1544
  • Luiprima
    #423
    Pedig az a megoldás javaslom tedd a kontrollert le az asztalra ne kézbe fogdd és csak a kört nyomogasd piszok gyorsan sikerülni fog
  • vortob
    #422
    de hiába cseszegettem olyan gyorsan a kört ahogy tudom, engem vág a falhoz.
  • Sliderx
    #421
    Húzd rá az árbócra.
  • vortob
    #420
    Hello, csak egy kérdés: A hydrát hogy kell legyűrni?(a főfőfőfő, akivel a hajó tetején kell küzdeni), leszedem félig az erejét, és akkor lehet ilyen mozdulatot csinálni aminek végeredménye az lesz hogy újra 3/4 élete van, és ezt addig játszhattom amig jól nem esik. ha valaki tudná mit kéne csinálni kérem válaszoljon:) előre is köszi:)
  • Sliderx
    #419
    Megvan a game, nem egy egyszerű, egész jó.
  • zs0ltee17
    #418
    köszi! ezt már próbáltam csak nem gurultam hanem futottam és ezééér nem fértem be! de ez már müxik! köszi!
  • mateus33
    #417
    Úgy kell,hogy odahúzod ahhoz a forgó falhoz vagy mihez,s onnan rárugod a kőtömböt a földön lévő kapcsolóra,így nem késed le a csatlakozást:D
  • snoop dog
    #416
    probáld meg ugy én is ugy csináltam hogy ugy tolod rá a tömböt hogy háttal legyél az ajtonak és amikor rátoltad hátrabukfenccel lazán át lehet gurulni
  • snoop dog
    #415
    pedig ugy kell csinálni probálgasd minden oldalrol ugy kell csinálni
  • zs0ltee17
    #414
    hello! kössz a tanácsot! ott tartok de sajna túl gyorsan megfordul az ajzó és nincs időm átgurulni pedig már taktikáztam is de úgyse megy! :(
  • snoop dog
    #413
    asszem ott járhatsz amikor egy ajtoba be kell rakni két pajzsott és lehet húzni egy kőtömb szerü baszást az a lényeg hogy ha odahuzod a tömböt középre az lenyom egy gombot és ott át kéne gurulnod a másik oldalra
    ha nem ott jársz sorry már rég játszottam vele
  • zs0ltee17
    #412
    sziasztok! elakadtam! kérlek segítsetek!

    annál a résznél amikor megszereztem hádész pajzsát! be is tettem a helyére! de utána mit kell csinálnom? vannal ott valami kövek amit lehet ide oda húzni! de nem tom micsináljak vele!

    előre is kössz a segítséget!
  • Sliderx
    #411
    Ha már platinum akkor tényleg kira játék lehet!
    Akkor várok még rá. Mondjuk nem tudom mennyi lehet majd a platinum ára.
    Azért ha valaki megválna tőla, amit kétlek, akkor nyugodtan írjon!
  • aabyssx
    #410
    Kinnt már megjelent Platinum-ban. Ha vársz 1-2 hetet SZVSZ ide is eljut.
  • Sliderx
    #409
    Olvasgattam erről a játékról és elég jónak tűnik!
    Be kellene szereznem! Aki tud ebben segíteni az küldjön egy privit!
  • Laky
    #408
    megoldottam :)
  • Laky
    #407
    elakadtam egy ajtónál, annál a résznél, amikor egy óriást kell megölni (?)

