43
Szal..
  • Kori
    #3
    nem biztos jó amit írok de ehhez hasonló problémám volt

    a konnektornak földeltnek kell lenni mert az nagyon tudja zavarni, amikor én megoldottam a földelést megszünt a bugás
  • Shadow_THH
    #2
    mágneses tér? lol ez durva

    szerintem csak simán túlzottan sok áramot akar enni vagy az alaplap nem szereti, hogy a rajta lévő monitor kártyán ekkora áram igényü cucc van nem tudom. És ha a monitort földeled le vagy a házat akkor eltünik a sipolás? (mondjuk a másik dróttal)
  • Sephi
    #1
    Ezt a topikot mar vegso elkeseredesemben nyitottam mert masutt nem akarnak segiteni vagy nem tudnak.

    Vettem egy Philips Brialliance 109 P4 -es monitort. Csodalatos minden es szep de abban a pillanatban amikor rakpcsoltam a video kartyara a hangfalak elkezdtek csunyan bugni. Amikor kipacsoltam a monitort elalt a bugas. Aztan bekapcsoltam es hatul kihuztam mire megint megalt a bugas.

    A monitornak ket kimentele van hatul. A Normalis VGA es masik 5 ami a RGB-s dolog. En a normalis VGA kabelt hasznaltam. Az erdekes dolog az hogy ennek a VGA kabelnek mindket vegenel van egy cilinder alaku resze es maga a kabel nagyon vastag szal ezzel gond nem hiszem hogy van.

    Na most a baj az hogy meg a hangal bugasat "talan" kibirnam de a mikrofon is alatira bezug miatta.

    Par otletet kaptam :

    -Le kell szigetelni a hangkartyabol kimeno kebeleket es a microfon kabelt.
    -Szerezni kell egy nagy olom lapot es a monitor kore rakni.
    -Kis gumit rakjak a video kartya bemenetel kore hogy a monitorbol kimenu VGA kabel ne erintkezen direkt.


    Lassan megorulok mert nem tudom mit csinajak. Nem ertem. Nem a videokartya a baj. Sot meg a hangkartya sem mert probalgatam mas fajtakal is. Lehet hogy maga a alaplap a bibi mert mas gepnel nem csinalt ilyet.

    Mi tevo legyek?