65
  • laskajani
    #65
    Van valaki, aki segítene a dc++ telepítésében?
  • HuAn82
    #64
    Szerintem ne erőlködj ha nincs igazad.
  • HuHa
    #63
    AZ OK hogy mindkettő TPS, ezt nem is tagadta senki. Azt az állításod tagadjuk a Hitman gyenge GTA klón. Mert ugyebár NFS-re se mondjuk Colin klón, mert bár mindkettő autós, nem lehet őket összehasonlítani. GTA1 és GTA2, sőt GTA3 se nagyon különbözik egymástól, sőt ezek mind összehasonlíthatóak, mert egy dologról szólnak. De Hitmant ne keverjük már GTA-val, vagy mond el nekünk, mi az ami miatt a GTA király, és a Hitman csak a GTA gyenge utánzata. Az nem indok mert mindkettő TPS, ezzel a logikával GTA3 is csak egy gyenge klón, méghozzá az első TPS klónja, ami talán pont a Tomb Raider volt. Logikai zavarban vagy. Írjak egy 64 bites programot, ami lemodellezi és megcáfolja az állításod?
  • HuHa
    #60
    Nem szar érzés a fél SG rajtad röhög? Ott fenn az a kép a Hitmanből való, de még nézhetsz párat pl itt: http://www.hitmancontracts.com/
    Ha belinkelsz egy GTA-ra hasonlító képet, leborulok előtted élőben.
  • Inquisitor
    #58
    Systemshock 1-2? :)
  • pemga
    #57
    A Thief nem volt gyilkolászós játék, kifejezetten tiltva volt benne az ölés (max pókokat, meg zombikat). A hitman első része akkor jött ki, amikor a Thief-ből már kiadták a második részt is bőven. Igaz a Tomb Raider akkor már valahol a 4 környékén járt :).
  • Ceb
    #56
    Nagy az Isten állatkertje, erre csak ezt lehet mondani.
    Hood légyszi kezeltesd magad.
    TR nekem valahogy sose tetszett, a hitman1 amivel viszonylag sokat játszottam, az nagyon jó játék.
    Szerintem az volt az első ilyen lopakodós, gyilkolászós játék, v a Thief?
  • Robin Hood
    #55
    Neked is javaslom a VISSZAOLVASÁS nevű műveletet, mint ahogy a többi WOM-nak IS!
  • Robin Hood
    #54
    Magadról beszélsz, nem tűnt fel? Noob.
  • Robin Hood
    #53
    Ezaz, irigykedj csak!
  • Robin Hood
    #52
    Neked milyen mélyenszántó érveid vannak? A másik lehülyézése? Ennél azért több kéne!
  • Robin Hood
    #51
    Te nyomorult idióta! Ha szájtépés helyett képes lennél visszaolvasni, talán még a pofád is kimoshatnád!
  • Skynet
    #50
    Hagyjátok hoodot ehte fórumon szórakázó kis hülyegyerek...:)
    Csak fikázni tud, a szutyok gépét hírdetni de értelmes magyarázatot a fikázásokra és egyéb megnyilvánulásaira ne várjon senki..
  • Inquisitor
    #49
    Stacker házad van és csak 2 vinyó? Akkor minek a Stacker? Esküszöm nem értem. Ha lenne sok lém, vennék stackert, de lenne benne vagy tucat vinyó :D
    Ha erre nem akarsz válaszólni, akkor könyörgöm áruld el mi köze a GTA-nak a Hitman-hez!!!
  • HuHa
    #48
    Már te sem érted saját magad...menj gizdulj hentelj le pár szörnyecskét a remek konfigoddal, azok legalább egy értelmi színvonalon vannak veled. Ilyenkor csak kaparom a falat én nem tudok érdemben 3D grafikával foglalkozni, mert gyenge a gépem, más meg értelmetlen dolgokra épít 64 bites rendszert.
  • spR
    #47
    Hmmm... Anno a polfórumban volt egy fazon, magyar ember 2 néven futott, neki voltak ilyen mélyenszántó érvei. Te nem véletlenül az X-edik reinkarnációja vagy?
    A faszi gamez fórumokban is nyomult, anyázott sokat a "PC-s játékoknak leáldozott" című örökzöld topicban, bannolták is tisztességgel, volt vagy 10 másik nickje.
  • darkbear
    #46
    Te szerencsétlen!!! Csak azt tudod mondani sulinetes, meg "Ha tudnál olvasni, már rég elolvastad volna"! Mit is!??? Nem veszed észre, hogy senki nem osztja a véleményedet?? Semmi de semmi köze a két játéknak egymáshoz!! De te se tudsz semmit mondani ami alátámasztaná a véleményed! Csudrinak igaza van DIVATFIKÁZÓ vagy semmi más!
  • Robin Hood
    #45
    Az hogy más a címe max neked különbség.
  • Robin Hood
    #44
    Ha tudnál olvasni, már rég elolvastad volna. Igaz, a betűket csak általános 1.-ben tanítják, az is lehet a probléma oka hogy még nem tartasz ott.
  • asysoft
    #43
    Szerintem meg nem egy új programozógárda kéne, hanem egy rendes designer, akinek még vannak kreatív ötletei...
  • Csudri #42
    Hiába téped a szád, ha tudná mi a hasonlóság már leírta volna, de mivel nem tudja, ezért nem írja. Ő is csak egy divatfikázó, ennyi.
  • HuHa
    #41
    Hm...azt mondtag Hitman GTA klón, erre mondtuk szerintünk nem. Te erre mondtad a kettőnek hasonló a témája, erre mi mondtuk szerintünk nem. Erre te jöttél azzal engem összezavar ha két játéknak nem ugyanaz a címe. Gondolom a te logikádban bármi lehet hasonló támájú, így pl. a Neverwinter Nights is egy gyenge Harry Potter klón igaz? (Mert mindkettőben varázsolnak)...Na akkor most ki a Sulinetes (Persze erre is meglesz a válaszod, és azt fogod hinni te vagy értelmi lépésfölényben, pedig nem:)


