1544
  • rollab
    #343
    ha minden igaz az új változatom ConFuSiON, de ezzel is kiakad annál a kimentett állásnál (folyamatosan tölt(?) vagy mit csinál), kezdjem elölről? vagy egy kimentett állástól folytassam? egy korábbitól? (ezt még nem próbáltam)
  • mila69en
    #342
    ez így igaz
  • Cajal
    #341
    HI all. Hülye kérdés,de nem nagyon értek hozzá: Ha valahonnan letöltöm a gémet,akkor csak chipeltetett ps2vel tudom nyomni??
  • mila69en
    #340
    sztem az, hogy rossz verzió van meg neked de ez már rengetegszer lett írva(olvass vissza) genius-os fagy a confusion féle verzó a jó
  • rollab
    #339
    egy kis gond van ismét, a biztonsági másolatom a két nyaklánc megszerzős résznél (amikor a másodikért visszamegyek a "tüskés" helre) csak tölt, csak tölt, csak tölt... Tudtok erre valamit? Mi nem stimmelhet?
  • rollab
    #338
    köszi, tegnap már sikerült is
  • Jissi
    #337
    De látod hogy nem értette.
  • Luiprima
    #336
    Na ezt mondtam én is csak kicsit rövidebben és magyarul
  • Jissi
    #335
    ead back and swim deeper down when you
    reach the Poseidon statue but not too far, stop when you see a chain right
    below you. Attached to this chain are a number of large barriers that will
    hurt you if you come into contact with them. The basic idea is pretty simple,
    these things and moving quickly across and will kill you if you're caught by
    them. At the bottom are areas you can swim down into to let them pass over
    top so here's what you do. Wait for one to pass and then swim down, charge
    the R1 dash and launch yourself to the left. When you stop moving you'll be
    right above one of the safe areas so hold square to swim down there. When the
    next one passes hold triangle to swim up, then do the R1 dash, when you stop
    do it one more time and swim normally for whatever distance you have left to
    cover to make it to the next safe area. After this you can swim normally to
    the end and descend down the circular waterway.
  • rollab
    #334
    a rácsosnál? pedig ott valami lyukat látok
  • Luiprima
    #333
    a végén nem fel hanem lefelé kell úszni
  • rollab
    #332
    Halihó,
    a Poseidon résznél járok, úszom, mint az állat, és lentre kell mennem, ott meg egy jobbról, balra egy mittumoméni eltapos
    azt már láttam, hoyg van egy rács, amiből fény jön ki, meg a bal oldaln egy másik (gondolom oda kell eljutni), a R1-el nyomogatva valamennyire eljutok a rácsoshoz, de nem bírok felmenni...

    hogy kell ezt? milyen trükk kell még ide?
  • FoToS
    #331
    A nagy nyil volt a megoldás köszönöm,ha lesz kérdésem igérem élni fogok vele :-)
  • Luiprima
    #330
    Ja még annyit a nyilpuskát két lépésbe kell elforgatni rátolod a fordítóra meghúzod a kart letolod róla újra meghúzod a kart visszatold meghúzod a kart
  • mila69en
    #329
    nem arra gondolsz ahol van 1 olyan nyil kilövő gép és be kell tolni a szobába meg forditani az irányát és a falat kilőni? vagy az nem ott van?
  • Luiprima
    #328
    A pálya elejére a tetőkön keresztül vissza tudsz jutni a zeusz nyilát ha jól emlékszem ott kapod ahol van a nyílpuska azt le kell húznod az alagsorba és ott lennt van egy forgató mechanizmus amivel el kell forgatnod hogy ki tudd vele lőni az ajtót.
  • mila69en
    #327
    "(már nem emlékszem mindenre)"

    hát akkor áruld el nekem is pls má nagyon szurkálja csőrömet, tök a fejembe van, hogy hol jár a gémbe de eccerüen nem ugrik be, hogy mivan
  • mila69en
    #326
    hát az hogy az üpse nem nyitotta le neked a kaput és ezért más megoldást kell találnod hogy lenyisd, a megoldás a zeusz villáma lesz azt kell meg szerezned
  • UNREG
    #325
    Ott van az a rész, ahol egy nagy íjjat kell tekergetni? (már nem emlékszem mindenre)
  • UNREG
    #324
    Nem, ilyen nincs, ekkora bakit nem hagynak a játékban, hogy ne tudj visszamenni. Akkor másutt keresd.
  • FoToS
    #323
    De mi nyitott meg egy új ajtót?
  • mila69en
    #322
    az hülyeség, dehogy is nem olyan nincs hogy előröl kell kezdened vissza ugrász a tetőkön vagy min, ahol vagy le a lépcsőn és valahol meg nyílott egy új út