    It is a reinforced door. You feel a powerful, yet benevolent presence radiating from the other side...
  • Szuperkaraj
    #406
    én a godhoz kevés vagyok :D
  • DoNorBi
    #405
    én a god fokozatnál kezdtem ideges lenni de akkor nagyon:D a főszenny előtt adtam fel,egyszerűen már nem birta a szervezetem:P
  • Szuperkaraj
    #404
    nekem személy szerint az amikor úszkálni kellett a víz alatt, meg egyensúlyozni azon a forgó kőtömbön ami elüt :D ami viszont tetszett az ilyen ügyességi részek közül amikor a nagy tüzes golyók jöttek és ki kellett nyitogatni az ajtókat :)
  • mateus33
    #403
    Na akkor belevetem magam,aztán meglátjuk
    Amúgy kinek melyik rész volt a legidegesítőbb?
  • DoNorBi
    #402
    szerintem a GOW után a POP 3 teljesen jó,ha nem ismerném a GOW-ot akkor még csöpögnék is tőle:D
  • Szuperkaraj
    #401
    jaja :)
  • mateus33
    #400
    Jöhetne már a 2. rész:D Vagy vmi hasonló,kiemelkedő játék:)
  • Szuperkaraj
    #399
    az elején az a pár katona is gondot okozott, de ami a legjobban leterhelt az a 3-4 minotaurusz...lehet menne ha többször próbálnám, de vhogy nemvolt kedvem :)
  • mateus33
    #398
    Athénban konkrétan minél/kinél ragadtál le?
    Amúgy nekem legjobban Hádész pályája tetszett,nagyon hangulatos volt:)
  • Szuperkaraj
    #397
    ááá...a Hydra laza volt sztem, csak 5 perccel tovább tartott...nekem az volt nehezebb amikor a hajóban vagy és csak az 1ik fejét kell kinyírni :D de Athénban télleg leragadtam :D
  • mateus33
    #396
    Lehet,hogy ott már a Hydrával is előfordulnának kis gubancok:D Azért ennyire mazohista nem vagyok:D
  • Szuperkaraj
    #395
    ja :D próbáld god módban, Athénban már vannak kis gubancok :D
  • mateus33
    #394
    Huhh,na sikerült végigvinni,nagyon szupi kis game ez,számomra néhány idegesítő "ügyességi" feladat okozott csak enyhébb idegességi rohamokat:) de amúgy nem voltak azok sem nehezek,csak nem mindig volt ügyes Kratos:)
  • Szuperkaraj
    #393
    másodszorra sikerült pont, ahogy elugrottam jöttek a tüskék, de pont felkapaszkodott Kratos :)
  • mateus33
    #392
    Köszi mindenkinek a segítséget,megpróbálom,így már biztosan sikerülni fog!
    Amúgy nagyon zsír kis game,nem sok játék kötött még így le,kikapcsolódásra tökéletes.
  • testerlnx
    #391
    Van egy speckó ütés asszem AA amely szétüti a pajzsot, és sietni kell, ki kell nyírni időre az ellent, ha nem sikerül nyílik a padló :)
  • testerlnx
    #390
    A kulcs a gurulás a jobb oldali analóg karral, azzal ugyanis gyorsabban haladsz! Utána meg lesz időd szépen felugrani (kis szünet a két darab X között, mert úgy nagyobbat ugrik). Szerintem nehéz, engem szopatott vagy 40 percet mire sikerült...
  • Szuperkaraj
    #389
    pedig azt kell, berugdosod gyorsan, és duplaugrással a peremét el lehet érni annak a magasabb résznek, próbálkozz, nem nehéz az, sikerülni fog ;)
  • mateus33
    #388
    Köszi szépen,sikerült!
    Most meg ott akadtam el (kicsit messzebb),amikor bemegyek egy terembe a sziklás részen,meghúzok egy kart,egyik rács le,másik fel,kihúzhatok egy kis kőtömböt,de egy bizonyos idő elteltével tüskék jönnek ki a padlóból. Hova kéne tolni a kőtömböt,h túléljem?:) Már berugdostam a túlsó kis sarokba,de nem tudok felugrani róla. Pedig nem egyszer póbáltam már:(
  • Szuperkaraj
    #387
    amúgy végigvittem, nagyon nagy játék :)
  • Szuperkaraj
    #386
    asszem azt mondod amikor a terem nagy része vízből áll és ha meghúzod a kart akkor feljön 4-5 oszlopszerű vmi...nos húzd meg a kart és ugorj a vízbe, ússz el az utolsó "oszlopig" és ott kell lennie egy résnek, maradj benne, és miután visszamegy a földbe, ott lesz egy alagút, amin ki kell úsznod
  • mateus33
    #385
    Ehh,nem Zeusz,hanem Poszeidon,bocs.
  • mateus33
    #384
    Hali! Elakadtam Zeusz feleségének szobrához érkezve,felugráltam a platformokon miután meghúztam a kart,de nem tudom mit kéne csinálni a teremben,gondolom a szoborral vmit,de mit? Előre is köszi a segítséget!