560
Szal...
  • Pheaper
    #480
  • Landor
    #479
  • Landor
    #478
    Az MPS-60 volt
  • Pheaper
    #477
    még nem sikerült eladnód ?:)
  • Landor
    #476
    nekem van eladó MMR-60 asom.. 10 ropi
  • Pheaper
    #475
    itt regelj és a fórumba le van irva és ha garis a telód akkor oda a gari szotverfrissitésnél
  • Beszy
    #474
    Ja és nincs eladó MPS-60-ja ???
  • Beszy
    #473
    Hali!! Köszi de mégis W800i-t vettem!! Nagyon király!! Azt szererném kérdezni hogy tud e valaki nekem abban segíteni hogy lehet szoftvert frissiteni és honnan lehet letölteni!! (még kezdő vok!!)

    Köszi!!
  • Landor
    #472
  • kuci06
    #471
    vazz, k750i-t akartam írni
  • Landor
    #470
    ne legyél már hülye, édes fiam :D
  • kuci06
    #469

    A harver full ugyanaz?
  • Landor
    #468
    egy betű és egy szám
  • kuci06
    #467
    A K700i és a w800i között mi a külömbség?
  • Landor
    #466
    semmi baja
  • Beszy
    #465
    Nem tom ,hogy w800i-t vegyek -e vagy k750i-t!! Igazából én W800i-t akarnák de látom ,hogy sok baj van vele!! Szerintetek?? Köszi
  • freddyman
    #464
    amúgy én játékokat szoktam rárakni: www.k500i.atw.hu
  • sppaya
    #463
    Eladó Sony Ericsson W800i 1,5 év garival...megvan az összes gyári tartozéka...minden full gyári.a hátulja egy kicsit karcos de nem vészes egyáltalán,az előlap zsír új gyári karcmentes...tmobilos sürgös 48000ft
  • Pheaper
    #462
    progi segitségével meglehet csinálni ! alapból adják hozzá a cd vmi file aszsem .. :) azzal csak áthuzod azt kész :)
  • acsati
    #461
    Hellotok!
    Légyszi segitsetek! Van adatkábelem és azt szeretném kérdezni hogy a játékok mappát hogyan tudnám felrakni a gépre? Nagyon kéne. Tudom hogy alapbol nem lehet csak úgy de vmi progi rá esetleg?
  • sppaya
    #460
    Üdv
    eladó egy sony ericsson w800i telo,1,5év garanciával,kifogástalan állapotban,minden gyári tartozékkal,minden full gyári,a hátulja egy kicsit karcos de nem vészes..az előlap zsír új gyári karcmentes...
    email [email protected] vagy tel 06-30-591-1275 üdv sp
  • stp4trick
    #459
    tipikus cellahiba
    lehet mégis az aksi
  • Landor
    #458
    nemhiszem.. goto szerviz
  • iguanodon
    #457
    Szevasztok.
    A telefonom W800i és olyan problémám lenne hogy, kb 3 hónapja jelentkezett először ez a probléma, az akumlátor mikor kb a felénél van akkor ha hívnak vagy ha én hívok valakit akkor kikapcsol, és hiába kapcsolom vissza azonnal újra kikapcsol, és csak akkor hajlandó bekapcsolni ha kiveszem az aksit és újra berakom.
    Nem tudom mi lehet a probléma a legújabb szoftver van rajta. A telefon most 1 éves, lehet hogy az aksi kezd tönkre menni?
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • zátony
    #456
    www.seria.hu
    www.papfer.hu
  • zátony
    #455
    helló!
    csináltam a k750i-mből w800-at. eddig sem tudtam és most sem tudok berakni mp3-at csengőhangnak!!! (csak úgy, h van egy progom, amivel átkonvertálom az MP3-at .DM-be, de akkor meg nem tom továbbküldeni...)

    ha függetlenítem, akkor megszűnik ez a probléma??????? ja, VODÁS vagyok, ez azért van...
  • stp4trick
    #454
    na de ha nem engedi az update service, akkor ott van vmi bibi, amit valszín nem tudsz meoldani, tehát irány a szervíz, és 1általán nem biztos, hogy pénzt kérnek érte
  • LaciMaci
    #453
    Nem lopott!Semmi ilyen :) csak nincs rajta gari és sokba kerül és biztos, hogy én magam is megtudnám csínálni!
  • stp4trick
    #452
    szerintem ahhoz nem kell gari, hogy szoftot cseréljenek, ha csak nem lopott, átütött, mittomén és a lebuktától félsz, nyugodtan beviheted
  • LaciMaci
    #451
    Szia!

    Nincs rá SE gari ezért nem akarom bevinni, hanem magam frissíteni!
    Nem tudtok ajánlani vmit, hogy hogyan frissítsem???
  • 22Barna22
    #450
    nah a Sony Ericson w800i topic lezárva.Mindenkitöl sorry.
  • Landor
    #449
    jo regi soft az.. vidd el egy SE pontba hogy toljonak ra egy ujabb softot, amit elvileg ott a helyszinen is meg tudsz varni. aztan ha ugy is szar, akkor add be szervizbe avval a problemaval..
  • stp4trick
    #448
    nem balhé, csak oda kell figyelni a dolgokra és akkor sokkal 1xűbb minden
  • 22Barna22
    #447
    "#440"

    OK.Sorry!
  • stp4trick
    #446
    passz, hátha lesz vki okosabb, hozzáértőbb hamarosan
  • LaciMaci
    #445
    Szia!

    Sony Ericsson Update Service-t próbáltam, de az azt írta ki, hogy nincs elérhető újabb frissítés, de sztem ez nem a legújabb!

    Softwer száma a telcsimnek: R1AA008

    Tehát mi a teendő?
  • stp4trick
    #444
    ja értem, tehát visszaáll alapba
    nekem csak akkor, ha kilépek belőle
    szofti frissítés?
  • LaciMaci
    #443
    Szia!

    NEM!A kép nem lesz rossz!

    Rázoom-olok a képre 4*esen és amikor elsütöm "visszaugrik" tehát nem lesz rajta zoom!
  • stp4trick
    #442
    a kép rossz lesz?
  • LaciMaci
    #441
    Sziasztok!

    A #432-es kérdésemre válaszoljatok!

    Köszi!