  • FoToS
    #321
    Akkor kezdhetem előről mert oda már nem tudok vissza ugrálni :-(
  • mila69en
    #320
    ha jól emlékszem akkor arra a kis placra ahol küzdöttél a nagy dögökkel van 1 szökökút vagy mi de lehet hogy már nem jó emlékszem:(

    de szerintem tök lineáris a gém szoval eltévedni nem igen lehet benn
  • FoToS
    #319
    Meddig kell vissza mennem?
  • mila69en
    #318
    de le lehet jutni odáig és utána kell vissza menni a villámért mert anélkül nem tudja rávenni a üpsét hogy nyissa le a hidat
  • UNREG
    #317
    Szerintem sem lehet eljutni odáig anélkül, hogy nem találkoznál Zeus-al. Nem kerülheted ki Zeus-t, van annyira lineáris a játék.
    Zeus' fury a varázslat neve. Az irány nyilakkal tudsz váltogatni a varázslatok között.
  • Jissi
    #316
    El tud jutni odáig, Zeusz nélkül is, én is ácsorogtam ott egy ideig. Menj vissza oda ahonnan jöttél, ha lemész a romos falépcsőn akkor ott találkozol még egy pár alakkal akit le kell verni. Utána megnyílik egy lezárt ajtó ott, ahol megkapod Zeusz villámát.
  • REAL_CIÁN
    #315
    Dehogynincs olyan varázslat, anélkül el sem juthattál eddig, Zeus villáma, vagy mi a neve.
  • FoToS
    #314
    Most tartok ott amikor a manus nem huzza meg a kart,de nem találok magamnál olyan varázslatot amivel távolról le tudnám szedni.
    Mi a teendő?
  • Jissi
    #313
    Átugrassz az első oszlopról az épülethez, ott ajtón be, íjászokat kinyír, csapóajtó ledönt, oszlopra vissza és double-jump át a másik oszlopra. Ha nem megy akkor gyakorold, működnie kell, leszálló ágban kell nyomni a második ugrást.
  • mila69en
    #312
    há ő izé nem ott jársz ahol a pali nem akarja neked lenyitni a hidat?
    ha nem akkor LOL má egészen elkalandoztunk

    távoli varázslat=zeus villám vagy mi
  • FoToS
    #311
    Milyen manus milyen távoli varázslattal?Milyen kapcsoló?
  • Luiprima
    #310
    hát igen. A grafikához hozzászólva más jellegű a graf mint a MGS3-ban
    a fene tudja melyik a szebb nekem mindkettő bejött tulajdonképpen oda lehet adni neki az első helyet kis jóindulattal.
  • mila69en
    #309
    ha csak a grafikát nézzük én nem mernék meg esküdni rá, hogy szebb mint az MGS3
  • UNREG
    #308
    Érdekesség: az IGN az első helyre tette a legszebb PS2 játékok listájában.
  • mila69en
    #307
    hát ö végülis igaz, de az én elképzelésem az ö halálával teljesen más volt
    nem ezt érdemelte

    /ütötte, vágta, rúgta, szúrta, dőfte, nyakát kitekerte, karóba húzta, fejét a hídba cspkotta, volna
  • Luiprima
    #306
    Végül is megkapta méltó jutalmát :)
  • mila69en
    #305
    jah ott kicsit ideges lettem ilyennel szivatni az embert, sztem meg tutta volna huzni csak remegett a lába:)) szivesen lekaszáltam volna az embert valami ultra brutál komboval
  • REAL_CIÁN
    #304
    Van egy varászlat, amivel messziről le tudod lőni az ellenséget, na, azzal lődd le a muksót, aki ott áll a karnál, de nem tudja meghúzni.