17
  • eke
    #17
    Akkor nézd meg a Motorola E365-öt...
    Nekem az van
  • gz8
    #16
    Ehhez centis, méretre reszelt műköröm kell, azzal lehet frankón nyomkodni!
  • concrete
    #15
    "sajnos" az én ujjaim nagyok ezekhez a készülékekhez - vagy ez egy ergonómiai hiba?
  • asysoft
    #14
    Lehet, de a 6230-ban még csak 128*128 van, s azt se felejtsd el, hogy a CX75 valószínüleg nem egy árkategóriában lesz az általad említettel. Annak amúgy hány színű kijelzője lesz?:)
  • quentit
    #13
    "Sztem tökéletesen elég ez a 132*176, főleg, hogy a Nokia telefonjaiban még mindig 128*128-ast találunk."

    Hol élsz te a Marson??? A szintén újonnan, sőt még hamarabb is bejelentett 6230i-nek 208x208-as felbontása lesz!
  • asysoft
    #12
    Sztem tökéletesen elég ez a 132*176, főleg, hogy a Nokia telefonjaiban még mindig 128*128-ast találunk.
    Ezek a készülékek jónak tűnnek, mp3 lejátszás, 262 ezer színű kijelző, bővíthető memória (kár, hogy csak MMC), az SXG75 meg kifejezetten brutális, 240*320-as kijelzőjéhez inkább nem is fűzök hozzá semmit sem... PocketPC-mnek van ekkora:)
  • Anee
    #11
    úgy látszik ezt a csudajó kijelzőt még egy pár generációba látni fogjuk 132*176...a két és fél évvel ezelőtti Pana tudott ennyit...hmm..
    ellenben a csaj telefon jól néz ki,a többi maxx unisex de buziezüst ráadásul amit nem szeretek:(
  • MrTressy
    #10
    lásd sx1
  • Gremovan
    #9
    A gombokat némely tipusokon tényleg szokni kell. De ennek ellenére szerintem nagyon jó telefonok. Eddig 7 féle Siemensem volt, és egyikel sem voltak nagyobb gondjaim. A menüről meg csak annyit, hogy csak egy idióta nem tudja megtanulni. Nekem nem jelent gondot egy uj telefon kezelésének megismerése max 1 óra alatt. Ellenben egy Sony Ericsson telefon sem volt még a kezemben, aminek számomra normális menüje lenne. De ez gondolom szubjektív, kinek mi jön be.
  • mikike
    #8
    jah, csak flémelek jobbra balra
    a gombok picik és nyomhatatlanok, a kinézetük szánalmas és a menü sem az igazi
    szvsz
  • pemga
    #7
    Nem teljesen van igazad, meg is akar tőle szabadulni, meg nem is. Évek óta veszteséggel üzemel ez az águk (magyarán más oldalról kell megfinanszírozniuk, amit nyilván Te fizetsz meg, mint azt vásárló). Csak nem akarják feladni (eladni pl. koreaiaknak, akik már többször is jelentkeztek) egész egyszerűen azért, mert büszke nép. Német embernek német kocsit, német mobilt, német mindent. (Franciák pont ugyanígy állnak hozzá, de ha tehetnék a Magorok is :)). Az autógyártásuk hasonló problémákkal küzködik... Egyszerűen túl drága az előállítás.
  • Tomalak
    #6
    Amugy az st55 öt nem is a siemens csinálta és tervezte.
  • Tomalak
    #5
    Nem akar megválni mobilrészlegétől a Siemens olvasni luxus? Csak a flamelés megy??
  • Tomalak
    #4
    Jaja, sok telefonom volt és a siemensek marhára bejöttek nekem St55 el voltak problémáim de többi sztem kitünő telefon.
    Marhajól néznek ki sztem ezek az uj telók leszámitva a CL75 de az meg biztosan bejön a csajoknak.
  • Csudri #3
    Nem kellene flamelni! Ha valami nem tetszik, attól még nem kellene leszólni!

    Egyébként én 5 éve használok Siemens telefonokat és nincs velük gond, sőt!
  • mikike
    #2
    ..bár eddig se csinált
  • mikike
    #1
    nem úgy volt, hogy a siemens végre nem csinál többé telefont??