza jutok pandora gyűrűjéhez,ott a lépcsőn felsétálok és beleugrok a medencébe...olvastam a végigjátszást is,ott azt irja,h a medence túlsó felében át kell törni vmi ajtót,nekem nem engedi...vmi tanács esetleg?
  • PoisonChihuahua
    #1398
    Nem, kijön Wii-re is!!!!
  • bigbigle
    #1397
    de az nem csak ps3-ra lesz?
  • zsolt1983
    #1396
    En is nagyon varom maaar!!!!!!!!!!
  • alkess
    #1395
    Én anno rájuk küldtem azt az "Isten haragja" (ha jól emlékszem)támadást, amit az R3 vagy L3 gombbal kellett aktiválni, azt szerették. Persze elötte fel kellett tölteni. Jó régen játszottam, jöhetne már egy GOW3.
  • PoisonChihuahua
    #1394
    Ahhoz, hogy megöljed őket, először szét kell törni a pajzsukat. Használj bármilyen olyan kombót aminek "lecsapás" a vége (háromszög).
  • greyfox
    #1393
    Előbb szétzúzod a pajzsukat.

    négyzet négyzet háromszög

    vagy

    háromszög háromszög háromszög

    ha jól emlékszem :)
  • lowdog
    #1392
    plume of prometheus-t ([] [] /\) neki először (hogy a páncél széttörjön), aztán bármi :)
  • huzvar
    #1391
    Sziasztok!
    Nekem a GoW1-ben kellene kis segitség...Van egy pálya ahol villogó páncélos ellenségeket+3szirént kell megsemmisiteni időre,ha lejár az idő,a talaj kinyillik alattam és meghalok.Nem tudom azokat a villogó pajzsos ellenfeleket milyen módon lehet legyőzni...
    Köszi előre is a segitséget!
    Dani
  • flare
    #1390
    oxi,köszi,megpróbálom:)
  • Seth
    #1389
    Nincs. Addíg told be, amíg azt nem látod, hogy a szobor mocorog ha elengeded, ugye mögüle próbálnak kijutni de nem sikerül
  • flare
    #1388
    szal azok a szárnyakkal rendelkező,emberi fejhez legkevésbé sem hasonlító burával ellátott,misztikus mitológiai lények:)hogy kapják be:)
  • flare
    #1387
    ezt már próbáltam:S,van jelentősége,hogy melyik szobrot melyik lyukhoz?
  • lowdog
    #1386
    de először ki kell harvesztolni a red orbokat belőlük :))
  • Seth
    #1385
    főleg XD