1544
  • stockhouse
    #1144
    köszi seth:D
  • Seth
    #1143
    Lent a nagy teremben van 2 szobor fenn egy emelvényen,azokat húzd a lyukak elé,amiből jönnek
  • stockhouse
    #1142
    sziasztok
    jelenleg a template of oracle-ban vagyok, eddig nem is volt sok gond, de most mikor bemegyek és ott van a sok denevér(már a szó hallatán agyvérzést kapok, annyira idegesítenek) és a felső szinten ott vannak a gerendák, van bal oldalon egy párkány és ott egy gorgon eye, na azt megszerzem, de a mentéshez nem tudok sehogyse eljutni mert a sok denevér(már megint kiírtam) nem hagy moccani. a kérésem az hogy ha valakinek van oda valami jó tanácsak akkor szívesen elfogadnám.
    üdv
  • Gabe18
    #1141
    Nagyon jó a szövegkönyv,gratulálok!
  • Tekken5
    #1140
    Ügyes! :)
  • ballor
    #1139
    talán valakit érdekel, készítettem egy God Of War oldalt, ahol elérhető a GOW2 teljes szövegkönyve magyarul, készülőben az első rész is
    cím: magyar oldal
  • Prince of Máté
    #1138
    az egy trükkös rész
    mondom mi a teendő:
    Van egy doboz, amit ha ráraksz a gombra kinyitódik az ajtó.
    Azt kell csinálnod, hogy ahol van a forgóajtó, odatolod a ládát, és rárugod a gombra, és gyorsan hátragurulsz!
  • detoti
    #1137
    Szia! Rá kell a köre rugni a ládát és gyorsan a gurulással az ajtóhoz és az befordúl veled együtt.
  • profi35
    #1136
    Szia!Elakadtam pandora templomában az egyik pjzs meg van a másik hol lesz?A kövel rakott ládát már rá huztam a körre az ajtó meg fordult és utána?
  • profi35
    #1135
    Sziasztok!
    Pandora templomában vagyok és nem tudom,hogy nyissam ki a forgo ajtot.
    Rá huztam a kövel rakott ládát mindenkit meg öltem az egyik pajzsot már a helyére tettem.
  • profi35
    #1134
    Sikerült.Köszi.
    Ha el akadok majd kérnék még segitséget.
  • Lara Snake
    #1133
    Szia profi35!

    Itt van egy gameplay videó segítség gyanánt. Itt megnézheted végig a megoldást. Ha viszon te szeretnél rájönni, akkor ne nézd meg!:)
    youtube
  • Gabe18
    #1132
    Ne annyoszor nyomd,hanem nyomd mint "az állat"...
  • profi35
    #1131
    Nem sikerül nagyon béna vagyok.Pedig már legalább 6szor neki huztam.
  • profi35
    #1130
    Ha meg jelenik a kör annyiszor nyomjam meg ahányszor fel villan
  • profi35
    #1129
    én megyek neki az árbocnak vagy ö?
  • ballor
    #1128
    eltörted már az árbócot?
  • profi35
    #1127
    Négyszer is huzta de csak én megyek neki pedig a kört is nyomom
  • profi35
    #1126
    addig eljutottam,a kör után a fejet megcsákjázom neki megy az árbocnak, és aztán elszakad az élete meg vissza megy:(
  • ballor
    #1125
    jól csinálod
    háromszor kell, eltörik az árbóc és ráhúzod
  • profi35
    #1124
    addig eljutottam, a kör után a fejét "megcsákjázom" neki megy az árbocnak, és aztán elszakad az élete meg visszamegy :(
  • ballor
    #1123
    lesz egy árbóc, azt kell használni
    gyengítsd le, és majd megjelenik a kör
    ha nem megy, tovább segítünk ;)
  • profi35
    #1122
    Sziasztok!
    Már aleg elején el vagyok akadva a 3fejü Hydránál.
    A harmadik fejet nem tudom meg ölni.Kérnék egy kis segitséget.
    Köszi
  • benesov
    #1121
    Bocs stornó rájöttem!!
    A második részt 2 nap alatt végigvittem nem birtam letenni fasza ez a játék!
  • Tekken5
    #1120
    HEHE! Én csak egyszer akadtam el a játékban :DDDD
  • benesov
    #1119
    Pandora gyürülyéből a "Challenge of Hades" Van egy közpoti terem a közepén egy medence vagy kút,vérrel tele,benne egy 2 szarvu hatamas szobor. a terem végén egy széles nagy lépcsö a végén egy sötét terem oda nem enged be a játék. A terem menyezetén több 4 águ forgó akármi és pallók, de oda nem tudok feljutni. Balra néhány sziklaperemen felmászva egy folyosó amin egymás után két lávaárok van, és a padló kétoldara szényilik, csokódik folyamatosan. Az elsőn átlehet menni de a második dupla ugrással is túl nagy! Mit-merre! Help
  • alkess
    #1118
    dupla ugrással sem megy? Kicsit ha pontosabban leírnád, hol vagy, akkor jobban tudnék segíteni. Kicsit régen játszottam
  • alkess
    #1117
    ha jól sejtem, akkor az e melletti teremben vannak azok a körfűrészek, ugye? Hát ott kell még elmenned a másik irányba, és megszerezni a szükséges dolgot.
  • benesov
    #1116
    Köszi detoti, de nem teljesen értem honnan középről, itt a padló kétfelé szétnyilik, összescukódik az árok végén és nem tudok elég nagyot ugrani
  • detoti
    #1115
    benesov,,,, ha az a láva amelyikre gondolok,,akkor csak középről tudsz átugrani !
  • detoti
    #1114
    G Marsel,,, oldalt van egy kis ajtó-kapu azon be kell menni és meg kell szerezni ami oda kell.Utána felfogja emelni és széttudod lőni fentről !
  • benesov
    #1113
    Sziasztok !
    Elakadtam a Challenge of Hades pályán, miután elintéztem a kentaurokat.
    Fent a folyósón a második lávaárkot nemtudom átugrani,a nagy lépcső végén
    sötét van arra nem lehet menni, a kútban a szobron nem érem el azt a vackot. Mit tegyek, tud vki segiteni?
  • G Marsel
    #1112
    Sziasztok!
    Nem tom melyik pályán, van egy nagy Atlas szobor aminek a kezében van egy nagy kőgolyó. Előtte van egy kar, de amikor meghúzom nem történik semmi, mert kiírja, hogy hiányzik róla vmi. Arra rájöttem, hogy fent is van egy kar, amit ha meghúzok valami kilövő szerkezetet aktivál. Gondolom a lenti kar hatására Atlas felemeli a golyót, amit kilő az a sz*r fent. Mi a tököm hiányzik az alsó karról, és hol találom?
    Please Help!!!
  • Prince of Máté
    #1111
    láttam már a végét, mikor felmászik a olümposzra Gaia hátán , és The End Begins..
  • djmassive
    #1110
    Én szerintem az 1 hideg a 2-höz
  • djmassive
    #1109
    Kur_a komoly majd ha végigviszed ha végigviszed akkor meglátod a vége nagyon annyit ondok hogy lesz 3
  • Prince of Máté
    #1108
    a 2 de fölényesen :D
  • detoti
    #1107
    A II. rész milyen tud valaki mondani róla valamit ? Melyik a jobb az I. vagy a II. ?
  • Tekken5
    #1106
    Az alvilág a legnehezebb :)
  • detoti
    #1105
    Sikerült a vége is !!! Nagyon jó játék volt !!! Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek . Biztosan megveszem majd a II. részét is . Hali mindenkinek.