    Csak hogy érdemi hozzászólás is legyen, tegnap újra elkezdtem a Hitman saga végigjátszását, és 3x-a is full adrenalin (igaz csak egy gyenge GTA klón, de akkor is).
  • Robin Hood
    #40
    Kár erőlködnöd, Sulinet Kid! Majd ha kimostad a szádat és faszfejezés nélkül is le tudsz írni legalább 1 mondatot, akkor (se) gyere vissza.
  • Skynet
    #39
    Valahogy inkább az a tipikus sulinetes beböfögés hogy válasz a kérdésekre még mindig nem érkezett csak rizsa...:)
  • spR
    #38
    Már megtették. a következő TR-t nem a Core design csinálja, hanem a Crystal Dynamics.
  • Robin Hood
    #37
    Tipikus sulinetes beleböfögést láthattunk...
  • Robin Hood
    #36
    Hát ha nem tudsz olvasni, úgy nem is fogsz.
  • HomeGnome
    #35
    Nagyon szeretem a TombRaider sorozatot, az elso resz tenyleg forradalmi volt a maga nemeben, es a tobbivel sincsen bajom, szuper maszkalos jatekok! Kiveve sajnos a 6. epizodot, ami iskolapeldaja annak, hogyan kell valami kiforrott, jol mukodo dolgot totalisan elba.. elbaltazni. :( Kivancsian varom az uj reszt, de felek is hogy ugyanugy jatszhatatlan lesz mint a hatos.. :( En az Eidos helyeben lecserelnem a komplett programozo gardat...
  • vassyg
    #34
    klónok háborúja..:)
  • Skynet
    #33
    Tomb raider meg supermario klón mer ugrálnikell mi?:)
    Sőőőőőt...Imperium galaktika egy hatalmas Xwing Alliance klón mert mindkettő az űrben játszódik...

  • Skynet
    #32
    Szánalmas válaszokkal nehogymár megmagyarázd hogy a hitman egy GTA klón...:)
    Azonkívül hogy tps mondj már báááármit amiben megegyezik a kettő (sztorimód,cselekmény,ilyesmi).....
    Tom 1-et és hitman 1-2t meg csak balfasz lehet aki szídja mindhárom hatalmas sikerjáték volt a maga idejében....
    Bár biztos szarok mert a (véleményem szerint apuci által vásárolt konfigon) bizonyára bármilyen grafin és felbontáson hibátlanul futnak és nem olyan szépek mint egy mai játékok....

    Gta -->autólopkodós,lövöldözős bűnözős tps..
    Hitman--> Bérgyilkossal levadászni a célpontot a lehető legkevesebb felesleges áldozattal,lopakodós rejtekből gyilkolós...

    Hűűűűűűűűha két hasonlóság is van a kutyafáját.....Mindkettő TPS SŐŐŐŐŐŐŐŐŐT mindkettőben gyilkolunk.....Etttől igazán klón a hitman...faszfej..:)
  • HuHa
    #31
    Az meg most dereng, Hitman 1 előbb volt, mint GTA 3...na mindegy.
  • HuHa
    #30
    Még mindig nem kaptunk kielégítő választ arra mi köze GTA-nak a Hitman-hez.
  • Robin Hood
    #29
    Az angolok nincsenek is űgy rászorulva hogy közösködhessenk másokkal, ellenben velünk. Persze ha nem lopják el 80 éve a 2/3-ad országunkat, meg nem a mi nyakunkon dzsal át 1000 éve mindenki, akkor mi is ott tartanánk.
  • Robin Hood
    #28
    Ugy látom téged már az is összezavar ha a 2 játék címe különböző. Erre nem lehet mit mondani.

    A konfigomat se valószínű hogy neked írtam ki, de te kötöttél bele. Az nekem elég érdemi dolog hogyha este hullafáradtan hazajövök a melóbol, akkor már csak kikapcsolódni kelljen, ne plíz véjt feliratokat bámulni.
  • TeszteloPontHu
    #27
    Egyáltalán nem vagyunk nagyon lemaradva semmiről. Az infláció simán meglesz, elvileg az államadósság is, egyedül a hiányt kell erőteljesen csökkenteni, de lehet, hogy ott nem lesznek szigorúak, mert jó néhány más euró-övezetbeli ország sem felel meg... (Másrészt az angolok be sem vezették az eurót, mégis jól elvannak.)
  • HuHa
    #26
    Nem merült fel bennem, mert a két játék témájának semmi köze, még egy kicsit se egymáshoz...még mindig nem tudom mit hasonltasz te össze. A Konfigoddal semmi bajom, biztosan megdolgoztál érte, azzal van bajom minek kell ezzel gizdulni? Biztos szépen fut rajta a HL2, de érdemi dolgot végez az a konfig?
  • Robin Hood
    #25
    Én meg azokat akik menőzésből fikázzák amire nem telik nekik.
  • Robin Hood
    #24
    TPS-ben nekem a Heretic az etalon, az ilyen TR féle "állj mm-re pontosan a szakadék szélére különben nem fog sikerülni az ugrás" játékok egyből repülnek a kukába.
  • Robin Hood
    #23
    Már másodszor emlegeted a konfigomat, csak nem irigykedsz? Lehet menni dolgozni, és venni egyet, én is úgy csinálom.