79
  • tudatlanka
    #1
    Gratula az OM-nek végre egy normális intézkedés.
  • St
    #2
    úgy tűnik kicsit túlterhelt a website, lassúcska
  • davos80
    #3
    Nekem már lent van.
  • pemga
    #4
    Tényleg jól le van terhelve :). Egy újabb ötlet? Nem akarják kitenni pl. torrent-re? Kifejezetten terhelésmegosztásra találták ki. (Ha refenciát kérnek, ott a knoppix-cd, amit úgyszintén így terjesztenek :)).
  • mikike
    #5
    játszott is valaki a gáméval?
  • St
    #6
    nem tudom feltelepíteni, azt mondja hibás a fájl
  • myke
    #7
    én játszottam a demójával.Avval csak az volt a baj,hogy nem tudtam hogyna kell kezeni a játékot.Remélem van benne tutorial
  • M@TriX
    #8
    nálam be is halt a szerver :)
  • DVDMester
    #9
    idióta bolsik még ezt sem tudják normálisan megoldani...
  • Thanatos
    #10
    demoban is votl tutorial...
  • tudatlanka
    #11
    myke a tutorial benn van egész érthetően magyarázza el bár nem mindig azt csinálja a game mit leirnak.
  • tudatlanka
    #12
    St a teljes zippeltet szedted le vagy a daraboltat? a zippelt(104Mb) biztos jó mert nekem simán felment.
  • tudatlanka
    #13
    Nem akarok szemét lenni az sghez de itt már van egy tükör...
  • Thanatos
    #14
    amugy sennu baja az odlalnak..., nekem simán bejött és a letöltés is maxal jön...
  • St
    #15
    A tükör létrehozása az OM közlése szerint törvénytelen, mivel ők rendelkeznek a szoftver kizárólagos terjesztési jogával Magyarországon.
  • tudatlanka
    #16
    látod ehez nem tudok hozzászólni....biztos igazad van.de belőlem csak a jó szándék beszélt.
  • TheZsenyka
    #17
    Nyomult már valaki a cuccossal?
  • balazs130
    #18
    ez egy szar lese akarja tölteni!!!!!!! valaki segítsen e-mail címem:[email protected]
  • tomo
    #19
    mar bocs, de honnet tod hogy szar?

    a torrentet tenyleg bevethettek volna...
  • irkab1rka
    #20
    http://48.sulinet.hu/install/install.zip vagy túl népszerű, vagy dead vagy valami. Nekem nem műxik (timed out)
  • Aaron Hallam #22
    Figy ha lehet ne irogass ilyeneket pls, Nagyon tudom utállni amikor benézem valamilyen fórumra mert valami baja van pölö a hangkártyámnak és a topikban ahol a megoldásnak kéne lennie csak olyanokat találok hogy: "Segítsetek, az e-mailem ez és az", aztán kicsit később hogy thx, többi fórumozó meg cseszheti. Sejtem hogy nem csak én vagyok így ezzel....
  • tomo
    #23
    sajnos ugy tunik nepszeru a cucc, igy nem jutunk hozza. par nap mulva biztos lecseng a lelkesedes.

    kedves miniszterium , legkozelbb torrenten tessek sziveskeni kiadni ...
  • SirLord
    #24
    ezt elöre sejtettem
  • H4lÁl0SZTÓ #25
    Hát tényleg, jó lenne ha legalább lene 3 Mirror
  • Yossarian
    #26
    ez se tükör, itt is csak ugyanaz az a sulinetes link van.
  • H4lÁl0SZTÓ #27
    Mindjárt lenn, vki jön multizni?
  • Kis-Bob
    #28
    Már vagy ezren kérdezték, de senki sem válaszolt! Milyen ez a játék??? megéri letölteni?
  • tudatlanka
    #29
    Yossarian:levették... gondolom én,St hozzászólása jogos volt.Senki nem akar magának kellemetlenséget.

    Kis-Bob: megéri
  • akyyy
    #30
    Amint jelenik meg 1848-ról szóló FSP azonnal 4-esre fogob belőle felelni:D
  • nemcsakfeel
    #31
    milyen? még csak most kezdi tölteni..
  • Aramir
    #32
    Mijjaza FSP? :D
  • Atta
    #33
    Sziasztok srácok!

    Nem tudom nektek mi a gond, de nekem elsőre lejött és már fel is raktam, de még nem játszottam vele sokat.
    Ha mondtok egy használható címet nagyon szívesen feltöltöm nektek.
  • PityBull
    #34
    Bár csak a demója alapján tudok véleményt mondani, de szerintem abszolút megéri letölteni. Már a demóval is jót lehetett játszani. Azok, akik szeretik a stratégiai játékokat és magyar történelemnek ezt a szakaszát, remekül fognak szórakozni.
  • PityBull
    #35
    Nekem se volt gondom se a letöltéssel, se a telepítéssel. (Igaz, én a fenti cikk megjelenése után kb. 10 perccel töltöttem le ...)
  • dave7
    #36
    hát ezt valami marha lassan tölti
  • gz8
    #37
    Erre mondanám azt, hogy fatökű lepkevadászok...
  • GABOR16
    #38
    Nekem sem nagyon jön.
    Kellene az a Torrentes megoldás.
  • rage
    #39
    Most működik a letöltés újra.
  • Ch_Slater
    #40
    jah jön rendesen. 4-500kb/s-sel is...
  • nemcsakfeel
    #41
    mostmár jööön!!