1544
  • napoleon67
    #383
    Sziasztok

    Elakadtam abban a teremben amiben egy szobor tart egy nagy követ.Van két kapcsoló,de csak a fentit tudom meghúzni,továbbá onnan nem messze van egy terem ahol le kéne győzni valami páncélos zombikat,de hiába ütöm mindent véd:),aztán padló nyilik és kampec.Előre is köszi a segitséget.
  • testerlnx
    #382
    Az X, kis szünet, X, R1 tökéletesen bevált :)
  • snoop dog
    #381
    probáld nekifutásbol átugrani nehéz de menni fog
  • testerlnx
    #380
    Azt olvastam vhol hogy X X és utána R1... Meg azt, hogy várjak a következő X lenyomása után... Nah majd este :)
  • testerlnx
    #379
    Innen nyilik bal kez felol a hely:
  • testerlnx
    #378
    Itt van amit nem tudok átugrani:
  • testerlnx
    #377
    Sziasztok!

    Én a Hades Chellenge-nél akadtam el, amikor át kell ugrani egy szűk folyosón lávákat (csapó ajtó van felettük), az első megy, de másiknál két rész hiányzik és a harmadik felett van egy csapó ajtó, a hiányzó két részt kpételen vagyok átugrani, egyszerűen kisebbet ugrik a csákó :( Béna vagyok próbáljam még, vagy mást kéne csináljak?
    Amúgy állat a game, az elején nem is gondoltam volna :D
  • napoleon67
    #376
    Köszönöm szépen
  • snoop dog
    #375
    ugy csináld hogy az egyik szobrot letolod és aztán annak a tetejére a másikat igy lesz egy 2 emeletes szobor azt odatolod a fal mellé és a másik állvány tetejéröl ráugrasz a tetejére
  • napoleon67
    #374
    Sziasztok!
    Elakadtam azon a részen,mikor a csajszi a kötélen lóg,és segitségért kiabál.Felül van 2 szobor amit a liftel le tudok vinni,de úgyse érem el amit elkéne.Előre is köszi a segitséget.
  • Solidus
    #373
    Bár lehet hogy te még a pály legelejére gondolsz ahol a hajó belsejében kell megküzdeni?Akkor üsd,üsd,vágd meg ugorj hátra amikor előreharap...
  • Solidus
    #372
    Hát már régen játszottam vele de valami olyasmi rémlik hogy valahogy le lehet rántani vagy húzni a fejét és akkor lehet adni neki.Nézz körül a pályán küzdelem közben bal és a jobb szélen...
  • evid
    #371
    Sziasztok!
    Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan lehet legyőzni a játék elején a Hidrát? Előre is köszönöm.
  • Luiprima
    #370
    Elindulsz a gerendán első elágazásnál fel kanyarodik jobbra végén átugrassz a másikra. Ott le kanyarodik jobbra le átugrassz megint. ott tovább ha jól emlékszem u alakban és mindjárt vége.
  • Greene
    #369
    hát nem tudom számomra úgy tűnik hogy csak körbe körbe megyek és mintha mármindenholjártam volna. milyen korongok?
  • Luiprima
    #368
    Amerre a gerendák vezetnek nem lehet eltévedni ahol egy gerendasornak vége ott át kell ugrani a következőre ujabb korongok megint tovább ugrani. Majdnem 1 kört teszel meg míg kijutsz.
  • Greene
    #367
    azt tudom hogy valahol ott de nem találom?
  • Greene
    #366
    de ott merre?
  • Luiprima
    #365
    Nincs más út ott kell tovább menned kicsit idegesítő ügyességi rész de nem vészes azért annyira. Sok sikert hozzá ;)
  • Greene
    #364
    SziasztokTudna valaki segíteni? Otttartokhogy 3 nagy gömb gurul lefele. van 8 kapu de csak az egyiken tudok kimenni ami sikerül is végigmegyek ezen a részen majd elérkezek egy olyan gerendás részre ahol egyensúlyozni kell de közben állandóan forog a levegőben 2 ventillátor szerűség. Innen egyszerűen nem tudok tovább menni. Please help!
  • Gott
    #363
    Cheat kódot tud valaki?
  • vente
    #362
    thanks
  • Jissi
    #361
    http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/god_of_war_rock_puzzle.png
  • vente
    #360
    rakni
  • vente
    #359
    hy nem tudja valaki hogy kell összerakni a nyakláncos résznél a köveket a falra?
  • egypszichonauta
    #358
    óriási game!árész nagysága,a "lény" ami a hegyet cipeli a hátán meg a végén az olümposz hegy vmi lélegzetelállító!
  • Szuperkaraj
    #357
    köcce, megpróbálom de kemény lesz :D
  • Luiprima
    #356
    Van egy terem ahol egy kapcsolóra ha rálépsz egy forgóajtó lép működésbe a terem másik végében a kapcsolóra lökd rá a ládát és gyorsan hátabukfenccel be tudsz jutni.
  • Szuperkaraj
    #355
    Sziasztok, remélem tuttok segíteni rajtam!
    Atlas próbájánál vagy minél akattam el, ahol meg kell szerezni két pajzsot az ajtóba, de csak az 1iket tudom megszerezni, amihez le kell menni és végig kell verni 1 csomó szörnyet, meg tudnátok nagyjából mondani hogy hol lehet a másik?
    előre is thx
  • mucius
    #354
    hali! a dvd5-s imageknél mind az van írva, hogy csak a bónusz videókat rippelték ki. ez mit takar? cutsceenekhez nem nyúltak, akkor?
  • aabyssx
    #353
    Ja. Messze van az még.
  • UNREG
    #352
    Aby magasból tojik a PS3-ra... :)
  • aabyssx
    #351
    Ésakkó' mi lesz?
  • torrente
    #350
    Addigra már lesz PS3.
  • aabyssx
    #349
    Majd kipróbálom, ha már lesz Platinum-ban, vagy hűdeolcsón. :)
  • UNREG
    #348
    "És könnyed, szórakoztató"

    Haha, nem próbáltad a God módot... :))
  • aabyssx
    #347
    Játszottam a demot. Nem rossz! Nem egy Ninja Gaiden, de a törekvés jó. És szép. És könnyed, szórakoztató.

    BTW ilyen SMOOTH opciót minden PS2 játékba tehetnének. Látszólag nem kerül semmibe a számolása.
  • rollab
    #346
    na, időközben megoldódott (nem lehetett jó a mentés)
    egy korábbi résztől elkezdtem, és így ma sikerült a hiányzó pici részt is bepótolni

    hát mit mondjak: God Of Game!
  • rollab
    #345
    sajnos nem segített...
    akinek a rossz változata volt és kiakadt, az az új változattal tudta használni a kimentéseit?
  • Luiprima
    #344
    Nem biztos hogy segít de az opcióknál vegyél le mindent kapcsold ki a hangot stb és úgy próbáld meg.